رفتن به مطلب

مزایده پاور مشکل دار mx550 watt مسترتک rgb

Atlas1370
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

دوستان پاور از یه نفر خریداری شد و به دلیل اعتماد بی مورد بعد از خرید متوجه شدم مشکل داره. خودم استفاده نکردم دادم تو شهرمون چون تعمیرکار حرفه ای نداشت گفت نمیدونم مشکلش چیه و برگردوند به نمایندگی هم فرستادم گفتن ۱ ماه طول میکشه و ... مرجوعش کردم.

صدا یا نویز خاصی نداره . فن rgb هم سالمه فقط مشکلش اینه که وقتی رو سیستم روشن میشه بعد که خاموشش کنید دوباره روشن نمیشه و باید همه کابلارو بکشید بزارید چند دقیقه بمونه بعد دوباره روشن بشه. سری ۸۰ پلاس سیلور هست. داری کابل ۲۴ و ۸ پین cpu و یک عدد ساتا که یه دونه مولکس رو کابلش هست و یک عدد ۸ پین گرافیک . خود پاور نو هم همین کابلارو داره پس تکمیله. فاقد جعبه. شاید کسی تعمیر کار باشه با ۱۰۰ تومن تعمیرش کنه. 

هزینه ارسال و واسطه با خریدار.

قیمت پایه ۹۰۰۰۰۰ تومان

گام ۵۰۰۰۰ تومان

پایان مزایده ۲۴ ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

در خارج از فروم هم فروش برقراره

IMG-20210214-WA0001.jpg

۲۰۲۱۰۲۱۴_۱۴۰۵۳۴.jpg

IMG-20210214-WA0003.jpg

IMG-20210214-WA0004.jpg

۲۰۲۱۰۲۱۴_۱۴۰۵۴۶.jpg

IMG-20210214-WA0000.jpg

Screenshot_۲۰۲۱۰۲۱۵-۱۰۲۴۰۶.jpg

ویرایش شده توسط Atlas1370
اضافه کردن عکس
لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما 

اگه پلمپ هست و باز نشده 

پایه 

اگه اکبنده پس گارانتی هم داره - درسته ؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا رامین. نخیر پلمپ نیست پلمپ بود دادم به تعمیرکار بازش کرد بلد نبود پس داد. گفت قطعاتشو من ندارم و نمیدونم مشکلش چیه پس داد. 

در مورد آکبند بودن من اصلا در مورد اون چیزی نو آگهی ننوشتم جناب. اگر گارانتی داشت که قطعا میدادم گارانتی درست بشه رایگان بعد قیمت بالاتر بزارم فروش.

قیمت پایه هم خدمت دوستان بگم خوب گذاشتم به نظرم همون فنش هیچی نباشه بالای ۲۰۰ پولشه. 

والا قیمت کابل هم فضایی شده هیچی نباشه ۶۰۰ پول کابلاشه. 

خود پاورم میگیم بی ارزش که اصلا اینطور نیست

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

به نام خدا

دوستان پاور از یه نفر خریداری شد و به دلیل اعتماد بی مورد بعد از خرید متوجه شدم مشکل داره. خودم استفاده نکردم دادم تو شهرمون چون تعمیرکار حرفه ای نداشت گفت نمیدونم مشکلش چیه و برگردوند به نمایندگی هم فرستادم گفتن ۱ ماه طول میکشه و ... مرجوعش کردم.

صدا یا نویز خاصی نداره . فن rgb هم سالمه فقط مشکلش اینه که وقتی رو سیستم روشن میشه بعد که خاموشش کنید دوباره روشن نمیشه و باید همه کابلارو بکشید بزارید چند دقیقه بمونه بعد دوباره روشن بشه. سری ۸۰ پلاس سیلور هست. داری کابل ۲۴ و ۸ پین cpu و یک عدد ساتا که یه دونه مولکس رو کابلش هست و یک عدد ۸ پین گرافیک . خود پاور نو هم همین کابلارو داره پس تکمیله. فاقد جعبه. شاید کسی تعمیر کار باشه با ۱۰۰ تومن تعمیرش کنه. 

هزینه ارسال و واسطه با خریدار.

قیمت پایه ۹۰۰۰۰۰ تومان

گام ۵۰۰۰۰ تومان

پایان مزایده ۲۴ ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

در خارج از فروم هم فروش برقراره

IMG-20210214-WA0001.jpg

۲۰۲۱۰۲۱۴_۱۴۰۵۳۴.jpg

IMG-20210214-WA0003.jpg

IMG-20210214-WA0004.jpg

۲۰۲۱۰۲۱۴_۱۴۰۵۴۶.jpg

IMG-20210214-WA0000.jpg

Screenshot_۲۰۲۱۰۲۱۵-۱۰۲۴۰۶.jpg

روی اکبندش هم همین کابل ها هست فقط !!!!!! ؟؟؟؟

کلی ناقص هست کابل هاش به نظرم 

لینک به دیدگاه

والا از اون بابا گرفتم گفت همینا هست.

داخل سایت هم نگاه کردم فقط چیزی که بیشتر زده نوشته ساتا ۶ تا . احتمالا یک عدد کابل ساتا دیگه هم داشته که برداشتن از روش. قبل از خرید عکس کابلاشو گذاشتم که دوستان ببینن به چه صورته و از قبل هم داخل توضیحات متن یادداشت کردم.

بازم اگر نخواستید میتونید لغو کنید پیشنهادتونو

Screenshot_۲۰۲۱۰۲۱۵-۱۰۴۷۰۹.png

لینک به دیدگاه

آقا رامین انصراف دادن

ویرایش شده توسط Atlas1370
لینک به دیدگاه

سلام.داداش مگه میشه چنین چیزی این غیر ممکنه که تعمیر نشه اون تعمیرکاری که بردی اصلا کار بلد نبوده وگرنه میشه تعمیرش کرد.پاورهای مسترتک فوق العاده هستن،

من خودم یه مدل مسترتک 1350 وات داشتم که فروختم معرکه بوووووود،12تا کابل گرافیک داشت یه پاور غووووول بود.حیف که سیستم گیم ندارم وگرنه رو هوا برمیداشتم اونم این مدل که ماژولار هس.ولی کابلها دلو میزنه

بهرحال خوب بفروشی داداش و اینم بگم که قابل تعمیر شدن هس.یه چیزی دیگم بگم اون کابلهایی که عکسشو گذاشتی مال خودش نیس اینو دیدم که میگم مال مسترتک فرق داره کلا.اینا رو گذاشتن روش بهت دادن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، idvidev گفته است :

سلام.داداش مگه میشه چنین چیزی این غیر ممکنه که تعمیر نشه اون تعمیرکاری که بردی اصلا کار بلد نبوده وگرنه میشه تعمیرش کرد.پاورهای مسترتک فوق العاده هستن،

من خودم یه مدل مسترتک 1350 وات داشتم که فروختم معرکه بوووووود،12تا کابل گرافیک داشت یه پاور غووووول بود.حیف که سیستم گیم ندارم وگرنه رو هوا برمیداشتم اونم این مدل که ماژولار هس.ولی کابلها دلو میزنه

بهرحال خوب بفروشی داداش و اینم بگم که قابل تعمیر شدن هس.یه چیزی دیگم بگم اون کابلهایی که عکسشو گذاشتی مال خودش نیس اینو دیدم که میگم مال مسترتک فرق داره کلا.اینا رو گذاشتن روش بهت دادن

بابت توضیحاتتون تشکر. والا تعمیر کار خوب باشه قیمت مناسب بگیره حاضرم بدم تعمیر کنه خودم استفاده کنم . 

عکس از کابلهای خودش دارید ممنون میشم🙏

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.کابلشو ندارم ولی دیدم از پاور های مسترتک که رنگهای زرد و مشکی رو داره و اصلا اینجوری نیس 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...