رفتن به مطلب

نگاهی دقیق تر به کیس جدید گرین G6

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز بسیار مبارک باشه،‌حقیقتش منم با دیدن این کیس وسوسه شدم که panzer max خودمو بفروشم و این کیس رو بخرم،‌ولی خب بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دوست عزیز بسیار مبارک باشه،‌حقیقتش منم با دیدن این کیس وسوسه شدم که panzer max خودمو بفروشم و این کیس رو بخرم،‌ولی خب بیخیال شدم

ممنونم منم جای شما بودم تعویض نمی کردم کوگار برند با کیفیتی هست و به نظرم هنوز برتری کیفی داره به این کیس های خوش اب و رنگ شرکت ساما خبری که از گرین گرفتم ظاهرا قرار هست فن های ARGB رو سال اینده به صورت پک ۳ تایی به بازار عرضه کنن نهایتش اگر دوست داشتید فن هاتون رو عوض کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیزم بنده واضح عرض کردم بالاتر شما قیمت دلاری محصول رو یا مشابهش رو در دلار ضرب می کنید و بعد نگاه می کنید ببینید میرزه یا نه بنده خودم سال ۹۶ نوتوس ۴۰۰ خریدم 85 هزار تومن و تایید نمی کنم گرونی این محصول رو در حال حاضر اینجا بحث در مورد کیس g6 هست که به نظرم قیمتش الان درست هست ایا اینکه در اینده همین می مونه یا بالا میره به بنده ارتباطی نداره کلیت شرکت گرین به بنده ارتباطی نداره بنده با این شرکت ارتباطی ندارم که بخوام پاسخگو باشم

چندتا نکته و .... شما فرمودی من هم گفتم به این شکله. حالا اینکه از نظر شما قیمت این کیس منطقیه صرفا ابا استناد به قیمت یوزر سایت نیو ایگ .........
کلا محصولی که به صورت مونتاژ یا با نا مونتاژ جایی فروخته میشه یا مثه قیمت جهانیشه یا یکم پایینتر. الان قیمت محصولات وارداتی که نام مونتاژ رو هم 
یدک نمیکشن خیلی به دلاریشون نزدیکه.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

ولی با کلمه عادت بد مشکل دارم

عادت بد فراموش‌کار بودنه به نظر من

عادت بد اینه که آدم فراموش کنه تا دیروز داشته تا دسته می‌کرده تو آستینمون و تا امروزم قیمت پاوراش شده موضوع خنده سیرک

اینکه آدم بگه بخاطر قیمت فعلی این محصول یک نفر نیازش براورده می‌شه اوکیه. چون همه چی سیسیم خیاریه، اینم روش

ولی اینکه یادمون بره همین گرین تا دیزوز چکار می‌کرد جالب نیست

نه به نظر من عادت بد این هست که تاپیک یک فردی رو که وقت گذاشته با دشمنی با یک برندی خراب کنیم

نه این شخص نماینده گرین هست و نه بنده

به نظر من شما برید فروم گرین اونجا التماس دعاها حتما" جواب میده

نظر شخص بنده این هست که هر جایی منفعت من مصرف کننده تامین بشه از همون منبع و برند تامین میکنم

هیچ وقت فن بوی برندی نبودم اگر دیدم برندی به نسبت قیمتش داره نیازم رو برطرف میکنه میرم سمتش

بنده برای کیس های گرین هیچ وقت در عمرم میلیونی خرج نکردم و به نظر من به نسبت قیمتش خوب بوده

خب حالا که افزایش قیمت داده رقابتی میشه برای من مصرف کننده گرین وقتی معنا میداد که قیمت کیس هاش نصف کولر مستر بود نه الان که رقابت دارن با هم

در مورد پاور هم همین موضوعه قیمتش مناسب بوده رفتم سراغش ولی حالا دیگه نمیرم و واتر کولر هم به همین صورت ولی دلیلی هم نمیبینم همه جا بکوبم برند رو

نه از برندی بت بسازید که بعد بخواهید با کلنگ بیوفتید دنبالش و نه از ابتدا ازش بدون تحقیق بد بگید که روتون نشه برید سمتش بعدد ها

شما به عنوان مصرف کننده حق دارید برید سراغ محصولاتی که منافع شما رو تامین بکنه

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

چندتا نکته و .... شما فرمودی من هم گفتم به این شکله. حالا اینکه از نظر شما قیمت این کیس منطقیه صرفا ابا استناد به قیمت یوزر سایت نیو ایگ .........
کلا محصولی که به صورت مونتاژ یا با نا مونتاژ جایی فروخته میشه یا مثه قیمت جهانیشه یا یکم پایینتر. الان قیمت محصولات وارداتی که نام مونتاژ رو هم 
یدک نمیکشن خیلی به دلاریشون نزدیکه.

دوست عزیز میشه شما چند کیس کولر مستر h500 که به قیمت دلاریش نزدیک هست نشون بنده بدید تا من کیس خودم رو بدم برادرم و کولر مستر تهیه کنم

در 25 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

نه به نظر من عادت بد این هست که تاپیک یک فردی رو که وقت گذاشته با دشمنی با یک برندی خراب کنیم

نه این شخص نماینده گرین هست و نه بنده

به نظر من شما برید فروم گرین اونجا التماس دعاها حتما" جواب میده

نظر شخص بنده این هست که هر جایی منفعت من مصرف کننده تامین بشه از همون منبع و برند تامین میکنم

هیچ وقت فن بوی برندی نبودم اگر دیدم برندی به نسبت قیمتش داره نیازم رو برطرف میکنه میرم سمتش

بنده برای کیس های گرین هیچ وقت در عمرم میلیونی خرج نکردم و به نظر من به نسبت قیمتش خوب بوده

خب حالا که افزایش قیمت داده رقابتی میشه برای من مصرف کننده گرین وقتی معنا میداد که قیمت کیس هاش نصف کولر مستر بود نه الان که رقابت دارن با هم

در مورد پاور هم همین موضوعه قیمتش مناسب بوده رفتم سراغش ولی حالا دیگه نمیرم و واتر کولر هم به همین صورت ولی دلیلی هم نمیبینم همه جا بکوبم برند رو

نه از برندی بت بسازید که بعد بخواهید با کلنگ بیوفتید دنبالش و نه از ابتدا ازش بدون تحقیق بد بگید که روتون نشه برید سمتش بعدد ها

شما به عنوان مصرف کننده حق دارید برید سراغ محصولاتی که منافع شما رو تامین بکنه

الانم همین هست عزیز بنده حساب کردم کیس کولر مستر که ARGB هم نبود ۹۰ درصد گرونتر هست وگرنه اگر قیمت نزدیک بود قطعا کولرمستر می خریدم منتها دوستان خودشون رو زدن به خواب

Screenshot_2021-02-10-21-51-32-344_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

من فقط یک نکته رو عرض کنم شما کیس Z5  رو اگر بهش علاقه دارید قیمت اولیش حدود ۸۰ دلار بود پس توصیه نمی کنم بیشتر از ۲ مبلیون هزینه اون کیس بشه اگر با این قیمت پیدا کردید به نظرم ارزنده هست و ارزش داره اگر قرار باشه اندازه g6 یا حتی گرونتر بخرید علنا پول به دلال دادید

دوست عزیز خب منم نمیخام گرون بخرم ولی شما کجا سراغ داری که زیر 2 تومن  بدن z5 رو؟

در ضمن سوال بنده راجع به قیمت نبود بلکه راجعه به انتخاب بین این دو کیس بود از لحاظ کیفیت ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

دوست عزیز خب منم نمیخام گرون بخرم ولی شما کجا سراغ داری که زیر 2 تومن  بدن z5 رو؟

در ضمن سوال بنده راجع به قیمت نبود بلکه راجعه به انتخاب بین این دو کیس بود از لحاظ کیفیت ؟

خیر بنده سراغ ندارم عرض کردم قیمت منطقی اون کیس با احتساب افزایش دلار ۲ میلیون باید باشه

از لحاظ کیفیت به هم نزدیک هستن چون هر ۲ ساخت شرکت ساما هستن یعنی نوع ورق و رنگ امیزی کیفیتش یکسان هست اما بنده کیفیت ساخت پلاستیک فن های مدل g6 رو بهتر دیدم از لحاظ نورپردازی قطعا زیباترن خیلی تفاوتی شما در عملکرد نمی بینی صرفا یک سری اپشن های بهتر به g6 اضافه شده مثل قابلیت نصب ایستاده گرافیک البته باید رایزر جداگانه خریداری بشه یا پورت usb type c gen 10 شخصا پنل جلو مدل g6 رو هم بیشتر دوست دارم و ترکیب شیشه و مش به نظرم جذاب تر از مش خالی هست

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

اما چند نکته خدمت دوستان بنده خیلی از قطعات رو عوض کردم و امکان مقایسه با کیس وایپر نیست چون نمیشه ۹۸۰ti hybrid رو با کارت rx 580 strix مقایسه کرد

مورد بعد ببینید عزیزان من اینی که دوستمون میاد میگه چون کیس ویتنام ۶۰ دلار هست پس باید ایرانم ۶۰ دلار باشه نشون میده ایشون حتی چیزای بدبهی رو هم بهش فکر نکرده ساما در ویتنام هم خودش حضور فعال داره ولی برای اینکه این کیس ها برسه امریکا یا ایران باید کلی داخل کانتینر توی اقیانوس چرخ بخوره تا برسه به مقصد و این بارگیری ها خودش هزینه داره این کیس ها تولید داخل نیست پس الکی سر خودتونو درد نیارید

مورد بعد این هست که دوستمون میگه من ۸۶ پاور خریدم به فرض ۱۰۰ هزار تومن اون سال ها دلار حدود ۸۰۰ تومن بوده شما بالای ۱۰۰ دلار پول دادی برادر من اینی که قدرت خرید مردم سال به سال اب میره به این شرکت خصوصی چه ربطی داره اگر قرار به نخریدن باشه شما گوشتم نخر مرغم نخر موزم نخر چون اینام نسبت به سال ۸۶ قیمتشون سربه فلک کشیده خلاصه این دیدگاه از نظر من به شدت مردود هست شما هر کالایی خواستی بخری نگاه می کنی یا خودش یا مشابه خارجیش چند دلاره بعد ضرب در دلار می کنی بعد پیش خودت حساب کتاب می کنی ببینی میرزه یا نه

کینه و دشمنی این دوستان نسبت به این برند به الانم نیست من پاور ۱۲۰۰ وات گرین هم تاپیکش هست مربوط به بیشتر از ۱ سال پیشه برید ببینید همین ادما چی گفتن جالبه تست های TPU رو که گذاشتم می گفتن شما یخچال سامسونگ می خری یا مونتاژ زشته عزیزان این کیس قیمتی نداره که بنده بخوام باهاش پز بدم صرفا یک بررسی از طرف خودم گذاشتم که یک کسی که الان قصد خرید داره حداقل یک دیدگاهی پیدا کنه

اون سالی که از روی ناچار مجبور شدم پاور گرین بردارم با 20 هزار تومن بیشتر ocz یاevgaیا .....میتونستم اما   اون زمان گرین آخرین انتخاب برای سیستم های گیمینگ بود

اینکه ببینی یه مونتاژ کار بیاد با رانت و ... بشه مثل سایپا و ایران خودرو چرا صدام درنیاد! همین خود شما ببینی پاور 1200 evga 100 هزار تومن بیشتر از گرین باشه کدوم رو برمیداری؟

یه موردی هم در رابطه با واردات کیس شما وقتی از یه شرکتی 100000 تا کیس میخری توقع داری قیمتش با اونی که 1 دونه میخره یکی باشه!؟

بعضی پست ها یهویی ناپدید میشن

لینک به دیدگاه

در در 23 بهمن 1399 در 03:53، Sabertooth گفته است :

اون سالی که از روی ناچار مجبور شدم پاور گرین بردارم با 20 هزار تومن بیشتر ocz یاevgaیا .....میتونستم اما   اون زمان گرین آخرین انتخاب برای سیستم های گیمینگ بود

اینکه ببینی یه مونتاژ کار بیاد با رانت و ... بشه مثل سایپا و ایران خودرو چرا صدام درنیاد! همین خود شما ببینی پاور 1200 evga 100 هزار تومن بیشتر از گرین باشه کدوم رو برمیداری؟

یه موردی هم در رابطه با واردات کیس شما وقتی از یه شرکتی 100000 تا کیس میخری توقع داری قیمتش با اونی که 1 دونه میخره یکی باشه!؟

بعضی پست ها یهویی ناپدید میشن

بازهم استدلال های غلط و بی منطق از طرف شما اگر این استدلال شماست شرکت lian li هم داره سر کاربران newegg کلاه می گذاره چون اون شرکتم که ۱ دونه کیس نبرده امریکا بفروشه غیر از اینه؟

مورد بعد بالاتر عکس گذاشتم فک کنم شما توقع داشتی بنده ۹۰ درصد پول بیشتری بدم و کولر مستر بخرم تا هیترهایی مثل شما خوشتون بیاد نخیر برادر من اینجوری نیست من هر کالایی رو ببینم به قیمت هست می خرم اصلا حتی اگر برند sadata باشه اینی که اواژنگ کیسی که الان newegg داره با تخفیف میده ۱۰۰ دلار من بیام ۴۷۵۰ بخرم لابد کار درستیه بس کنید عزیزان از خواب خرگوشی بلند شید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

بازهم استدلال های غلط و بی منطق از طرف شما اگر این استدلال شماست شرکت lian li هم داره سر کاربران newegg کلاه می گذاره چون اون شرکتم که ۱ دونه کیس نبرده امریکا بفروشه غیر از اینه؟

مورد بعد بالاتر عکس گذاشتم فک کنم شما توقع داشتی بنده ۹۰ درصد پول بیشتری بدم و کولر مستر بخرم تا هیترهایی مثل شما خوشتون بیاد نخیر برادر من اینجوری نیست من هر کالایی رو ببینم به قیمت هست می خرم اصلا حتی اگر برند sadata باشه اینی که اواژنگ کیسی که الان newegg داره با تخفیف میده ۱۰۰ دلار من بیام ۴۷۵۰ بخرم لابد کار درستیه بس کنید عزیزان از خواب خرگوشی بلند شید

شما هم که مثل ماله کش ها سوال رو با سوال جواب میدید..گرین ارزش بحث نداره 

شرکت لیان لی داره محصول خودشو میفروشه نه اینکه قورباغه رو بیارن رنگش کن به جای قناری بندازن به ملت😅

لینک به دیدگاه

ممنون از شروع کننده تاپیک

کیس بسیار زیبایی هست بین چندتا کیس برای خرید مردد بودم الان نیت دارم که همین مدل کیس رو بخرم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما هم که مثل ماله کش ها سوال رو با سوال جواب میدید..گرین ارزش بحث نداره 

شرکت لیان لی داره محصول خودشو میفروشه نه اینکه قورباغه رو بیارن رنگش کن به جای قناری بندازن به ملت😅

شما ماله کشی می کنید که جواب های بنده رو ندادین و از این شاخه به اون شاخه می پرید افرین به این قدرت فرار رو به جلو اگر سواد داشتین و می رفتین تحقیق می کردین می فهمید این کیس عینا همون lian li lancool 215 هست ادمی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد شما راحت باش بگیر بخواب

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، WAR گفته است :

ممنون از شروع کننده تاپیک

کیس بسیار زیبایی هست بین چندتا کیس برای خرید مردد بودم الان نیت دارم که همین مدل کیس رو بخرم

بسیار عالی اگر مورد خاصی مورد نظرتون هست و سوالی داشتید بنده در خدمتم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

شما ماله کشی می کنید که جواب های بنده رو ندادین و از این شاخه به اون شاخه می پرید افرین به این قدرت فرار رو به جلو اگر سواد داشتین و می رفتین تحقیق می کردین می فهمید این کیس عینا همون lian li lancool 215 هست ادمی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد شما راحت باش بگیر بخواب

راستیتش مشکلی نداشتم داشتم فیض میبردم از پست اولتون تا اینکه تو قسمتی که یهویی پاک شد  شما یه جورایی انگولکمون کردی   سرمونم درد میکنه برای کسایی که زنگ میزنن و فرار میکنن ..موندم شما چرا ؟

لینک به دیدگاه

سلام،مبارک باشه. نماینده محترم هم قبلا عنوان کردن قیمت کیس خام (بدون نور پردازی و..)هست :

SAMA W03

2021-02-12_130756.jpg.59b7cfcbd81ef8b37600cdaaf6fe9fd5.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

سلام،مبارک باشه. نماینده محترم هم قبلا عنوان کردن قیمت کیس خام هست :

SAMA W03

کاش میشد  گرین هم این قیمت بده کیس رو اما...

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

راستیتش مشکلی نداشتم داشتم فیض میبردم از پست اولتون تا اینکه تو قسمتی که یهویی پاک شد  شما یه جورایی انگولکمون کردی   سرمونم درد میکنه برای کسایی که زنگ میزنن و فرار میکنن ..موندم شما چرا ؟

بنده گفتم شما و چندتا عزیز دیگه حرف 100 من یک غاز می زنید حرف بدی نبودا حقیقت محض بود منتها ظاهرا شما و دوستان باهوش مثل خرگوشتون ریپورت کردید دوباره می نویسم بمونه ببینید و شاد شید

در 8 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

سلام،مبارک باشه. نماینده محترم هم قبلا عنوان کردن قیمت کیس خام هست :

SAMA W03

بسیار عالی قیمت برای 500 عدد هست ایا بنده توان خرید 500 عدد رو دارم که این قیمت به دستم برسه قطعا خیر پس میرم سراغ قیمت خرده فروشی newegg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بنده گفتم شما و چندتا عزیز دیگه حرف 100 من یک غاز می زنید حرف بدی نبودا حقیقت محض بود منتها ظاهرا شما و دوستان باهوش مثل خرگوشتون ریپورت کردید دوباره می نویسم بمونه ببینید و شاد شید

بسیار عالی قیمت برای 500 عدد هست ایا بنده توان خرید 500 عدد رو دارم که این قیمت به دستم برسه قطعا خیر پس میرم سراغ قیمت خرده فروشی newegg

شما با شوخی تو تاپیکتون توهین میکنید به کاربرا بعد بجای عذر خواهی طلیکارید!؟ دیگه حرفی نیست (همه رو به یک چشم نبینید)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما با شوخی تو تاپیکتون توهین میکنید به کاربرا بعد بجای عذر خواهی طلیکارید!؟ دیگه حرفی نیست (همه رو به یک چشم نبینید)

شما اول عذرخواهی بکنید به خاطر رفتار زشت و زنندتون توی این چند روز بعد بیاید مظلوم نمایی بفرمایید دوست عزیز از این به بعد پستی از شما دیدم با عکس یک گله غاز ریپلی می شید از ما گفتن بود

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خوب ظاهرا این دوستانی که با شعار تا تاپیک گگگرین رو به هم نریزیم اروم نمی گگگیگیریم بالاخره دست از سر تاپیک ما بر داشتن بنده برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی دارم و چند کیلو حلب ۸ میل و شیشه و پلاستیک ارزش ناراحتی نداره دوستان

اما دیشب دوستمون یک قیمتی نشون دادن توی یک اسکرین شات که روی ۵۰۰ تا قیمت ۲۷ دلار بود ایشون خودشون هم گفتن کیس خام اگر دوست عزیز منظورت از کیس خام همون ۸۴۰۰ گرم شیشه و حلب ۸ میل و پلاستیک هست بله این قیمت درست هست اما اگر شما فکر کردی این قیمت کیس با ۳ تا فن ARGB هست با کنترلر شما ظاهرا راه رو اشتباهی تر از اون دوستان قبلی رفتین @ahmadsa

لینک به دیدگاه

خوب بشینیم یک حساب کتاب سردستی بکنیم ببینیم گرین حدودا چه قدر از فروش این کیس کاسب میشه

طبق لینک دوستمون خود کیس خامش میشه ۲۷ دلار گرین حرکت خاصی روی کیس خام نزده فقط یک usb 3 type c gen 10 اضافه کرده من خودم اینو ۳ دلار در نظر می گیرم پس کیس مد شده قیمتش شد ۳۰ دلار توی تعداد عمده

بریم سراغ کنترلر که مادون قرمز داره و یک کنترل از راه دور هم داره قیمت عمده این رو بنده ۵ دلار تخمین میزنم

۲ عدد فن ۲۰ سانتی ARGB جلو نصب هست هر کدوم رو بنده ۱۰ دلار تخمین میزنم یک عدد فن ۱۲ سانتی هم عقب هست اونم ۵ دلار 

پس قیمت این کیسی که الان دست من هست زمانی که در کارخونش حالا شانگدونگ یا گوانگدونگ یا هر خراب شده ای توی چین هست ۶۰ دلار پای خود گرین میفته به نظر بنده اگر دوست دیگه ای با منطق بهتر می تونه حساب کنه این گوی و اینم میدان

خوب حالا این کیسی که من ۶۰ دلار تخمین زدم باید از کارخونه بار زده بشه بره بندر شانگدونگ بعد اونجا وارد کانتینر بشه بعد کشتی این بار رو داخل اقیانوس بیاره بندر ایران بعد بندر ایران تخلیش کنن بار بزنن ببرن تهران انبار شرکت گرین حقیقتش بنده سررشته ای در زمینه هزینه این پروسه ندارم اما تخمین میزنم ۱۵ دلار هزینه جا به جایی از در کارخونه تا تهران باشه پس طبق نظر بنده کیس ۷۵ دلار اب می خوره برای شرکت می مونه ۲۵ دلار باقی مونده که این میشه سود شرکت و نمایندگی های فروش قبلنا یادمه شرکت ۸ درصد سود میداد به نمایندگی الان رو حقیقتش خبر ندارم

لینک به دیدگاه

یادمه قبلا هم یه تاپیک زدن در موزد کیس cosmos کولرمستر که اون زمان 7 تومن خریده بود طرف

کل انجمن بهش حمله ور شدن که کل زندگی ما 7 میلیونه شما 7 تومن دادی به کیس ؟ وای بر ایرانی وای بر ایندمون  همین شماهایین که باعث بدبختی میشین که البته درست هم میگفتن

ولی همون کیس امروز شده 20 میلیون و هنوزم میخرن

من به همه حق میدم هم اونی که میره 3090  میخره 100 میلیون خوب پول داره واسشم زحمت نکشیده پول ددی میده استفادشم میکنه

هم به اونی حق میدم که از گرین متنفره و هرجا میبینه میگرخه

و ... کلا به همه حق میدم به همه این مردم حق میدم :D

اما این مردم خودشون انتخاب کردن که اینطوری باشن و زندگی کنند و خوب پس حق اعتراض ندارند { چی شد الان میگی حق گرفتی ازشون :D }

شما هم تاپیک ببند دوست عزیز تموم کامنت هارو هم دیلیت کن یه تاپیک گوگولی باشه گرین هم بهش افتخار کنه دو روز دیگه یه نمودار از چمیدونم اباد در بیاره که کیس های ما از nzxt هم بهتره :D

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، hosin گفته است :

یادمه قبلا هم یه تاپیک زدن در موزد کیس cosmos کولرمستر که اون زمان 7 تومن خریده بود طرف

کل انجمن بهش حمله ور شدن که کل زندگی ما 7 میلیونه شما 7 تومن دادی به کیس ؟ وای بر ایرانی وای بر ایندمون  همین شماهایین که باعث بدبختی میشین که البته درست هم میگفتن

ولی همون کیس امروز شده 20 میلیون و هنوزم میخرن

من به همه حق میدم هم اونی که میره 3090  میخره 100 میلیون خوب پول داره واسشم زحمت نکشیده پول ددی میده استفادشم میکنه

هم به اونی حق میدم که از گرین متنفره و هرجا میبینه میگرخه

و ... کلا به همه حق میدم به همه این مردم حق میدم :D

اما این مردم خودشون انتخاب کردن که اینطوری باشن و زندگی کنند و خوب پس حق اعتراض ندارند { چی شد الان میگی حق گرفتی ازشون :D }

شما هم تاپیک ببند دوست عزیز تموم کامنت هارو هم دیلیت کن یه تاپیک گوگولی باشه گرین هم بهش افتخار کنه دو روز دیگه یه نمودار از چمیدونم اباد در بیاره که کیس های ما از nzxt هم بهتره :D

گله-مولد-غاز.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

خوب دوستان یکی از دوستان عزیزم اطلاعاتی رو خصوصی به دست بنده رسوندن مدت ها قبل که خودم به دلیل مشغله نتونستم جوابش رو بدم الان جوابشون رو میدم چون بالاخره ایشون دغدغش از جنس درست هست و مثل پرفسور و دوستانشون نیستن که بیان بگن قیمت این جنس از نظر من 45 دلار بعد میگی از کجا اوردی این 45 دلار رو؟ میگه اصلا 500 دلار به همین سادگی!!!

دوست عزیز من لینک شمارو دیدم و شما عکسای زیرش رو نگاه می کردی خیلیا چیزا میومد دستت

مورد اول ظاهرا این کیسی که با فن و usb type c دست ما رسیده اسمش  مدل لاکچری هست تو شرکت sama

luxry.thumb.jpg.3c0cf804d32c06eda95c38ef92ba8bad.jpg

مورد دوم ظاهرا مدل با پنل mesh و پنل glass هر 2 در شرکت برای سفارش موجوده حالا گرین glass برداشته که قشنگ تر هست و lian li اومده mesh برداشته که هوادهی بیشتری داره

mesh.thumb.PNG.b21fbda3bf003eb2c72a662939f21711.PNG

مورد سوم و اخر که مهمترینش هست و لازم دونستم یه توضیحی دوباره در موردش بدم قیمت 30 دلاری کیس هست که صفحات پیش هم ردش کردم اینجا میشه رد پاش رو دید داخل این عکس و مشخص هست هر فن و حتی کابل type c رو کارخونه چند یوان حساب کرده

fan.thumb.PNG.f13e19f4761b87920cda4f0a562315c8.PNG

اما صحبتی با ناظرین محترم دفعه بعدی دیدم حرف حق کسی الکی به ناحق پاک شد شخصا مدیریت شکایت و پیگیری می کنم این بنده خدا حرف بدی نزده بود که پستش پاک بشه

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

یک کلیپ باحالم دیدم از همین کیس lian li 215 همین برادر ناتنی گرین و ظاهرا جایزه بهترین کیس سال 2021 رو در 3 ماهه اول گرفته از سایت GN اینم دیدنش برای دوستان خالی از لطف نیست می تونن خودشون برن ببینن و قضاوت کنن

https://www.youtube.com/watch?v=ffuAnwGivO8&ab_channel=GamersNexus

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...