رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 37 دقیقه قبل، Tereysi گفته است :

دوستان این سی پی یوهای سری k  که انقدر طالب دارد و قیمتشان بالاتر است  فرق و مزییتشان با سی پی یوهای دیگر چیست  و فقط برای ایا گیم کاربرد دارد و خوب است

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خلاصه اینکه این پردازنده ها ضریب مولتیشون بازه ببیینید برای تعیین فرکانس کاری پردازنده ۲ عامل اثر بسیار داره ۱- فرکانس پایه ۲- ضریب افزاینده اون

خب وقتی شما نمیتونی فرکانس پایه رو افزایش بدی تنها گزینه ای که میشه افزایش داد همین ضریب هست که در اینتل ها فقط و فقط پردازنده های سری K این قدرت رو دارند.

مزیتشون هم توانایی اور کلاک بالاشون هست

کاربردشون همه جورست گاها گیم و گاها پردازش های صنعتی مثل رند های سه بعدی یا محاسبه ذره ها و غیره!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 35 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

خلاصه اینکه این پردازنده ها ضریب مولتیشون بازه ببیینید برای تعیین فرکانس کاری پردازنده ۲ عامل اثر بسیار داره ۱- فرکانس پایه ۲- ضریب افزاینده اون

خب وقتی شما نمیتونی فرکانس پایه رو افزایش بدی تنها گزینه ای که میشه افزایش داد همین ضریب هست که در اینتل ها فقط و فقط پردازنده های سری K این قدرت رو دارند.

مزیتشون هم توانایی اور کلاک بالاشون هست

کاربردشون همه جورست گاها گیم و گاها پردازش های صنعتی مثل رند های سه بعدی یا محاسبه ذره ها و غیره!

ممنون بابت توضیحات جامع تان🌹

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

این نوع کیس ها SFF یا Small Form Factor هستند مزیتشون اینه که سایز کوچیکی دارن و بعضا خیلی خوش قیافه هستند و معمولا هم برد های اصلی مینی رو قبول میکنن و گاها حتی جای گرافیک رو در خودشون ندارن و در تعداد معدودی(من ۲ مدل میشناسم) هم گرافیک با طول بزرگ یا کامل رو قبول میکنن

اما بزرگترین ایراد این کیس ها فضای کم داخلشون هست که منجر به گرم بودن قطعات میشه، چون تهویه اونها کمتر از کیس های معمولی و بزرگ و برج ها و ابر برج ها هست!(چه ترجمه ای کردم اسامی رو  خدایا:22_stuck_out_tongue_winking_eye:)

ببینید اینکه خوب هستند یا نه بیشتر سلیقه ای هست چون مخصوصا سیستم های بدون فن در اونها کار میشه و سر و صدای کمی دارن

البته گاها به علت کمبود جا بهترین یا بهتره بگیم تنها انتخابتون خواهند بود(البته اینم بگم نمونه هایی با توانایی قبول کردن سخت افزار تاپ هم وجود دارند)

با این تفاصیل پس فکر کنم همون کیس های معمولی بهتر و روی بورس تر هستند..

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Tereysi گفته است :

با این تفاصیل پس فکر کنم همون کیس های معمولی بهتر و روی بورس تر هستند..

نمیشه قطعی گفت!
تو چند سال اخیر فروش این کیس های کوچک خیلی زیاد بوده و البته سرهم کردن سیستم در این کیس ها هم سخت هست.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

نمیشه قطعی گفت!
تو چند سال اخیر فروش این کیس های کوچک خیلی زیاد بوده و البته سرهم کردن سیستم در این کیس ها هم سخت هست.

ممنون ولی اینها طالب کم دارند و هر کسی نمیخرند من که تا حالا مثلا ندیدم کسی مینی کیس بخاد یا بخرد هر کی هم که دارد میگه مینی کیس طرف میگه مینی نمیخام!

لینک به دیدگاه

دوستان مانیتور زیر 5 میلیون با قابلیت gsync compatible  چی توصیه می کنید ؟ 

در مورد کیفیت محصولات Ben Q  شک دارم . کسی استفاده کرده ؟

ویرایش شده توسط mohammad65
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Tereysi گفته است :

ممنون ولی اینها طالب کم دارند و هر کسی نمیخرند من که تا حالا مثلا ندیدم کسی مینی کیس بخاد یا بخرد هر کی هم که دارد میگه مینی کیس طرف میگه مینی نمیخام!

خب سلیقه است!
خود من  احتمالا برای خرید بعدیم برم سراغ یه کیس مینی برای مولتی مدیا و گیم تو حال خونه

در 6 ساعت قبل، mohammad65 گفته است :

دوستان مانیتور زیر 5 میلیون با قابلیت gsync compatible  چی توصیه می کنید ؟ 

در مورد کیفیت محصولات Ben Q  شک دارم . کسی استفاده کرده ؟

برند بن کیو برند معتبریه مدل خاصی مد نظرتون هست؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MojArch گفته است :

خب سلیقه است!
خود من  احتمالا برای خرید بعدیم برم سراغ یه کیس مینی برای مولتی مدیا و گیم تو حال خونه

برند بن کیو برند معتبریه مدل خاصی مد نظرتون هست؟

نه والا فقط چون دیدم بیشتر این برند موجود هست پرسیدم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mohammad65 گفته است :

نه والا فقط چون دیدم بیشتر این برند موجود هست پرسیدم

بن کیو یکی از بهتریناست تو ساخت مانیتور 

لینک به دیدگاه

در در 20 فروردین 1398 در 00:06، MojArch گفته است :

نمیشه قطعی گفت!

سلام 

دوست عزیز، گفتین دو مدل مینی کیس میشناسید که سخت افزار تاپ قبول میکنن

امکانش هست معرفی کنین .ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در در 19 فروردین 1398 در 14:09، UuuOmid گفته است :

ASUS Phoenix GTX 1050 Ti 4GB کارت گرافیگ2.800.000

Intel Core i5-8400 Coffee Lake 8th Gen  پردازندهProcessor 2.700.000

ASUS TUF H370-PRO GAMING LGA1151  مادر بورد H370 8th Gen Mainboard 2.750.000

Crucial Ballistix Sport LT 4GB 2400Mhz  رم CL16 Red DDR4  390.000

پاور GREEN GP550A-UK 80Plus Gold PSU 670.000
حافظه GIGABYTE SSD 240GB SSdTower Chassis 670.000

کیس هم هرچی میخاستم ببینم اینا با هم میخونه یا اگه نمیخونه اگه بشه در حد ۱ تا ۲ هم کمتر خرج شه فقط برا بازیcsgo میخام و میخام fps ام بالا ۱۵۰ باشه

بنظرم به جای 1050ti اکبند یه گرافیک gtx 1060 6g یا gtx 1070 ,کارکرده بخرید با 2800 راحت میشه اینارو کارکرده خرید

ویرایش شده توسط captain._.panda
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، alireza771 گفته است :

سلام 

دوست عزیز، گفتین دو مدل مینی کیس میشناسید که سخت افزار تاپ قبول میکنن

امکانش هست معرفی کنین .ممنون میشم

سلام

بله چرا که نه!

یکی از اونها Ghost S1 هست که در تصویر زیر دقیق میتوانید اون و قدرت نصب گراف رو ببینید. این کیس قابلیت واتر کول هم داره

[âIMG]

کیس دوم هم باید نگاه کنم بهتون بگم سعی میکنم تا چند ساعت اینده خدمتون عرض کنم

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

دوستان یه مانیتور انتخاب کردم (البته فعلا منتظر تکمیل بودجه هستم ) BenQ ZOWIE XL2540

نظرتون در موردش چیه ؟ توی این رنج قیمت انتخاب بهتری هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یه موس خوب تا 100 هزار تومن معرفی میکنید؟

کاربرد هم عمومی و گیم در سطح عادی هستش. نظرتون در مورد موس گرین مدل GM601  چیه؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

بله چرا که نه!

یکی از اونها Ghost S1 هست که در تصویر زیر دقیق میتوانید اون و قدرت نصب گراف رو ببینید. این کیس قابلیت واتر کول هم داره

[âIMG]

کیس دوم هم باید نگاه کنم بهتون بگم سعی میکنم تا چند ساعت اینده خدمتون عرض کنم

ممنونم عزیزم . هیچکدوم از این مینی کیس ها داخل ایران پیدا میشه ؟ برای یه کاری میخوام 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alireza771 گفته است :

ممنونم عزیزم . هیچکدوم از این مینی کیس ها داخل ایران پیدا میشه ؟ برای یه کاری میخوام 

فک کنم همین گوست وجود داشته باشه و حدود قیمتیشم ۳ تومن باید باشه(حالا با نرخ دلار یکم بالا پایین میشه)

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید من سیستممو حدود چهار سال پیش بستم و کلا بایندل ddr3هستش و سوکت پردازنده ام  lga 1150 هست من میخواستم که ببنینم اگر بخوام این سیستم رو به بایندل ddr4 ارتقا بدم و مادربرد و سی پی یو و رم هام رو عوض کنم چه چیزی مناسبه این یک ثانیا میخواستم ببینم این قطعاتی که الان پایین مشخصاتشو میزارم کلا رو هم چه قدر میتونم بفروشمون تا ببینم چه قدر دیگه به بودجه احتیاج دارم و سوم اینکه من الان روی سیستمم یه کارت گرافیک 1050 2gig دارم و کلا تو اجرای بازیا لگ زیاد ندارم میخواستم ببینم اگر روی همین سیستم یه cpu  core i7 4790k تمیز گیر بیارم و بندازم بنظرتون برای اجرای بازی و کارای گرافیکی کافیه یا کلا بایندل رو بکنم ddr4 ?!

مشخصات سیستم :

1.cpu:core i5 4460

2.ram:kignston 8gig

3.main:gigabyte p85 3d 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammad78 گفته است :

با سلام و خسته نباشید من سیستممو حدود چهار سال پیش بستم و کلا بایندل ddr3هستش و سوکت پردازنده ام  lga 1150 هست من میخواستم که ببنینم اگر بخوام این سیستم رو به بایندل ddr4 ارتقا بدم و مادربرد و سی پی یو و رم هام رو عوض کنم چه چیزی مناسبه این یک ثانیا میخواستم ببینم این قطعاتی که الان پایین مشخصاتشو میزارم کلا رو هم چه قدر میتونم بفروشمون تا ببینم چه قدر دیگه به بودجه احتیاج دارم و سوم اینکه من الان روی سیستمم یه کارت گرافیک 1050 2gig دارم و کلا تو اجرای بازیا لگ زیاد ندارم میخواستم ببینم اگر روی همین سیستم یه cpu  core i7 4790k تمیز گیر بیارم و بندازم بنظرتون برای اجرای بازی و کارای گرافیکی کافیه یا کلا بایندل رو بکنم ddr4 ?!

مشخصات سیستم :

1.cpu:core i5 4460

2.ram:kignston 8gig

3.main:gigabyte p85 3d 

سلام .

همون4790k خوبه بخرید نیاز به تعویض کامل نیست و تا 1080ti رو بدون هیچ مشکلی میتونه پشتیبانی کنه ...قصد تون چیه دقیقا؟؟؟؟گرافیکم میخواین عوض کنید؟

لینک به دیدگاه

در در 22 فروردین 1398 در 10:58، alireza771 گفته است :

سلام شرمنده دومیه هم Streacom DA2 ITX Aluminum Case هستش هردوتاشون میتونن فول سایز جی پی یو و سی پی یو تاپ رو تو خودشون داشته باشن

لینک به دیدگاه

درود 

دوستان واسه جمع کردن یه سیستم برای آهنگ سازی حرفه‌ای با توانایی اجرای خوب بازی‌ها میشه پیشنهاد بدید با قیمت تقریبی؟

لینک به دیدگاه

سلام من با بودجه حدودا 6 تا 8 میخام 

AMD RYZEN 2400G AM4 پردازندع

ASUS ROG STRIK B250GAMING LGA1151 مادربورد

GEIL PRIATIN SINGEL 8GB DDR4 2400Hz رم

GREN GP330 A-HE پاور

SSD 120GB GIGABYTE حافظه

ASUS RIG STRIK - GTX1050-O2G-GAMING کارت گرافیک

GREEN CASE

میخاستم  ببینم این کیس چجوری میشه بازی گرافیکی خاضی هم نمیخاد بالا بیاره فقط دوتا بازی DOTA2 و CS-GO اوکیه که جمع کنم؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، UuuOmid گفته است :

سلام من با بودجه حدودا 6 تا 8 میخام 

AMD RYZEN 2400G AM4 پردازندع

ASUS ROG STRIK B250GAMING LGA1151 مادربورد

GEIL PRIATIN SINGEL 8GB DDR4 2400Hz رم

GREN GP330 A-HE پاور

SSD 120GB GIGABYTE حافظه

ASUS RIG STRIK - GTX1050-O2G-GAMING کارت گرافیک

GREEN CASE

میخاستم  ببینم این کیس چجوری میشه بازی گرافیکی خاضی هم نمیخاد بالا بیاره فقط دوتا بازی DOTA2 و CS-GO اوکیه که جمع کنم؟

دوست عزیزمین رو این مدل بخرید:مادربرد ASUS PRIME B350M-K AM4 چون اون B250برا اینتل هست نه AMD

گرافیک رو از این دوستمون خرید کنید خیلی بهتر از مورد مد نظرتون هست:

وپاور رو هم این مورد تهیه کنید: GREEN GP550A-UK 80Plus Gold Power Supply

دیگه مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

در در 25 فروردین 1398 در 15:10، A 2 N گفته است :

درود 

دوستان واسه جمع کردن یه سیستم برای آهنگ سازی حرفه‌ای با توانایی اجرای خوب بازی‌ها میشه پیشنهاد بدید با قیمت تقریبی؟

برای اهنگ سازی اگه مشکل بودجه ندارین مک پیشنهاد میدم

اما سیستمی که بتونین هم اهنگ سازی کنید و هم بازی

تقریبا 17 - 18 میلیون براتون در میاد یه سیستم

B450 - 2600x

16gb ram

1070ti

2TB HDD - 250GB SSD M.2

لینک به دیدگاه

سلام می خواستم یه سوال به پرسم مادربرد p945 s3p گیگابایت سوکت 775  

E8400

4gb ram ddr2 

چه نو گرافیکی با چه حجمی در چه سطحی ساپورت می کنه منظورم ddr5   یا ddr3    چند گیگ برای گیم متوسط

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...