رفتن به مطلب

مزایده گرافیک 1080

enshan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 6 دقیقه قبل، hosin گفته است :

سلام عزیزان

به بنده مربوط نیست ولی به نظرم اصلا این قانون درست نیست

اولا که اینجوری یه سری احساس زرنگ بودن میکنن و مثلا 10 ثانیه مونده به تایم اتمام یه گام می افزایند شاید خریداری باشه که با قیمت بالا تر هم بخواد و خوب به نظرم حق افراد ضایع میشه اونم با توجه به سرعت لود انجمن و اینترنت ایران

بهتره مزایده تا جایی ادامه بدین که بیشترین پیشنهاد باشه که هم خریدار راضی باشه و هم فروشنده جنسشو با قیمت بالاتری بفروشه

در ضمن باید یه بخش مزایده به تاپیک ها اضافه بشه که فقط با اپ نویسنده تاپیک بیاد بالا و با پیشنهادات اپ نشه و نوتیفش برای دوستان شرکت کننده در مزایده بره

اینجوری اصلا نیازی نیست که بخوایم تایمی بزاریم برای مزایده

این مورد زیاد اتفاق افتاده توی انجمن که باعث شکایت و کدورت شده و خوب هیچ راه حلی هم براش در نظر گرفته نشده

در کل این یه پیشنهاده و اینکه طرفین عزیز شما همشهری هستین و هم پاساژی یا بین خودتون توافق کنین و یا اینکه ادامه بدین تا جایی که در توان فرد دیگری نباشه

الکی کدورت ایجاد نکنید و هوای همدیگرو داشته باشین

مخلصیم

ممنونم ازتون و لطف کردید 🌹 قطعا ایجاد یک مکانیسم خاص و مربوط به مزایده به نفع فروم هست

در 3 دقیقه قبل، hamidbluesky گفته است :

همیشه بهترین حالت ۲۴ ساعت بعد از آخرین پیشنهاده

ممنونم بابت پیشنهادتون ولی از باب اینکه روند طولانی هست احساس کردم در این مورد فرسایشی بشه والا بنده قبلا مزایده رو به این صورت برگزار کردم .

در آخر 

بنده مخلص و کوچیک دوستان عزیز فروم هستم ، در این مسئله هم مخلص جناب میرزائی و هم آقا مهدی عزیز ، هستم بنده قبلا با جناب میرزائی  معامله کردم و انسان بسیار شریفی هستند ، به هر حال چون بنده مطرح کرده بودم ساعت رو برای همین جسارت کردم و اعلام پایان مزایده رو گفتم  ، امیدوارم آقا محسن عزیز خدایی نکرده از بنده کدورتی به دل نگیرن ، من بازم مجددا از دوستان عزیز اگر مزایده بد بوده و عزیزی ناراحت شده از صمیم قلبم عذر خواهی میکنم ،  امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید 🌹

لینک به دیدگاه

ایشالا این اتریوم زودتر بره روی حالت POS  تا همه ما از شر این ماینینگ که این بازار بوجود اورده خلاص بشیم😀

بهرحال بنده از خرید کارت منصرف شدم و امیدوارم مبارک خریدار باشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، enshan گفته است :

ممنونم ازتون و لطف کردید 🌹

بنده مخلص و کوچیک دوستان عزیز فروم هستم ، در این مسئله هم مخلص جناب میرزائی و هم آقا مهدی عزیز ، هستم بنده قبلا با جناب میرزائی  معامله کردم و انسان بسیار شریفی هستند ، به هر حال چون بنده مطرح کرده بودم ساعت رو برای همین جسارت کردم و اعلام پایان مزایده رو گفتم  ، امیدوارم آقا محسن عزیز خدایی نکرده از بنده کدورتی به دل نگیرن ، من بازم مجددا از دوستان عزیز اگر مزایده بد بوده و عزیزی ناراحت شده از صمیم قلبم عذر خواهی میکنم ،  امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید 🌹

سلام دوست عزیز لازم نیست انقدر عذرخواهی کنید 

نیم ساعت دیگه تایم مزایده رو اضاف کنیذ تو این نیم ساعت حاضر تو چت باشید و گام مزایده رو هم آزاد بزارین مثال از هزار تومن تا صد ملیون. 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، enshan گفته است :

ممنونم ازتون و لطف کردید 🌹 قطعا ایجاد یک مکانیسم خاص و مربوط به مزایده به نفع فروم هست

ممنونم بابت پیشنهادتون ولی از باب اینکه روند طولانی هست احساس کردم در این مورد فرسایشی بشه والا بنده قبلا مزایده رو به این صورت برگزار کردم .

در آخر 

نه اقا چه کدورتی... شما اینقد عذرخواهی کردی من فک کردم واقعا درستش اینه باید ناراحت باشم از شما😀

شما هم مثل ما نمیدونستی همچین ضعفی تو مزایده وجود داره

به هر حال قیمت خوبی فروش رفت.. من نهایت نظرم روی 11 بود ولی مزایده رو خوب موقعی برگزار کردین که بازار تشنه است... اگر گرافیک موردی نداشت تا 12/5 ارزش خرید داره.. و برای مدلای بهتر مثل msi گیمینگ ایکس تا 14 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...