رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 ساعت قبل، evance گفته است :

سلام

دوستان ی سیستم (فقط کیس) تا سقف هزینه 15 نهایت17ملیون تومن پیشنهاد بدین..

مورد استفاده گیم هست فقط..

حداقل تا ی سال  بازیهای روز رو بتونه اجرا کنه واسم..

ممنون

سلام. بهترین کانفیگ ممکن با بودجه 17 تومن خدمت شما (همه قطعات نو) :

Mainboard : ASUS Prime Z370-A II | 2.320.000T

CPU : CORE i5-9600K Coffee Lake Tray | 3.250.000T

GPU ASUS PH-RTX2060-6G Graphics Card | 6.350.000T

Ram : Corsair Vengeance LPX 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz CL15 | 1.370.000T

SSD : Samsung 860 EVO 250GB | 590.000T

HDD : Toshiba P300 2TB | 750.000T

Power : Antec High Current Gamer 650W Gold | 1.100.000T

CPU Cooler : این مورد رو یه گشتی بزنید هم میتونید واترکولر بردارید و هم ایر کولر

Case  : Green Z4 Astiak | 750.000T

گرافیک رو هم میتونید اگه 2060 نخواستید ، Zotac GTX 1070 OC AMP! Core Edition 8GB بردارید که 8 گیگ حافظه گرافیکی اختصاصی داره.

البته میتونم یه تغییراتی بدم و 2060 سوپر بزارم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

cpu:ryzen 5-3600

matherboard: msi MPG X570 Gaming Plus

اگر مین و سی پیو بالا رو تهیه کنید بمرات از سری اینتل بهتر هست حالا مقداری تو بازی پایین هست اما از لحاظ ارزشی بهتراز اینتل 9600kهست 

پاور هم دست دوم تهیه کنید همین الان تو فروم یکی از دوستان پاور evga850wگذاشته با 1تومن خیلی هم بهتر هست دست دوم تهیه کنید پاور 

درمورد سیستم اگر عجله دارید 2060سوپر تهیه کنید خیلی بهتر هست ولی من بودم فعلا کارت رو تهیه نمیکردم یه سال دیگه هم صبر کنید اینتلم سری کارت گرافیک های خودشو بیاره تو بازار قیمت انودیا و  amdمیشکنه هنوزم میشه مورد بهتری تهیه کرد 

لینک به دیدگاه

درود

از دوستان اهل فن یک سوال داشتم.

خرید قطعات کامپیوتر از امارات (مشخصا ابوظبی) رو مناسب می‌دونید؟ اینطور که من بررسی کردم، قیمت‌هاش به شدت مناسبه. حالا فرصتی پیش اومده تا یکی از دوستان داره میره اونجا و گفته که می‌تونه مادبردی که تو ایران نیست و اگر هم بود، قیمتش میشد حدودا 3 تا 3.5 رو به قیمت 2.2 تهیه کنه.

اولا توصیه می‌کنید خرید از اون جا رو؟

دوما برای خرید آیا باید نکته خاصی رو مد نظر داشت؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sandor گفته است :

درود

از دوستان اهل فن یک سوال داشتم.

خرید قطعات کامپیوتر از امارات (مشخصا ابوظبی) رو مناسب می‌دونید؟ اینطور که من بررسی کردم، قیمت‌هاش به شدت مناسبه. حالا فرصتی پیش اومده تا یکی از دوستان داره میره اونجا و گفته که می‌تونه مادبردی که تو ایران نیست و اگر هم بود، قیمتش میشد حدودا 3 تا 3.5 رو به قیمت 2.2 تهیه کنه.

اولا توصیه می‌کنید خرید از اون جا رو؟

دوما برای خرید آیا باید نکته خاصی رو مد نظر داشت؟

درود 

از بازار شارجه تهیه کنین

اره هم نزدیکه هم مشکلی با اوردنش ندارن  و فقط یه گمرکی میخوره بهش هزینه حمل هم از دوشتون برداشته میشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، moly گفته است :

درود 

از بازار شارجه تهیه کنین

اره هم نزدیکه هم مشکلی با اوردنش ندارن  و فقط یه گمرکی میخوره بهش هزینه حمل هم از دوشتون برداشته میشه

دوست عزیز اینکار نیاز نیست قطعات رو باز کنن همین طوری روهم سوار کنن بگن برای مصرف خودشون هست یا ماله خودشون بوده گمرکی نمیگیرن  همچنین اگر با لنج دوستشون دارن میرن خب جا زیاده برا قایم کردن قطعات هم سبکه هم جا گیر نیست میشه یجا گذاشت تا از بعد از بررسی درش بیارن از لنج  راه حل دیگه ای هم هست البته  اگر با لنج یا با یدکش برای بردن بارج استفاده میشه 

ولی در کل خیلی بهتر هست این روش 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، moly گفته است :

درود 

از بازار شارجه تهیه کنین

در 33 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز اینکار نیاز نیست قطعات رو باز کنن همین طوری روهم سوار کنن بگن برای مصرف خودشون هست یا ماله خودشون بوده گمرکی نمیگیرن  همچنین اگر با لنج دوستشون دارن میرن خب جا زیاده برا قایم کردن قطعات هم سبکه هم جا گیر نیست میشه یجا گذاشت تا از بعد از بررسی درش بیارن از لنج  راه حل دیگه ای هم هست البته  اگر با لنج یا با یدکش برای بردن بارج استفاده میشه 

ممنون از هر دو دوست عزیز

فقط جسارتا قطعاتی که در امارات هست به لحاظ کیفیت مشکلی که ندارند؟ مدلهای رفرش که نیستند؟

روی جعبشون برچسب کشوری که توش توزیع شده رو چک کرد؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

مسافرتی که اصلان گمرکی نمیگیرن فک کنم

اگه به تعداد نباشه و از ۵۰ کیلو فکر کنم زیادتر نباشه فکر نکنم نیاز به پرداخت گمرکی و قایم کردن باشه🙂

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sandor گفته است :

ممنون از هر دو دوست عزیز

فقط جسارتا قطعاتی که در امارات هست به لحاظ کیفیت مشکلی که ندارند؟ مدلهای رفرش که نیستند؟

امارا بازارای بزگی داره با فروشندگان مختلف از ایرانی چینی و پاکستانی تا عربو ...باید همونجا این مواردو خدشون برسی کنن موقع خرید اونجا به هر فروشنده ای هم نمیشه اعتماد کرد

لینک به دیدگاه

در در 15 مهر 1398 در 12:22، airoonia گفته است :

CPU Cooler : این مورد رو یه گشتی بزنید هم میتونید واترکولر بردارید و هم ایر کولر

گرافیک رو هم میتونید اگه 2060 نخواستید ، Zotac GTX 1070 OC AMP! Core Edition 8GB بردارید که 8 گیگ حافظه گرافیکی اختصاصی داره.

سلام

دوست عزیز اگه بجای اینتل بخوام سری جدید رایزن بردارم تو بازی ها چقد تفاوت محسوسه؟ حالا نه خیلی حرفه ای ولی حداقل گفتم بازیهای روز الان رو تا یکی دوسال بهم جواب بده و زیاد اذیت نکنه

طبق بررسی ک کردم سری رایزن ب مراتب الان هم قویتر و هم کارامدتر از لحاظ بودجه تو عملکرد هستن نسبت به اینتل

مثلا مینb450 و سری3000 سی پی یو مثل3600 یا مین570 بهتر از مدلی ک معرفی کردین بهتر نیست؟

ی سری قطعه رو میتونم کارکرده بخرم مثل رم..پاور و گرافیک حداقل افت قیمت خودشونو کردن و هزینه روو میتونم متعادلتر کنم

با تشکر از وقتی ک گذاشتین

لینک به دیدگاه

در در 15 مهر 1398 در 12:22، airoonia گفته است :

سلام

دوست عزیز اگه بجای اینتل بخوام سری جدید رایزن بردارم تو بازی ها چقد تفاوت محسوسه؟ حالا نه خیلی حرفه ای ولی حداقل گفتم بازیهای روز الان رو تا یکی دوسال بهم جواب بده و زیاد اذیت نکنه

طبق بررسی ک کردم سری رایزن ب مراتب الان هم قویتر و هم کارامدتر از لحاظ بودجه تو عملکرد هستن نسبت به اینتل

مثلا مینb450 و سری3000 سی پی یو مثل3600 یا مین570 بهتر از مدلی ک معرفی کردین بهتر نیست؟

ی سری قطعه رو میتونم کارکرده بخرم مثل رم..پاور و گرافیک حداقل افت قیمت خودشونو کردن و هزینه روو میتونم متعادلتر کنم

در در 15 مهر 1398 در 15:05، yasin1380 گفته است :

cpu:ryzen 5-3600

matherboard: msi MPG X570 Gaming Plus

اگر مین و سی پیو بالا رو تهیه کنید بمرات از سری اینتل بهتر هست حالا مقداری تو بازی پایین هست اما از لحاظ ارزشی بهتراز اینتل 9600kهست 

پاور هم دست دوم تهیه کنید همین الان تو فروم یکی از دوستان پاور evga850wگذاشته با 1تومن خیلی هم بهتر هست دست دوم تهیه کنید پاور 

درمورد سیستم اگر عجله دارید 2060سوپر تهیه کنید خیلی بهتر هست ولی من بودم فعلا کارت رو تهیه نمیکردم یه سال دیگه هم صبر کنید اینتلم سری کارت گرافیک های خودشو بیاره تو بازار قیمت انودیا و  amdمیشکنه هنوزم میشه مورد بهتری تهیه کرد 

راستش خودمم یکی دو روز تو بازار گشتی زدم متاسفانه تو اهواز قطعات تاپ رو نمیتونی راحت جمع کنی اما بالا گفتم از رایزن زیاد شنیدم و ی نظری ب انتخاب این پلتفورم هم دارم

اولویت انتخاب 4قطعه برام بسیار مهمه اول مین و سی پی یو و دوم رم گرافیک.. بقیه قطعات رو راحت میشه انتخاب کرد چه نو و چه کارکرده

رم و گرافیک رو میتونم کارکرده بگیرم و می هزینه رو بالانس کنم

کل استفاده سیستم فقط گیم هست و میخوام تو این موضوع میخوام کم نیاره و اذیتم نکنه

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، evance گفته است :

سلام

دوست گرامی

والا پیشنهاد اول خودم در هر زمینه ای اینتل هست همیشه ، مخصوصا که مورد استفاده شما گیمینگ هست و پردازنده های اینتل بالاترین بازدهی رو از این نظر دارن.

ضمن اینکه کانفیگ پیشنهادی هم بر اساس بودجه شما بود ، حالا اگر کمبود بودجه دارید بحثش جدا هست. البته خب پردازنده های رایزن هم محصولات خوبی هستن ولی پیشتهاد اول بنده اینتل هست.

در خصوص پاور و گرافیک و در کل قطعات پیشنهاد اول بنده این هست که بصورت آکبند خریداری کنید ولی خب اگر باز هم کمبود بودجه دارید میتونید دست دوم تهیه بفرمایید. (منظورم این نیست که دست دوم بده یه وقت سوء تفاهم نشه واسه بقیه دوستان ولی خب پیشنهاد اول خرید قطعه آکبند هست.)

ضمن اینکه انتخاب دیگر قطعات غیر از چهارتای اولی رو اگر خیلی دست کم و راحت فرض کنید ممکنه بعد از خرید با همدیگه هخوانی نداشته باشن و دچار گلوگاه بشن (خیلی روی این موضوع توجه داشته باشید که خدایی نکرده بعد از خرید مشکلی واستون پیش نیاد.)

بنده در پست قبلی طبق بودجه حضرتعالی کانفیگ پیشنهادی رو ارائه کردم که خب همه قطعاتش هم آکبند هست.

ویرایش شده توسط airoonia
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، airoonia گفته است :

دوست گرامی

والا پیشنهاد اول خودم در هر زمینه ای اینتل هست همیشه ، مخصوصا که مورد استفاده شما گیمینگ هست و پردازنده های اینتل بالاترین بازدهی رو از این نظر دارن.

ضمن اینکه کانفیگ پیشنهادی هم بر اساس بودجه شما بود ، حالا اگر کمبود بودجه دارید بحثش جدا هست. البته خب پردازنده های رایزن هم محصولات خوبی هستن ولی پیشتهاد اول بنده اینتل هست.

در خصوص پاور و گرافیک و در کل قطعات پیشنهاد اول بنده این هست که بصورت آکبند خریداری کنید ولی خب اگر باز هم کمبود بودجه دارید میتونید دست دوم تهیه بفرمایید. (منظورم این نیست که دست دوم بده یه وقت سوء تفاهم نشه واسه بقیه دوستان ولی خب پیشنهاد اول خرید قطعه آکبند هست.)

ضمن اینکه انتخاب دیگر قطعات غیر از چهارتای اولی رو اگر خیلی دست کم و راحت فرض کنید ممکنه بعد از خرید با همدیگه هخوانی نداشته باشن و دچار گلوگاه بشن (خیلی روی این موضوع توجه داشته باشید که خدایی نکرده بعد از خرید مشکلی واستون پیش نیاد.)

بنده در پست قبلی طبق بودجه حضرتعالی کانفیگ پیشنهادی رو ارائه کردم که خب همه قطعاتش هم آکبند هست.

درود

از  لحاظ بودجه مشکلی ندارم تا همین17 تا میتونم جور کنم و ی مقدار دیگه دارم واسه مانیتور و ....ولی کیس نمیخوام بیشتر17تا بشه

خودمم همیشه اینتل بستم و تا حالا ای ام دی نبستم تو عمرم..اولین باره درباره ای ام دی وسوسه شدم اونم بخاطر نسل جدید رایزن..البته خیلی پافشاری ندارم مهم مچ شدن قطعات در بهترین حالت ممکنه و راندمان خوب..

دقیقا بحث منم روی همین گلوگاه هست و فردا گرافیکی نگیرم ک با پردازنده گلوگاه ایجاد کنه  ومجبور شم  نخریده عوض کنم مهمترینش هم انتخاب گرافیک پردازنده هست..یعنی4 مورد برام خیلی مهمه انتخابشون

مین سی پی..رم گرافیک

ممنون از شما بزرگوار

لینک به دیدگاه

سلام میخوام این قطعات رو بفروشم اگه میشه ارزش تک تکشون رو بگید( برای اطمینان)

4790 i7  حدود دو نیم سال کار کرده

kinsgmax 8*2 GB 1600 mhz

asus h97 plus

قطعات نه کلاک شدن نه باهاشون ماین انجام دادم

بدون گارنتی و باکس هستن

پاور green 580a-es و نزدیک یه ۳ سال کار کرده

یه لپتاپ lenovo با این مشخصات:

i7 7500 u

ram 16gb

nvidia 940 mx 2gb

15.6 inch FHD

1TB HDD

گارنتی 1.5 ساله داشت که تموم شد( الا حدود دوسال لپتاپ رو دارم)

(ماین نشده)

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، evance گفته است :

سلام

پاور کارکرده برای شما حکم طناب پوسیده رو داره

تو انتخاب پاور خسیس نباشید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

پاور کارکرده برای شما حکم طناب پوسیده رو داره

تو انتخاب پاور خسیس نباشید

بحث این نیست نخوام واسه پاور هزینه کنم دغدغه بیشتر من انتخاب 4قلم اساسی هست که کاملا مچ باشند.. مین سی پی یو و رم و گرافیک... انتخاب پاور زیاد سخت نیست و با یکی دوتا جستجو میشه انتخاب کرد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sandor گفته است :

ممنون از هر دو دوست عزیز

دوست  عزیز شما اگر میخوای کلا یه تغییر حسابی حس کنی تو نسل ها خب یه مقدار صبر کن سری رایزن 4 بیاد اینتل هم داره قیمت هاشو میاره پایین دیروز 100دلا ر قیمت i5=9600kرو اورد پایین البته تو ایران هیچی حس نمیشه پس بهتره که از سایت های واسط یا برات به صورت جنس مسافرتی بیارن که بتونی سیستم بهتری ببندی 

اگررایزن 4 بیاد به ازای هر هسته میتونه 4theardداشته باشه که 2 برابر شدن توانایی در انجام عملیات های متفاوت خیلی خوبه البته این مورد برای اینتل احتمالا توسری hedtباشه که قیمت سر به فلک میکشه 

همیشه میگم یه شرکت وقتی گرون فروشی میکنه باید کاریش کرد که فکر نکنه مردم گا...هستن من خودم قصد داشتم سری جدی انودیا بخرم ولی خب فعلا منتظرم اینتل بیاد تو بازار گرافیک اینطور که بنظر میاد اینتل میخواد طوفانی بیاد تو بازار گرافیک که باعث میشه انودیا هم قیمت گارافیک هاشو بیاره پایین اینقدر گرون فروشی نکنه الان تو بازار گرافیک رابطه اینتل و amdشده مثل سایپا و ایران خودرو ...گرافیک های رده بالا انودیا و رده متوسط به پایین amd هردو هم کلی پول جارو میکنن هردو هم راضی هستن اسمی هم دارن رقابت میکنن و گرنه همش الکیه اینتل که بیاد  تو بازارشون کلا ببین چه بلایی سرشون میاره مثل همین بلایی که amdسر اینتل اورد میشه 

لینک به دیدگاه

On 8 مهر 1398 at 0:41 AM, HTM said:

سلام دوستان گرامی خسته نباشید

قصد خرید سیستم داشتم چون خودم با بازار آشنا نیستم  میخواستم اگر لطف کنید بهم  پیشنهاد بدین 

مانیتور ،هارد ،  موس ، کی بورد ، رایتر ، اسپیکر اینهارو نمیخوام

- بودجه ای که  برای خرید این سیستم دارم ،  5 تا 6 تومن 

سیستم مادربوردش جوری باشه که وسایلش رو در آینده بتونم آپدیت کنم  و گرافیکش بازیهای روزرو اگه جواب بده عالیه

ممنون میشم دوستان پیشنهاد بدن برای قطعات

مرسی

Core i3 9100f = 1750T

H310M = 1T 

Ram 4x2 Cl15 Hyperx Fury 2400 = 235+235= 470T

Rx 580 8GB = 2500T

Power = 300T دست دوم

همچین چیزایی میشه گرفت

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، shayantale گفته است :

Core i3 9100f = 1750T

H310M = 1T 

Ram 4x2 Cl15 Hyperx Fury 2400 = 235+235= 470T

Rx 580 8GB = 2500T

Power = 300T دست دوم

همچین چیزایی میشه گرفت

دوست گرامی i3-9100F قیمتش یک میلیون تومنه (نهایتش یک و صد)  چطوری 750 تومن گذاشتید روش؟!

و البته یه پیشنهاد دوستانه هم اینکه هر موقع میخواید کمک کنید سعی کنید بهترین کمک ممکن به طرف مقابل یا مخاطبتون باشه. اگر قرار هست کانفیگ پیشنهاد بدید بهترین رو با توجه به بودجه و بصورت کامل پیشنهاد بدید. (قصد جسارت نداشتم یه وقت سوء تفاهم نشه به شما و دیگر دوستان).

پاور مهمترین قطعه هست و همیشه پیشنهاد میشه آکبند تهیه بشه.

لینک به دیدگاه

اصلا این پاور رو بندازی رو سیستم شک دارم روشن کنش 300وات خب فقط برا گرافش هست که:d 

پاور حداقل 500وات خوبه برا سیستم ولی شما اگر میتونید 550وات تهیه کنید 

لینک به دیدگاه

6 minutes ago, airoonia said:

دوست گرامی i3-9100F قیمتش یک میلیون تومنه (نهایتش یک و صد)  چطوری 750 تومن گذاشتید روش؟!

و البته یه پیشنهاد دوستانه هم اینکه هر موقع میخواید کمک کنید سعی کنید بهترین کمک ممکن به طرف مقابل یا مخاطبتون باشه. اگر قرار هست کانفیگ پیشنهاد بدید بهترین رو با توجه به بودجه و بصورت کامل پیشنهاد بدید. (قصد جسارت نداشتم یه وقت سوء تفاهم نشه به شما و دیگر دوستان).

پاور مهمترین قطعه هست و همیشه پیشنهاد میشه آکبند تهیه بشه.

چقدر افت قیمت داشته این قیمت برا اوایل تابستان بود 

8400 چنده؟ 

لینک به دیدگاه

cpu;ryzen 5 3200g

matherboard;b450...b550

این موارد رو هم میشه جایگزین بالا کرد که مورد مناسب هم هست البته b550هم3-4ماهه دیگه میاد 

لینک به دیدگاه

در در 17 مهر 1398 در 15:22، yasin1380 گفته است :

دوست  عزیز شما اگر میخوای کلا یه تغییر حسابی حس کنی تو نسل ها خب یه مقدار صبر کن سری رایزن 4 بیاد اینتل هم داره قیمت هاشو میاره پایین دیروز 100دلا ر قیمت i5=9600kرو اورد پایین البته تو ایران هیچی حس نمیشه پس بهتره که از سایت های واسط یا برات به صورت جنس مسافرتی بیارن که بتونی سیستم بهتری ببندی 

اگررایزن 4 بیاد به ازای هر هسته میتونه 4theardداشته باشه که 2 برابر شدن توانایی در انجام عملیات های متفاوت خیلی خوبه البته این مورد برای اینتل احتمالا توسری hedtباشه که قیمت سر به فلک میکشه 

همیشه میگم یه شرکت وقتی گرون فروشی میکنه باید کاریش کرد که فکر نکنه مردم گا...هستن من خودم قصد داشتم سری جدی انودیا بخرم ولی خب فعلا منتظرم اینتل بیاد تو بازار گرافیک اینطور که بنظر میاد اینتل میخواد طوفانی بیاد تو بازار گرافیک که باعث میشه انودیا هم قیمت گارافیک هاشو بیاره پایین اینقدر گرون فروشی نکنه الان تو بازار گرافیک رابطه اینتل و amdشده مثل سایپا و ایران خودرو ...گرافیک های رده بالا انودیا و رده متوسط به پایین amd هردو هم کلی پول جارو میکنن هردو هم راضی هستن اسمی هم دارن رقابت میکنن و گرنه همش الکیه اینتل که بیاد  تو بازارشون کلا ببین چه بلایی سرشون میاره مثل همین بلایی که amdسر اینتل اورد میشه 

یه نکته ای

سری 4 رایزن تا نیمه 2020 نمیاد(تو چندتا اسلاید احتمال اومدنش تو 2021 هم معرفی شده) و اون SMT4  هم هنوز تایید رسمی نشده در حد شایعه است پس الان منطقی نیست صبر کنن البته میتونن تا نزدیک های تعطیلات عید اونوریا صبر کنن و بعد از سایتهای واسطه خرید کنن(نزدیک 1 ماه تا 1.5 ماه دیگه)

منم مثل شما منتظر گراف اینتل هستم بلاخره میشه یه سیستم تقریبا فول اینتل داشت :دی

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MojArch گفته است :

یه نکته ای

سری 4 رایزن تا نیمه 2020 نمیاد(تو چندتا اسلاید احتمال اومدنش تو 2021 هم معرفی شده) و اون SMT4  هم هنوز تایید رسمی نشده در حد شایعه است پس الان منطقی نیست صبر کنن البته میتونن تا نزدیک های تعطیلات عید اونوریا صبر کنن و بعد از سایتهای واسطه خرید کنن(نزدیک 1 ماه تا 1.5 ماه دیگه)

منم مثل شما منتظر گراف اینتل هستم بلاخره میشه یه سیستم تقریبا فول اینتل داشت :دی

تا جایی که میدونم قبلاً تایید شده که پردازنده های میلان یا همون zen 3 از smt4 استفاده نمیکنند.

لینک به دیدگاه

On 15 مهر 1398 at 0:22 PM, airoonia said:

سلام قیمت  رو از کجا ذکر کردین؟ 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، shayantale گفته است :

سلام قیمت  رو از کجا ذکر کردین؟ 

قیمت رو از فروشگاه های آنلاین داخل کشور در آوردم.

شما خارج از ایران زندگی میکنید ؟ اگر بله بهتره بدونید که قیمت ها از 6 ماه قبل تغییرات گسترده ای داشته. بعضی چیزا گرون شده و بعضی چیزا هم ارزون تر شدن و یه سریا هم تغییر قیمت چندانی نداشتن.

مثلا همین کیس Z4 Astiak رو عید نوروز خریدم 250.000 تومان الان شده سه برابر قیمتش!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...