رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
34 دقیقه قبل، nasir1367 گفته است:

اینا که ساعتی با قیمت دلار بالا می برن قیمت قطعات رو ارز ترجیهی مگه می گرفتن!؟😐

خیر دوست عزیز 

قطعات کامپیوتر همیشه با ارز ازاد بوده 

البته فکر کنم به غیر از سی پی یو 

چونکه قیمتش بعضی وقتا از امازون هم پایینتر میوفته 

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

2 ساعت قبل، nasir1367 گفته است:

اینا که ساعتی با قیمت دلار بالا می برن قیمت قطعات رو ارز ترجیهی مگه می گرفتن!؟😐

اگه وارد کننده رسمی باشید ارز نیمایی که قیمتش خیلی کمتره می گیرید فکر کردید برخی کالاها که قیمتش زیر قیمت دلاریش می رفت برای چی بود دیگه با این اوصاف اجناس جدید قیمتشون فضایی می شن تازه اگر ممنوع نشن

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران لیون کامپیوتر. 

بنده میخواستم یک کامپیوتر شخصی تهیه کنم، برای مصارف مهندسی نرم‌افزار و اجرای چند سیستم‌عامل همزمان به صورت مجازی. بنده یک ssd از سیستم قبلی‌ام دارم که میخوام از اون برای کامپیوتر جدید استفاده کنم. و فعلا دنبال خرید کارت‌گرافیک، و هارد دیسک نیستم. گرچه قصد دارم در آینده به ترتیب 64 گیگ حافظه رم، تعدادی هارد دیسک، و یک کارت گرافیک اضافه کنم. (اهل کار گرافیکی نیستم.)

با کمی تحقیق به این نتیجه رسیدم که سیستم پایین رو خریداری کنم. تصمیم به تغییر پردازنده و مقدار فضای حافظه رم ندارم. ولی باقیش رو نمیدونم. بودجه‌ایی که دارم در حد 80~ تومانه. خیلی ممنون میشم اگر محبت کنید و بفرمایید سیستمی با مشخصات پایین مناسب هست؟ قطعات باهم سازوگار هستند؟ فضای خنک کننده باعث اشغال شدن اسلات های رم نمیشه؟ با همین هزینه چیز مناسبتری میتونم بگیرم؟ کولر، کیس، یا پاور رو تغییر بدم؟

CPU: AMD Ryzen 9 7950X with integrated graphics
RAM: Corsair VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) 6000MHz CL40 DDR5
Motherboard: TUF GAMING X670E PLUS WIFI DDR5
Power Supply: GIGABYTE UD850GM PG5
Cooler: DeepCool ASSASSIN IV CPU Cooler
Case: MasterTech T500 X Gaming Full Tower Case

بنده اولین باره دارم یک سیستم جمع میکنم و از هرگونه راهنمایی، نکته، پند شما ممنون میشم. 

با تشکر.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Saman_nt گفته است:

بنده میخواستم یک کامپیوتر شخصی تهیه کنم، برای مصارف مهندسی نرم‌افزار و اجرای چند سیستم‌عامل همزمان به صورت مجازی. بنده یک ssd از سیستم قبلی‌ام دارم که میخوام از اون برای کامپیوتر جدید استفاده کنم. و فعلا دنبال خرید کارت‌گرافیک، و هارد دیسک نیستم. گرچه قصد دارم در آینده به ترتیب 64 گیگ حافظه رم، تعدادی هارد دیسک، و یک کارت گرافیک اضافه کنم. (اهل کار گرافیکی نیستم.)

با کمی تحقیق به این نتیجه رسیدم که سیستم پایین رو خریداری کنم. تصمیم به تغییر پردازنده و مقدار فضای حافظه رم ندارم. ولی باقیش رو نمیدونم. بودجه‌ایی که دارم در حد 80~ تومانه. خیلی ممنون میشم اگر محبت کنید و بفرمایید سیستمی با مشخصات پایین مناسب هست؟ قطعات باهم سازوگار هستند؟ فضای خنک کننده باعث اشغال شدن اسلات های رم نمیشه؟ با همین هزینه چیز مناسبتری میتونم بگیرم؟ کولر، کیس، یا پاور رو تغییر بدم؟

بنده اولین باره دارم یک سیستم جمع میکنم و از هرگونه راهنمایی، نکته، پند شما ممنون میشم. 

با تشکر.

سلام عزیز من در اولین نگاه دیدم رم cl40 انتخاب کردین، بهتره همون ۶۰۰۰ ولی cl30 بردارین فک نکنم هزینش خیلی بیشتر بشه ولی تاثیرگذاره.

مورد بعدی مادربرده که خلاصه بگم اگه قصد اورکلاک حرفه ای سی پیو رو دارید گزینه مناسبی انتخاب کردین، در غیر این صورت هزینه اضافیه و بهتره برید سراغ سری b650

پاور ۸۵۰ وات هم برای سیستم بدون گرافیک مجزا بیش از حد نیازه ولی چون گفتین در آینده میخواین کارت اضافه کنید باز ایرادی نداره فقط توی سایت psu tier list چک کنید حداقل تو درجه c به بالا باشه.

بقیه موارد رو دوستان نظر میدن بنده اطلاعات کافی ندارم

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

سلام عزیز من در اولین نگاه دیدم رم cl40 انتخاب کردین، بهتره همون ۶۰۰۰ ولی cl30 بردارین فک نکنم هزینش خیلی بیشتر بشه ولی تاثیرگذاره.

مورد بعدی مادربرده که خلاصه بگم اگه قصد اورکلاک حرفه ای سی پیو رو دارید گزینه مناسبی انتخاب کردین، در غیر این صورت هزینه اضافیه و بهتره برید سراغ سری b650

پاور ۸۵۰ وات هم برای سیستم بدون گرافیک مجزا بیش از حد نیازه ولی چون گفتین در آینده میخواین کارت اضافه کنید باز ایرادی نداره فقط توی سایت psu tier list چک کنید حداقل تو درجه c به بالا باشه.

خیلی ممنونم از محبت شما بابت پاسخ. لطف فرمودید.

نوع حافظه رم رو حتما عوض میکنم. این مادربورد بنظرم خیلی انتخاب آینده داری اومد برا همین انتخاب کردم، ولی قصد اورکلاک کردن نداشتم و ندارم. 

و در رابطه با پاور، واقعیتش فکر نکنم تا دو یا حتی سه سال آینده کارت‌گرافیک بخوام بگیرم. و دو/سه سال دیگه هم که بخوام کارت‌گرافیک بگیرم صرفا گرافیکی مثل (1050 احتمالا پاسخگوی تمام نیازام باشه) چون صرفا خروجی تصویر روی دو/سه مانیتور مد نظره و نه چیزی بیشتر از اون. (برای بازی/یا رندرینگ/یا هرچیز دیگه‌ایی هیچ استفاده‌ایی ندارم. و شخصا سریال/فیلم دیدن رو به بازی ترجیح میدم.). اما پاور رو به این دلیل انتخاب کردم که بعدا میخوام چند هارد اینترنال نصب کنم روش.

بازم ممنونم از محبت و پاسخ شما.

ویرایش شده توسط Saman_nt
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Saman_nt گفته است:

با تشکر.

مادبرد چون کار سنگین قراره باهاش انجام بدید همون X670E خوبه که از پس کارتون بر بیاد

شما رم CL36 بردارید و من CL30 پیشنهاد نمی دم چون قیمتش منطقی نیست و هم قیمت فرکانس بالاها می شه

اما در کل رم مخصوصا برای کار شما تاثیرش زیاده اگر 64 واقعا نیاز نمی شه 32 فرکانس بالاتر جاش بردارید

چون 32 برای اکثریت کارها کافیه بازم این بستگی به نرم افزاری داره که باهاش کار می کنه و کاری که قراره باهاش انجام بدید

پاور گیگابایت هم در کل چیزای جالبی نیست برخی نسخه هاش که اتیشم می گرفتن و کلا تخصص بالایی در تولید محصولات ایراد دار داره کلا گیگا بیخیال محصولاتش بشید بهتره جز بدترین تایوانی هاس به نظرم با اینکه قدمت زیادیم داره

پاور به جاش تاف ایسوس بردارید فکر کنم ارمین جان 1000 گلدش داره می فروشه(اگه باشه همچنان البته) قیمتشم خوبه اونو بردارید

کیس هم مستر تک کیفیت جالبی نداره و پورت هاش ممکنه از همون روز اول درست کار کنن یا دکمه کیس ایناش بعد از یک مدت مشکل دار بشن اما اگر اهمیتی براتون نداره خوبه کیس های DEEP COOL هم قیمت مناسبی دارن هم کیفیت نسبتا خوبی دارن از اونا بردارید بهتره

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

مادبرد چون کار سنگین قراره باهاش انجام بدید همون X670E خوبه که از پس کارتون بر بیاد

شما رم CL36 بردارید و من CL30 پیشنهاد نمی دم چون قیمتش منطقی نیست و هم قیمت فرکانس بالاها می شه

اما در کل رم مخصوصا برای کار شما تاثیرش زیاده اگر 64 واقعا نیاز نمی شه 32 فرکانس بالاتر جاش بردارید

چون 32 برای اکثریت کارها کافیه بازم این بستگی به نرم افزاری داره که باهاش کار می کنه و کاری که قراره باهاش انجام بدید

پاور گیگابایت هم در کل چیزای جالبی نیست برخی نسخه هاش که اتیشم می گرفتن و کلا تخصص بالایی در تولید محصولات ایراد دار داره کلا گیگا بیخیال محصولاتش بشید بهتره جز بدترین تایوانی هاس به نظرم با اینکه قدمت زیادیم داره

پاور به جاش تاف ایسوس بردارید فکر کنم ارمین جان 1000 گلدش داره می فروشه(اگه باشه همچنان البته) قیمتشم خوبه اونو بردارید

کیس هم مستر تک کیفیت جالبی نداره و پورت هاش ممکنه از همون روز اول درست کار کنن یا دکمه کیس ایناش بعد از یک مدت مشکل دار بشن اما اگر اهمیتی براتون نداره خوبه کیس های DEEP COOL هم قیمت مناسبی دارن هم کیفیت نسبتا خوبی دارن از اونا بردارید بهتره

سلام خیلی ممنون از پاسخ و وقت شما. 

بنظرم مادربورد ارزش هزینه بیشتر کردن رو داشته باشه و سرمایه گذاری برای آینده است. از این رو خودمم فکر میکنم مادربورده خوبیه. (ولی شاید حرف اون دوستمون درست باشه و اونقدر هم تاثیر نداشته باشه. نمیدونم.) در رابطه با رم متاسفانه امکانش نیست که بخوام فضای کمتر از 64 گیگ رو انتخاب کنم. (برنامه دارم 64 گیگ دیگه هم در اولین فرصت اضافه کنم.) اما حتما Latency رم رو هنگام خرید در نظر میگیرم. یکی از کارها اینه که یه ویندوز سرور همراه با حداقل سه client درکنار سیستم خودم با نرم‌افزاری مثل vmware شبیه سازی کنم. که هر سیستم عامل راحت 4 گیگ میخواد.

در رابطه با پاور هیچ نمیدونستم، فقط یادمه خاطراتی از صفحه BIOS مادربورد گیگابایت داشتم و براهمین فکر کردم برای خرید انتخاب خوبیه.  ولی حتما پاور رو عوض میکنم.

در رابطه با کولر و کیس اطلاعی ندارم صرفا یک چیزی رو انتخاب کردم که لیست کامل شه. این مورد کیسی که تو لیست جدید گذاشتم مناسبه؟ نظرتون در رابطه با خنک کننده چیه؟ و fan کیس رو باید جدا تهیه کنم؟ خیلی تاثیر داره؟ 

RAM: 64GB (2x32GB) 6000MHz CL30/CL36 DDR5
Motherboard: TUF GAMING B650/X670E PLUS WIFI DDR5
Power Supply:  ASUS TUF Gaming 1000W/750W Gold
Case: DeepCool CH560 Black Mid-Tower Case

ممنون بابت وقتتون. 

ویرایش شده توسط Saman_nt
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

پیشنهاد بنده این هست که فعلا سیستم تهیه نکنید و بزارید آذر یا دی ماه که نسل جدید رایزن رو ببندید چون تفاوت پرفورمنس مناسبی دارند وهم قیمتشون مناسب تر هست (البته تو کشور چی پیش بیاد معلوم نیست.) 

با عرضه نسل جدید موجودی وتنوع مادربرد ها هم زیاد میشه که دستتون درانتخاب هم  بازتره.

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

پیشنهاد بنده این هست که فعلا سیستم تهیه نکنید و بزارید آذر یا دی ماه که نسل جدید رایزن رو ببندید چون تفاوت پرفورمنس مناسبی دارند وهم قیمتشون مناسب تر هست (البته تو کشور چی پیش بیاد معلوم نیست.) 

با عرضه نسل جدید موجودی وتنوع مادربرد ها هم زیاد میشه که دستتون درانتخاب هم  بازتره.

اتفاقا من همیشه گفتم که اگر پول دستتونه توی ایران سریع اقدام کنید حتی اگر دلار هم تغییری نکنه یا پولتون دلار کنید اصلا شرایط قیمتی یا موجودی پایداری نداره ایران

مخصوصا الان هم که قانون منع واردات قطعات کامپیوتری گذاشتن(حتی کابل و شارژر هم جزوشونه) معلوم نیست اینده چی بشه حداقل ادم بی سیستم نمی مونه

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Saman_nt گفته است:

خیلی ممنونم از محبت شما بابت پاسخ. لطف فرمودید.

نوع حافظه رم رو حتما عوض میکنم. این مادربورد بنظرم خیلی انتخاب آینده داری اومد برا همین انتخاب کردم، ولی قصد اورکلاک کردن نداشتم و ندارم. 

و در رابطه با پاور، واقعیتش فکر نکنم تا دو یا حتی سه سال آینده کارت‌گرافیک بخوام بگیرم. و دو/سه سال دیگه هم که بخوام کارت‌گرافیک بگیرم صرفا گرافیکی مثل (1050 احتمالا پاسخگوی تمام نیازام باشه) چون صرفا خروجی تصویر روی دو/سه مانیتور مد نظره و نه چیزی بیشتر از اون. (برای بازی/یا رندرینگ/یا هرچیز دیگه‌ایی هیچ استفاده‌ایی ندارم. و شخصا سریال/فیلم دیدن رو به بازی ترجیح میدم.). اما پاور رو به این دلیل انتخاب کردم که بعدا میخوام چند هارد اینترنال نصب کنم روش.

بازم ممنونم از محبت و پاسخ شما.

خواهش میکنم 

خب پس با این اوصاف به هیچ وجه ۸۵۰ وات نیازتون نمیشه، هارد که میگید خیلی وات کمی مصرف میکنه اصلا قابل قیاس با گرافیک نیست. بنظرم ی پاور ۵۵۰ وات هم کافیه برای این سیستم و بیشتر ازون هزینه اضافیه.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

خیلی ممنون از پاسختون، بله متوجه عرضه پردازنده‌های نسل نو توی ماه آتی شدم اما تفاوت آنچنانی بین دو پردازنده (7950x و 9950x) ندیدم، (مگر اینکه دو دهم خیلی باشه.‌ (base clock) (سیستم رو امیدوارم طوری بتونم بچینم که یک دهِ برام پاسخگو باشه.)) در رابطه با قیمت آیا با اومدن پردازنده‌های نسل نو قیمت پردازنده‌های قبلی به صورت درصدی کاهش پیدا میکنه؟ چه مدت بعد از عرضه به بازار وارد ایران میشه؟ تفاوت قیمت چقدره؟

ممنونم از پاسخگویی شما.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Saman_nt گفته است:

نظرتون در رابطه با خنک کننده چیه؟

چون کل کار شما با سیستم از طریق همین سی پیوعه بنظرم با توجه به نحوه استفادتون میتونید به واتر کولینگ هم نیم نگاهی بندازید (خود amd هم واتر کولینگ رو پیشنهاد میکنه برای 7950x)

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Saman_nt گفته است:

خیلی ممنون از پاسختون، بله متوجه عرضه پردازنده‌های نسل نو توی ماه آتی شدم اما تفاوت آنچنانی بین دو پردازنده (7950x و 9950x) ندیدم، (مگر اینکه دو دهم خیلی باشه.‌ (base clock) (سیستم رو امیدوارم طوری بتونم بچینم که یک دهِ برام پاسخگو باشه.)) در رابطه با قیمت آیا با اومدن پردازنده‌های نسل نو قیمت پردازنده‌های قبلی به صورت درصدی کاهش پیدا میکنه؟ چه مدت بعد از عرضه به بازار وارد ایران میشه؟ تفاوت قیمت چقدره؟

ممنونم از پاسخگویی شما.

به نظر تفاوتش بدم نیست حدود 15 درصد میانگین می شه

با اومدن نسل جدید قبلی گرون تر می شه جدیده قیمتش فضایی می شه

اما در کل نسل 7000 به کف قیمتی خودش رسیده و بیشترین اف قیمتی خورده اما نسل جدید حداقل 6 ماهی زمان می بره تا قیمتش ایده ال بشه به فرض مثال 5800x3d الان دیگه اصلا گیر نمیاد بیادم هم قیمت 7800 می دنش 7800x3d هم یک مدتی اصلا نبود 

کلا بازار ما منطق خاصی نداره که برای amd خیلیم بدتره اوضاع اما همین اینتل هم 12900 دارن 22 می دن که از 13700 هم گرون تر این در حالیه که 12900 خیلی جاها از 13600 هم جا می مونه

لینک به دیدگاه

با عرض سلام مجدد خدمت دوستان عزیز. وقتتون بخیر. بنده میخواستم خریدم رو نهایی کنم. و ترجیح میدم برای نسل جدید صبر نکنم. خواستم خواهش کنم اگر امکان داره برای آخرین بار یک نگاهی به لیست بندازید، که در صورتی که همه چی اوکیه خرید رو نهایی کنم:

• AMD Ryzen 9 7950X
  • TUF GAMING X670E PLUS WIFI DDR5
  •  DeepCool ASSASSIN IV CPU Cooler
  • DeepCool CH560 Black Mid-Tower Case
  • ASUS TUF Gaming 850W Gold
  • 64GB (2x32GB) 6000MHz CL30/36 DDR5

بین توان پاورها تفاوت قیمت آنچنانی ندیدم واقعیتش. ولی اگه تفاوت زیاد بود توان کمتر میگیرم. آیا این قطعات در کنار هم جور در میاد؟ و فن خیلی برام مهمه که فضای رم رو اشغال نکنه، آیا فضا رو اشغال میکنه؟ چون حتما رم رو بعدا باید اضاف کنم عرض میکنم. برای فن‌های مایع آیا نیازه کاربر ازش نگهداری کنه؟ من شنیدم پردازنده‌های AMD خیلی داغ میکنند و حتما کولر/فن مناسبی باید براش تهیه بشه. شما چی پیشنهاد میکنید؟ این چطوره NZXT Kraken X63؟ جعبه (کیس) مناسبه؟ خیلی تاثیر داره؟ آیا نیاز میشه که فن به صورت جداگانه برای کیس خریداری بشه؟

با سپاس از وقت و زحمات شما.

ویرایش شده توسط Saman_nt
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۱۵ در 14:43، Saman_nt گفته است:

با عرض سلام مجدد خدمت دوستان عزیز. وقتتون بخیر. بنده میخواستم خریدم رو نهایی کنم. و ترجیح میدم برای نسل جدید صبر نکنم. خواستم خواهش کنم اگر امکان داره برای آخرین بار یک نگاهی به لیست بندازید، که در صورتی که همه چی اوکیه خرید رو نهایی کنم:

• AMD Ryzen 9 7950X

بین توان پاورها تفاوت قیمت آنچنانی ندیدم واقعیتش. ولی اگه تفاوت زیاد بود توان کمتر میگیرم. آیا این قطعات در کنار هم جور در میاد؟ و فن خیلی برام مهمه که فضای رم رو اشغال نکنه، آیا فضا رو اشغال میکنه؟ چون حتما رم رو بعدا باید اضاف کنم عرض میکنم. برای فن‌های مایع آیا نیازه کاربر ازش نگهداری کنه؟ من شنیدم پردازنده‌های AMD خیلی داغ میکنند و حتما کولر/فن مناسبی باید براش تهیه بشه. شما چی پیشنهاد میکنید؟ این چطوره NZXT Kraken X63؟ جعبه (کیس) مناسبه؟ خیلی تاثیر داره؟ آیا نیاز میشه که فن به صورت جداگانه برای کیس خریداری بشه؟

سلام. کولر اساسینز ۴ بسیار مناسبه و قدرت خنک کنندگی خوبی داره. ولی اگه نیاز به خنک کننده مایع دارید، من lt720 دیپ کول رو پیشنهاد میکنم. 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۱۵ در 14:43، Saman_nt گفته است:

• AMD Ryzen 9 7950X

شما شنیدید ای ام دی داغ می کنه پس اینتل که بیش از 20 درجه داغ تره ازش چی می شه

کلا سیستم های اند داغ می کنه اونم پردازنده 16 هسته ای

یک واتر 360 براش بخرید کولینگ بادی خوب قطعا فضای رم اشغال می کنه

از 4 5 تومن هست تا سی تومن من چون خودم LC 360 STRIX دارم جوابش پس داره قیمتشم مناسبه همون پیشنهاد می دم 

اما EKWB یا فریزر یا لیانلی یا خیلی برندهای خوب دیگه هم هستن اما لیانلی صداش تیزه کیفیت ساختشم به اینایی که گفتم نمی رسه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان نظرت شما در مورد این کانفیگ چی است ایا خوب است ؟

ممنون میشم اگر نظرتون رو درباره این کانفیگ یا کانفیگ بهتری در همین حدود بفرمایید با تشکر بودجه تا 20 تومن و فقط قطعات اصلی رو میخوام

Screenshot_2024_07_23-1.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
36 دقیقه قبل، علیرضا محمدی گفته است:

ممنون میشم اگر نظرتون رو درباره این کانفیگ یا کانفیگ بهتری در همین حدود بفرمایید با تشکر بودجه تا 20 تومن و فقط قطعات اصلی رو میخوام

خوبه 

با ۲۰ تومن هم بهتر از این نمیشه گرفت 

فقط دوتا تغییر اگر میتونی انجام بده 

پاور حداقل گرین سری برنز بگیر

فن هم پایه پیچی بگیر نه گیره ای 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، علیرضا محمدی گفته است:

https://www.lioncomputer.com/product/g5l98/AMD-Ryzen-5-7500F-AM5-Tray-Processors

https://www.lioncomputer.com/product/95z5r/ASUS-PRIME-A620M-K-DDR5-micro-ATX-Motherboard

https://www.lioncomputer.com/product/79gng/AMD-Desktop-Ryzen-5-7600-6C-12T-MPK-Tray-Fansink

https://www.lioncomputer.com/product/kvrxq/FSP-HYDRO-PRO-700W-Bronze-Power-Supply

https://www.lioncomputer.com/product/58l1r/Crucial-16GB-4800MHz-CL40-DDR5-UDIMM-Memory   /   Geil Polaris 4800MHZ 16GB CL34

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، WINNER گفته است:

خوبه 

با ۲۰ تومن هم بهتر از این نمیشه گرفت 

فقط دوتا تغییر اگر میتونی انجام بده 

پاور حداقل گرین سری برنز بگیر

فن هم پایه پیچی بگیر نه گیره ای 

1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

این پیشنهاد آقا یاسین بهتر است

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

سلام تشکر بابت وقتی که گذاشتید این مورد  که شما فرمودید برسی کردم خیلی بهتر است اون چیزی  که خودم نوشته بودم ممنون

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، علیرضا محمدی گفته است:

سلام تشکر بابت وقتی که گذاشتید این مورد  که شما فرمودید برسی کردم خیلی بهتر است اون چیزی  که خودم نوشته بودم ممنون

رم رو هم سعی کنید یکم بیشتر هزینه کنید 6000 cl30 بگیرید 

لینک به دیدگاه

ببخشید من مادربرد ام h81 هستش 

رمم ۱۲ گیگ ، سی پی یو i5 4570

پردازنده گرافیکی i5 4600 

پاورمم ۲۳۰ 

Ssd 120 + 500 gig هاردیسک مغناطیسی 

میخوام کارت گرافیک rx 580 بخرم روش اجرا میشه با تمام گرافیک ؟

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، aliqulami گفته است:

ببخشید من مادربرد ام h81 هستش 

رمم ۱۲ گیگ ، سی پی یو i5 4570

پردازنده گرافیکی i5 4600 

پاورمم ۲۳۰ 

Ssd 120 + 500 gig هاردیسک مغناطیسی 

میخوام کارت گرافیک rx 580 بخرم روش اجرا میشه با تمام گرافیک ؟

خیر پاور 500 وات نیاز دارید

رم هم سعی کنید دو کاناله ش کنید تاثیر زیادی میزاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...