رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، DARK8719 گفته است :

سلام به همه 

یه راهنمایی میخواستم سیستممو میخاستم ارتقاع بدم این مشخصاتشه

مادر برد z 170 pro gaming

سی پی یو    i3 6100 skylake

رم  ddr4  8g   2400mhz

گرافیک  asus strix r9 380-dc2oc-2gddr5

پاور 700w  green

الویت هم برام گرافیکه این دوتا قطعه رو در نظر دارم ببنین چطوره

گرافیک ASUS ROG STRIX-RX570-O4G-GAMINGr 

سی پی یو  core i5-7400 Kaby Lake Processor

و یه چهار گیگ دیگه رم اضافه کنم 

کل بودجمم پنج تومنه البته گرافیک و سیپیو خودمو بفروشم بیشتره 

سیستم فقط برای گیمه یه راهنمایی کنید چطوره خوبه بده گلوگاه میشه نمیشه 

خودم وارد نیستم  تو سخت افزار برا همین گفتم بپرسم از اساتید

به جای 570 1060 بخرید

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1397/09/18, 02:22:49، mokhtar گفته است :

asus z97 pro gamer

cup 4970

corsair vengeance pro 8gb x2

1tb black

corsair rm750 gold

thermalright true spirit

970 -g1

green x8

دوستان این سیستم رو بخوام بفروشم چقدر قیمت بزارم خود لیون برام بسته بود

اگه تصمیم ب فروش گرفتین من رم ها رو خریدارم

لینک به دیدگاه

سلام من حدود 7.5 بودجه دارم میخواستم پیشنهادتون واسه بستن یه کیس کامل چیه و اینکه الان خرید منطقیه؟ با توجه به کاهش نرخ دلار ولی ثابت موندن قیمت قطعات

ویرایش شده توسط UnKn0wN
لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان :)

یک سیستم اداری میخوام، سنگین ترین کاری که با سیستم میشه، نرم افزار های حسابداری هست.

مادربوردی معمولی و ارزون قیمت.بودجه تا حدود 700 (ترجیح میدم مادربورد ارزونتر باشه و بودجه رو برای پردازنده بیشتر کنم)

پردازنده در حد 7100 i3 و موارد مشابه (که گرافیک آنبرد دارن) میخوام. بهتر بگم، بودجه برای پردازنده تا 1100 اینطورا مشکلی نیست.

8 گیگ رم DDR4  و یه ترا هارد

یه قاب کیس با ظاهر خوب و قیمت مناسب هم پیشنهاد بدید.

پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeid.kh گفته است :

سلام به همه ی دوستان :)

یک سیستم اداری میخوام، سنگین ترین کاری که با سیستم میشه، نرم افزار های حسابداری هست.

مادربوردی معمولی و ارزون قیمت.بودجه تا حدود 700 (ترجیح میدم مادربورد ارزونتر باشه و بودجه رو برای پردازنده بیشتر کنم)

پردازنده در حد 7100 i3 و موارد مشابه (که گرافیک آنبرد دارن) میخوام. بهتر بگم، بودجه برای پردازنده تا 1100 اینطورا مشکلی نیست.

8 گیگ رم DDR4  و یه ترا هارد

یه قاب کیس با ظاهر خوب و قیمت مناسب هم پیشنهاد بدید.

پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

سلام  پیشنهادی بنده:

CPU:Intel Core i3  7100:1,250,000

MB:MSI B250M PRO-Vh:650,000

Ram:Geil Pristine Series 8GB 2400Mhz DDR4:860,000

HDD:Seagate Barracuda 1TB 64MB:439,000

PSU:GREEN GP330A-ESD:304,000

123,000:Case:GREEN AVA

درصورت افزایش بودجه برای مادربرد میتونید به مدل ASUS PRIME B250M-A و کیس PARS EVO فکر کنید  تعداد اسلات رم بیشتر از ویژگی های برتر مادربرد و پورت USB3.0 در پنل جلو ، فضای داخلی بیشتر و قابلیت نصب واتر کولینگ از ویژگی های کیس پارس اوو هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/09/22, 17:40:36، UnKn0wN گفته است :

سلام من حدود 7.5 بودجه دارم میخواستم پیشنهادتون واسه بستن یه کیس کامل چیه و اینکه الان خرید منطقیه؟ با توجه به کاهش نرخ دلار ولی ثابت موندن قیمت قطعات

سلام

کیس + مانیتور + موس + کیبورد + هدست ؟ یا فقط کیس

الان به نظرم بهترین زمان واسه خرید هستش

نرخ دلار حالا بصورت مصنوعی یاواقعی کاهش پیدا کرده اما قیمت مواد غذایی و غیره روز به روز گرونتر میشه پس بهتره درصد جزئی که قطعات کاهش داشته بخرید که بعدا تو حسرت نمونید

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/22, 17:40:36، UnKn0wN گفته است :

i3 8100

B360 MB

GTX 1060

16GB ram

1TB HDD

120GB SSD

450W Power

Case

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سوالی داشتم در مورد پاورهای EVGA

می‌خواستم بدونم پاورهای این برند تا چه اندازه خوب هستن؟ و شرکت‌های گارانتی‌کننده اون تو ایران چه شرکت‌هایی هستند و خدماتشون چطوره؟

کسی اگه تجربه‌ای داره راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/26, 10:39:54، OverExtreme گفته است :

سلام  پیشنهادی بنده:

CPU:Intel Core i3  7100:1,250,000

MB:MSI B250M PRO-Vh:650,000

Ram:Geil Pristine Series 8GB 2400Mhz DDR4:860,000

HDD:Seagate Barracuda 1TB 64MB:439,000

PSU:GREEN GP330A-ESD:304,000

123,000:Case:GREEN AVA

درصورت افزایش بودجه برای مادربرد میتونید به مدل ASUS PRIME B250M-A و کیس PARS EVO فکر کنید  تعداد اسلات رم بیشتر از ویژگی های برتر مادربرد و پورت USB3.0 در پنل جلو ، فضای داخلی بیشتر و قابلیت نصب واتر کولینگ از ویژگی های کیس پارس اوو هست.

سلام و عرض ادب و احترام :)

بسیار از لطفتون سپاسگزارم. ترجیح میدم تا حد ممکن برای مادربورد کمتر هزینه کنم و سایر قطعات رو بهتر بگیرم.

لینک به دیدگاه

سلام دسوتان عزیز کاربلد

من میخوام با بودجه 5-7 میلیون یه سیستم برای کار رندر انیمه جمع کنم

به دلیل مخارج کار ساخت و تبلیغات انیمه بیشتر از این نمیتونم هزینه کنم

لطفا پیشنهاد خرید سیستم دست دوم در حد اگر مد نظر دارین اعلام کنین.

*یه مورد کارت گرافیک هم هست تازه خریدم با برنامه FurMark و 3D Mark تست کردم ببینم چقدر فشار آوردن بهش یا ماینینگ شده یا نه

مدل کارت گرافیک : MSI 1050TI Gaming 4G

نتیجه بدست آومده >>>>FurMark2.thumb.jpg.b991e15459a88219f8f0fa593e0fcb43.jpg1798703400_3DMark-Benchmark.thumb.jpg.49a29c49fe9f19ef7ad4372fd4607c39.jpg

FurMark-Stress Test.jpg

2018-12-19_224521.jpg

ویرایش شده توسط PalTech
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ?
1- این گرافیک رو چند میتونم بفروشم؟ :   MSI RX 460 2GB OC گارانتی تا 22 فروردین 1399 (از فروشگاه لیون هم خریداری کردم)
2- آیا به صرفه هست که گرافیک خودمو بفروشم، یه دونه MSI RX 560 AERO ITX OC 4GB  بخرم؟ ( نظرتون راجع به خرید Inno3D GTX 1050 TI COMPACT 4GB چیه؟)
سیستم :
EP43T-UD3L rev.1.0

Xeon E5450
4x2GB DDR3
UK 550W
SyncMaster BX2285plus 1920x1080
ممنون ?

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/07, 17:59:11، Rasoul.A گفته است :

سلام دوستان 1f642.png
1- این گرافیک رو چند میتونم بفروشم؟ :   MSI RX 460 2GB OC گارانتی تا 22 فروردین 1399 (از فروشگاه لیون هم خریداری کردم)
2- آیا به صرفه هست که گرافیک خودمو بفروشم، یه دونه MSI RX 560 AERO ITX OC 4GB  بخرم؟ ( نظرتون راجع به خرید Inno3D GTX 1050 TI COMPACT 4GB چیه؟)
سیستم :
EP43T-UD3L rev.1.0

Xeon E5450
4x2GB DDR3
UK 550W
SyncMaster BX2285plus 1920x1080
ممنون 1f642.png

up

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، dariush2 گفته است :

درود
تا سقف بودجه 8تومن سیستم برای گیم چی بگیرم؟؟؟

دوست عزیز تو این اوضاع بازار سیستم نو پیشنهاد نمیدم یه دست دوم در همین قیمت بخری چه خارج از فروم چه داخل بهتره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز تو این اوضاع بازار سیستم نو پیشنهاد نمیدم یه دست دوم در همین قیمت بخری چه خارج از فروم چه داخل بهتره

از خرید لوازم برقی دسته دوم خاطره خوشی ندارم?

یعنی با این پول یه سیستم  گیم نمیشه جم کرد؟

لینک به دیدگاه

یکیم منو راهنمایی کنه لطفا :(( با 6500 کیس گیمینگ چی میشه بست؟ (مانیتورو موس و کیبردو .. دارم)

خودم نظرم رو ryzen 5 2400g هست با 16 گیگ رم. بنظرتون خوبه ؟ بعدا اگه یه کارت گرافیک amd بندازم روش با گرافیک مجتمع جمع میشه ؟ 

مرسی از همگی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

یکیم منو راهنمایی کنه لطفا :(( با 6500 کیس گیمینگ چی میشه بست؟ (مانیتورو موس و کیبردو .. دارم)

خودم نظرم رو ryzen 5 2400g هست با 16 گیگ رم. بنظرتون خوبه ؟ بعدا اگه یه کارت گرافیک amd بندازم روش با گرافیک مجتمع جمع میشه ؟ 

مرسی از همگی

سلام

i3 8100

اکبند 1050ti

اگه دست دو بگیری  GTX1060

8GB ram

1TB HDD

120GB SSD

500W Power

MB B360   مادربرد قیمتش 800 تومنه مدل msi

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

مرسی از همگی

دوست عزیز میگم فقط میخوای بخری یه سیستم دست دوم بگیر تا بیشتر حال کنی چون با این پول بخوای بری نو بخری مثلا cori3میتونی ببندی که اصلا خوب نیست بنظرم دست دوم یه مورد دلخواه مدنظرتون پیدا کنید وبخرید همین نمیتونم بگم چه قطعاتی الان خوبه فقط حواست به فروم باشه در این رنج قیمت یه کیس کامل دیدی بخر اینطوری خیلی بهتره  کارت گرافیکم دوست داشتی از سری rx500ببند یا نه از همون سری gtx1000ببند فقط یه ضرره حواست باشه ماین شده نباشه چون الان زیاد هست که کارت ماین رو به اسم گیم اونم فقط در حد چند ساعت بازی باهاش شده رنگ میکنن بهت تحویل میدن اونم به چه قیمتی ...اگه میخوای خرج کمتر بشه برو یه کارت ماین شده کمتراز 2-3ماه بخر که حداقل فکر این نیستی مثل همون چیزی که گفتم رنگش کرده باشن بهت تحویل بدن بعدم قیمتشم مناسب ترهست دیگه انتخاب با خودت هست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام

i3 8100

اکبند 1050ti

اگه دست دو بگیری  GTX1060

8GB ram

1TB HDD

120GB SSD

500W Power

MB B360   مادربرد قیمتش 800 تومنه مدل msi

مرسی داداش. فکر کنم بهترین سیستم همین باشه.فقط بعدا امکان ارتقا روی این مادر بورد هست ؟ مثلا میشه سی پی یو i7 روش انداخت ؟ 

بعد تفاوت این مادر بوردی که گفتین با این مدل چیه و کدوم بهتره ؟ ASUS TUF H310M-PLUS GAMING

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز میگم فقط میخوای بخری یه سیستم دست دوم بگیر تا بیشتر حال کنی چون با این پول بخوای بری نو بخری مثلا cori3میتونی ببندی که اصلا خوب نیست بنظرم دست دوم یه مورد دلخواه مدنظرتون پیدا کنید وبخرید همین نمیتونم بگم چه قطعاتی الان خوبه فقط حواست به فروم باشه در این رنج قیمت یه کیس کامل دیدی بخر اینطوری خیلی بهتره  کارت گرافیکم دوست داشتی از سری rx500ببند یا نه از همون سری gtx1000ببند فقط یه ضرره حواست باشه ماین شده نباشه چون الان زیاد هست که کارت ماین رو به اسم گیم اونم فقط در حد چند ساعت بازی باهاش شده رنگ میکنن بهت تحویل میدن اونم به چه قیمتی ...اگه میخوای خرج کمتر بشه برو یه کارت ماین شده کمتراز 2-3ماه بخر که حداقل فکر این نیستی مثل همون چیزی که گفتم رنگش کرده باشن بهت تحویل بدن بعدم قیمتشم مناسب ترهست دیگه انتخاب با خودت هست

ممنون بابت نظرت ولی ترجیح میدم نو بگیرم بعدا پشیمون نشم 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

مرسی داداش. فکر کنم بهترین سیستم همین باشه.فقط بعدا امکان ارتقا روی این مادر بورد هست ؟ مثلا میشه سی پی یو i7 روش انداخت ؟ 

بعد تفاوت این مادر بوردی که گفتین با این مدل چیه و کدوم بهتره ؟ ASUS TUF H310M-PLUS GAMING

ممنون بابت نظرت ولی ترجیح میدم نو بگیرم بعدا پشیمون نشم 

مادربردی که من گفتم  مدل b360 هست و از H310 پیشرفته تره

بله تمام سی پی یو های ای نسل ساپورت میکنه حتی همون i7

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

تا 8تومن سیستم اکبند (فقط کیس)  چی  میشه تهیه کرد؟1f914.png

کاربری گیم؟

لینک به دیدگاه

سیستمی که قصد دارم ببندم اینه : بنظرتون خوبه ؟ چیزی رو عوض نکنم ؟ با بودجه 6 تومن

mb : asus h310 m-k

cpu : i3 8100

hdd : blue 1 tb

power : green 430 a-eu

vga : zotac 1060 amp edition

ram : hyperx fury 2400 mh 8gig 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

سیستمی که قصد دارم ببندم اینه : بنظرتون خوبه ؟ چیزی رو عوض نکنم ؟ با بودجه 6 تومن

mb : asus h310 m-k

cpu : i3 8100

hdd : blue 1 tb

power : green 430 a-eu

vga : zotac 1060 amp edition

ram : hyperx fury 2400 mh 8gig 

پاور حداقل 530 بگیر  یا اگه شد 580 سری eu هم خیلی قدیمی شده سری eud خوبه یا مدلهای پلاس

در 6 ساعت قبل، dariush2 گفته است :

تا 8تومن سیستم اکبند (فقط کیس)  چی  میشه تهیه کرد؟1f914.png

واسه شما فردا هم پیشنهاد میدم نتم یه کم ادا میده لود سنگینی داره اگه فردا باز کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...