رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من 4 گیگ رم 1333 دارم میخوام 4 گیگ رم دیگه هم بخرم که بشه 8 میشه 4 گیگ رم  رو با فرکنانس 1600 بخرم یا حتما باید 1333 باشه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه کیس قیمت مناسب واسه یه سیستم گیمینگ معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گرافیک gt 440 ddr3 1gb دارم مارک گین وارد یک سال نیمه کار کرده گارانتیش تمام شده میخوام بفروشم مغازه به نظرتون حدودا چند می ارزه؟ هیچ مشکلی هم نداره کارتون  و مخلفات هم همه حاضر...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یک سیستم میخواستم واسه یک مغازه تایپ و تکثیری که قابلیت رو زیر داشته باشه:

اجرای فتوشاپ و اتوکت فقط برای پرینت نقشه و تصاویر (نمیخوام ازش رندر یا چیز دیگه ای بگیرم)

ممکنه از فتوشاپ هم کمی استفاده کنیم شاید یه چندتا ادیت تصویر ساده.

لطفا یک سیستم با مشخصات بالا به من معرفی کنید.
    بودجه حدود 1500 + مانیتور
    ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان من 4 گیگ رم 1333 دارم میخوام 4 گیگ رم دیگه هم بخرم که بشه 8 میشه 4 گیگ رم  رو با فرکنانس 1600 بخرم یا حتما باید 1333 باشه؟

سلام باید فرکانس و تایمینگ هر دو یکی باشه

لینک به دیدگاه

یه کیس قیمت مناسب واسه یه سیستم گیمینگ معرفی کنید.

سلام چقدر میخواین هزینه کنین؟ قطعات شما چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام چقدر میخواین هزینه کنین؟ قطعات شما چیه؟

4670

مادربورد هنوز خریداری نشده

r9 290 

ssd evo 840 128

hdd 1t 7200

پاور هم هنوز خریداری نشده

رم هم هنوز خریداری نشده

همشون رو پیشنهاد بدین خیلی لطف بزرگی میکنین

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر شما برای گیم در بالاترین حالت intel 2011 بهتره یا intel 1150؟

کدوم یکی آینده نگر تره؟

سیستم فعلی ASUS Maximus V Extreme 1155

cpu: 2700k

cpu مد نظرم 4930k و4770k

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر شما برای گیم در بالاترین حالت intel 2011 بهتره یا intel 1150؟

کدوم یکی آینده نگر تره؟

سیستم فعلی ASUS Maximus V Extreme 1155

cpu: 2700k

cpu مد نظرم 4930k و4770k

به فکر اینده نباش!

با اینده نمیشه جنگید (اصلا معلوم نیست فردا چه تکنلوژی جدیدی بیاد که کلا همه چیزو دگرگون کنه)

الا سیتم مشکلش چیه؟

چرا میخای بری رو اونا؟

همیشه به اندازه نیازت تغییرات انجام بده !

ارتقاع بدی چی بشه (همین سیتم الان کلی قدرت داره)

دوست داری از سیستمت لذت ببری یه مانیتور tv 40 اینچ فول اچ دی بخر برا سیستمت اون موقع میفهمی لذت یعنی چه!!!

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

من کلا چند سال یک بار سیستم خودمو ارتقاع میدم،من در کنار گیم اورکلاکم می کنم،tv 42 دارم ولی باید بگم اصلا برا pc خوب نیست چون تراکم پیکسلش نسبت به مانیتور خیلی کم تره و برای چشم ضرر داره.

تو بازی watch dogs برای اولین بار احساس کردم دیگه نمیشه با بالا ترین حالت بازی کرد

لینک به دیدگاه

4670

r9 290 

ssd evo 840 128

hdd 1t 7200

رم هم هنوز خریداری نشده

خواهش میکنم

ASUS B85-Plus LGA1150 

Power Green GP750B-OC

Kingston HyperX FURY 4GB 

Green X7 White Case

لینک به دیدگاه

من کلا چند سال یک بار سیستم خودمو ارتقاع میدم،من در کنار گیم اورکلاکم می کنم،tv 42 دارم ولی باید بگم اصلا برا pc خوب نیست چون تراکم پیکسلش نسبت به مانیتور خیلی کم تره و برای چشم ضرر داره.

تو بازی watch dogs برای اولین بار احساس کردم دیگه نمیشه با بالا ترین حالت بازی کرد

بله با شما موافقم منم وقتی سیستم رو به 46 اینچ وصل میکنم پیکسل سیاه میبینم

مادربرد و سی پی یو شما عالیه شاید نیاز به تعویض گرافیک دارید؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پس شما نباید مشکلی داشته باشین توی رزولیشن فول اچ دی

اگه از سه تا مانیتور استفاده میکنید شاید

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون

ویرایش شده توسط faster
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یک سیستم میخواستم واسه یک مغازه تایپ و تکثیری که قابلیت رو زیر داشته باشه:

اجرای فتوشاپ و اتوکت فقط برای پرینت نقشه و تصاویر (نمیخوام ازش رندر یا چیز دیگه ای بگیرم)

ممکنه از فتوشاپ هم کمی استفاده کنیم شاید یه چندتا ادیت تصویر ساده.

لطفا یک سیستم با مشخصات بالا به من معرفی کنید.
    بودجه حدود 1500 + مانیتور معمولی
    ممنون

لینک به دیدگاه

شما در یه مانیتور  22یا 24 فول اچ دی برا وب گردی و نوشتن وخاندن بسیار دچار مشکل میشید(نوشته ها خیلی ریز میشه ایکن ها هم کوچک)

من خودم 22 فول خریدم  و در مدت کوتاهی فروختم وحشتناک عذاب اور بود تو وب گردی هی باید نزدیک مانیتور میشدی !!!(الان 40TV دارم رو صندلی لم هم میدم باز راحت همه چیز تحت دیده)

هرکی هم اومده کنارم نیشسته از محیطش لذت برده ( برا بازی  برا وب گردی برا خوندن نوشت برا کار با اتو کد بی نظیره)

برا بازی که اصلا یه چیز دیگس خیلی حال میده با 40 بازی انلاین!!(42 رو وصل کن یه دست بتل3 انلاین بزن تا متوجح بشی چی میگم)

اصلا هم تراکم پیکسل کم نیست که به چش بیاد(اونایی که فوا اچ دی نیستن ترکم پیکسلشون به چش میاد مخصوصا پلاسما)

در مود watch dogs هم باید بگم ظاهرا نسخه کرکیش این طوره که تو تنظیمات بالا زیاد تغیر فریمی نسبط به تنظیمات متوسط نشون نمیده.

باز صلاح مصلحت خیش خسروان دانن (اگه میبینی نیازتو تامیین نمیکنه ارتقاع بده)

لینک به دیدگاه

4670

r9 290 

ssd evo 840 128

hdd 1t 7200

رم هم هنوز خریداری نشده

کاش برای این همه هزینه ای که کردید سی پی یو رو هم I7 گرفته بودید (مخصوصا با اون کارت گرافیک قوی که دارید)

من هم یه پیشنهاد کوچک اینجا بدم (کنار پیشنهاد رضا خان عزیز)

مادر بورد رو بهتره سری Z بگیرید(که هم چیپ قدرتمندی هست هم امکانات بیشتری به شما میده)

رم هم کم تر از 8 گیگ نباشه که 4 گیگ برا بازیهای جدید مناسب نیست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام یک چیزی مثل هارد بخرم و اطلاعاتم که شامل  (فیلم عکس برنامه ترانه و...)درش ذخیره کنم اما نمی دونم چی بخرم.میخوام اطلاعاتم در امان باشه و خراب و از بین نره و مواظب اطلاعاتم باشه نمیخوام به کامپیوترم همیشه وصل باشه فقد میخوام اطلاعات رو ذخیره کنم و بگذارم.برای این کار هارد کامپیوتر خوبه یا سرور یا نه به یک چیز دیگه نیاز دارم.ممنون میشم منو راهنمای کنید

لینک به دیدگاه

کیس رو یعنی x1 بگیرم خوب نیست؟

فک نکنم بتونم اونقد واسه کیس هزینه کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام یک چیزی مثل هارد بخرم و اطلاعاتم که شامل  (فیلم عکس برنامه ترانه و...)درش ذخیره کنم اما نمی دونم چی بخرم.میخوام اطلاعاتم در امان باشه و خراب و از بین نره و مواظب اطلاعاتم باشه نمیخوام به کامپیوترم همیشه وصل باشه فقد میخوام اطلاعات رو ذخیره کنم و بگذارم.برای این کار هارد کامپیوتر خوبه یا سرور یا نه به یک چیز دیگه نیاز دارم.ممنون میشم منو راهنمای کنید

خوب شما هر وسیله برای ذخیره سازی اصلاعات بخرید احتمال خرابی درش هست(نمیتونید بگید چیزی باشه که به هیچ وجه خراب نشه)

یه راهش راه حل رید کردن چند هارد هست که اون هم دردسر زیاد داره و هزینشم زیاد.(فک کنم باکس هایی هم هست که از چند هارد رید شده برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده میکنن که باز گرونن)

ولی من بتون یه پیشنهاد میدم که بعد از کلی از دست دادن اطلاعت به این راه حل رسیدم!

شما یه هارد بگیر (حالا میتونه هارد داخلی باشه یا هارد خارجی (به اصطلاح همون هارد اکسترنال))

بعدش با برنامهSyncovery میتونی باش بک اپ بگیری رو هاردت.(بک اپ برنامه هم مثل بک اپ برنامه های دیگه به صورت فیلهای مخصوی نیست در واقع کپی همه اطلاعت به صورت معمولی هست)

این برنامه یه قابلیت بسیار جالب داره که اگه فعال بشه هر عملی که شما در اطلاعاتتون انجام بدید در بک اپ نیز انجام میده(مثلا چیزی پاک کنید یا چیزی رینیم کنید)

در کل همیشه یه کپی از برنامهاتو در جای دیگر ذخیره دارید که اگر احیانا یکش دچا مشکل بشه اون یکی هست(من خودم 2 تا هارد 1 ترا داخلی رو برا این کار اختصاص دادم )

لینک به دیدگاه

خوب شما هر وسیله برای ذخیره سازی اصلاعات بخرید احتمال خرابی درش هست(نمیتونید بگید چیزی باشه که به هیچ وجه خراب نشه)

یه راهش راه حل رید کردن چند هارد هست که اون هم دردسر زیاد داره و هزینشم زیاد.(فک کنم باکس هایی هم هست که از چند هارد رید شده برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده میکنن که باز گرونن)

ولی من بتون یه پیشنهاد میدم که بعد از کلی از دست دادن اطلاعت به این راه حل رسیدم!

شما یه هارد بگیر (حالا میتونه هارد داخلی باشه یا هارد خارجی (به اصطلاح همون هارد اکسترنال))

بعدش با برنامهSyncovery میتونی باش بک اپ بگیری رو هاردت.(بک اپ برنامه هم مثل بک اپ برنامه های دیگه به صورت فیلهای مخصوی نیست در واقع کپی همه اطلاعت به صورت معمولی هست)

این برنامه یه قابلیت بسیار جالب داره که اگه فعال بشه هر عملی که شما در اطلاعاتتون انجام بدید در بک اپ نیز انجام میده(مثلا چیزی پاک کنید یا چیزی رینیم کنید)

در کل همیشه یه کپی از برنامهاتو در جای دیگر ذخیره دارید که اگر احیانا یکش دچا مشکل بشه اون یکی هست(من خودم 2 تا هارد 1 ترا داخلی رو برا این کار اختصاص دادم )

ممنون از توضیحات و کمک به من متشکرم @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

چه برندی هارد های اکسترنال خوبی میساز

والا در این مورد بین علما اخطلاف نظر وجود داره!

در بازار اغلب وسترون دیجیتال رو میپسندن!

ولی تی تجربه 5 ساله من که در بازار بودم و حتی یه هارد وسترن مای پس رو هم تجربه کردم میگم سیگیت!

وسترنهای زیادی دیدم دچار بد سکتور شدن و در قبالش سیگیتها کمتر به این مشکل دچار میشن.

البت این تجربه شخصی من هست و بهتره استاید هم در این مورد نظری بدن.

الان یه هارد 250 مای پس وسترن دارن حدود 2 سومش بد سکتور داره و مشکل اسمارت هم داره

از قاب درش اوردم و از طریق کابل ساتا 80 گیگشو  که سالم بود پارتیشن زدم و   بقیه رو هم که بد سکتور داشت  پارتیشن زدم و دلیت کردم و گذاشتم تو قاب)

الان با اون 80 گیگش سر میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...