رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اين cpu ها براي بازي كدامشان بيشترين كارايي دارند؟

CPU: PHENOM II X4 970

CPU: PHENOM II X6 1075

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چیپش جدیده ولی برتری نسبت به Asrock 890GX PRO3 نداره . در واقع همون مشخصات رو داره با یک چیپ دیگه .

لینک به دیدگاه

دوستان عزيز تفاوت بين رم با باس 1333 با 1600 براي بازي خيلي زياد است يا نه آيا ارزش داره پول بيشتري به رم با باس 1600براي بازي بخري يا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزيز تفاوت بين رم با باس 1333 با 1600 براي بازي خيلي زياد است يا نه آيا ارزش داره پول بيشتري به رم با باس 1600براي بازي بخري يا نه ؟

اصلا و ابدا ارزش نداره در معماری سندی حدود 58 دهم فریم تاثر داره یعنی به 1 فریم هم نمیرسه!

در کل سعی کنید رمی با حجم هرچه بیشتر تهیه کنید بنده الان 1600 گرفتم و بسیار پشیمان هستم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزمون درست فرمودن شما حجم بیشتر رو ملاک قرار بدبد

فردا روز رم DDR3 مثل رم های DDR2 الان گرون میشن الان بهترین موقع خرید رم هست فکر کنم هیچ ضرری نداشته باشه

الکسیر 1600 2 گیگ 20 تومن با هیتسینک

توین موس 2 گیگ 1333 معمولی هم فکر کنم 17 تومن بود شاید هم ارزونتر

لینک به دیدگاه

دوستان اين cpu ها براي بازي كدامشان بيشترين كارايي دارند؟

CPU: PHENOM II X4 970

CPU: PHENOM II X6 1075

مسلما دومی . ولی بهتره یه 2 هفته صبر کنی و CPU های جدید AMD سری FX که میان رو بگیری . با اون مادربوردی که میخوای بگیری مچ میشه . خیلی بهتر از CPU های فعلی AMD جواب میده . قیمتش هم در حد همینها هست .

لینک به دیدگاه

اصلا و ابدا ارزش نداره در معماری سندی حدود 58 دهم فریم تاثر داره یعنی به 1 فریم هم نمیرسه!

در کل سعی کنید رمی با حجم هرچه بیشتر تهیه کنید بنده الان 1600 گرفتم و بسیار پشیمان هستم!

دانیال جان حرف شما درسته . ولی ایشون میخوان از AMD استفاده کنن . B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مسلما دومی . ولی بهتره یه 2 هفته صبر کنی و CPU های جدید AMD سری FX که میان رو بگیری . با اون مادربوردی که میخوای بگیری مچ میشه . خیلی بهتر از CPU های فعلی AMD جواب میده . قیمتش هم در حد همینها هست .

آقای HAMED درست میفرمایند

تازه مگه قرار نبود 1 ماهی صبر کنید بعد سیستم ببندید دوست گرامی اگه می تونستید صبر کنید اوضاع بهتر میشد

مخصوصاً اینکه الان نوسان قیمت خیلی بالا هست دوست گرامی نباید بی گدار به آب زد

از من که گفتن بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانیال جان حرف شما درسته . ولی ایشون میخوان از AMD استفاده کنن . B)

درسته اصلا حواسم این مدت به اینتل بود متاسفانه هنوز معماری FX از نزدیک مورد بررسی قرار نگرفته یعنی هنوز REVIEW کاملی منتشر نشده مثلا برای سندی حجم مهم هست برای 1156 زمان تاخیر پایینتر و فرکانس منم که متاسفانه اصلا از AMD سر در نمیارم!

لینک به دیدگاه

بهترین مدل LED از برند های LG یا samsung بین 150 تا 200 که حداقل دارای ورودی DVI باشه و تا 20 اینچ بیشتر نباشه چی پیشنهاد میدید. لطفا یه کم سریع تر چون عجله دارم می خوام تا عصری بگیرم

لینک به دیدگاه

Samsung BX1985NPlus-1985 حدود 205 تومان

Samsung 2065-EX2065XPlus حدود 205 تومان

LG 20LED E2050S حدود 205 تومان

LG W2061TQ 20 حدود 200 تومان

ارزونتر هم هست . ولی اینها بهتر هستن .

لینک به دیدگاه

دوست عزيز مگه قراره كي cpu هاي جديد amd وارد بازار ايران بشه ؟ مگه cpu هاي سري A-Series كه گرافيك مجتمع داره از فنوم 2 ضعيف ترنيست ؟

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

من CPU های سری FX یا همون بولدوزر رو گفتم . هفته پیش روانه بازار جهانی شده . نهایتا تا 2-3 هفته دیگه اینجا هستن . از سوکت AM3+ پشتیبانی میکنن .

لینک به دیدگاه

آقای HAMED درست میفرمایند

تازه مگه قرار نبود 1 ماهی صبر کنید بعد سیستم ببندید دوست گرامی اگه می تونستید صبر کنید اوضاع بهتر میشد

مخصوصاً اینکه الان نوسان قیمت خیلی بالا هست دوست گرامی نباید بی گدار به آب زد

از من که گفتن بود

دوست عزيز شما درست مي فرماييد مجبور شدم چون من الان با cpu :5600x2 amd كه رو سيستمم هست مشكل دارم موقعي كه ميخوام بازي كنم كار نداره بازي هم چه باشه مثلا pes 12 در حال بازي همان اويل بازي دما cpu خيلي بالا ميره 88 تا 100 مياد و بازي شروع به تيك زدن ميكنه وبعضي وقت سيستم خاموش ميشه .

فن cpu را هم تعويض كردم اما بازهم بهتر نشد ولي موقعي كه وسيله خنك كننده مثل پنكه ميزارم كمي بهتر ميشه اما دركل نمي دونم مشكل از چه ؟

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

Samsung BX1985NPlus-1985 حدود 205 تومان

Samsung 2065-EX2065XPlus حدود 205 تومان

LG 20LED E2050S حدود 205 تومان

LG W2061TQ 20 حدود 200 تومان

ارزونتر هم هست . ولی اینها بهتر هستن .

با تشکر از شما ولی همه‌ی مدلهایی که فرمودی ورودی DVI ندارن و همه هم LED نیستن

ویرایش شده توسط shir
لینک به دیدگاه

بهترین مدل LED از برند های LG یا samsung بین 150 تا 200 که حداقل دارای ورودی DVI باشه و تا 20 اینچ بیشتر نباشه چی پیشنهاد میدید. لطفا یه کم سریع تر چون عجله دارم می خوام تا عصری بگیرم

من برند asus و مدل VE208T را هم DVI و VGA داره خيلي كنتراست بالاي داره و به نظر من عالي قيمت هم حدود 205-220پيشنهاد مي كنم

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزيز شما درست مي فرماييد مجبور شدم چون من الان با cpu :5600x2 amd كه رو سيستمم هست مشكل دارم موقعي كه ميخوام بازي كنم كار نداره بازي هم چه باشه مثلا pes 12 در حال بازي همان اويل بازي دما cpu خيلي بالا ميره 88 تا 100 مياد و بازي شروع به تيك زدن ميكنه وبعضي وقت سيستم خاموش ميشه .

فن cpu را هم تعويض كردم اما بازهم بهتر نشد ولي موقعي كه وسيله خنك كننده مثل پنكه ميزارم كمي بهتر ميشه اما دركل نمي دونم مشكل از چه ؟

شاید به احتمال زیاد مادربرد باشه با این وضعیت که میفرمائید

تو این این تاپیک مطرح نکنید

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما ولی همه‌ی مدلهایی که فرمودی ورودی DVI ندارن و همه هم LED نیستن

آخری LED نیست . ولی همه DVI دارن .

لینک به دیدگاه

با سلام

من جدیدا یه سیستم خریداری کردم با این مشخصات

MotherBoard: ASUS P8 H67

Graphic:RADEON HD 6570

Ram:4GB

CPU:Intel i3-2100 LGA1155

Power:Green 535A

از اساتید تقاضا دارم که اگه این قطعات سیستم من یه جای ضعف و یا با هم همخونی ندارن بگید که میخوام عوضش کنم

که میخوام یه سیستم بی عیب و نقص داشته باشم

لینک به دیدگاه

با سلام

من جدیدا یه سیستم خریداری کردم با این مشخصات

MotherBoard: ASUS P8 H67

Graphic:RADEON HD 6570

Ram:4GB

CPU:Intel i3-2100 LGA1155

Power:Green 535A

از اساتید تقاضا دارم که اگه این قطعات سیستم من یه جای ضعف و یا با هم همخونی ندارن بگید که میخوام عوضش کنم

که میخوام یه سیستم بی عیب و نقص داشته باشم

لینک به دیدگاه

سیستم شما مشکلی نداره . فقط کارت گرافیکتون برای بازی کمی ضعیفه و نمیتونید بازیها رو با جزئیات بالا بازی کنید . حتی تو بعضی از بازیها ممکنه به مشکل بر بخورید .

لینک به دیدگاه

سلام

من سه ماه پیش قیمت این مین ASUS - M4A88TD-V EVO/USB3 رو از چند تا سایت پیدا کردم دورو بر 160 تومن بود و خیلی هم روی این برند اسوس تعصب دارم و جز این مین هیچ مینی این امکانات رو نداره ولی الان که رفتم جویا بشم و اقدام به خرید کنم دیدم تو سایتها قیمتهاشو 0 کردن یعنی یا موجود نیست یا وارد نمیشه!

از شما تقاضا دارم آدرس فروشنده ای که تو تهران این مدل رو داره بهم بدید !

فقط این مدل

ضمنا میخوام ببینم که سیستم زیر چه پاوری نیاز داره

Motherboard :: ASUS - M4A88TD-V EVO/USB3

cpu :: AMD Phenom II X4 955

VGA :: Sapphire HD 6770

Ram :: 2*2g corsair 1600 XMS3

HDD :: WD 1t caviar Green (این مدل 7200 دور هست؟)

+ترجیحا دو درایو اپتیکال ( حداقل یک)

بیزحمت چند برند از پاور رو با قیمتهاشون برام بنویسید!!!

لینک به دیدگاه

برای سیستم شما یک پاور 500 وات کافیه . من چند مدل رو معرفی میکنم :

Green GP530A-EU = 72500

Memonex Silent EX L.N 540W = 73000

Enermax Tomahawk- 500W = 90000

GREEN 535B-US = 87500

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ؛ از مادربرد های Z68 که ASUS میزنه ، چی اومده تو ایران ؟ کدومشون از همه بهتره؟ قیمتش چنده ؟ من میخوام دوتا 16x داشته باشه ، کدوماشون داره ؟

لینک به دیدگاه

اگر همزمان میخوای 2 تا 16 داشته باشه چیزی نیست . 8-8 کار میکنن .

P8Z68 DELUXE هست ولی قیمت رو نمیدونم .

P8Z68-V PRO حدود 300 باید باشه .

P8Z68-V حدود 250 باید باشه .

اگر Maximus IV Extreme-Z هم اومده باشه باید حدود 600 قیمت داشته باشه .

قیمتهای دقیقتر رو میتونید از آقای حسینی یا آقای فیروزی و یا دوستانی که تو بازار هستن سوال کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...