رفتن به مطلب

مشاوره خرید هدست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در ۱۴۰۰/۲/۱۹ در ۰۹:۱۳، Reza Moallemi گفته است :

سلام خسته نباشید
راجبه هدست kraken x razer برای گیمینگ میتونید مشاوره بدید؟
صدای میکروفونش خوب باشه؟

بنظر من سمت ریزر خصوصا سری کراکن نرو

حالا باز ریزر بلک شارک بد نیست

ولی کراکن نه بدنه اش خیلی خیلی ضعیفه

ریزر کلا جدیدا محصولاتش افت شدیدی توی کیفیت پیدا کردن اللخصوص از نظر کیفیت ساخت و بدنه

هدست هم یه چیزیه که مدام در معرض تنش هست و هی خم و راست میشه اگه بدنه اش ضعیف باشه زود میشکنه

ریزر قدیم واقعا عالی بود ولی الان خیلی خوب نیست اینو یه گشتی توی اینترنت بزنین خودتون متوجه میشید

نه اینکه خوب نیست منظورم این نیست که ریزر برند بدیه اتفاقا محصولاتش خوبه دوستمون هم راضی بوده

منظورم اینه که نسبت به قیمتش، کیفیت خوبی خصوصا در زمینه بدنه بهتون نمیده یا به نوعی میشه گفت مقرون به صرفه نیست

خصوصا سری کراکن واقعا نارضایتی زیاد داشته

باز بلک شارک نارضایتی کمتر داشته و اکثرا راضی بودن

بدنه هم یه چیزیه که اگه بشکنه دیگه تقریبا تعمیرش غیر ممکنه عملا گارانتی هم قبول نمیکنه

بنظر من برین سراغ برند های دیگه مثل استیل سریز یا هایپر ایکس یا لاجیتک

لاجیتکی جی پرو ایکس از نظر کیفیت بدنه واقعا عالیه و تل و قسمت اتصالش به کاپ ها، فلزیه و خیلی محکم و با دوامه

صداش هم هرکی گرفته راضی بوده با اینکه 7.1 واقعی نیست و مجازیه ولی طبق نظر خریداران واقعا بالا و پایین و جلو و عقب صدارو خیلی خوب نشون میده

میکروفونش هم از هرکی داشته پرسیدم راضی بوده یکی از بهترین میکروفون های هدستی، مال این هدسته

راحتیش هم باوجود فلزی بودن ولی نسبتا سبکه(حدود 300 گرم) و پد های چرمی و پارچه ای قابل تعویض داره و خوب روی سر قرار میگیره و خسته نمیکنه

تست صدا و میکروفونش رو میتونید داخل ریتینگ ببینید

از هدست های معروف هست استریمر های معروفی مثل شرود از این هدست استفاده میکنن

هاپیر ایکس هم شنیدم کیفیت صدا و میکروفونش خیلی عالیه و بدنه اش هم خوبه از نظر راحتی هم مدل cloud alpha اش راحتی خوبی داره و خوب روی سر قرار میگیره

تست راحتی و میکروفون و صدای این هدست هم توی سایت ریتینگ موجوده

استیل سریز هم خوبه arctis 1 و arctis 3 تعریفش رو زیاد شنیدم آرکتیس 1 بدنه اش ظاهرا قوی تر هست ولی جفتشون خوبن از نظر راحتی هم هدست های خوبی هستن صداشون هم بد نیست صدای هایپر ایکس و جی پرو بهتره ولی اینا هم بد نیست

خودم سر انتخاب هدست خیلی نظرم عوض شد اول بلادی بعد رپو بعد کولرمستر بعد ریزر بعد هایپر ایکس بعد استیل سریز و در نهایت رسیدم به لاجیتک جی پرو ایکس که بنظرم خیلی عالی اومد همشونو هم توی ریتینگ مقایسه کردم و جی پرو بهترین نتیجه رو داشت

سفارش دادم از اونور آب برام بیارن که ارزون تر بشه و الان هم توی راهه😃

من که خودم دارم ذوق مرگ میشم هرچی زودتر تستش کنم😂 چون هرررررکی تاحالا داشته پرسیدم ازش، راضی بوده

ولی بقیشونو نارضایتی داشتن مثلا یکی از دوستام یه مدل 7.1 واقعی ریزر داره ولی راضی نیست از کیفیت بدنه اش

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...