رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تو این رنج قیمت که سعید جان vga رو پیشنهاد دادند عالی هست و سی پی یو تونم خوبه مین بورد تونم تضمین می کنم این سیستم برا این کارهایی که سعید جان گفتند در این رنج عالیه . و یک نکته بگم که مین بورد شما چیست p43 هست و ddr3 ساپورت هم هست

موفق وموید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

خسته نباشین جناب حسینی چرا اینقدر اختلاف قیمت بین سایتهای ایرانی و خارجی هست

مثلا از دیشب دارم نگاه میکنم میبینم حداقل نزدیک به 70% میرسد تازه مرغوبیت و گارانتی قطعات آنها کجا شرکتهای ایرانی کجا

Model: BFGEGTX2801024OCE

Availability: Order Today, Ships Today

Regular Price: $399.99

Click to view LOWER PRICE!

Original Price: $399.99

Instant Savings: - $70.00

Price: $329.99

Less Rebate: - $35.00

--------------------------------------------------------------------------------

Final Price: $294.99*

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز اونهایی که وارد کننده هستند میان کمرکی و.... و..... رو حساب میکنن سودی که روی اون کالا باید بکشن رو حساب میکنن و یا هر قیمتی که دلشون میخواد و هر قیمتی که بخوان میفروشن خوب همین میشه دیگه اینجا ایرانه شما هنوز ایرانیها رو نشناختید بلا نسبت دوستان .

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شرمنده دخالت می کنم ببینید اینجا وقتی از کشور های دیگر جنس وارد می شه روش هزار تا بحث گمرک و چیز های دیگر دخیل هست و ماشالله بعضی از گارانتی ها هم که قربونش برم دیگه...

موفق موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

فکرکنم شما کمی افراطی به قضیه نگاه میکنید

اونام مالیات . گمرکی تکس پرداخت میکنند جنس تو چین تولید میشودمیره تا امریکا یا کانادا

همه دنگ و فنگ استاندارد این ها هم داره باز ! حداقل 60% تا 70% پایین تره

مالیات همه جا هست تازه محض اطلاعتون همین کارتهای ddr2 که اینجاست با ddr3 50% تفاوت

در ضمن مثلا یک هارد 5 سال گارانتی یک ترابایت وسترن اونجا 74 تا 80 دلاره

اینجا همون گارانتیش میزنه 3 سال از همه جا همه چیزش میزنند یعد خداد تومن میفروشند

قضیه جدای این حرفاست تازه اینها فروش تک سری هزار تایی تو کالاها و صدتایی حتی 10 تایی تخفیف دارد

اینجا تا دوسال هم جنس کهنه بشود بقیمت روز نمیرسد:D

لینک به دیدگاه

به هر حال اینجا ایرانه و کاریش هم نمیشه کرد و قیمتها هم همینه که میبینید از کی میخواید اعتراض کنید آیا کاری از دست من و شما بر میاد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

باز از جواب دوستان ممنونم اما مطرح شدن این سوال بیشتر از این جنبه بود که جناب حسینی دستی بر اتش دارند بیایند و کمی شفاف مسئله را بیان کنند

با اینکه تا جایی که من دیدم سایت لیون کامپیوتر قیمت مناسبتری از دیگر سایتهای ایرانی بیان میکند

مطلب دیگر یک گلایه از دوستان سایت دارم بشدت در این چند وقت برخورد کردم برندهای فروش محدد کردنند !!

این بنوعی اجبار در خرید و عدم استقبال طرفداران سایت را در بلند مدت در پی دارد

قیمتها فقط به چند نوع محصول خلاصه و اپدیت میشود

شاید فشار هم صنفان از اطلاع رسانی ایشان است بخصوص بعضی سایتها از گرانی بیشتر شبیه بنداز در روها

عمل میکنند

جالب اینه در بازار هم شرکتهای معتبر که شبکه زنجیره ایی فروش دارند قیمتهای گزافی را عنوان می کنند

مثلا شرکت ل.... برای مادر بورد 145تومنی این سایت دیروز قیمت 165 تومنی میگفت !!!:D

لینک به دیدگاه

1-

لطفا یک سیستم خوب با مبلغ 1300000 تومان به من معرفی کنید(تمام قطعات بعلاوه مانیتور)

2-

من می خواهم ظرف چند روز آینده یک سیستم جمع کنم به نظر شما اگر من قطعات مختلف را از جاهای مختلف بگیرم و خودم اسمبل کنم بهتر است یا اینکه همه قطعات را از یک مغازه بگیرم و بگویم تا خودش برایم اسمبل کند (به چه نکاتی باید هنگام خرید توجه کنم)

این دو چه فرقی با هم می کند

3-

همچنین گارانتی های اصلی این قطعات را به من بگویید

Phenom 9950

Asus motherboard

Corsair 2gig 1066

Sapphire 4870 512

Hitachi or Western 500 gig

monitor samsung bw1932

DVD Writer Pionner

mouse and keybord A4tech or Logitec

4-

به نظرتون سی پی یو Q6600 بهتره یا Phenom 9950 چون من شنیدم Phenom 9950 خیلی بهتره آیا درسته

لینک به دیدگاه

رم سری ocz بنظرم بهتره بخصوص پلاتیوم ردهpc 8500

مادر بورد pcl experss2را ساپورت کنه p 43 ببالا چیپستش باشد

هارد وسترن یا سی گیت

یک نظری هم رو میدم شاید خیلی ها موافقش نباشند من خودم باشم اگر اینتل بگیرم

گرافیک انویدیا ور میدارم اگر سی پی یو ای ام دی بگیرم ای تی آی همان سری آر دی

در کل میشود گفت اینتل هم یک چیز دیگرست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز snake جان سلام در مورد سی پی یو باید بگم که باز Q6600 یک چیز دیگست! بازیم دوستان نظر بدن مام در نظر دادن شروع می کنیم فعلا بین این دو من سی پی یو رو q6600 برتر می دونم

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام

یک داستان کوتاه که شاید زیاد به تاپیک مربوط نباشه اما در زمینه قیمت هست:D

دیروز شرکت یکی از دوستان رفتم ایشون مشغول چک و چونه زدن بودند با یک فروشنده عمده مادربرد بر سر مین Asus P5kPl-AM 1600 که در بازار قیمتی فکر میکنم حدود 80 داشته باشه فکر میکنید تعداد 1000 تا مین رو چند داشت میخرید؟

البته بدون گارانتی ولی شرط تست و سالم بودن برد هر کدام 17 هزار تومان:->=D> اینه دیگه زندگی:D

لینک به دیدگاه

جناب آقای حسینی با سلام

لطفاً یک سیستم کامل(کیس، مانیتورlcdحداقل 17"،اسپیکر، کیبورد و ماوس) را تاحدود 550 تومان به بنده پیشنهاد دهید. سیستم را برای کاربری خانگی می خوام.

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام

یک داستان کوتاه که شاید زیاد به تاپیک مربوط نباشه اما در زمینه قیمت هست:D

دیروز شرکت یکی از دوستان رفتم ایشون مشغول چک و چونه زدن بودند با یک فروشنده عمده مادربرد بر سر مین asus p5kpl-am 1600 که در بازار قیمتی فکر میکنم حدود 80 داشته باشه فکر میکنید تعداد 1000 تا مین رو چند داشت میخرید؟

البته بدون گارانتی ولی شرط تست و سالم بودن برد هر کدام 17 هزار تومان:->=d> اینه دیگه زندگی:D

باور کردنی نیست عزیز. مگر اینکه خراب باشن اینها قیمت جهانیه اینها خیلی بیشتره . اگه اینجوری باشه من هم خریدارم .

لینک به دیدگاه

جناب آقای حسینی با سلام

لطفاً یک سیستم کامل(کیس، مانیتورlcdحداقل 17"،اسپیکر، کیبورد و ماوس) را تاحدود 550 تومان به بنده پیشنهاد دهید. سیستم را برای کاربری خانگی می خوام.

باتشکر

درود

دوست گلم برای کارهای معمولی و خانگی پیشنهاد من اینه :

m.b asrock p43

cpu e5200

ram 2gb 800

hdd 160gb

VGA9400 GT

dvd rw samsung

case green magnom

power 330 green

modem dlink

k.b a4tech kbs21

mouse a4tech

speaker EACAN E-181

LCD 19' 723n samsung

این سیستم حدودا 580 تومان در میاد براتون / حالا اگر سوالی دارید من در خدمتتون هستم

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم برای کارهای معمولی و خانگی پیشنهاد من اینه :

m.b asrock p43

cpu e5200

ram 2gb 800

hdd 160gb

VGA9400 GT

dvd rw samsung

case green magnom

power 330 green

modem dlink

k.b a4tech kbs21

mouse a4tech

speaker EACAN E-181

LCD 19' 723n samsung

این سیستم حدودا 580 تومان در میاد براتون / حالا اگر سوالی دارید من در خدمتتون هستم

تشکر از توجه شما

چند نکته:

1- قیمت از 550 بالاتر نباشه. بنابر این شاید ناچاراً سه قطعه مادربورد، پردازنده و کارت گرافیک باید تغییراتی کنند. نظر شما راجع به مادربوردهای آنبرد چیه؟ مثلاً مادربوردbiostar ta790gx یاta780g بر اساس amd.

1- اين سیستم را برای آشنایی میخوام که اصرار داره کیبورد و ماوس فراسو باشند. به ظاهر سیستم یعنی شکل ظاهری کیبورد، ماوس، lcd ، اسپیکر و کیس اهمیت میده.

2- مانیتور LCD AOC 203VW چه جوره؟

3- خرید حضوری از شما امکانپذیره؟

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

تشکر از توجه شما

چند نکته:

1- قیمت از 550 بالاتر نباشه. بنابر این شاید ناچاراً سه قطعه مادربورد، پردازنده و کارت گرافیک باید تغییراتی کنند. نظر شما راجع به مادربوردهای آنبرد چیه؟ مثلاً مادربوردbiostar ta790gx یاta780g بر اساس amd.

1- اين سیستم را برای آشنایی میخوام که اصرار داره کیبورد و ماوس فراسو باشند. به ظاهر سیستم یعنی شکل ظاهری کیبورد، ماوس، lcd ، اسپیکر و کیس اهمیت میده.

2- مانیتور lcd aoc 203vw چه جوره؟

3- خرید حضوری از شما امکانپذیره؟

باز هم ممنون

درود

خوب 790 مادروبرد خوبیه با amd خوب کار میکنه . از نظر گرافیکی هم به چای این 9400 نمیرسه ولی بد نیست .

2 - خوب قیمتش با کیبرد فراسو گرونتر میشه و ارزونترین کبرید فراسو حدودا 14 تومانه و موس هم حدودا 5500 تومان .

3 - 203 aoc هم انتخاب بسیار خوبیه .

4 - اینجا متعلق به شماست .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یا مهدی جان سلام :

کلآ مین بورد با چیپ 780gm یا 790GX برای مصارف خانگی مین بورد های گرافیک آن برد خوبی هستند مین بورد 780g با گرافیک آن برد 3200 و 790gx با گرافیک آن برد 3300 ! در کل مین های خوبی برا amd هستند (گفتم برا مصارف خانگی و یک خورده چیزی فرا تر از کاره خانگی!) دوست عزیز ولی به نظر بنده سیستمی که جناب حسینی پیشنهاد دادند بر مبنای پلتفرم اینتل بهتر هستش! البته این سیستم amd هم خوبه ها اینو بگم !

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

با درود به آقای حسینی

من میخواستم یک کامپیوتر با خصوصیات زیر بخرم.

1.سیستم کامل حدود900 تومان باشه +-

2. مانیتور سیستم HD را پشتیبانی کنه، ترجیحا سامسونگ باشه

3.مادربردش DDR3 را پشتیبانی کنه

*لطفا قیمت قطعات را هم واسه من بزنید.:D

درضمن اگه ممکنه قیمت مادربرد گیگا مدل GA-EP43C-DS3 را هم بگید.

ویرایش شده توسط masha_jj
لینک به دیدگاه

با درود به آقای حسینی

من میخواستم یک کامپیوتر با خصوصیات زیر بخرم.

1.سیستم کامل حدود900 تومان باشه +-

2. مانیتور سیستم HD را پشتیبانی کنه، ترجیحا سامسونگ باشه

3.مادربردش DDR3 را پشتیبانی کنه

*لطفا قیمت قطعات را هم واسه من بزنید.:D

درضمن اگه ممکنه قیمت مادربرد گیگا مدل GA-EP43C-DS3 را هم بگید.

درود

پیشنهاد من به شرحه زیره :

M.B ASUS P5QC

CPU E7400 + FAN

RAM 2GB DDR3 1333 TEAM XTREeM

HDD 250GB

DVD RW pioneer fx sata

VGA HD4670

CASE GREEN magnom

POWER 430W

S.P EACAN E-505

K.B a4tech KBS21

Mouse A4tech

Modem Dlink

LCD 2230fm AOC این مانیتور کابل HDMI داره و خروجیشم داره ولی HD نیستش . فلش هم میخوره SD memory هم میخوره . کنتراست 20000 هستش و 2 میلی ثانیه زمان پاسخگویی .

این سیستم حدودا براتون در میاد 925 تومان .

لینک به دیدگاه

ممنون

اگه ممکنه قیمت مادربرد گیگا مدل ga-ep43c-ds3 را هم بگید.

من سراغ ندارم متاسفانه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یا مهدی جان سلام :

کلآ مین بورد با چیپ 780gm یا 790GX برای مصارف خانگی مین بورد های گرافیک آن برد خوبی هستند مین بورد 780g با گرافیک آن برد 3200 و 790gx با گرافیک آن برد 3300 ! در کل مین های خوبی برا amd هستند (گفتم برا مصارف خانگی و یک خورده چیزی فرا تر از کاره خانگی!) دوست عزیز ولی به نظر بنده سیستمی که جناب حسینی پیشنهاد دادند بر مبنای پلتفرم اینتل بهتر هستش! البته این سیستم amd هم خوبه ها اینو بگم !

موفق و موید باشید

رضا مقدم

با تشکر از عنایت شما

بنده هم متوجه این موضوع هستم که سیستم پیشنهادی آقای حسینی عملکرد بهتری خواهد داشت.

ولی همچنانکه اشاره کردم محدودیت بودجه مانع از انتخاب آن می گردد(با توجه به انتخاب مانیتور AOC و کیبورد و ماوس فراسو حدود 30 تومنی به هزینه اعلام شده از طرف آقای حسینی عزیز اضافه خواهد شد.) از اینرو بنظرم با توجه به قیمت 57 تومنی پردازنده آتلون 5000+(اگر لسیت قیمت سایت درست باشد) و حذف هزینه گرافیک با انتخاب مادربورد Biostar 790gx(که قیمت دقیق ندارم ولی باید حدود 100 باشد) متیوانم سقف بودجه را لحاظ کنم.

بهر حال اگر با توجه به این موضوع پیشنهادی بر اساس intel دارید خوشحال می شوم استفاده کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

من می خواستم یک سیستم توپ برای گیم جمع کنم به نظر شما اساتید محترم بهتره صبر کنم directx11 بیاد یا نه؟

لینک به دیدگاه

با تشکر از عنایت شما

بنده هم متوجه این موضوع هستم که سیستم پیشنهادی آقای حسینی عملکرد بهتری خواهد داشت.

ولی همچنانکه اشاره کردم محدودیت بودجه مانع از انتخاب آن می گردد(با توجه به انتخاب مانیتور aoc و کیبورد و ماوس فراسو حدود 30 تومنی به هزینه اعلام شده از طرف آقای حسینی عزیز اضافه خواهد شد.) از اینرو بنظرم با توجه به قیمت 57 تومنی پردازنده آتلون 5000+(اگر لسیت قیمت سایت درست باشد) و حذف هزینه گرافیک با انتخاب مادربورد biostar 790gx(که قیمت دقیق ندارم ولی باید حدود 100 باشد) متیوانم سقف بودجه را لحاظ کنم.

بهر حال اگر با توجه به این موضوع پیشنهادی بر اساس intel دارید خوشحال می شوم استفاده کنم.

با تشکر

درود مادربورد حدودا همین 105 تا 110 تومانه برای اینتل که انبرد خوبی داشته باشه که بهتر از این 3300 باشه سراغ ندارم .

لینک به دیدگاه

ببخشید بین پردازنده های e7300 , e7400 که جدیدا توی سایت هم امده کدوم قویتر هستند؟

چرا e7400 ارزونتر از e7300 هست.

ممنون میشم جواب بدین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...