رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، sh7tir گفته است :

سلام

من مادربرد  GA-945GCM-S2L  رو دارم

مشخصاتش :

• Support Intel® Core™2 Extreme/ Core™2 Duo FSB 1066 Processor
  • Solid capacitors design in CPU VRM
  • Dual Channel DDR2 667 for advanced system performance
  • Integrated Intel® Graphic Media Accelerator 950
  • Features SATA 3Gb/s interface
  • Optimized Gigabit LAN connection
  • Integrate Intel High Definition Audio

* GA-945GCM-S2L can support up to FSB1333MHz by overclocking.

قبلا از دوستان در مورد این دوقطعه سوال کرده بودم ولی حالا یه سوال دیگه اومد مد نظرم

میخواستم بدونم که گرافیک XFX 9400GT و  پردازنده 4 هسته ای q8400 با این مادربرد سازگاری دارد چون میخواستم این دوقطعه رو بخرم خواستم یه مشورتی هم بکنم یا نظر خاصی داریدعایا؟

با مراجعه به سایت سازنده میتونید لیست پردازنده هارو نگاه کنید اگرچه q8600 هست

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=2669

گویا نیاز هست تنها به یک اپدیت بایوس و اورکلاک FSB

در خصوص گرافیک که گویا مشکلی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

با مراجعه به سایت سازنده میتونید لیست پردازنده هارو نگاه کنید اگرچه q8600 هست

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=2669

گویا نیاز هست تنها به یک اپدیت بایوس و اورکلاک FSB

در خصوص گرافیک که گویا مشکلی نخواهید داشت

من تو لیستی که از طرف لینک فرستادید چیزی بنام Q8400 پیدا نکردم!:(

اینم عکس CPU

http://esam.ir/sell/itemImages/88303/nima670_42600-1838535!1.jpg

بنظر بهتره Q9400 بگیرم نظر شما چیه؟

ویرایش شده توسط sh7tir
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sh7tir گفته است :

من تو لیستی که از طرف لینک فرستادید چیزی بنام Q8400 پیدا نکردم!:(

اینم عکس CPU

http://esam.ir/sell/itemImages/88303/nima670_42600-1838535!1.jpg

بنظر بهتره Q9400 بگیرم نظر شما چیه؟

بله سری Q8400 نیست اما در کل سری های  Q و سری Extreme  در لیست پردازنده ها قابل ساپورت نیست و فقط Core™ 2 Extreme X6800  هست

لینک به دیدگاه

سلام. دوستان من میخوام سیستم زیر رو با بودجه 2700000 بخرم واسه گیمینگ. 

msi h110m gaming

i5 6400

ripjaws v c15 2400 2x4

corsair le 120gb ssd

cooler master hyper 103

evga 500w 80+ power

حالا سوالم. من این سیستمو فقط واسه حدود 6 ماه تا نهایت 1 سال دیگه میخوام. یعنی بعد این مدت یه سیستم حدود 6 تومنی میخوام بگیرم.

چون بودجه الانم کمه متاسفانه نمیتونم مانیتور فول اچ دی هم بخرم واسه این سیستم. و مانیتور فعلیم LG E1940s هست با رزولیشن 1360x768 که فقط هم vga میخوره.

حالا واسه کارت گرافیک این سیستم بین 960 مدل 4 گیگ ام اس ای و rx 470 موندم. چون قرار نیست تو رزولیشن فول اچ دی بازی کنم به خاطر مانیتورم

و چون قیمت این دوتا کارت تقریبا هیچ فرقی نداره و عملکرد 470 خیلی بهتر از 960 هست دراینده هم فروشش راحت تره میخوام 470 بگیرم

ولی سوالم اینه که ایا با 470 میتونم با یه مبدل hdmi به vga تو رزولیشن 768p بازی کنم بدون هیچ مشکلی یا نه؟ حالا اگه مثلا از 60 فریم بیشتر نداد هم مشکلی نیست.

ممنون 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، Geforce123 گفته است :

msi h110m gaming

i5 6400

ripjaws v c15 2400 2x4

corsair le 120gb ssd

cooler master hyper 103

evga 500w 80+ power

حالا سوالم. من این سیستمو فقط واسه حدود 6 ماه تا نهایت 1 سال دیگه میخوام. یعنی بعد این مدت یه سیستم حدود 6 تومنی میخوام بگیرم.

چون بودجه الانم کمه متاسفانه نمیتونم مانیتور فول اچ دی هم بخرم واسه این سیستم. و مانیتور فعلیم LG E1940s هست با رزولیشن 1360x768 که فقط هم vga میخوره.

حالا واسه کارت گرافیک این سیستم بین 960 مدل 4 گیگ ام اس ای و rx 470 موندم. چون قرار نیست تو رزولیشن فول اچ دی بازی کنم به خاطر مانیتورم

و چون قیمت این دوتا کارت تقریبا هیچ فرقی نداره و عملکرد 470 خیلی بهتر از 960 هست دراینده هم فروشش راحت تره میخوام 470 بگیرم

ولی سوالم اینه که ایا با 470 میتونم با یه مبدل hdmi به vga تو رزولیشن 768p بازی کنم بدون هیچ مشکلی یا نه؟ حالا اگه مثلا از 60 فریم بیشتر نداد هم مشکلی نیست.

ممنون 

سیستم خوبه

مشکلی از بابت استفاده از تبدیل واسه گرافیک وجود نداره و معمولاً تبدیل dvi به vga تو کارتن گرافیک موجوده

فقط نمیدونم این کارت از پورت vga پشتیبانی میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Geforce123 گفته است :

msi h110m gaming

i5 6400

ripjaws v c15 2400 2x4

corsair le 120gb ssd

cooler master hyper 103

evga 500w 80+ power

ممنون 

سیستم مناسبی هست اما با توجه به قیمت 470 و رزلوشن مد نظر و این مورد که شما سال بعد می خواهید اقدام به خرید و ارتقا گرافیک بدید به سری های High-end

زیاد خریدش مناسب نیست

در اخر این موارد پیشنهاد میشه

ASRock Fatal1ty Z170 Gaming K4 LGA1151 Z170 Mainboard

Intel® Core™ i5-6500 Skylake Processor

Geil SUPER LUCE 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 Ram

Samsung 850 EVO 120GB SATA3

EVGA 650 GQ 80Plus Gold Power Supply

گرافیک هم یک عدد 960 یا سری 380 بصورت دست دوم تهیه کنید که با توجه به ورود سری های جدید می تونید در قسمت بازارچه یا فروم همسایه تهیه کنید به قیمتی حدودی 700~

مجموع هزینه 2.620

لینک به دیدگاه

دوستان برای اجرای بازیها روز در رزولوشن 768*1360 چه کارت گرافیکی مناسبه ؟

قصد خرید سیستم جدید دارم اما با توجه به  اینکه فعلا بودجه برای مانیتور full HD ندارم و قیمت کارت گرافیکهای جدید هم هنوز متعادل نیست تصمیم دارم روی سیستم جدید یه کارت گرافیک دست دوم کار راه انداز استفاده کنم . 60 فریم هم نشه مشکلی نیست اما در بازیهای سنگین مثل Assassin's Creed Unity/Syndicate  و Witcher 3 زیر 30-40 نیاد .

درضمن مانیتوم پورت dvi و hdmi نداره و تنها vga رو ساپورت میکنه

ویرایش شده توسط king of north
لینک به دیدگاه

دوستان من میخوام یه هارد 500 بخرم برای PS3

هاردش باید 2.5 اینچ لپتاپی  باشه.من تو سایت ها فقط دو مدل وسترن بلو و توشیبا رو پیدا کردم! هر دو هم سرعتشون 5400 هستش.

بین این دو مدل کدوم بهتره؟هارد 7200 دور هم داریم با همین مشخصات؟:ph34r:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، king of north گفته است :

دوستان برای اجرای بازیها روز در رزولوشن 768*1360 چه کارت گرافیکی مناسبه ؟

قصد خرید سیستم جدید دارم اما با توجه به  اینکه فعلا بودجه برای مانیتور full HD ندارم و قیمت کارت گرافیکهای جدید هم هنوز متعادل نیست تصمیم دارم روی سیستم جدید یه کارت گرافیک دست دوم کار راه انداز استفاده کنم . 60 فریم هم نشه مشکلی نیست اما در بازیهای سنگین مثل Assassin's Creed Unity/Syndicate  و Witcher 3 زیر 30-40 نیاد .

درضمن مانیتوم پورت dvi و hdmi نداره و تنها vga رو ساپورت میکنه

ـو این رزولیشین کارت 750ti براحتی جوابگو هستش ، خودم تو فول اچ دی میانگین 35 فریم تو حالت مدیوم ویچر 3 اجرا کردم ، اگه بودجه دارین حدود 700 اینارو هم میتونین بگیرین و باید با پاروتون هم سازگار باشه چون مصرف 200 وات دارن اما 750ti 60 وات مصرف داره

(4گیگ)380 یا 380x دست دو بگیر  ، با تبدیل میشه ، تبدیل dvi به Vga یا hdmi به vga

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان

لطفا  مانیتور فول اچ دی 22 اینچی تا 500 تومان پیشنهاد بدین.کاربری گیم .فیلم.وب گردی..

دوستان کیفیت مانیتور پیشنهادی خوب باشه.

ویرایش شده توسط ali2015
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.
از بین این مادربرد ها کدومش رو پیشنهاد میدید و به چه دلیل؟

سی پی یو 6700K با اور و گرافیک هم 1080 احتمالا زوتاک.

http://lioncomputer.ir/product/8199/مادربرد+ایسوس+راگ+Maximus+VIII+HERO+ALPHA/

و

http://lioncomputer.ir/product/6277/مادربرد+گیگابایت+Z170X-Gaming+7/

و

http://lioncomputer.ir/product/6240/مادربرد+ام+اس+آی+Z170A+Gaming+M7/

من خودم از گیگابایت بیشتر خوشم میاد اما با این قیمت نمیدونم میصرفه یا نه. msi هم با توجه به قیمتش که بسیار خوب شده ارزنده شده. اسوز هم کلا دوست ندارم به پیشنهاد یکی ازدوستان گذاشتم تو انتخاباتم.

پیشاپیش ممنون.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali2015 گفته است :

سلام خدمت همه دوستان

لطفا  مانیتور فول اچ دی 22 اینچی تا 500 تومان پیشنهاد بدین.کاربری گیم .فیلم.وب گردی..

دوستان کیفیت مانیتور پیشنهادی خوب باشه.

در مجموع این مدل پیشنهاد میکنم Benq VZ2350HM 23Inch AH-IPS LED Monitor

اما فارق از اون  مدل  بنکو این مدل پیشنهاد میشه  BenQ GW2270H 22Inch VA LED Monitor

در هم اکنون، iman0013 گفته است :

دوستان من میخوام یه هارد 500 بخرم برای PS3

هاردش باید 2.5 اینچ لپتاپی  باشه.من تو سایت ها فقط دو مدل وسترن بلو و توشیبا رو پیدا کردم! هر دو هم سرعتشون 5400 هستش.

بین این دو مدل کدوم بهتره؟هارد 7200 دور هم داریم با همین مشخصات؟:ph34r:

تفاوت هارد های 500 با 1 ترا انقد زیاد نیست
پیشنهاد میشه بسراغ سری های 1 ترا برید

در هم اکنون، Ali Subi گفته است :

سلام دوستان.
از بین این مادربرد ها کدومش رو پیشنهاد میدید و به چه دلیل؟

سی پی یو 6700K با اور و گرافیک هم 1080 احتمالا زوتاک.

http://lioncomputer.ir/product/8199/مادربرد+ایسوس+راگ+Maximus+VIII+HERO+ALPHA/

و

http://lioncomputer.ir/product/6277/مادربرد+گیگابایت+Z170X-Gaming+7/

و

http://lioncomputer.ir/product/6240/مادربرد+ام+اس+آی+Z170A+Gaming+M7/

من خودم از گیگابایت بیشتر خوشم میاد اما با این قیمت نمیدونم میصرفه یا نه. msi هم با توجه به قیمتش که بسیار خوب شده ارزنده شده. اسوز هم کلا دوست ندارم به پیشنهاد یکی ازدوستان گذاشتم تو انتخاباتم.

پیشاپیش ممنون.

بشخصه بنده سری ASUS ROG Maximus VIII HERO ALPHA LGA1151 Z170 Mainboard  رو بیشتر از گیگا پیشنهاد میدم

در خصوص MSI مطمنن از کیفیت مناسبی برخوردار هست اما متاسفانه شرکت گارانتی کننده و خدمات دهنده MSI ماتریکس هست که زیاد کارنامه جالبی نداره

اما در اخر پیشنهاد میکنم این مورد رو هم مد نظر ASRock Z170 OC Formula LGA1151 Z170 Mainboard

اگرچه در کل میزان ارزش خرید این مادربرد ها بیشتر ارتباط داره با این که تا چه حد اورکلاک مد نظر هست

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

بشخصه بنده سری ASUS ROG Maximus VIII HERO ALPHA LGA1151 Z170 Mainboard  رو بیشتر از گیگا پیشنهاد میدم

در خصوص MSI مطمنن از کیفیت مناسبی برخوردار هست اما متاسفانه شرکت گارانتی کننده و خدمات دهنده MSI ماتریکس هست که زیاد کارنامه جالبی نداره

اما در اخر پیشنهاد میکنم این مورد رو هم مد نظر ASRock Z170 OC Formula LGA1151 Z170 Mainboard

اگرچه در کل میزان ارزش خرید این مادربرد ها بیشتر ارتباط داره با این که تا چه حد اورکلاک مد نظر هست

والا اور که تا هرجا بکشه میخام اور کنم هرچی بیشتر بهتر.
اصلا از ظاهر این ازراک خوشم نمیاد. شما همینو ببین اخه من چه جوری زرد رو ست کنم با این؟! باز اونای دیگه یه قرمز به کار بگیری دنیایی زیبا میشه.

من اولویت هام اولیش همون بحث اور هست و گنجایش خوب. بعدش صدای خروجی عالی میخام. گیگا پروسسور کریتیو داره و باید کیفیت صدای خوبی داشته باشه. ای سی DAC بوربراون داره که تقریبا بهترین هست تو دنیا. اون دوتای دیگه رو نمیدونم. معیار من بلندی صدا نیست کیفیت صداست.

اسوز به خاطر قیمتی 200 تومنی بیشتر نسبت به msi فک کنم ارزش خریدش در مقابل اون کم میشه.

من خودم اصلا از برند msi خاطره خوبی ندارم ولی با توجه به قیمت الانش واقعا فریبندس.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Subi گفته است :

والا اور که تا هرجا بکشه میخام اور کنم هرچی بیشتر بهتر.
اصلا از ظاهر این ازراک خوشم نمیاد. شما همینو ببین اخه من چه جوری زرد رو ست کنم با این؟! باز اونای دیگه یه قرمز به کار بگیری دنیایی زیبا میشه.

من اولویت هام اولیش همون بحث اور هست و گنجایش خوب. بعدش صدای خروجی عالی میخام. گیگا پروسسور کریتیو داره و باید کیفیت صدای خوبی داشته باشه. ای سی DAC بوربراون داره که تقریبا بهترین هست تو دنیا. اون دوتای دیگه رو نمیدونم. معیار من بلندی صدا نیست کیفیت صداست.

اسوز به خاطر قیمتی 200 تومنی بیشتر نسبت به msi فک کنم ارزش خریدش در مقابل اون کم میشه.

من خودم اصلا از برند msi خاطره خوبی ندارم ولی با توجه به قیمت الانش واقعا فریبندس.

از ظاهری که خب سلیقه ایی هست و سلیقه اشخاص با هم فرق میکنه اما در عین حال مادربرد ایسوس مدنظر هم از بهترین هاست اما

فارق از قیمت و این مادربرد ها از نظر پرفرمنس تا حدودی شبیه به هم هستند در نتیجه انتخاب بین این موارد اندکی سلیقه ایی هست

تنها در خصوص MSI شاید قیمت مناسبی داشته باشه اما در عین حال ماتریکس هم هست

من بشخصه پیشنهاد نمی کنم

لینک به دیدگاه

پاور green gp580a برای 380x یا 380 4 gb کافیه؟ 

i5 6500 

MSI h110m Gaming 

Green z4 

Kingston HyperX FURY 8GB 2400Mhz CL15 DDR4

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ghost of sparta گفته است :

پاور green gp580a برای 380x یا 380 4 gb کافیه؟ 

i5 6500 

MSI h110m Gaming 

Green z4 

Kingston HyperX FURY 8GB 2400Mhz CL15 DDR4

بله مناسب هست

لینک به دیدگاه

با سلام

شبتون بخیر

ابتدا چند تا سوال میپرسم و بعد میزان هزینه  و قطعات مورد نظر رو  جهت بررسی لیست می کنم

سوال اول: قدرت پردازش هریک از سی پی یو های زیر که برروی لپ تاب ها نصب شده اند ، با کدام یک از مدل های روی میزی   اینتل برابر می باشند؟؟

intel core i7 2630QM       2-2.9

intel core i7 6700HQ       2.6-3.5

سوال دوم: قدرت پردازش هریک از کارت گرافیک های زیر که برروی لپ تاب ها نصب شده اند ، با کدام یک از مدل های روی میزی  انویدیا جیفورس برابر می باشند؟؟

Geforce GT 540M  1 G 

Geforce GTX 950M  4 G 

سوال سوم:  لپ تاب های 4 الی 5 میلیون تومنی (مثلا برند ایسوس) از نظر قدرت و سرعت تقریبا  با چه رنج قیمتی از کامپیوترهای رومیزی برابر ی خواهند کرد؟ چه از نظر گیمینگ و چه سرعت در اجرا و محاسبات نرم افزارهایی مثل matlab

لینک به دیدگاه

در ضمن پیشبینی شما در مورد کاهش قیمت قطعات در یک دو ماه آینده چیه؟

آخه  دوران بازار داغ تابستان ، داره به پایان میرسه دیگه

لینک به دیدگاه

دوستان میشه این اسپیکر رو همزمان به کامپیوتر و کنسول وصل کرد ؟

http://lioncomputer.ir/product/3729/Creative+A550+5.1+Gaming+Speakers/

ویرایش شده توسط king of north
افزودن لینک کالا
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، USER1 گفته است :

با سلام

شبتون بخیر

ابتدا چند تا سوال میپرسم و بعد میزان هزینه  و قطعات مورد نظر رو  جهت بررسی لیست می کنم

سوال اول: قدرت پردازش هریک از سی پی یو های زیر که برروی لپ تاب ها نصب شده اند ، با کدام یک از مدل های روی میزی   اینتل برابر می باشند؟؟

سوال دوم: قدرت پردازش هریک از کارت گرافیک های زیر که برروی لپ تاب ها نصب شده اند ، با کدام یک از مدل های روی میزی  انویدیا جیفورس برابر می باشند؟؟

Geforce GT 540M  1 G 

Geforce GTX 950M  4 G 

سوال سوم:  لپ تاب های 4 الی 5 میلیون تومنی (مثلا برند ایسوس) از نظر قدرت و سرعت تقریبا  با چه رنج قیمتی از کامپیوترهای رومیزی برابر ی خواهند کرد؟ چه از نظر گیمینگ و چه سرعت در اجرا و محاسبات نرم افزارهایی مثل matlab

سوال هاتون زیاد مناسب نیست و در نتیجه جواب مناسب و درست و دقیق نمیشه بهشون داد

در لپ تاپ تنها یک نوع پردازنده نصب نمیشه و عموما مدل های مختلف هستند که هر مدل برای خودش مشخصات خودش رو داره در نتیجه باید شما مدل به مدل مقایسه کنید اما در موارید که مدل ها از نظر تعداد هسته و رشته های پردازشی  یکی هستند و تنها تفاوت در فرکانس کاری هست میزان تفاوت بطوری نیست که فاحش باشه

در خصوص گرافیک  هم گرافیک های سری M ضعیف تر هستند به نسبت گرافیک های دکستاپی و این رو میتونید با مراجعه به مشخصات کارت های مد نظر از نظر کودا و کلاک هسته مقایسه کنید

اگرچه سری های جیفورس برای شرکت انویدیا هستند

در مجموع عموما لپ تاپ رو برای کار های سبک پیشنهاد داده میشه و برای گیمینگ و کار های سنگین هم چون محاسبات و یا رندرینگ پیشنهاد میشه بسمت دکستاپی رو بیارید

چرا که در گیم لپ تاپ مشکل باتری داره و در کار های سنگین مشکل خنک کردن

در مجموع مناسب بودن خرید لپ تاپ یا دکستاپ بیشتر به موارد استفاده و بودجه بستگی داره

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

سوال هاتون زیاد مناسب نیست و در نتیجه جواب مناسب و درست و دقیق نمیشه بهشون داد

در لپ تاپ تنها یک نوع پردازنده نصب نمیشه و عموما مدل های مختلف هستند که هر مدل برای خودش مشخصات خودش رو داره در نتیجه باید شما مدل به مدل مقایسه کنید اما در موارید که مدل ها از نظر تعداد هسته و رشته های پردازشی  یکی هستند و تنها تفاوت در فرکانس کاری هست میزان تفاوت بطوری نیست که فاحش باشه

در خصوص گرافیک  هم گرافیک های سری M ضعیف تر هستند به نسبت گرافیک های دکستاپی و این رو میتونید با مراجعه به مشخصات کارت های مد نظر از نظر کودا و کلاک هسته مقایسه کنید

اگرچه سری های جیفورس برای شرکت انویدیا هستند

در مجموع عموما لپ تاپ رو برای کار های سبک پیشنهاد داده میشه و برای گیمینگ و کار های سنگین هم چون محاسبات و یا رندرینگ پیشنهاد میشه بسمت دکستاپی رو بیارید

چرا که در گیم لپ تاپ مشکل باتری داره و در کار های سنگین مشکل خنک کردن

در مجموع مناسب بودن خرید لپ تاپ یا دکستاپ بیشتر به موارد استفاده و بودجه بستگی داره

ممنون از پاسخگوییتون

بله فرمایش شما صحیح است  ، هر لپ تاب cpu مخصوص خودش را دارد

بنده چند سال پیش لپ تاب ایسوس N53SV با گرافیک 540 یک گیگ و CPU I7 2630 2-2.6  خریده بودم و ازش راضی هستم ولی الان میخوام یه رومیزی بگیرم (آخه لپ تابم کمی در محیط ویندوز 10 اذیت میکنه) بنابراین میخواستم ابتدا  یه اطلاعی از تفاوت در سرعت و قدرتش بدونم

بنده دوست داشتم بدونم  که 

و

در حد کدام یک از مدل های رو میزی هستش. مثلا مقایسه با i5 6500

همچنین  دوست داشتم بدونم  که

Geforce GT 540M  1 G و

Geforce GTX 950M  4 G 

در حد کدام یک از مدل های رو میزی هستش. مثلا مقایسه با GeForce GT 740 OC 2GB GDDR5

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم بدونم این قطعات با هم مچن؟

و همینطور پاور چند وات لازمه؟

Cpu : i5 6400

Main : MSI H110M Gaming

VGA : MSI 1060 Gaming

Ram : Gskill AEGIS Series 8GB 2400Mhz

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/25, 20:27:43، hamidjalab گفته است :

سلام

میخواستم بدونم این قطعات با هم مچن؟

و همینطور پاور چند وات لازمه؟

Cpu : i5 6400

Main : MSI H110M Gaming

VGA : MSI 1060 Gaming

Ram : Gskill AEGIS Series 8GB 2400Mhz

قطعات با هم مچ هستند تنها پیشنهاد میشه گرافیک رو از برند دیگری تهیه کنید

در خصوص پاور هم این مورا دپیشنهاد داده میشه

یا GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU

یا EVGA 600B 80Plus Bronze Power Supply

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

قطعات با هم مچ هستند تنها پیشنهاد میشه گرافیک رو از برند دیگری تهیه کنید

در خصوص پاور هم این مورا دپیشنهاد داده میشه

یا GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU

یا EVGA 600B 80Plus Bronze Power Supply

خیلی ممنون

فقط اینکه چرا پیشنهادتون اینه گرافیک از برند دیگه ای انتخاب کنم؟

پس پاور 600 وات کافیه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hamidjalab گفته است :

خیلی ممنون

فقط اینکه چرا پیشنهادتون اینه گرافیک از برند دیگه ای انتخاب کنم؟

پس پاور 600 وات کافیه.

میزان اورکلاک شده گرافیک و همینطور خنک کنندگی که داره با توجه به قیمتش زیاد مناسب نیست در عین حال هم شرکت ماتریکس که ارائه کننده خدمات

MSI هست در ایران کارنامه جالبی نداره

در مجموع این مورد پیشنهاد میشه GIGABYTE GTX 1060 G1 Gaming WF2X OC 6GB GDDR5 با تفاوت قیمت 80 تومانی

حتی فرجام جان این مورد رو هم بررسی کرده و نتایج و تست هاش در فروم هست

یا سری های inno3d یا Zotac که تقریبا از نظر میزان اورکلاک یکی هستند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...