رفتن به مطلب

کمک در مورد پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام چند وقتی هست پاور من صدایی شبیه وز وز ازش میشنوم وقتی گوشم رو نزدیک میکنم. اون coil whine هست???

لازمه نگران باشم و عوضش کنم پاور رو?/?

COOLERMaster v850 

هست و نزدیک 5 سال کار کرده

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، amooo گفته است :

سلام چند وقتی هست پاور من صدایی شبیه وز وز ازش میشنوم وقتی گوشم رو نزدیک میکنم. اون coil whine هست???

COOLERMaster v850 

اون صدای سیم پیچ ها یا خازن ها هست دوست عزیز. بعد از 5 سال پاور سرویس بشه بهتر و یه سری خازن ها باید عوض بشه. خواستید میتونم براتون سرویس کنم. 

لینک به دیدگاه

باز کردم کلی خاک گرفته بود تمیز کردم  .خازن ها شکلشون به نظر سالم هست و باد نکرده بودن ولی هم چنان گوش نزدیک میشه صدا میده.

کنار یکی از خازن ها یک مایع سفید رنگ بود.نزدیک فن هست.

سیستم کاری من هست وقت برای تعمیر نیست

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amooo گفته است :

COOLERMaster v850 

سلام.در بعضی موارد (یعنی بیشترش) باید نگران بود.در بیشتر موارد نشان دهنده ضعیف بودنه.یه جا هم خونده بودم بخاطر نوسان برقه.حالا نمیدونم درست میگفت یا نه.از نظر من بهتره عوض کنید.تجربه بدی داشتم من.پاور رو دست دو گرفته بودم مارکش هم از این الکیا بود.از اول که گرفتم وز وز میکرد.بعد 6 ماه دیدم کامپیوتر روشن نمیشه.شروع کردم به عیب یابی یبار روشن شد و از یه ic روی مادربرد دود غلیظی بلند شد.بعد از اون تمامی قطعات بجز رم ها و کارت وای فای و فن ها سوختن.هارد رو بردش رو باز کردم اونم دود داده بود.گرافیک خط خطی بود.خداروشکر سیستم گرونی نبود.البته باز صبر کن دوستان نظر بدن.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amooo گفته است :

باز کردم کلی خاک گرفته بود تمیز کردم  .خازن ها شکلشون به نظر سالم هست و باد نکرده بودن ولی هم چنان گوش نزدیک میشه صدا میده.

کنار یکی از خازن ها یک مایع سفید رنگ بود.نزدیک فن هست.

سیستم کاری من هست وقت برای تعمیر نیست

پاور بدون بار روشن کنید(بیرون بیارید) ببینید بازم صدا داره

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کویل واین پاور طبیعیه، منم تازگی یه 700mwe اکبند گرفتم، کویل واین داشت.

ظاهرا شرکت سازنده، باید یه ماده سفید رنگ که مثل چییییز میچسبه رو، روی قطعات بزنه که لرزش نداشته باشن، اما نمیزنه و باعت ایجاد صدا میشه!

لینک به دیدگاه

تست کردم سیستم خاموش هست صدا نمیده. بدون بار هم روشن کردم صدا نداد

کولر مستر مارک خوبی هست و الکی نیست

ممنون از همگی .پول امد دستم یکی دیگه میگیرم محظ احتیات .الان قیمتها که .... هست خیلی.

چند جاش از اون چیز سفید بود

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amooo گفته است :

تست کردم سیستم خاموش هست صدا نمیده. بدون بار هم روشن کردم صدا نداد

بازم شرمنده آقای شعبانی😏

@m.shabani

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما

Coil Whine

نامی آشنا که باعث نگرانی میشه اما طبیعیه

چاپرها یا ترانسفورمرها اگه از ایزوله بودن دربیاد یا چوکها  یا همون سیم پیچهای القاگر دچار لرزش بشوند این صدا بوجود میاد که یکصدای ناخواسته آزار دهنده هست  امانگران کننده نیست . تو خیلی از پاورهای آکبند هم دیده شده مشکلی برای سیستم بوجود نمیاره و باید مدارا کنی  اگه صدای سوت با فرکانس بالا باشه میتونه از خازنها باشه   ولی بنظرم مال شما همانطور که دوستان عزیز اشاره کردن کویل واین هست چون هر چقدر لود پاور بیشتر میشه سیم پیچ ها بیشتر توفشار هستند و لرزش سیم ها نسبت به هسته بیشتر میشه وطبیعتا صدا هم بیشتر میشه

نکته آخر نگران نباش ونمیخواد پاورت روعوض کنی

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

منم ماه پیش برای پاور گرینم همین موضوع پیش اومد دادم همسایمون حسابی تمیزش کرد ، کلا صداش ازبین رفت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...