رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقایان یک سوال

960 g1 2 gig

به قیمت 650 تومن گارانتی دار خوبه بخرم یا نه؟

خرید 960 با این قیمت اشتباه محض با توجه به این که DX 11 تموم شده است و از این به بعد تمام بازی های بزرگ مثل BATTEFIELD 1 GEARS OF WAR 4 از DX12 پشتیبانی میکنن بهتره 380 یا 380X بخرید یا منتظر نسل جدید بمونید

http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_radeon_r9_rx_480_8gb_review,12.html

380 با همون قیمت دو برابر فریم میده

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام . 

مقداری گرون گفتن چون قیمت اکش 720 تومنه . 

گه تازه خریداری شده و گارانتیش هم تازه باشه اینا 600 تومن ارزش داره تهیه کنید.

مطمعن هستید G1 این قیمت هست؟

خرید 960 با این قیمت اشتباه محض با توجه به این که DX 11 تموم شده است و از این به بعد تمام بازی های بزرگ مثل BATTEFIELD 1 GEARS OF WAR 4 از DX12 پشتیبانی میکنن بهتره 380 یا 380X بخرید یا منتظر نسل جدید بمونید

http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_radeon_r9_rx_480_8gb_review,12.html

380 با همون قیمت دو برابر فریم میده

مگه 960 از DX12 پشتیبانی نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/4918/کارت+گرافیک+گیگابایت++GTX+960+G1+2GB/#prettyPhoto

این لینکشه از dx12 هم پشتیبانی میکنه

بهنظر خودم قیمتش منصفانست ولی گفتم اول از شما دوستان مشورت بگیرم بعد اقدام کنم.

لینک به دیدگاه

اقایان یک سوال

960 g1 2 gig

به قیمت 650 تومن گارانتی دار خوبه بخرم یا نه؟

قیمت بستگی به میزان تمیزی کارت داره اگرچه بدلیل Vram 2gig زیاد پیشنهاد نمیشه

اگر کارت تمیزی هست با این قیمت مناسب هست

اما سعی کنید گزینه هایی همچون R9 380 یا سری 380x رو هم درنظر بگیرید

در خصوص DX12 هم زیاد در تایپیک های گرافیک در فروم بحث شده و بنچ و چارت های مختلفی موجود هست که میشه دید سری های AMD راحت تر با DX12 در بازی فریم میدن به نسبت nvidia

لینک به دیدگاه

راستی یه سوال پرسیده بودم کسی جواب نداد.

برای اندازه تصویر 1360*768 چه کارت گرافیکی کافیه برای انجام بازی های روز؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

من تازگی با یک برنامه به اسم Flow3D با لب تابم کار میکنم 

لب تابم مدلش Acer Travel mate 5742G هستش

حالا مشکل کار اینه که همونطوری  که در عکس مشاهده میکنید این برنامه کل CPU رو میکشه و بشدت به سیستم فشار میاره و نیاز دارم یه سیستم با CPU قوی تهیه کنم

uv8q_cpu.jpg

میخواستم بدونم، با توجه به بودجه 2 میلیونی، چه لب تاب یا کیس رو پیشنهاد میکنین

پیشاپیش از همه نظرات بسیار ممنونم

کسی نظری نداره؟

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/4918/کارت+گرافیک+گیگابایت++GTX+960+G1+2GB/#prettyPhotoاین لینکشه از dx12 هم پشتیبانی میکنه

بهنظر خودم قیمتش منصفانست ولی گفتم اول از شما دوستان مشورت بگیرم بعد اقدام کنم.

دوست عزیز اصلا به لینکی که گذاشتم سر زدی

بحث سر پشتیبانی نیست بحث سر افزایش کارایی

در DX11 380 اندکی از 960 قوی تره ولی تو DX12 در حالی که 960 درجا میزنه 380 به صورت معجزه آسای تا دو برابر بیشتر از 960 فریم میده

برای 1360*768 medium کارت 750 کافیه ولی برای high و Ultra با فریم خوب 950 گزینه بهتریه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اصلا به لینکی که گذاشتم سر زدی

بحث سر پشتیبانی نیست بحث سر افزایش کارایی

در DX11 380 اندکی از 960 قوی تره ولی تو DX12 در حالی که 960 درجا میزنه 380 به صورت معجزه آسای تا دو برابر بیشتر از 960 فریم میده

برای 1360*768 medium کارت 750 کافیه ولی برای high و Ultra با فریم خوب 950 گزینه بهتریه

مرسی از راهنمایی[emoji120] [emoji120]
لینک به دیدگاه

کسی نظری نداره؟

با ابن برنامه آشنایی ندارم

ولی اگه این برنامه نیاز شدید به پردازنده قوی داره ، توصیه میکنم سمت لپ تاپ نرید ، چون برای داشت یک لپ تاپ با کارایی بالا باید بالای 3.5 میلیون خرج کنید

سیستم دسکتاب با پردازنده 6500 یا 6600 مناسب تره

مادربرد b150 حدود 300 تومان

رم دو عدد 4 گیگ حدود 150 تومان

پاور 450 وات 

هارد 1 ترا

ssd 128 گیگ

یه کیس عادی ( اگر یکس با کیفیت تر میخواین باید حدود 200 به بالا خرج کنید و کیسی مثل دوکاس یا z4 بخرید )

لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام تا یکی دو ماه سیستم جمع کنم حداکثرش 6 تومن باشه ، البته یه سیستم دست دوم دارم با مشخصات زیر:::::

CPU=dual core e5300 2.6 ghz
VGA=gforce210
ram=Kingston 1*4 ddr3
MB=ECS G41T-M16
Power=next 1200
ODD=pioneer 24X

monitor=samsung s19v315n plus

اکه بخوام این سیستم رو بفروشم چند درمیاد؟

اون سیستم بالایی روکه میخوام با مانیتور و لوازم جانبی باشه (بدون اسپیکر).

خیلی ممنون./

لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام تا یکی دو ماه سیستم جمع کنم حداکثرش 6 تومن باشه ، البته یه سیستم دست دوم دارم با مشخصات زیر:::::

CPU=dual core e5300 2.6 ghz

VGA=gforce210

ram=Kingston 1*4 ddr3

MB=ECS G41T-M16

Power=next 1200

ODD=pioneer 24X

monitor=samsung s19v315n plus

اکه بخوام این سیستم رو بفروشم چند درمیاد؟

اون سیستم بالایی روکه میخوام با مانیتور و لوازم جانبی باشه (بدون اسپیکر).

خیلی ممنون./

Green GLACIER 240 GLC240-A AiO Liquid Cooler

DeepCool DUKASE White

GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU

Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

Samsung 850 EVO 120GB SATA3

Geil Evo Potenza 16GB 8GBx2 2400Mhz CL16 DDR4

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

ASUS MX279H AH-IPS 27inch Monitor

Intel® Core™ i5-6600K Skylake Processor

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

مجموع 5.940

در اخر گرافیک پیشنهاد میشه از این مدل تهیه کنید بدلیل اورکلاک بیشتر نسبت به مدل های MSI و Galax

در اخر اگر سایز مانیتور مدنظر نیست میتونید مدل با اندازه 23 و زمان پاسخ گویی 1 میل تهیه کنید

در خصوص سیستم مدنظر هم قیمت در حدود 300 و در همین حدود باید باشه

لینک به دیدگاه

Green GLACIER 240 GLC240-A AiO Liquid Cooler

DeepCool DUKASE White

GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU

Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

ASUS MX279H AH-IPS 27inch Monitor

Intel® Core™ i5-6600K Skylake Processor

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

مجموع 5.940

در اخر گرافیک پیشنهاد میشه از این مدل تهیه کنید بدلیل اورکلاک بیشتر نسبت به مدل های MSI و Galax

در اخر اگر سایز مانیتور مدنظر نیست میتونید مدل با اندازه 23 و زمان پاسخ گویی 1 میل تهیه کنید

در خصوص سیستم مدنظر هم قیمت در حدود 300 و در همین حدود باید باشه

خیلی ممنون از پیشنهادتون.

مانیتور پیشنهادی خیلی خیلی گرون هست میشه به جای این مانیتور از مانیتور BenQ GW2270H 22Inch VA LED Monitor استفاده کرد و SSD رو حذف کرد و به جاش از گرافیگ 1080 همین مارک استفاده کرد؟؟(چون SSD و مانیتور رو بعدا میشه به راحتی تهیه کرد)

درضمن ایا این پاور میتونه بدون دردسر جوابگوی این سیستم باشه؟؟

و یه سوال دیگه این که میشه به جای رم geil از 3200  gskill trident Z 2*4 استفاده کرد؟ چون میزان رم تاثیر چندانی روی "فریم" نداره و بعضی وقتا باعث دردسر میشه و "فریم"رو پایین میاره و به جای رم بیشتر از رمی استفاده کنم که قابیت اورکلاک بالایی داشته باشه .(میشه؟)

و در اخر، دلیل این که از corei5 6600 به جای corei7 6700 استفاده کردید صرفا به خاطر قیمتش هست یا دلیل دیگه ای هم داره؟

لینک به دیدگاه

با دو نیم میلیون تومن بودجه نیاز به چهار قطعه دارم . رم. سی پی یو. مادربورد . گرافیک . کارایی  تنها برای گیم . پیشنهادتون چیه.  با احترام 

لینک به دیدگاه

با سلام

به یه سیستم خونگی با کاربری بازی و برنامه نه چندان حرفه ای  با نازلترین قیمت احتیاج دارم پیشنهاد شما چیست؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

با دو نیم میلیون تومن بودجه نیاز به چهار قطعه دارم . رم. سی پی یو. مادربورد . گرافیک . کارایی  تنها برای گیم . پیشنهادتون چیه.  با احترام 

سلام دوست عزیز

پیشنهاد بنده اینه

CPU:Intel® Core™ i5-6600K Skylake Processor

Motherboard:ASUS B150 PRO GAMING-AURA LGA1151 B150 Mainboard

Ram:Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2133Mhz CL15 DDR4

Graphic Card:GIGABYTE R9 380X G1 Gaming WF 2X OC 4GB GDDR5

ولی بازم بستگی به پاورت داره که این کارت گرافیک رو از نظر توان ساپورت کته چون حداقل پاوری که میخواد 500 وات هستش

امیدوارم تونسته باشم بهت یه کمکی کرده باشم بنده خودم منتظرم ببینم دوستان دیگر چی می فرمایند

سلام دوست عزیز

پیشنهاد بنده اینه

ولی بازم بستگی به پاورت داره که این کارت گرافیک رو از نظر توان ساپورت کته چون حداقل پاوری که میخواد 500 وات هستش

امیدوارم تونسته باشم بهت یه کمکی کرده باشم بنده خودم منتظرم ببینم دوستان دیگر چی می فرمایند

قیمت ها به ترتیب:790+440+260+1000=2490

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پیشنهاد بنده اینه

با تشکر از شما دوست گرامی. ولی این سیستم که شما معرفی کردین کارت گرافیک قدرتمندی نداره و بیشتر به درد کارهای شبکه ای میخوره تا بازی شاید به نظر خودم از قدرت سی پی یو و رم بزنیم و هزینه رو برای کارت گرافیک بهتری خرج کنیم بهتر باشه ولی با انتخاب مادربردی که معرفی کردین کاملا موافق هستم.

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما دوست گرامی. ولی این سیستم که شما معرفی کردین کارت گرافیک قدرتمندی نداره و بیشتر به درد کارهای شبکه ای میخوره تا بازی شاید به نظر خودم از قدرت سی پی یو و رم بزنیم و هزینه رو برای کارت گرافیک بهتری خرج کنیم بهتر باشه ولی با انتخاب مادربردی که معرفی کردین کاملا موافق هستم.

خیلی ببخشید با r9 390x  شبکه کار میکنند ؟؟  :eek:  :-?  :eek:

post-23586-0-73467600-1470416862_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

به یه سیستم خونگی با کاربری بازی و برنامه نه چندان حرفه ای  با نازلترین قیمت احتیاج دارم پیشنهاد شما چیست؟ با تشکر

بهترین پیشنهاد:

cpu:i5-6400

m.b:gigabytes h170 gaming

ram:gskill 8gb singel ddr4

vga:gtx 950 or gtx 960

power:green 600w hp

hhd:1tb wd blue

case:سلیقه ای

مادربرد میتونی عادی برداری ارزونتره من گیمینگ پیشنهاد دادم اگه بودجه جا داشت ssd بخر من که نخریدم تا الان که نیازی بهش نداشتم سرعت سیستمم خوبه.مانیتورم 22 اینچ یا بالاتر بردار میتونی وصل تلویزیون کنی بعدا مانیتور بخری مثل کنسول.گرافیکم اگه تونستی 960 4gb بخر بازی های جدید مصرف بالاست.زیاد وسواس به خرج نده این سیستم برای اجرای همه برنامه ها از سرشونم زیاده فقد بازی که هر سیستمی شکست میده الان این سیستم همه بازی هارو رو تنظیمات اخر اجرا میکنه و بازی جدید روی فول اچ دی اجرا میکنه تا 5 سال دیگه.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از پیشنهادتون.

مانیتور پیشنهادی خیلی خیلی گرون هست میشه به جای این مانیتور از مانیتور BenQ GW2270H 22Inch VA LED Monitor استفاده کرد و SSD رو حذف کرد و به جاش از گرافیگ 1080 همین مارک استفاده کرد؟؟(چون SSD و مانیتور رو بعدا میشه به راحتی تهیه کرد)

درضمن ایا این پاور میتونه بدون دردسر جوابگوی این سیستم باشه؟؟

و یه سوال دیگه این که میشه به جای رم geil از 3200  gskill trident Z 2*4 استفاده کرد؟ چون میزان رم تاثیر چندانی روی "فریم" نداره و بعضی وقتا باعث دردسر میشه و "فریم"رو پایین میاره و به جای رم بیشتر از رمی استفاده کنم که قابیت اورکلاک بالایی داشته باشه .(میشه؟)

و در اخر، دلیل این که از corei5 6600 به جای corei7 6700 استفاده کردید صرفا به خاطر قیمتش هست یا دلیل دیگه ای هم داره؟

در خصوص مانیتور همانطور که گفتم بسته به سلیقه شماست

بعضی از عزیزان با مانیتور های بزرگ راحت تر هستند برخی ترجیح میدند به سایز های نرمال تر

در اخر گزینه مد نظر و مانیتور بنکو مانیتور خوبی هست و دارای کیفیت مناسب اما دارای پنل VA هست

http://www.tnpanel.com/tn-vs-ips-va/

در اخر برای مانیتور در این سایز این مدل پیشنهاد میشه

ASUS VX239H AH-IPS LED Monitor

در خصوص SSD لازم بذکر پیشنهاد میشه حذف نکنید تا از سرعت و قدرت سیستم لذت کامل و کافی رو ببرید

در خصوص پارو هم بله کاملا جواب گو هست

در خصوص تهیه گرافیک 1080 لازم بذکر گرافیک قوی هست و با توجه به عملکردش در 4k , بیشتر مناسب گیم برای 4k هست تا  1080p در عین حال هم مانیتور های 4k مناسب قیمت بسیار بالایی دارند

در صورتی که فکر میکنید در اینده قصد هزیه برای مانیتور 4k دارید پیشنهاد به خرید 1080 میشه

در غیر این صورت 1070 پیشنهاد میشه

در خصوص میزان حجم رم تصورتون کمی اشتباه هست

بدلیل این که در گیم این حجم رم هست که بسیار اهمیت داره تا میزان فرکانس کاری رم و با توجه به روند افزایشی رم های مورد نیاز بازی ها اون رم ها پیشنهاد شد

اما در خصوص رم های سری trident Z لازم بذکر بدلیل این که رم ها high-end هستند این بسته به نحوه استفاده شما هست اگر تمایل به اورکلاک رم ها بصورت حرفه ایی دارید اون رم هارو تهیه کنید در غیر این صورت برای گیم نیازی به هزینه بیش از حد برای تهیه اون ها نیست

در خصوص پردازنده سری های Core i5 مناسب گیم و سیستم های گیمینگ هستند و نیازی به تهیه پردازنده بالاتر نیست اما اگر به دنبال Corssfire یا SLI هستید پیشنهاد میشه به سمت 6700 برید

سیستم پیشنهادی MamadMedusa

کاملا مناسب گیم هست و در خصوص میزان قدرتR9 390x هم لازم به توضیح نیست چراکه بنچ ها موجود هست تنها موردی که مهم هست پاور شما هست که ایا مناسب این سیستم هست یا خیر

اما برای هماهنگی بیشتر با بودجتون میتونید این پردازنده رو تهیه کنید Intel® Core i3-6100 Skylake Processor با عملکردی قابل قبول در حد Core i5 ها در گیم

در اخر تنها پیشنهاد میشه  گرافیک رو به صورت دست دوم تهیه کنید و یا تا ورود کارت های 1060 و rx480 به بازار صبر کنید تا بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید

Capture.JPG

خیلی ببخشید با r9 390x  شبکه کار میکنند ؟؟  :eek:  :-?  :eek:

ایشون منظورشون r9 380 بود :D اگرچه از نظرقدرت در حد 390 نیست اما بدرد کار های شبکه هم همچنان نمیخوره  :) 

لینک به دیدگاه

در خصوص مانیتور همانطور که گفتم بسته به سلیقه شماست

بعضی از عزیزان با مانیتور های بزرگ راحت تر هستند برخی ترجیح میدند به سایز های نرمال تر

در اخر گزینه مد نظر و مانیتور بنکو مانیتور خوبی هست و دارای کیفیت مناسب اما دارای پنل VA هست

http://www.tnpanel.com/tn-vs-ips-va/

در اخر برای مانیتور در این سایز این مدل پیشنهاد میشه

در خصوص SSD لازم بذکر پیشنهاد میشه حذف نکنید تا از سرعت و قدرت سیستم لذت کامل و کافی رو ببرید

در خصوص پارو هم بله کاملا جواب گو هست

در خصوص تهیه گرافیک 1080 لازم بذکر گرافیک قوی هست و با توجه به عملکردش در 4k , بیشتر مناسب گیم برای 4k هست تا  1080p در عین حال هم مانیتور های 4k مناسب قیمت بسیار بالایی دارند

در صورتی که فکر میکنید در اینده قصد هزیه برای مانیتور 4k دارید پیشنهاد به خرید 1080 میشه

در غیر این صورت 1070 پیشنهاد میشه

در خصوص میزان حجم رم تصورتون کمی اشتباه هست

بدلیل این که در گیم این حجم رم هست که بسیار اهمیت داره تا میزان فرکانس کاری رم و با توجه به روند افزایشی رم های مورد نیاز بازی ها اون رم ها پیشنهاد شد

اما در خصوص رم های سری trident Z لازم بذکر بدلیل این که رم ها high-end هستند این بسته به نحوه استفاده شما هست اگر تمایل به اورکلاک رم ها بصورت حرفه ایی دارید اون رم هارو تهیه کنید در غیر این صورت برای گیم نیازی به هزینه بیش از حد برای تهیه اون ها نیست

در خصوص پردازنده سری های Core i5 مناسب گیم و سیستم های گیمینگ هستند و نیازی به تهیه پردازنده بالاتر نیست اما اگر به دنبال Corssfire یا SLI هستید پیشنهاد میشه به سمت 6700 برید

از جواب های جامع و کاملتون ممنونم.

از بابت رم و ssd گیج شده بودم الان مطمئن شدم.!!

ولی بازم یه سوال دارم ;)  اگه من الان یه 1070 بندازم و بعدا در اینده ((حدود 6 یا 7 ماه)) یه 1070 دیگه بندازم میتونم رو 4K حساب باز کنم؟

درصورت SLI باید پاور و مادر بورد رو هم عوض کنم یا مادر بورد pro gaming کافی هست؟

ویرایش شده توسط ninjapackyou
لینک به دیدگاه

بهترین پیشنهاد:

cpu:i5-6400

m.b:gigabytes h170 gaming

ram:gskill 8gb singel ddr4

vga:gtx 950 or gtx 960

power:green 600w hp

hhd:1tb wd blue

case:سلیقه ای

مادربرد میتونی عادی برداری ارزونتره من گیمینگ پیشنهاد دادم اگه بودجه جا داشت ssd بخر من که نخریدم تا الان که نیازی بهش نداشتم سرعت سیستمم خوبه.مانیتورم 22 اینچ یا بالاتر بردار میتونی وصل تلویزیون کنی بعدا مانیتور بخری مثل کنسول.گرافیکم اگه تونستی 960 4gb بخر بازی های جدید مصرف بالاست.زیاد وسواس به خرج نده این سیستم برای اجرای همه برنامه ها از سرشونم زیاده فقد بازی که هر سیستمی شکست میده الان این سیستم همه بازی هارو رو تنظیمات اخر اجرا میکنه و بازی جدید روی فول اچ دی اجرا میکنه تا 5 سال دیگه.

با سلام و ممنون از اینکه راهنمایی کردید

واقعیت از نظر مالی در وضعیتی نیستم که یه همچین سیستمی جمع کنم و سیستمی که نیاز دارم برای بازی های حرفه ای  و روز  نمیخوام ببندم  یه پیشنهاد دیگه هم  بهم داده شده که به لطف یاری دوستان نقاط ضعف شو برطرف کنیم و بعد ببینیم چی میشه

m.b:asus h110 ddr 4

cpu:i3-6100

ram:8gb  ddr4

vga:gt 730

power:500w silver

hdd: 1tb or 500g 

کیس معمولی به همراه dvd rw

ویرایش شده توسط camaro
لینک به دیدگاه

واقعیت از نظر مالی در وضعیتی نیستم که یه همچین سیستمی جمع کنم و سیستمی که نیاز دارم برای بازی های حرفه ای  و روز  نمیخوام ببندم  یه پیشنهاد دیگه هم  بهم داده شده که به لطف یاری دوستان نقاط ضعف شو برطرف کنیم و بعد ببینیم چی میشه

شما بودجه رو مشخص کنید.

درضمن مانیتور/موس/کیبورد/... دارید؟

*اگه مانیتور دارید، مدلش رو هم مشخص کنید.

**درضمن گفتید بازی های بروز رو منظورتون نبوده! اگه ممکنه چند نمونه از بازی هایی که انجام میدید رو هم مشخص کنید.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوستان.من میخواستم یه سیستم بسونم با بودجه 4میلیون.ممنون میشم راهنمایی کنید.*البته فقط کیس و مانیتور*

پ.ن:مادربورد به صورت جداگانه خریداری شده.(asus z170 pro gaming)

لینک به دیدگاه

از جواب های جامع و کاملتون ممنونم.

از بابت رم و ssd گیج شده بودم الان مطمئن شدم.!!

ولی بازم یه سوال دارم ;)  اگه من الان یه 1070 بندازم و بعدا در اینده ((حدود 6 یا 7 ماه)) یه 1070 دیگه بندازم میتونم رو 4K حساب باز کنم؟

درصورت SLI باید پاور و مادر بورد رو هم عوض کنم یا مادر بورد pro gaming کافی هست؟

در خصوص 1070 گویا شما منظور بنده رو بد متوجه شدید

منظور از این که 1080 بیشتر مناسب 4k هست بدین معنی نیست که 1070 کلا نمیتونه 4k رو اجرا کنه بلکه تنها میزان فریمی که میده همیشه در همه حال بالای 60 فریم نیست و متغیر هست و ممکن هست گاهن به زیر 40 هم برسه

در خصوص SLI از نظر مادربرد مشکلی ندارید تنها از نظر پاور نیاز به پاور بالاتر هست

البته در خصوص SLI در کل پیشنهاد نمیشه بدلیل این که دارای مشکلات بسیاری هست و در عین حال بسیاری از بازی ها یا باهاش هماهنگ نیستند و یا پشتیبانی نمیکنند

با توجه به قطعات انتخابی در اخر این موارد پیشنهاد میشه

GREEN GP450A-UK 80Plus Gold PSU

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_ASUS-H110-Plus-LGA1151-H110-Mainboard~id~270127

Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

Gskill Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4

در خصوص گرافیک های سری GT لازم بذکر نیاز نیست بدلیل این که گرافیک INTEL hd 530  در حد این سری از گرافیک هاست

اگرچه در صورت امکان بودجه رو ذکر میکردید بهتر عزیزان راهنمایی میکردند

سلام خدمت شما دوستان.من میخواستم یه سیستم بسونم با بودجه 4میلیون.ممنون میشم راهنمایی کنید.*البته فقط کیس و مانیتور*

پ.ن:مادربورد به صورت جداگانه خریداری شده.(asus z170 pro gaming)

Intel® Core™ i5-6500 Skylake Processor

ASUS R9 390X DCII 8GB GDDR5

DeepCool DUKASE White

GREEN GP550A-UK 80Plus Gold PSU

مجموع4.095

در اخر پیشنهاد میشه گرافیک رو بصورت دست دوم تهیه کنید و در صورت امکان تا موجود شدن گرافیک های rx480 و 1060 صبرکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...