رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

برادر چیزی که الان به نظرم مهمه اینه که ایشون در حال حاضر سیستمش گلوگاهه، میخواد هزینه کنه، پیشنهاد بدیم روی چیزی هزینه کنه که از چاه گلوگاهی بیرون بیاد. حالا اگر خودش دلش میخواد مانیتور بهتری بگیره اون یه بحث دیگه است ولی 7700K رو چه کنه؟ حداقل پردازنده پیشنهادی برای FHD هم 12600K است.

خواهشا بحث تغییر مانیتور را پیش نکشید دیگه😅😂😅

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حیف که هنوز قیمت رم های ddr5 گرونه از اون طرفم سی پیو های رایزن قیمتش غیر منطقی هست  وگرنه الان گویا چند تا فروشگاه b650 رو موجود کردند که( تا چند وقت دیگه قیمتا هنوز متعادل تر میشه) بنظر رایزن بستن بهتر از اینتل  میبود.

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، mamal.amrikayi گفته است:

خواهشا بحث تغییر مانیتور را پیش نکشید دیگه😅😂😅

اوکی صبر کن پردازنده های رده پایین نسل 13 بیاد، با مادربرد های B760، بعد اقدام کن.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

اوکی صبر کن پردازنده های رده پایین نسل 13 بیاد، با مادربرد های B760، بعد اقدام کن.

منظورتون اینه ممکنه پردازنده های رده پایین نسل 13 با rtx 3080 گلوگاه نباشه یا منظورتون اینه وقتی رده پایین نسل 13 بیاد قیمت های نسل قبل کمتر میشه؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، mamal.amrikayi گفته است:

منظورتون اینه ممکنه پردازنده های رده پایین نسل 13 با rtx 3080 گلوگاه نباشه یا منظورتون اینه وقتی رده پایین نسل 13 بیاد قیمت های نسل قبل کمتر میشه؟

هر دو گزاره ای که فرمودین درسته. پردازنده های رده پایین نسل 13 قطعا دیگه گلوگاهی در FHD ندارند یا حداقل زیر 15 درصد گلوگاه میکنند که حساب نیست. در عین حال، نسل 13 باید باعث کاهش قیمت نسل 12 و مادربرد هاش بشه. که از هر دو سمت به نفع شماست، چه بخواین نسل 13 بخرید چه نسل 12.

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

برادر چیزی که الان به نظرم مهمه اینه که ایشون در حال حاضر سیستمش گلوگاهه، میخواد هزینه کنه، پیشنهاد بدیم روی چیزی هزینه کنه که از چاه گلوگاهی بیرون بیاد. حالا اگر خودش دلش میخواد مانیتور بهتری بگیره اون یه بحث دیگه است ولی 7700K رو چه کنه؟ حداقل پردازنده پیشنهادی برای FHD هم 12600K است.

خب در این صورت این دو پیشنهاد وجود داره :

1.پردازنده 12100f باکس بعلاوه یه بورد 610 جمعا حدود 8 تومن 

نتیجه اکثر عنوان ها بالای 100 فریم، عناوینی مثل سایبرپانک با تنظیمات قابل قبول باز هم بالای 60 فریم

2. پردازنده 12600k حدود 10 تومن + یه کولر قابل قبول حدود 2 تومن بعلاوه یه بورد b660 حدود 6 تومن (اکثر بورد های ارزونتر به نظرم به خاطر ضعیفتر بودن مدار تغذیه خیلی مناسب این پردازنده نیست) میشه 18 تومن

نتیجه تو بهترین حالت 20% .  (تو سایبرپانک که میشه یکی از بیشترین تفاوت ها هارو دید میشه 170 فریم در مقابل 140 فریم میانگین و 128 فریم در مقابل 98 فریم 0.1)

اره خب اگه این 10 تومن اختلاف تو بودجشون باشه که شکی درش نیست ! و خب ارتقا پذیری اون بورد 660 رو به مثلا 13700 و درایو نسل 4 هم در نظر داشته باشم خیلی شرایط فرق میکنه ...

کلا بحثم p/p هست و خب اون 20فریم 0.1 ارزش 10 تومن رو نداره. 

ولی درسته، همون ارتقا پذیری خودش ارزش 10 تومن رو داره به نظرم ...(باز روم به دیوار من ترجیح میدم مانیتور رو به 2k ارتقا بدم :d)

21 دقیقه قبل، mamal.amrikayi گفته است:

خیلی خیلی ممنون از توضیحات کامل شما که وقت گذاشتید.مانیتور بنده فول اچ دی 165 هرتزه و سیپیوی  فعلی i7 7700k کاربری سیستمم گیم هست گرافیکمم 3080 خب با توجه به صحبت های شما صرفه  داره از این نسل(7)برم به نسل (12)که حالا شامل i5 12400 بشه؟؟

زمان ارتقا که حدودا همین 5 یا 6 ماه هست شاید هم حتی کمتر

درود، دوست عزیز زیاد به نظرات من توجه نکن، عادت دارم لقمه رو بپیچونم اخر هم به نتیجه نمیرسم، بحثم سر بیشترین بازدهی نسبت به هزینه بود، وگرنه شما 100% بهتره اون 7700 رو ارتقا بدی و حالا می خوای صبر کنی برای نسل 13 یا نه، راهنمایی دوستان رو در نظر بگیری بهتره ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

هر دو گزاره ای که فرمودین درسته. پردازنده های رده پایین نسل 13 قطعا دیگه گلوگاهی ندارند یا حداقل زیر 15 درصد گلوگاه میکنند که حساب نیست. در عین حال، نسل 13 باید باعث کاهش قیمت نسل 12 و مادربرد هاش بشه. که از هر دو سمت به نفع شماست، چه بخواین نسل 13 بخرید چه نسل 12.

پس صلاح کار در صبر کردنه.بعد منظورتون از رده پایین نسل 13 دقیقا چه مدلیه که توی خاطرم باشه

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، mamal.amrikayi گفته است:

پس صلاح کار در صبر کردنه.بعد منظورتون از رده پایین نسل 13 دقیقا چه مدلیه که توی خاطرم باشه

چشمت به این 4 مدل باشه:

13100

13400

13500

13600

هیچ کدوم K نیستند، منتظر باید موند ببینیم کدومش با چه قیمتی موجود میشه، ممکنه ترکیب اینا با یه مادربرد B760 یا اگر گرون بود با مادربرد B660 بتونه در بودجه شما بگنجه.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

نتیجه اکثر عنوان ها بالای 100 فریم، عناوینی مثل سایبرپانک با تنظیمات قابل قبول باز هم بالای 60 فریم

2. پردازنده 12600k حدود 10 تومن + یه کولر قابل قبول حدود 2 تومن بعلاوه یه بورد b660 حدود 6 تومن (اکثر بورد های ارزونتر به نظرم به خاطر ضعیفتر بودن مدار تغذیه خیلی مناسب این پردازنده نیست) میشه 18 تومن

نتیجه تو بهترین حالت 20% .  (تو سایبرپانک که میشه یکی از بیشترین تفاوت ها هارو دید میشه 170 فریم در مقابل 140 فریم میانگین و 128 فریم در مقابل 98 فریم 0.1)

اره خب اگه این 10 تومن اختلاف تو بودجشون باشه که شکی درش نیست ! و خب ارتقا پذیری اون بورد 660 رو به مثلا 13700 و درایو نسل 4 هم در نظر داشته باشم خیلی شرایط فرق میکنه ...

ولی درسته، همون ارتقا پذیری خودش ارزش 10 تومن رو داره به نظرم ...(باز روم به دیوار من ترجیح میدم مانیتور رو به 2k ارتقا بدم :d)

درود، دوست عزیز زیاد به نظرات من توجه نکن، عادت دارم لقمه رو بپیچونم اخر هم به نتیجه نمیرسم، بحثم سر بیشترین بازدهی نسبت به هزینه بود، وگرنه شما 100% بهتره اون 7700 رو ارتقا بدی و حالا می خوای صبر کنی برای نسل 13 یا نه، راهنمایی دوستان رو در نظر بگیری بهتره ...

فهمیدم چی گفتی ولی متوجه نشدم😅

عزیز یه 13500 پرفورمنس 12600K رو میده با توان کمتر و خنک تر بودن و یحتمل هزینه کمتر پس خرید 12600k با وضعیت ایشون منطقی نیست مخصوصا که دست ایشون الان زیر سنگ نیست که حتما نیاز به تهیه باندل داشته باشه ،همین الانم مشکلی ندارند فقط میخوان سیستم رو اپدیت کنند که وضعیت بهتری داشته باشند.

4 دقیقه قبل، mamal.amrikayi گفته است:

13400 به بالا مناسب خواهند بود برای شما.

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

اگر این دوستمون سیستم نداشت، من میگفتم همین الان بخره، همون 12100 با گلوگاه 15 درصدی - از بی سیستمی بهتره. چون خودم بی سیستم بودم میدونم چه زجریه، ولی، چون خودش سیستم داره، دیگه اون Force و اجباری که برای تهیه 12100 و ارتقا هست وجود نداره، به همین جهت میگیم صبر کنه یه چیز بهتر بگیره که دیرتر به ارتقا نیاز پیدا کنه (شما نیاز امروز رو فقط ملاک قرار نده، آینده نگری رو هم در نظر داشته باش) وگرنه به قول شما، 12100 هم پردازنده بدی نیست از نظر P/P

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

چشمت به این 4 مدل باشه:

13100

13400

13500

13600

هیچ کدوم K نیستند، منتظر باید موند ببینیم کدومش با چه قیمتی موجود میشه، ممکنه ترکیب اینا با یه مادربرد B760 یا اگر گرون بود با مادربرد B660 بتونه در بودجه شما بگنجه.

بعد این مدل هایی که گفتید دیگه بحث گلوگاه با کارت 3080 که ندارن دیگه؟حتی 13100 ؟

لینک به دیدگاه

هم اکنون، mamal.amrikayi گفته است:

بعد این مدل هایی که گفتید دیگه بحث گلوگاه با کارت 3080 که ندارن دیگه؟حتی 13100 ؟

واقعیت این مدلها تولید نشده که تست ها و نتایجشون رو ببینیم ولی یقینا هیچ کدوم گلوگاه نخواهند داشت.

3 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

عزیز یه 13500 پرفورمنس 12600K رو میده با توان کمتر و خنک تر بودن و یحتمل هزینه کمتر پس خرید 12600k با وضعیت ایشون منطقی نیست مخصوصا که دست ایشون الان زیر سنگ نیست که حتما نیاز به تهیه باندل داشته باشه ،همین الانم مشکلی ندارند فقط میخوان سیستم رو اپدیت کنند که وضعیت بهتری داشته باشند.

بله منم دقیقا با همه فرمایشات آقا یاسین موافقم.

واقعا 13400 و 13500 یه تنه بساط نسل 12 رو برخواهند چید.

لینک به دیدگاه

پس صبر میکنیم😁

5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

واقعیت این مدلها تولید نشده که تست ها و نتایجشون رو ببینیم ولی یقینا هیچ کدوم گلوگاه نخواهند داشت.

8 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

14 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

تشکر از هر سه عزیز گرامی و دوست داشتنی که تمام و کمال راهنمایی کردن و وقت گذاشتن

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، mamal.amrikayi گفته است:

پس صبر میکنیم😁

بله ،تا اون موقع هم انشاالله بودجتون هم به مقداری رسیده که بتونید یجا برید اپگرید کنید،مخصوصا اینکه فکر کنم باندل خودتون هم به قیمت مناسبی فروش بره و مشکلی نخواهید داشت به صورت کلی.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

من معمولا خودمم متوجه نمیشم حرفمو :D

بحث من اصلا صبر کردن یا نکردن نیست، بسا که خودمم فکر کنم قبلا جای دیگه گفتم کسی بخواد سیستم الان ارتقا بده چند ماه دیگه صبر کنه واسه پردازنده های جدید خیلی بهتره.

حتی پردازنده non-x ئه amd هم بنچ هاشو دیدم خیلی به نظر جالب میومد (تا اینکه موجودی بورد هاشو تو ایران دیدم و البته قمیت رم ddr5)

12100 رو با 13600 مقایسه نکردم چون قیمتش بالای 13 14 تومن هست و خب نسبت p/p جالب نمیشه. اینده نگری فوق العاده ایی میشه ولی خب بازم به 12100 نمیرسه. 

اگه باتلنک ما بحث استاتر های زیر 40 50 فریم بود، حتی اگه 12100 زیر 2 تومن هم بود باز ارزش نداشت ! بحث اینه که این پردازنده به حدی قوی هست که شاید بیشتر از 90 درصد گیم های حال حاضر رو بالای 60 فریم بدن.

خلاصه حرفم این هست، این 10 تومن رو صرف ارتقا مانیتور کردن منطقی تر هست تا پردازنده خیلی قوی تر خریدن، وخب 100% بهتره هم پردازنده قوی بگیرن، هم مانیتور ارتقا بدن هم یه 4070 ... بحث اولویت هست ...

2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

اگر این دوستمون سیستم نداشت، من میگفتم همین الان بخره، همون 12100 با گلوگاه 15 درصدی - از بی سیستمی بهتره. چون خودم بی سیستم بودم میدونم چه زجریه، ولی، چون خودش سیستم داره، دیگه اون Force و اجباری که برای تهیه 12100 و ارتقا هست وجود نداره، به همین جهت میگیم صبر کنه یه چیز بهتر بگیره که دیرتر به ارتقا نیاز پیدا کنه (شما نیاز امروز رو فقط ملاک قرار نده، آینده نگری رو هم در نظر داشته باش) وگرنه به قول شما، 12100 هم پردازنده بدی نیست از نظر P/P

صد البته، منم موافقم صبر کنن. منظور اصلا این نبود که الان سیستم بگیرن، صرفا 12100 رو با 12600 مقایسه کردم ....

ولی خب بازم به نظرم یه 12100 بگیرن و یه بورد b660 (که فکر نکنم فرقی با 760 داشته باشه که قطعا گرونتر خواهد بود) میشه 12 تومن و 6 7 تومن هم بذارن رو مانیتور خودشون یه 2k 12-14 تومنی بگیرن بهتره. نهایت 2 سال دیگه یه 13600 دست دوم هم میشه جور کرد. مگه اینکه البته مانیتورشون 5 6 تومن واسه فروش ارزش نداشته باشه یا حوصله و تجربه خرید و فروش دست دوم رو نداشته باشن ...

و خب در مورد اینده نگری، بورد چیپست 7xx اینتل مگه فرق خاصی با نسل 6 داره که رو اینده نگری تاثیر داشته باشه ؟

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

بازم فهمیدم چی گفتی ولی متوجه نشدم😄

بزرگوار شمار و منطقی پیش میرید که بی منطقی جلوش کم میاره ،گفته شما شبیه رویا بود .

کسی که با 7700K اومده رو 3080 نیومده که پشتش بره 4070 بخره .

خودشونم تاکید کردند از مانیتور راضی هستند و باتوجه به مشخصاتش مانیتور خوبی هست پس بحث اپگرید مانیتور رفته کنار (من و شمایی که با مانیتور 2k کار کردیم الان سخته برگردیم فول اچ دی ولی وقتی ایشون نداشته الانم راضی هست پس اصلا نره سمتش بهتر هست )

.....

رایزنم والا اگر عقلانی در نظر بگیریم باتوجه به وضعیت ارزی کشور تهیش درسته گرونه ولی دربلند مدت خواهیم دید که ارزششو داشته و حتی بهتر از اینتل خواهد بود ،البته ارزش خرید رایزن رو من بابودجه پایین نمیبینم بیشتر برای بودجه حداقل 40 تومن یعنی تهیه رایزن   7و9 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mamal.amrikayi گفته است:

مشخصات مانیتور من acer predator xb3 هست رزولوشن فول اچ دی آیا میتونم با این مانیتور 2k بازی کنم که مثلا پردازنده ی 12400 ببندم؟

آیا این گلوگاهی که ازش صحبت میکنیم باعث آسیب به قطعات میشه؟

من همونروزم ب شما پیشنهاد دادم با این کانفیگ فقط وفقط 12600k برای شما جوابه

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، mamal.amrikayi گفته است:

من که واقعا متوجه نشدم آیا با 12400 توی رزولوشن 1080p یا 2k گلوگاه میشه با کارت rtx 3080 یا نه؟؟این گلوگاه چجوری حس میشه؟

گلوگاه زمانی حس میشه ک شما کارت گرافیکت در مقایسه با مدل ها مشابه انچنان ک باید پرفرمونس مطلوبی در اختیارت نمیزاره
اصولا همیشه برای استفاده از کارت های رده بالا بهتره ی سی پی یو قوی هم در کنارش قرار بگیره برای بالانس بیشتر
این بالانس ب شما کمک میکنه در کنار داشتن حداقل گلوگاه بیشترین بهره وری رو از سیستم داشته باشین
وگرنه تمامی سی پی یو ها با تمامی گرافیک ها گلوگاه دارند اما یکی کمتر یکی بیشتر در تمامی رزولوشن ها با توجه ب کانفیگشون
خیلی از عزیزان ب این توجه ندارند ک همونطور ک مادربرد باید مچ باشه با سی پی یو گرافیک هم برای در کنار سی پی یو خوب قرار بگیره
این مساله ام ک میگن 
رزولشن پایین تر سی پی یو قویتر 
و رزولشن بالاتره گرافیکی تر
هم ب خاطر همین بالانسه اگر شما کانفیگت درست باشه این 2 با هم مچ میشن

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه سیستم خریدم با مشخصات زیر

cpu:10700 i7

main:z590 ud giga

ram :8x2 Crucial

power :awest 750 full

case :awest av11

ssd :team group 512

با یه گرافیک ماین شده xfx 580

سیستم تقریبا بعد 48 ساعت cpu کامل از کار می افته و مادربرد دیگه تصویر نمیده بقیه قطعاتم تست نکردم شاید براشون اتفاقی افتاده

دلیل این اتفاق چی میتونه باشه کسی که سیتسمو بهم فروخته خلاصه خسارت قبول نمیکنه .من خودم به پاور مشکوکم. حالا قراره یارو برام سیتم جدید ببنده میگه همین پاور اگه سالم باشه برات میبندم.شما بگید من چیکار کنم دستم جایی بند هست؟ برم شکایتی چیزی بکنم چون خسارت cpu رو قبول نمیکنه میگه گارانتی نداره . و پیشنهادتون در مورد سیستم چیه حالا قراره برام این سیستمو ببنده

main :asus x570 amd

cpu :5600x

'گرافیکم 1650 ایسوس

بقیه قطعاتم همون قبلی

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، habib1370 گفته است:

سلام دوستان

سیستم تقریبا بعد 48 ساعت cpu کامل از کار می افته و مادربرد دیگه تصویر نمیده بقیه قطعاتم تست نکردم شاید براشون اتفاقی افتاده

دلیل این اتفاق چی میتونه باشه کسی که سیتسمو بهم فروخته خلاصه خسارت قبول نمیکنه .من خودم به پاور مشکوکم. حالا قراره یارو برام سیتم جدید ببنده میگه همین پاور اگه سالم باشه برات میبندم.شما بگید من چیکار کنم دستم جایی بند هست؟ برم شکایتی چیزی بکنم چون خسارت cpu رو قبول نمیکنه میگه گارانتی نداره . و پیشنهادتون در مورد سیستم چیه حالا قراره برام این سیستمو ببنده

'گرافیکم 1650 ایسوس

بقیه قطعاتم همون قبلی

اینکه علت از کار افتادن قطعات چی بوده و اینکه شما چطوری میتونین خسارت بگیرین رو بقیه دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن

ولی به هیچ عنوان دیگه از پاور قبلی استفاده نکنین!

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، habib1370 گفته است:

سلام دوستان

'گرافیکم 1650 ایسوس

بقیه قطعاتم همون قبلی

درود
بوزر مادربرد وصل نیست؟
بوقی چیزی نمیزنه هنگام POST؟
معمولا ی سری ال ای دی ها هست بالای مادربرد سمت راست ک ال ای دی داره ببینین چیزی  نوری زرد رنگ نیست؟(شرمنده باز سایت ها فیلتر نتونستم مدل مادربرد شمارو پیدا کنم)
پاوری ک داری اگر اشتباه نکنم چینیه و ب 2 پول نمیرزه
اولین کاری ک باید بکنید اینکه تک تک قطعات رو چک کنید اگر سیستم دور بر هست یا هم با همون سیستمی ک براتون میارن اما پاور قبلیو برای این کار استفاده نکنید 
دومین کار برای گرفتن باندل جدید تهیه یک پاور خوب از برند های معتبر هست  مثه دیپکول کولر مستر و در رده های بالا مث کورسیر سی سونیک رده های بالای گرین  و ...
این باندل هم خیلی خوبه منتها فرکانس رمت نباید بیشتر از 3200 باشه چون حداکثر فرکانس رو این سی پی یو 3200 هست

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، habib1370 گفته است:

سلام دوستان

'گرافیکم 1650 ایسوس

بقیه قطعاتم همون قبلی

اون پاور اوست رو بنداز دور.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

درود
بوزر مادربرد وصل نیست؟
بوقی چیزی نمیزنه هنگام POST؟
معمولا ی سری ال ای دی ها هست بالای مادربرد سمت راست ک ال ای دی داره ببینین چیزی  نوری زرد رنگ نیست؟(شرمنده باز سایت ها فیلتر نتونستم مدل مادربرد شمارو پیدا کنم)
پاوری ک داری اگر اشتباه نکنم چینیه و ب 2 پول نمیرزه
اولین کاری ک باید بکنید اینکه تک تک قطعات رو چک کنید اگر سیستم دور بر هست یا هم با همون سیستمی ک براتون میارن اما پاور قبلیو برای این کار استفاده نکنید 
دومین کار برای گرفتن باندل جدید تهیه یک پاور خوب از برند های معتبر هست  مثه دیپکول کولر مستر و در رده های بالا مث کورسیر سی سونیک رده های بالای گرین  و ...
این باندل هم خیلی خوبه منتها فرکانس رمت نباید بیشتر از 3200 باشه چون حداکثر فرکانس رو این سی پی یو 3200 هست

به هیچ صورتی دیگه بوق نمیزده نه حتی با رم یا بدون رم یه ال ای دی هایی رو مادربورد هست که مال قسمت هاای محتلف مادربورده که چراغ قسمت سی پی یو و رم روشن نمیشه سی پی یو قبلی که کلا به فنا رفته رو سیستم دیگه هم کار نکرد

بقیه قطعات به جز رم و ssd  تست نکردم رم هم  3200 هست پاور هم گفتم یا کولر مستر 750 بذاره یا fsp

لینک به دیدگاه

سلام می خواستم یک مانیتورMonitor Gaming Philips M275M8

تهیه کنم آیا ارزش خرید دارد. بیشتر برای بازی می خواستم.

لینک به دیدگاه

درود دوستان

یه سوال داشتم: آیا میشه پاوربانکی خرید که هم حالت فست شارژ رو ساپورت کنه و هم حالت غیرفست شارژ؟

به این صورت که وقتی گوشی رو بهش می‌زنی، در حالت فست شارژ بشه و وقتی یه وسیله‌ای مثل هندزفری بلوتوثی رو بهش بزنی، در حالت عادی (غیر فست) شارژ بشه؟

چون شنیدم اگر وسایلی مثل هندزفری بلوتوثی (با این فرض که هندزفری قابلیت فست شارژ نداره) رو بخواید به صورت فست شارژ کنید، بعد از یک مدت باتریش خراب می‌شه

(پاوربانک مد نظرم هم 20 هزار هست)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...