رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

چطور ؟ کم میاره بنظرتون ؟ چون واقعا بودجم در همین حده و اون پاورم حداقل 100 200 تومن تفاوت قیمت داره !

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، emotion2 گفته است :

چطور ؟ کم میاره بنظرتون ؟ چون واقعا بودجم در همین حده و اون پاورم حداقل 100 200 تومن تفاوت قیمت داره !

تو خرید صبر زیاد نکن 2 ماه اخر سال قیمت ها عجیب غریب تر میشه همین هفته اقدام کن 

مخصوصا سی پی یو 

پاور هم 580 بگیر حداقل

در مورد کارت گرافیک هفته پیش گیگابایت g1 لیون تخفیف گذاشت بود 2500 میداد فرصت خوبی بود برای خرید

نمی دونم چرا خرید نکردیش متاسفانه مشکل بودجه دارید وگرنه msi هم مورد خوبی بود 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

تو خرید صبر زیاد نکن 2 ماه اخر سال قیمت ها عجیب غریب تر میشه همین هفته اقدام کن 

مخصوصا سی پی یو 

پاور هم 580 بگیر حداقل

در مورد کارت گرافیک هفته پیش گیگابایت g1 لیون تخفیف گذاشت بود 2500 میداد فرصت خوبی بود برای خرید

نمی دونم چرا خرید نکردیش متاسفانه مشکل بودجه دارید وگرنه msi هم مورد خوبی بود 

آره :( پولم کمه. همینم با 1000 مکافات جور کردم :D  هفته گذشته اصن تو فکر خرید 1060 نبودم فکر نمیکردم بتونم بخرم با این بودجه. تا اینکه به پیشنهاد دوستم تصمیم گرفتم بقیه قطعاتو ارزون تر بردارم گرافیکو بهتر. میشه بگید چه فرقی داره 430 با 580 ؟  من اطلاعاتم زیاد نیست در زمینه کامپیوتر.ولی بازم  اگه غیر از این تا رنج نهایت450 پاور خوب سراغ دارین ممنون میشم اسمشو بگین بتونم مشخصاتشو ببینم

ویرایش شده توسط emotion2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده یک کارت gtx970 g1 gaming دارم که سالمه و میخواستم نظرتون رو بپرسم که ایا ارزش داره اینو بدم و یکی از این کارت های 1070 ماین شده به قیمت 2400 بگیرم و اینکه کارت خودم چقدر میره  یا اینکه با همین سر کنم 

لینک به دیدگاه

سلام 

یه مادر برای cpu i3 8100 بهم معرفی میکنید فقط گرون نباشه و دورشم نوار led داشته باشه

برای خودم z170 progaming با یه cpu i3 6100  هست بخوام بفروشم قیمت معقولش چقدره ؟

از اقا حسین هم تشکر میکنم از بابت راهنمایی که گفتن بجای rx 570 یدونه 1060 بردار

لینک به دیدگاه

درود

بین   پاور گرین سری اورکلاکینگ GP1050B-OCDG و  پاور کولرمستر V850 80Plus Gold کدوم را پیشنهاد مکینید ؟ 

پاور های گرین کیفیت قبل را داره ؟

لینک به دیدگاه

شانس مارو نگاه الله وکیلی! امروز میخاستم سفارش گرافیک بدم 300 تومن گرون شد :| انگار قسمت نیست مام بتونیم گیم بزنیم :(( 

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

بین   پاور گرین سری اورکلاکینگ GP1050B-OCDG و  پاور کولرمستر V850 80Plus Gold کدوم را پیشنهاد مکینید ؟ 

پاور های گرین کیفیت قبل را داره ؟

صد در صد گرین

سری OC گرین بی نظیره و مطمئن باشید پشیمون نمیشید

مورد بعدی گارانتی طولانیشه و اینکه گارانتی گرین یکی از معتبر ترین و بهترین گارانتی های ایرانه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DARK8719 گفته است :

سلام 

یه مادر برای cpu i3 8100 بهم معرفی میکنید فقط گرون نباشه و دورشم نوار led داشته باشه

برای خودم z170 progaming با یه cpu i3 6100  هست بخوام بفروشم قیمت معقولش چقدره ؟

از اقا حسین هم تشکر میکنم از بابت راهنمایی که گفتن بجای rx 570 یدونه 1060 بردار

سلام

مادربردی که سیستم نورپردازی داشته باشه خیلی گرونه بالای 1.5 میلیون

اما شما بهتره یه B360MSI  بخرید که قیمت 850 تومنی داره + یه نوار LED گرین که میتونید کنار مادربرد روی بدنه کیس بچسبونید خیلی هم بهتر و ارزون تر خواهد بود

نکته بعدی اینکه قیمت اکبند این دو مورد توی سایت ها سرچ کنید حدود 25 تا 30 درصد از قیمت اکبند کم کنید میشه همون قیمت فروش

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hosin گفته است :

صد در صد گرین

سری OC گرین بی نظیره و مطمئن باشید پشیمون نمیشید

مورد بعدی گارانتی طولانیشه و اینکه گارانتی گرین یکی از معتبر ترین و بهترین گارانتی های ایرانه

درود

فقط فرق بین سری dg و pt چی هست ؟ 

برای سی پی یو 9900k   و  1080 ti   چند واتش را پیشنهاد میکنید ؟؟

پاور گرین ساخت کجا هست ؟؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، morteza5921 گفته است :

سلام دوستان بنده یک کارت gtx970 g1 gaming دارم که سالمه و میخواستم نظرتون رو بپرسم که ایا ارزش داره اینو بدم و یکی از این کارت های 1070 ماین شده به قیمت 2400 بگیرم و اینکه کارت خودم چقدر میره  یا اینکه با همین سر کنم 

دوست عزیز کارت ماین شده ریسکی هستش و اگه ریسک پذیرین اره ارزششو داره ولی عواقبشو هم در نظر بگیرین

البته بستگی به شرایط ماین شدنش هم داره  چند ماه ماین شده  حد اکثر دما چقدره وضعیت ظاهریش

و اینکه حتما 10 روز مهلت تست بگیرین و توی این 10 روز انواع اقسام بنچمارک ها با کیفیت های فول اچ دی - 2کی - 4 کی  انجام بدین

کارت خودتون قیمت 1400 تا 1.5 داره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

فقط فرق بین سری dg و pt چی هست ؟ 

برای سی پی یو 9900k   و  1080 ti   چند واتش را پیشنهاد میکنید ؟؟

پاور گرین ساخت کجا هست ؟؟

@Mahdi_Moosavi

@GREEN Support

از اقای موسوی سوالاتونو بپرسید

ایشون از مجموعه گرین هستند و کاملا تخصصی جوابتونو میدن

همین 1050 وات هم کافیه برای این سیستم

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

qkx8xg8zhjsy8mtnd6di3lwjsymo0ilxwxddn44j40zcwiqyvz[small].jpgرم RAM GEIL EVO Forza DDR4 16GB 2400Mhz CL16 Single Channel Desktop RA

tzlo8gnf5nf8pdvkyuemykwtuvl8qx41fly7fan0vbrfuhk5jl[small].jpgمادربرد ASUS PRIME X370-PRO AM4 Motherboard

wdi3qaidpisc7e1xne7lbugl4yhwdyclhg2ffdk7gqi2ipchwk[small].jpgپردازنده CPU AMD RYZEN 5 1500X 3.5GHz Socket AM4 Desktop CPU

ud61jb1bbqbmwppju2phd2z5xjn7akxrlrh6gtqlgo04b6rrie[small].jpgهارد  TOSHIBA P300 HDWD110 Internal Hard Drive 1TB

rxu64tyb1gdywhvfp8nx1m0wkcr8g2xstml2atjeiwc70mn47u[small].jpgپاور Green GP550A-UK 80Plus Gold Power Supply

5ckmzjc8r5gmyz33wdd5sa8zmdrtf4jpaw7zyv4g2zht87mvjx[small].jpgکیس Case Green Z+ Grand Black Mid-Tower Case

rwcva6yyy36e82haq7bk5rm586riiuj6l5ll6qapqr3uzpdr6n[small].pngدرایو نوری اینترنال ASUS DRW-24D5MT Bulk Internal DVD-RW Write

hm70nawc3lpak0ccndkwgefxw44dmn545imnpwnilo8msjnikn[small].jpgحافظه SSD اینترنال Pioneer APS-SL3N 120GB INTERNAL SSD Drive

8j65az4t6pf47bjjdnfovjqvsbk2mawz1ni41mw22zy6ibqyc6[small].pngکارت گرافیک GigaByte GV-RX560OC-4GD Graphics Card

dariush2

این سیستم در رنج 8 تومن میشه خرید

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، dariush2 گفته است :

تا 8تومن سیستم اکبند (فقط کیس)  چی  میشه تهیه کرد؟1f914.png

سلام اینا حدود 8150 شد 

1.thumb.JPG.f81a957e80dd66aed038d6a4ac7cb518.JPG2.thumb.JPG.897df5683fb64b42d6b04cf3a4ae5eb8.JPG3.thumb.JPG.c3232a9b4372cae98221c6f257dcd11a.JPG

میشه اس اس دی حذف کرد و پاور 500 وات برداشت و یه کیس ارزونتر گرفت که بجاش میشه رم 16 بگیرین یا برین سمت رایزن پردازنده 2600 + برد b450 ایسوس 

به نظرم خودم سمت رایزن بهتره : 8430 هم رایزن میشه

4.thumb.JPG.1fe0e1fda5fd38fb53fbfeb7bf2bef34.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

آره :( پولم کمه. همینم با 1000 مکافات جور کردم :D  هفته گذشته اصن تو فکر خرید 1060 نبودم فکر نمیکردم بتونم بخرم با این بودجه. تا اینکه به پیشنهاد دوستم تصمیم گرفتم بقیه قطعاتو ارزون تر بردارم گرافیکو بهتر. میشه بگید چه فرقی داره 430 با 580 ؟  من اطلاعاتم زیاد نیست در زمینه کامپیوتر.ولی بازم  اگه غیر از این تا رنج نهایت450 پاور خوب سراغ دارین ممنون میشم اسمشو بگین بتونم مشخصاتشو ببینم

پاور 430 ضعیفتر از 580 هستش و واسه تغذیه سیستم کم میاره ، مدلهای گرین خوب هستن 

این خوبه https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp580a-eud-80plus-bronze-psu37.html

که 100 تومن از 430 بیشتره 

اگه بازم نتونستین بگیرین https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp480a-eud-80plus-bronze-psu37.html

دیگه کمتر از 480 که لینک دادم نگیرین چون به مشکل برمیخورین 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پاور 430 ضعیفتر از 580 هستش و واسه تغذیه سیستم کم میاره ، مدلهای گرین خوب هستن 

این خوبه https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp580a-eud-80plus-bronze-psu37.html

که 100 تومن از 430 بیشتره 

اگه بازم نتونستین بگیرین https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp480a-eud-80plus-bronze-psu37.html

دیگه کمتر از 480 که لینک دادم نگیرین چون به مشکل برمیخورین 

متاسفانه بدلیل تغییر قیمت بعضی اقلام کل برنامه ریزیم بهم ریخت.. بازم باید منتظر پیشنهاد ویژه بمونم.. هعی 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام اینا حدود 8150 شد 

1.thumb.JPG.f81a957e80dd66aed038d6a4ac7cb518.JPG2.thumb.JPG.897df5683fb64b42d6b04cf3a4ae5eb8.JPG3.thumb.JPG.c3232a9b4372cae98221c6f257dcd11a.JPG

میشه اس اس دی حذف کرد و پاور 500 وات برداشت و یه کیس ارزونتر گرفت که بجاش میشه رم 16 بگیرین یا برین سمت رایزن پردازنده 2600 + برد b450 ایسوس 

به نظرم خودم سمت رایزن بهتره : 8430 هم رایزن میشه

4.thumb.JPG.1fe0e1fda5fd38fb53fbfeb7bf2bef34.JPGممنون دوست عزیز از راهنمایی که کردین حالا 500بالا و پایین مشکلی نیست واسه کارت گرافیک جدا میخام هزینه کنم و تا سقف سه تومن چی خوبه ؟؟
حالا

ویرایش شده توسط dariush2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 53 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

الان بودجتون چقدر هستش ؟ چون تو پیشنهادم گرافیکم هم لحاظ کردم اگه 8 تومن + 3 تومن دیگه میشه دستتمون باز تر میشه احتمالا گرافیک مدل بالاتری میشه برداشت

در 3 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

متاسفانه بدلیل تغییر قیمت بعضی اقلام کل برنامه ریزیم بهم ریخت.. بازم باید منتظر پیشنهاد ویژه بمونم.. هعی 

ممکنه تا اون موقع بازم گرونتر بشن معلوم نیست چی بشه !

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان بودجتون چقدر هستش ؟ چون تو پیشنهادم گرافیکم هم لحاظ کردم اگه 8 تومن + 3 تومن دیگه میشه دستتمون باز تر میشه احتمالا گرافیک مدل بالاتری میشه برداشت

آره 100% گرونتر میشه.. فعلا بیخیالش شدم. انگار خوشی واسم حرومه

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کارت گرافیک جدا میخام براش خرج کنم فعلا با 8 تومن میخام سیستم بدون گرافیک بگیرم تا یکی دوماه دیگه پول دستم میاد کارت گرافیک بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

کارت گرافیک جدا میخام براش خرج کنم فعلا با 8 تومن میخام سیستم بدون گرافیک بگیرم تا یکی دوماه دیگه پول دستم میاد کارت گرافیک بخرم

با 3 تومن همون gtx 1060 که پیشنهاد دادم میشه خرید ، رایزن هم گرافیک آنبرد نداره و باید گرافیک تهیه بشه اگه الان بودجه کامل بود انتخابهای بهتری میشه داشت خوب همینا هم خوبه 

یه کار دیگه میکنیم شما این سیستمو کنید بعد اینکه 3 تومن دستتون اومد یه رم 8 دیگه + اس اس دی + یه کولر برای پردازنده اگه نیاز بود + چند تا فن برای کیس

پس اینا شد :

ryzen 2600

asus b 450 plus

power green 600 +hp

ram crucial 8 g

hdd wd or  segate 1 tb

graphic zotac gtx 1060 یا بودجه بود msi 

case GREEN Z+ Grand

لینک به دیدگاه

سلام. 1050ti 4gb با این سیستم همخوانی خواهد داشت؟ :
Xeon E5450
EP43T-UD3L
UK 550W
4x2GB DDR3

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. 1050ti 4gb با این سیستم همخوانی خواهد داشت؟ :
Xeon E5450
EP43T-UD3L
UK 550W
4x2GB DDR3

بله داره

اما سی پی یو تون خیلی خیلی ضعیفه و به نظرم گلوگاه میشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

بله داره

اما سی پی یو تون خیلی خیلی ضعیفه و به نظرم گلوگاه میشه

ممنون. الان RX 460 2GB OC دارم. اما فکر نکنم تا به حال با گلوگاه مواجه شده باشم.

لینک به دیدگاه

دوستان حداقل (ارزونترین) قطعاتی که میشه برا این کارت گرافیک ( سافایر NITRO PLUS RX570 8G) جهت گیم انداخت چیه ؟ و در کل گرافیک خوبی هست یا نه . مرسی از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...