رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

برای اجرای بازی efootball24 و fifa24 (EA FC 24) آیا این لپتاپ 1080p با کیفیت مدیوم قابلیت اجرای روان 60 فریم دارد؟

https://www.lioncomputer.com/product/nyg62/Lenovo-ThinkBook-15-i3-1115G4-12GB-256GBSSD-2GB-MX450-FHD-15-6-Inch-Laptop

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

14 دقیقه قبل، fireinpole گفته است:

سلام دوستان

برای اجرای بازی efootball24 و fifa24 (EA FC 24) آیا این لپتاپ 1080p با کیفیت مدیوم قابلیت اجرای روان 60 فریم دارد؟

https://www.lioncomputer.com/product/nyg62/Lenovo-ThinkBook-15-i3-1115G4-12GB-256GBSSD-2GB-MX450-FHD-15-6-Inch-Laptop

اصلا بهش فکر نکن

من رو لبتاپ fifa23 نصب کردم رو اچ دی فکر کنم 40-60 فریم میده(i5-10300h+gtx1650+16gb ram)

لینک به دیدگاه

سلام

من مادربرد GA- ep45 دارم و وقتی میرم توی قسمت بایوس RPM فن سی پی یو رو نوشته که 2000 هست ولی جلوی current power fan speed عدد صفرهست و current system fan speed هم باز جلوش صفر نوشته شده که نمی دونم چیه. ممکنه خود پاور خراب شده باشه یا اینکه فنش فقط کار نمی کنه و نیاز به تعویض داره؟ من قبلا یادم نمیاد که جلوی current power fan speed برای پاور RPM رو می نوشت یا نه. پایین current power fan speed یه گزینه داره میگه اگه می خوای ببینی پاور مشکل داره enable کن و من enable می کنم و ریستارت می کنم یک صدای بوق مثل بیززززززززززززز همینجوری ایجاد می شه و برای current system fan speed  هم اگه فعال کنم بازم همین صدای بیزززز شنیده می شه و غیر فعالشون کنم صدایی نمیاد و میره تو ویندوز و باهاش کار می کنم. فقط مشکلی که دارم اینه که وقتی سیستمو اسلیپ می کنم کیس روشن می مونه ولی صفحه مانیتور خاموش می شه و بعضی وقت ها هم توی شات دان این مشکل به وجود میاد و بعضی وقت ها هم اسلیپ می شه و هم شات دان می شه بدون مشکل.  به نظر شما ممکنه از مادربرد باشه یا از پاور باشه چون اگه فن پاور کار نکنه پس چرا سیستم قشنگ کار می کنه و هیچ قطعه ای تا الان نسوخته چون بدون فن باید دماش خیلی بالا بره

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اون قسمت واس برد های قدیمی ارتباط مستقمی به پاور نداره و چند تا هدر فن روی مادربردت هست که بعضی پاورها که که من تا الان از نزدیک ندیدم!! انگار سوکت فنشون روی برد میخورد و دور فن نشون میداد.

واس 99% پاورها عملا کاربردی نداره و میتونی فن کیس جاش بزنی استفاده کنی

دور فن پاور توی همه پاورها توسط خود پاور تعیین میشه و فقط بعضی ها قابلیت لینک دارن توسط نرم افزار خود پاور وضعیت رو نشون میده و بیشتر corsair این قابلیت رو داره هر چند خیلی برند ها جدیدا روی این قابلیت دارن مانور میدن

لینک به دیدگاه

مغازه های کامپیوتری که قطعات رو تعمیر می کنن چطوری پاور تست می کنن ببینن مثلا خازن هاش بعد 10 سال سالمه و فنش هم قشنگ کار می کنه یا نمی کنه؟ آیا پاور هم نیاز به تمیزکاری داره؟ تست مادربرد به چه صورته؟ چون مادربردهای قدیمی پل شمالی و جنوبی دارن و اینا رو با چی تست می کنن ببینن سالمه؟ هزینه تست چقدره؟

اگه فن پاور خراب بود به نظ شما بهتره یک پاور نو بخرم یا بدم یه فن روش بندازن؟ اگه خازناش هم مشکل داشن قابل تعویض هستن یا به ریسکش نمی ارزه

چون به سیستمم نیاز دارم لطفا بگید چقدر طول می کشه که این مشکلات شناسایی بشن و در صورت مشکل داشتن چقدر طول می کشه تعمیر بشن

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، SN99 گفته است:

مغازه های کامپیوتری که قطعات رو تعمیر می کنن چطوری پاور تست می کنن ببینن مثلا خازن هاش بعد 10 سال سالمه و فنش هم قشنگ کار می کنه یا نمی کنه؟ آیا پاور هم نیاز به تمیزکاری داره؟ تست مادربرد به چه صورته؟ چون مادربردهای قدیمی پل شمالی و جنوبی دارن و اینا رو با چی تست می کنن ببینن سالمه؟ هزینه تست چقدره؟

اگه فن پاور خراب بود به نظ شما بهتره یک پاور نو بخرم یا بدم یه فن روش بندازن؟ اگه خازناش هم مشکل داشن قابل تعویض هستن یا به ریسکش نمی ارزه

چون به سیستمم نیاز دارم لطفا بگید چقدر طول می کشه که این مشکلات شناسایی بشن و در صورت مشکل داشتن چقدر طول می کشه تعمیر بشن

میدی بیرون بازش میکنه بدون باز کردن نمیشه تشخیص داد داخلش چه خبره ..پاوری که خازن خراب کرده نزار رو سیستم حتی بعد تعمیر

پاور نو یا در حد و گارانتی دار بخرید 

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۲۱ در 11:59، Mahyar Curious گفته است:

اس اس دی انتخاب خوبی هست؟

مدلی که انتخاب کردید مشخصات فنی به این صورت است : از سایت PNY و از سایت TPU

برای مدل سامسونگ مدل 980 از سایت سامسونگ و مدل 980 پرو اینم مشخصاتش از سایت سامسونگ

یا از سایت TPU 980 و TPU 980 Pro

اگر قیمت ملاک قرار بدیم : 980 پرو گرانترین بعد مدل PNY سپس مدل 980

نظر شخصی من اینه که مدل PNY بهتر است .چون میزان TBW اون 3 برابر مدلهای سامسونگ هستند.به گفته سازنده PNY ادعا میکند که میزان TBW در حدود 1800 ترابایت است برای سامسونگ هر دو مدل 600 ترابایت. به عبارتی برای مدل PNY تعداد دفعات نوشتن در روز DWPD (0.93) بیشتر از هر دو مدل سامسونگ (0.3) است. این مقادیر از سایت ریو برداشته شده.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

سلام. یه کیس میخوام بودجم نهایت ۳۵ تومن هست. 

پردازنده

مادربورد

رم

کیس

پاور

اس اس دی

خنک کننده پردازنده

نکته: کارت گرافیک نمیخوام فعلا بخرم چون پول ندارم. بعدا یه چیزی تو مایه های ۳۰۶۰ یا ۳۰۷۰ میخرم. فعلا بدون کارت سر میکنم با گرافیک خود پردازنده (البته گین نمیزنم فعلا تا کارت گرافیک بخرم) فعلا کارای نرم افزاریمو میکنم. 

خودم این قطعات زیر مد نظرم هست باز شما هم نظرتون رو بگید:

Cpu i5-13400 = 10T

main asus prime b760 wifi = 7800T

ram 16GB Corsair 3200 pro = 2800T

Case DeepCool CG560 = 4200T

PSU Cooler Master 750w MWE = 5500T

Cpu FAN DeepCool AG400 ARGB = 1800T

SSD Samsung 980 Pro 1TB = 4400T

اینا میشه حدودا 36 تومن. حالا من تو فکرمه که مادربورد رو تغییر بدم به Tuf gaming b760 wifi حدودا ۲ تومن بیشتره قیمتش. میخوام بدونم همین ۳۶ تومن قطعات بالا کافیه یا ۲ تومن بزارم مادربورد رو تاف گیمینیگ کنم؟!

شما با همین بودجه ۳۵ تومن چی پیشنهاد میدین؟

ویرایش شده توسط Abbas68
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Abbas68 گفته است:

سلام. یه کیس میخوام بودجم نهایت ۳۵ تومن هست. 

پردازنده

مادربورد

رم

کیس

پاور

اس اس دی

خنک کننده پردازنده

نکته: کارت گرافیک نمیخوام فعلا بخرم چون پول ندارم. بعدا یه چیزی تو مایه های ۳۰۶۰ یا ۳۰۷۰ میخرم. فعلا بدون کارت سر میکنم با گرافیک خود پردازنده (البته گین نمیزنم فعلا تا کارت گرافیک بخرم) فعلا کارای نرم افزاریمو میکنم. 

خودم این قطعات زیر مد نظرم هست باز شما هم نظرتون رو بگید:

Cpu i5-13400 = 10T

main asus prime b760 wifi = 7800T

ram 16GB Corsair 3200 pro = 2800T

Case DeepCool CG560 = 4200T

PSU Cooler Master 750w MWE = 5500T

Cpu FAN DeepCool AG400 ARGB = 1800T

SSD Samsung 980 Pro 1TB = 4400T

اینا میشه حدودا 36 تومن. حالا من تو فکرمه که مادربورد رو تغییر بدم به Tuf gaming b760 wifi حدودا ۲ تومن بیشتره قیمتش. میخوام بدونم همین ۳۶ تومن قطعات بالا کافیه یا ۲ تومن بزارم مادربورد رو تاف گیمینیگ کنم؟!

شما با همین بودجه ۳۵ تومن چی پیشنهاد میدین؟

با گرافیک:

MSI pro h610m-g

i5-12400f

deepcool ag400 argb

patriot viper steel rgb 16gb

samsung pm9a1 1tb /  970evo plus 1tb

green gp800a-ged

deepcool mattrex40 3fs

rx6700xt/rx6800/rtx3070 دست دوم

creative sound blaster g3

35-38t

بدون گرافیک هم :

i5-13400

MSI mag B760m Mortar wifi

deepcool ag500 argb

patriot viper steel rgb 16gb 3600mhz

samsung 980 pro 1tb

green gp850-b ocpt / fsp hydro g pro 850w

cougar mx440-g rgb

36-37t

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

با گرافیک:

MSI pro h610m-g

i5-12400f

deepcool ag400 argb

patriot viper steel rgb 16gb

samsung pm9a1 1tb /  970evo plus 1tb

green gp800a-ged

deepcool mattrex40 3fs

rx6700xt/rx6800/rtx3070 دست دوم

creative sound blaster g3

35-38t

بدون گرافیک هم :

i5-13400

MSI mag B760m Mortar wifi

deepcool ag500 argb

patriot viper steel rgb 16gb 3600mhz

samsung 980 pro 1tb

green gp850-b ocpt / fsp hydro g pro 850w

cougar mx440-g rgb

36-37t

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ

من فعلا بدون گرافیک میخوام پیش برم تا دو سه ماه آینده پول جمع کنم یه چیزی تو حدود ۲۰ تومن بخرم.

چند تا سوال دارم. از چند جا سوال کردم گفتن کلا سمت پاور های گرین نرو. در مورد این نظرتون چیه؟ خود منم روی مادربورد و پاور حساسم میخوام پول بیشتری بدم ولی یه چیز با کیفیت بخرم. قدیما روی پاور خیلی سوخت دادم.

و اینکه رم های پاتریوت رو آشنایی ندارم. آخه کورسیر سرتر نیست؟

مادربورد رو چرا ام اس آی انتخاب کردید؟ چرا ایسوس نه؟

من یه ssd ۲.۵ اینچی خریده بودم دو ماه پیش. مارک وسترن دیجیتال از این سبز رنگا. روی لپتاپ انداخته بودم لپتاپم مادربوردش یه آی سی سوخت (ic mosfet) مادربوردشم پیدا نمیکنم. مثلا میتونم اینو بندازم روی کیس هزینه مازادشو پولشو بدم مادربورد یا پاور بهتری بخرم. هوم؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Abbas68 گفته است:

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ

من فعلا بدون گرافیک میخوام پیش برم تا دو سه ماه آینده پول جمع کنم یه چیزی تو حدود ۲۰ تومن بخرم.

چند تا سوال دارم. از چند جا سوال کردم گفتن کلا سمت پاور های گرین نرو. در مورد این نظرتون چیه؟ خود منم روی مادربورد و پاور حساسم میخوام پول بیشتری بدم ولی یه چیز با کیفیت بخرم. قدیما روی پاور خیلی سوخت دادم.

و اینکه رم های پاتریوت رو آشنایی ندارم. آخه کورسیر سرتر نیست؟

مادربورد رو چرا ام اس آی انتخاب کردید؟ چرا ایسوس نه؟

من یه ssd ۲.۵ اینچی خریده بودم دو ماه پیش. مارک وسترن دیجیتال از این سبز رنگا. روی لپتاپ انداخته بودم لپتاپم مادربوردش یه آی سی سوخت (ic mosfet) مادربوردشم پیدا نمیکنم. مثلا میتونم اینو بندازم روی کیس هزینه مازادشو پولشو بدم مادربورد یا پاور بهتری بخرم. هوم؟

خوبه تا 2-3 ماه آینده هم کارت های rx7700xt هم وارد بازار احتمالا شده میتونید تهیه کنید

سر کیفیت گیرین شاعبه زیاده ولی کیفیت مناسب دارند و دارای گارانتی طولانی مدت هست به هرحال من 2 مدل پاور قرار دادم که بستگی به انتخاب خودتون داره.

رم های پاتریوت جزء رم های باکیفیت و خوش ساخت هست که اورکلاک پذیری مناسبی رو هم اراعه میده ،بررسی به عهده خودتون هست.

ایسوس به غیر از سری راگ میشه گفت در 99 درصد موارد قیمت زیاد و کیفیت متوسط داره ،مادربر msi کاملا از همه لحاظ از ایسوس سرتره .

میشه انداخت مشکلی هم نیست ولی درکل به درد آرشیو میخوره سرعت انتقال دیتای پایینی دارند هارد های "2.5 .

من نمیدونم هدفتون از تهیه سیستم چیه ولی بودجه اضافه دارید میتونید کارت صدای اختصاصی تهیه کنید یا مانیتور باکیفیت تر و... این حد از هزینه برای تهیه قطعات با توجه به بودجتون کافی بنظر میرسه.

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام وقت همگی بخیر 

دوستان و اساتید عزیز من یک کیس برای نیازهای زیر می‌خوام جمع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

کار اصلی ام برنامه نویسی هست که با توجه به حجم کارم به سی پی یو و رم مناسب نیاز دارم مخصوصا رم که فکر میکنم حداقل ۳۲ نیازم بشه و فعلا با گرافیک مجتمع سی پی یو هم کارم راه میفته بنابراین الان گرافیک مجزا نمیخوام ولی با توجه به نکته ای که الان میگم در آینده نزدیک به گرافیک در حد ۳۰۶۰ حتما خریداری میشه پس پیش بینی پاور و ... رو باید داشته باشم 

در کنار برنامه نویسی در آینده نزدیک که کارت کپچر ۴کی۶۰ الگاتو پی سی آی برای ضبط ۴کی بازی های پلی استیشن ۵ می‌خوام تهیه کنم که توی سایت سازنده گرافیک حداقل سری ۱۰ میخواد که من پیش بینی ۳۰۶۰ هم برای این کار هم گیم تفننی رو دارم

بنابراین کارم شد برنامه نویسی و رکورد گیم که الان یک کیس کامل می‌خوام بدون گرافیک و با پیش بینی خرید گراف ۳۰۶۰ و کپچر کارت در آینده نزدیک

خودم به نظرم اومد ۱۳۴۰۰ اینتل برای کارم کافی باشه ولی نیم نگاهی هم به ۱۲۷۰۰ دارم الان توی قدم اول بین این ۲ مورد شک دارم که کدوم بیشتر به کارم میاد و اینکه اختلاف ۳ میلیون ۱۲۷۰۰ اینقدری هست که برم سراغش یا نه

سی پی یو انتخاب بشه بعد موارد دیگه رو باهاش اوکی میکنیم 

منتظر راهنمایی اساتید و دوستان عزیز هستم ممنونم

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، kian.h گفته است:

سلام وقت همگی بخیر 

دوستان و اساتید عزیز من یک کیس برای نیازهای زیر می‌خوام جمع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

کار اصلی ام برنامه نویسی هست که با توجه به حجم کارم به سی پی یو و رم مناسب نیاز دارم مخصوصا رم که فکر میکنم حداقل ۳۲ نیازم بشه و فعلا با گرافیک مجتمع سی پی یو هم کارم راه میفته بنابراین الان گرافیک مجزا نمیخوام ولی با توجه به نکته ای که الان میگم در آینده نزدیک به گرافیک در حد ۳۰۶۰ حتما خریداری میشه پس پیش بینی پاور و ... رو باید داشته باشم 

در کنار برنامه نویسی در آینده نزدیک که کارت کپچر ۴کی۶۰ الگاتو پی سی آی برای ضبط ۴کی بازی های پلی استیشن ۵ می‌خوام تهیه کنم که توی سایت سازنده گرافیک حداقل سری ۱۰ میخواد که من پیش بینی ۳۰۶۰ هم برای این کار هم گیم تفننی رو دارم

بنابراین کارم شد برنامه نویسی و رکورد گیم که الان یک کیس کامل می‌خوام بدون گرافیک و با پیش بینی خرید گراف ۳۰۶۰ و کپچر کارت در آینده نزدیک

خودم به نظرم اومد ۱۳۴۰۰ اینتل برای کارم کافی باشه ولی نیم نگاهی هم به ۱۲۷۰۰ دارم الان توی قدم اول بین این ۲ مورد شک دارم که کدوم بیشتر به کارم میاد و اینکه اختلاف ۳ میلیون ۱۲۷۰۰ اینقدری هست که برم سراغش یا نه

سی پی یو انتخاب بشه بعد موارد دیگه رو باهاش اوکی میکنیم 

منتظر راهنمایی اساتید و دوستان عزیز هستم ممنونم

هردو برای کارشما مناسب هستند ولی مهم بودجه نهایی شما هست.

لینک به دیدگاه

power 650 coolermaster

Palit 3060ti oc

موارد بالا رو دارم

موارد ذیل رو میخوام جمع کنم 

به نظرتون مناسبه؟

نهایت 17 خرج میزاره دستم

15.PNG

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، RoOozbeh گفته است:

power 650 coolermaster

Palit 3060ti oc

موارد بالا رو دارم

به نظرتون مناسبه؟

نهایت 17 خرج میزاره دستم

15.PNG

به هیچ عنوان از اون رم ها تهیه نکنید همشون فیکن

مادربرد هم به نظرم Msi PRO B760M-P DDR4 گزینه مناسب تریه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، RoOozbeh گفته است:

power 650 coolermaster

Palit 3060ti oc

موارد بالا رو دارم

به نظرتون مناسبه؟

نهایت 17 خرج میزاره دستم

15.PNG

i5-12400f

msi pro b660m-a wifi

corsair vengeance rgb pro 16gb 3600mhz / patriot viper steel rgb16gb 3600mhz

deepcool ag400

wd blue sn570 1tb / hp ex900 1tb

deepcool matrexx 40 3fs

......

21T

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

پاور Cooler Master G800 GOLD 800W برای کارت 6900xt کافیه؟

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، nasir1367 گفته است:

سلام دوستان

پاور Cooler Master G800 GOLD 800W برای کارت 6900xt کافیه؟

برای rx6800xt مشکلی نیست ولی برای 6900xt پیشنهاد نمیشه ؛حداقل 850w یا مورد مناسب 1000وات هست

اگر بودجتون محدودیت داره این مورد پیشنهاد میشه :thermaltake smart pro rgb 850w

لینک به دیدگاه

درود به همگی

ممنون میشم راهنمایی کنید این قطعات اوکی هستند یا نه و اینکه نیاز به تغییر در کدام موارد داره تا به یک سیستم ایده آل تبدیل بشه

موارد استفاده : اولویت اول برنامه نویسی هست البته  در کنارش قراره یک کارت کپچر pci اضافه بشه برای رکورد گیم از ps5  و اینکه در آینده یک کارت در حد ۳۰۶۰ یا ۴۰۶۰ هم اضافه میشه بهش

Asus TUF B760-Plus Wifi DDR4

i7 12700

Corsair Vengeance RGB Pro SL 32GB DDR4

Deepcool GAMMAXX L240 ARGB

Deepcool CH510 Mesh Digital

Cooler Master G700 Gold

SSD Samsung 980 Pro 1TB

دوستان چند تا سوال ذهنم رو مشغول کرده 

۱- اینکه توی انتخاب مادربورد توی این رنج قیمت گزینه های دیگه ای مثل prime z790 یا msi b760 tomhawak هم هست به نظرتون کدام یکی اوکی تر هست و اینکه برای سی پی یو ۱۲۷۰۰ سری b  کفایت میکنه آیا؟ ضمنا توی انتخاب برند آیا msi با asus یا gigabyte واقعا توی یه رده هستند چون گاها من شنیدم مادربورد های msi نسبت به asus مثلا احتمال خرابی کمی بیشتر هست ؟!!!

۲- کولر برای این سی پی یو اوکی هست چون با چند نفر که حرف میزدم بهم میگفتن چون بحث اورکلاک منتفی هست یک ایرکولر هم براش کافی هست و پیشنهاد deepcool ak620 رو میدادند که البته یک اختلاف یک میلیونی با این کولر داره؟؟؟ 

۳- من خودم از این کیس ch510 دیپ کول خیلی خوشم اومده البته ویژگی های خیلی خوبی داره مثلا از هر سمت مش داره و جلوگیری میکنه از گردوخاک و اینکه هم جلو و هم بالا میشه کولر آبی روش بست.. به نظرتون برای این سیستم این انتخاب اوکی هست اگر نه چه پیشنهادی دارید؟  البته این کیس فقط یه دونه فن داره که باید به نظرم ۳ تا دیگه تهیه بشه که اگر مثلا کولر سی پی یو بالا بسته شد ۳ تا رو قسمت جلو ببندیم برای فن هم فکر میکنم یک پک ۳ تایی از همین برند دیپ کول اوکی باشه؟؟

۴- با توجه به انتخاب قطعات و با احتساب اضافه شدن کارت کپچر و گراف ۳۰۶۰ یا ۴۰۶۰ پاور انتخابی کافی هست؟

پیشاپیش ممنون از اینکه وقت میگذارید و راهنمایی می کنید ... سپاس

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 14:25، yasin1380 گفته است:

هردو برای کارشما مناسب هستند ولی مهم بودجه نهایی شما هست.

استاد عزیز مثل همیشه منتظر راهنمایی های ارزشمند شما هستم

ضمنا فراموش کردم نهایتا بودجه ۴۵ تومنی برای این سیستم کنار گذاشتم که با توجه به قطعات بالا حدودا همین قدر میشه

ممنونم

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، kian.h گفته است:

ضمنا فراموش کردم نهایتا بودجه ۴۵ تومنی برای این سیستم کنار گذاشتم که با توجه به قطعات بالا حدودا همین قدر میشه

ممنونم

MSI PRO Z790-P DDR4

PRO Z790-A WIFI DDR5

Prime Z790 P WIFI D4

Core i5 13600K

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، kian.h گفته است:

ممنونم

MSI MAG B760M Mortar wifi ddr5

I7-12700

PATRIOT Viper venom rgb 32gb 6600mhz ddr5

Deepcool AG620

WD SN770 1TB

Deepcool matrexx 55

Deepcool px850w

لینک به دیدگاه

سلام.

دنبال کیسی هستم که فضای خوبی برای نصب منبع تغذیه ocpt 850 گرین داشته باشه.

کیس من z4  آستیاک هست که باعث ایجاد مشکل برای مدیریت کابل و پاور شده.

تا ۷ میلیون تومن میتونم هزینه بکنم.

با تشکر.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

دنبال کیسی هستم که فضای خوبی برای نصب منبع تغذیه ocpt 850 گرین داشته باشه.

کیس من z4  آستیاک هست که باعث ایجاد مشکل برای مدیریت کابل شده و پاور شده.

تا ۷ میلیون تومن میتونم هزینه بکنم.

با تشکر.

کیس های لیانلی یه نگاه بندازه

لیانلی لنکول 216 دارم تا 220 ساپورت پاور داره و میتونی محفظه هاردو کامل برداری و فضای برای پاور و کابلهاش بیشتر بشه

رنج 5-5500

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...