رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان خیلی ممنون از اینکه توجه کردین

والا حقیقتش بنده این هارو از همین سایت سفارش دادم چون شهرستانم و قطعاتی رو که میخاستم تو شهرمون اصلا پیدا نمی شد یا گرونتر بودن. از این سایت هم چون یه اعتماد نسبی بهش داشتم خریدم اصلا فکر نمیکردم این دردسر رو بهم بده. هیچ وقت فراموش نمیکنم چطوری گول همچین سایتایی رو خوردم. راستی اینو یادم رفت بگم شما خبر داشته باشی هارد های سیگیت پک و جعبع ندارن فقط یه تو یه پلاستیکن؟

الان باهاشون تماس میگیرم در مورد رمه . باز هم ممنون لطف بزرگی در حق بنده کردین. @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حامد جان 7870 سافایر 950 تومنه .اونو میتونم بگیرم ولی از اینکه نتیجه چقدر افزایش فریم میده رو نمیدونم.

میترسم بگیرم چندان افزایش کارایی نداشته باشه برام.

به نظرت 7870 چطوره توی veryhigh?

كارايى 7870 تقريبا" نزديك 6950 هستش. اگه واقعا" ميخواى تغيير رو احساس كنى برو براى 7950.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

دوستان خیلی ممنون از اینکه توجه کردین

والا حقیقتش بنده این هارو از همین سایت سفارش دادم چون شهرستانم و قطعاتی رو که میخاستم تو شهرمون اصلا پیدا نمی شد یا گرونتر بودن. از این سایت هم چون یه اعتماد نسبی بهش داشتم خریدم اصلا فکر نمیکردم این دردسر رو بهم بده. هیچ وقت فراموش نمیکنم چطوری گول همچین سایتایی رو خوردم. راستی اینو یادم رفت بگم شما خبر داشته باشی هارد های سیگیت پک و جعبع ندارن فقط یه تو یه پلاستیکن؟

الان باهاشون تماس میگیرم در مورد رمه . باز هم ممنون لطف بزرگی در حق بنده کردین. @};-

از ليون گرفتى؟ مطمئن باش ليون جنس دست دوم بهت نميده. در مورد هارد هم بله، كليه ى هاردها با هر برند و مدلى فقط در يك كيسه ى پلاستيكى پلمب عرضه ميشوند.

لینک به دیدگاه

اگه موضوع خارج از بحث بود ببخشید فقط به دوستمون که در مورد رم دسته دوم سوال کرده بودن نظرم در مورد تست دست دوم بودن قطعات با دستمال کاغذی روی قطعات روی پاک کنید اگر سیاه بشه دست دومه البته بعضی از فروشنده ها با اسپری خشک بردها رو تمیز میکنند که باید دنبال خط وخش یا جای پیچ شدگی بگردی در اخر رو ها در پک جفت خریداری بشه کارای بهتره

لینک به دیدگاه

اگه موضوع خارج از بحث بود ببخشید فقط به دوستمون که در مورد رم دسته دوم سوال کرده بودن نظرم در مورد تست دست دوم بودن قطعات با دستمال کاغذی روی قطعات روی پاک کنید اگر سیاه بشه دست دومه

آقا تو اين تهران دستمال رو هر چى بكشى سياه ميشه. :blink: 

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال دارم ولی قبلش باید از شما دوستانی که تا حالا تو این فروم من رو راهنمایی کردین بخصوص آقا حامد تشکر کنم.

میشه یه کارت گرافیک از خانواده Nvidia در حد و اندازه 7770 یا حداکثر یه درجه بالاتر از اون (که ترجیحا تو بازار باشه) بهم معرفی کنین؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال دارم ولی قبلش باید از شما دوستانی که تا حالا تو این فروم من رو راهنمایی کردین بخصوص آقا حامد تشکر کنم.

میشه یه کارت گرافیک از خانواده Nvidia در حد و اندازه 7770 یا حداکثر یه درجه بالاتر از اون (که ترجیحا تو بازار باشه) بهم معرفی کنین؟

ممنون

ASUS GTX 650 Ti Dual Fan

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سیستم من مشخصات زیر رو داره همه چی عالیه ولی از گرافیک راضی نیستم میخواستم ببینم کسی اپگرید کردن به 7970 رو پیشنهاد میکنه؟ به صرفه هست؟ :-؟ در مورد 680 هم فکر کردم ولی تصمیم دارم یه مدت مهاجرت کنم به ATI حالا با این اوصاف به نظرتون با تعویض 660TI به 7970 تغییری احساس می کنم یا نه؟ تا اونجایی که من میدونم و بنچمارک ها و تست هارو چک کردم گرافیک خودم از 7970 خیلی عقب تر نیست!اینم اصافه کنم من خیلی اوضاع مالیم عالی نیست این سیستم رو هم زمانی جمع کردم که قیمت cpu م 1 تومن بیشتر نبود اونم کار کرده از یکی از دوستان که توپ هم تکونش نمیده به قیمت مفت کش رفتم. :D پس نمیتونم خیلی هزینه کنم.

ویرایش شده توسط iSAAC Clarke
لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان

بین این 3 گزینه اگه میشه بگید کدوم از همه لحاظ کیفیت قدرت قیمت و... بهتره.

1.E8400

2.q8300

3.Q9300

ممنون میشم.

قیمت هر کدومم بگید نو و کارکرده ممنون میشم.

کسی هم داره خبر کنه.

لینک به دیدگاه

قیمت رو نمیدونم ولی q9300 قوی تره بعد از اون 8300 هستش و در اخر هم E8400 قرار میگیره.

اینم یه لینک برای مقایسه 9300 و 8300 به گفته این مقایسه 9300 مثل اینکه ارزش خرید رو در مقابل قیمت نداره :-؟ http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core2-Quad-Q9300-vs-Intel-Core2-Quad-Q8300

ویرایش شده توسط iSAAC Clarke
لینک به دیدگاه

قیمت رو نمیدونم ولی q9300 قوی تره بعد از اون 8300 هستش و در اخر هم E8400 قرار میگیره.

اینم یه لینک برای مقایسه 9300 و 8300 به گفته این مقایسه 9300 مثل اینکه ارزش خرید رو در مقابل قیمت نداره :-؟ http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core2-Quad-Q9300-vs-Intel-Core2-Quad-Q8300

داداش q6600 چی؟ اون چطوره؟؟؟

لینک به دیدگاه

اون که فوق العادست وقتی تازه اومده بود بهترین CPU گیمینگ شناخته شده بود.

لینک به دیدگاه

دوستان یک کولر خوب معرفی کنید میخوام روی 1155 ببندم و ارتفاعش از 140 بیشتر نباشه آخه نمیخوام فن کناری کیس X3 رو باز کنم.

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

CPU Cooler Deepcool Iceberg Pro

Deepcool Icewing 5 Pro

اگر فن حرفه ای تر می خوای ببندی چاره ای نداری جز اینکه باز کنی اون فن رو

لینک به دیدگاه

درود

یه سوال؟مگه ارتفاع کیس x3   گرین 22سانتی متر نیست؟اون فن کناری هم بیش از 3سانتی متر نیست درسته؟پس حدودارتفاع کولری که میتونی بذاری18سانتی متر هست!درسته؟

من قصد دارم ice blade pro رو تو این کیس ببندم قطعات هم خریده شده یعنی ممکنه که نتونم نصب کنم؟سایز ice blade pro   125.5X104X157mm

سایز کیس هم 450*220*490  هست!

لینک به دیدگاه

اون که فوق العادست وقتی تازه اومده بود بهترین CPU گیمینگ شناخته شده بود.

یعنی از q9300 هم بهتره؟؟؟

تو چه رنج قیمتی الان گیرم میاد 6600

لینک به دیدگاه

درود

یه سوال؟مگه ارتفاع کیس x3   گرین 22سانتی متر نیست؟اون فن کناری هم بیش از 3سانتی متر نیست درسته؟پس حدودارتفاع کولری که میتونی بذاری18سانتی متر هست!درسته؟

من قصد دارم ice blade pro رو تو این کیس ببندم قطعات هم خریده شده یعنی ممکنه که نتونم نصب کنم؟سایز ice blade pro   125.5X104X157mm

فکر میکنم اون ارتفاع کلی کیس باشه یعنی وقتی درهاش هم بسته باشه ... توی توضیحاتش نوشته کولر رو تا اندازه 140 میشه روش ببندی بیشتر باشه باید فن 200 میلیمتری کاور کناری رو باز کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

تو سایت گرین زده تا ارتفاع 140 میلیمتر

Green Gase X3 Spec

لینک به دیدگاه

یعنی از q9300 هم بهتره؟؟؟

تو چه رنج قیمتی الان گیرم میاد 6600

نه از اون بهتر قوی تر نیست ولی قوی تر بودن دلیل بر بهتر بودنش نمیشه خیلی سی پی یو های خوبی هستن اونا نمیدونم واقعا اینو از بازاری ها باید بپرسید.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یک عدد کولر سی پی یو تا قیمت 80 تومن میشه معرفی بفرمایید؟

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرم حداقل - كف - كف - يك كولر استاندارد اينه: Thermalright True Spirit 120

از اين پايينتر واقعا" حيفه هزينه كنيد.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

سلام آرمین جان

بله فرموده شما کاملا متین میباشد

اما برای یکی از دوستام میخوام گفتند تا 80 میتونند هزینه کنند :دی

لینک به دیدگاه

Deepcool Iceedge 400 XT هست که البته اگر براش فن دوم بخری بهتره . Transformer 3 گرین هم هست که عملکرد فن اون بهتره . ولی اگر برای دیپ کول فن دوم بذاری از ترانسفورمر بهتر عمل میکنه . هر دو حدود 80 تومان هستن .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میخوام یه کول پد خوب برای لپ تاپ و یک کیبورد backlight برای pc بخرم

سقف بودجه برای هر دو : حداکثر 100 هزار

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

سلام من یه سیستم برای بازی می خوام این خوبه؟

Cpu : AMD FX-8 CORE 8120 3.1 GHz 16Mb
VGA : ATI HD 7950 3GB 384 BIT
MB : MSI 870 C45
RAM : GEIL 8GB (2*4GB) 1600
POWER : GREEN 600 WATT

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...