رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام سی پی یو کولر مناسب برای i54690k چی خوبه ؟   این چطوره خوبه؟ http://lioncomputer.ir/product/1572/CPU+Cooler+Deepcool+Ice+Wind+Pro/

ویرایش شده توسط zoroaster
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام سی پی یو کولر مناسب برای i54690k چی خوبه ؟   این چطوره خوبه؟ http://lioncomputer.ir/product/1572/CPU+Cooler+Deepcool+Ice+Wind+Pro/

اگه میخوای اور کلاک کنی سعی کن یه واتر کولر بگیر.

لینک به دیدگاه

اگه میخوای اور کلاک کنی سعی کن یه واتر کولر بگیر.

برای واتر بودجه ندارم بهترین کولر با قیمت مناسب چی هست؟ همین که گقتم خوبه ایا؟

لینک به دیدگاه

اگه تا 150 هزینه کنی این خوبه .واسه اورکلاک هم خوبه. CPU Cooler Deepcool IceBlade Pro V2

لینک به دیدگاه

اگه تا 150 هزینه کنی این خوبه .واسه اورکلاک هم خوبه. CPU Cooler Deepcool IceBlade Pro V2

نه 155 زیاده بودجم نمیرسه یکی از دوستان اینو پیشنهاد دادن خوبه به نظرتون http://lioncomputer.ir/product/4632/ThermalRight+True+Spirit+120M+BW+Rev.A+CPU+Cooler/

لینک به دیدگاه

نه 155 زیاده بودجم نمیرسه یکی از دوستان اینو پیشنهاد دادن خوبه به نظرتون http://lioncomputer.ir/product/4632/ThermalRight+True+Spirit+120M+BW+Rev.A+CPU+Cooler/

بله این هم خوبه تقریبا میشه گفت نسبت به قیمتش می ارزه.

ویرایش شده توسط Intel Tec
لینک به دیدگاه

ایا برای سی پی یو های 4690 و 4790 که اور نمی شن هم لازم هست کولر بخریم اگه اره چه کولری؟

لینک به دیدگاه

بله اگه گیم بیشتر از 2ساعت بازی میکنید لازمه یه فن خنک کننده 60 70 تومنی بگیرید.

لینک به دیدگاه

بله اگه گیم بیشتر از 2ساعت بازی میکنید لازمه یه فن خنک کننده 60 70 تومنی بگیرید.

این کولر خوبه؟ این سیستم رو تایید می کنید؟

r2zc_12222222.png

لینک به دیدگاه

این مدل هم هست Cooler Master Blizzard T2: 120,000

و این Enermax ETS-N30-HE: 110,000

لینک به دیدگاه

r2zc_12222222.png

سلام به جای اونا سه مدل اینا رو تهیه کنید

CPU Cooler: Noctua NH-U9B SE2: 200,000
Green GP700A-HP *Bronze*: 320,000
Green X3+ Viper Gaming: 220,000
لینک به دیدگاه

r2zc_12222222.png

نه به هیچ عنوان

فقط 2 تا 3 ماه دیگه تا ورود پردازنده های اسکایلیک فاصله داریم این سیستم دی دی ار 3 هست همین الانش هم قدیمی شد یعنی شما میخواید 3.5 خرج این سیستم کنید!

اگه واسه گیم میخواهید سیستم ببندی سی پی یو ای 5 بگیر زیاد با ای 7 سون تو بازی فرق نداره تو بیشتر بازای ها با هم مساوی ودر چند بازی انگشت شمار 2 تا 5 فریم با هم فرق دارند.در ضمن سیپی یو ضریب باز باشه که اگه چند سال دیگه کم اورد بشه اورکلاک کرد.

کیس و پاورهای رایدمکیس اصلا کیفیت ندارن .

لینک به دیدگاه

نه به هیچ عنوان

فقط 2 تا 3 ماه دیگه تا ورود پردازنده های اسکایلیک فاصله داریم این سیستم دی دی ار 3 هست همین الانش هم قدیمی شد یعنی شما میخواید 3.5 خرج این سیستم کنید!

اگه واسه گیم میخواهید سیستم ببندی سی پی یو ای 5 بگیر زیاد با ای 7 سون تو بازی فرق نداره تو بیشتر بازای ها با هم مساوی ودر چند بازی انگشت شمار 2 تا 5 فریم با هم فرق دارند.در ضمن سیپی یو ضریب باز باشه که اگه چند سال دیگه کم اورد بشه اورکلاک کرد.

کیس و پاورهای رایدمکیس اصلا کیفیت ندارن .

من بودجم همینقدر هست نمیدونم drr 3 چی هست؟ برای گیم میخام چرا میگی کیفیت ندارن مگه پاور گرین بده؟

لینک به دیدگاه

من بودجم همینقدر هست نمیدونم drr 3 چی هست؟ برای گیم میخام چرا میگی کیفیت ندارن مگه پاور گرین بده؟

اقا با همون بودجه میتونی ddr4 اسکایلیک ببندی.یکم فقط باید صبر کنی در ضمن من نگفتم گرین کیفیت نداره گفتم رایدمکس(raidmax)

لینک به دیدگاه

اقا با همون بودجه میتونی ddr4 اسکایلیک ببندی.یکم فقط باید صبر کنی در ضمن من نگفتم گرین کیفیت نداره گفتم رایدمکس(raidmax)

ddr4 تو بازی که به درد نمیخوره می خوره؟ دوما دو سه ماه نمیتونم صبر کنم همین که دو سال برای جمع کردن پولم صبر کردم خیلیه

پاور رو گرین zs انتخاب کردم چطوره به نظرت؟ چرا ریدمکس کیفیت نداره بچه های همین انجمن که تعریف می کنن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز معلوم هست چی میگین! یه اماتور میدونه ddr4 از ddr3 قویتره.چه تو زمینه گیم چه نرم افزاروبرنامه نویس.

اگه خیلی عجله دارید بگیرید مشکلی نیست فقط یکم بگردید اگه 4690k گیر اوردید اونو بگیرید اگه نه یه 4790k بگیرید که فرکانسش 0.4 از 4790 معمولی بیشتره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز معلوم هست چی میگین! یه اماتور میدونه ddr4 از ddr3 قویتره.چه تو زمینه گیم چه نرم افزاروبرنامه نویس.

اگه خیلی عجله دارید بگیرید مشکلی نیست فقط یکم بگردید اگه 4690k گیر اوردید اونو بگیرید اگه نه یه 4790k بگیرید که فرکانسش 0.4 از 4790 معمولی بیشتره.

تو بنچمارک ها دیدم پردازنده ای که شما میگین به نام اسکای لیک تو بازی تا یکی دو فریم بیشتر فرق نمیکنه تو بازی کرایسیس 3 سی یی یو 4790k و 6700k اصلا فرقی ندارن

SkyLakeBench_1.jpg

یه سوالتون منظورتون این هست که 4790 ارزش خرید نداره اخه تو سایت game debate مقایسه زدم نوشته بود 4790 از 4690K هیجده درصد قوی تره؟

لینک به دیدگاه

تا زمانی که محصول به بازار نیومد.این بنچمارک ها رو باور نکنید.یکی از نقاط قوت اسکایلیک کم مصرف بودنشه.

بله در این که 4790 از 4690k قویتره شکی نیست ولی توی بازی تفاوتی ندارن به جز چند تابازی  مثل کرایسیس مثل اسینسیز کرید یونیتی اونم فقط چند فریم که اصلا ارزش 300 تومن هزینه بیشتر رو نداره.

لینک به دیدگاه

سلام یه سیستم میخوام جمع کنم تا سقف 1.500 

چی پیشنهاد میدید ؟ 

سیستم برای کارای روزمره ، اینترنت ، و بازی تا حدودی 

یه سیستم معرفی کنید تا چند سال بروز باشه ... ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام یه سیستم میخوام جمع کنم تا سقف 1.500 

چی پیشنهاد میدید ؟ 

سیستم برای کارای روزمره ، اینترنت ، و بازی تا حدودی 

یه سیستم معرفی کنید تا چند سال بروز باشه ... ممنون 

کیس کامل؟

لینک به دیدگاه

سیستم کامل ... 

با اون بودجه ای که شما تعیین کردید بالاخص یک سیستم کامل، نمیشه پیشنهاد جالبی ارائه کرد، تازه اگر بخواهید باهاش گیم هم بزنید.

لینک به دیدگاه

با اون بودجه ای که شما تعیین کردید بالاخص یک سیستم کامل، نمیشه پیشنهاد جالبی ارائه کرد، تازه اگر بخواهید باهاش گیم هم بزنید.

خب فقط کیس با همین بودجه ... 

لینک به دیدگاه

مادربرد  ASRock P81 Pro3 LGA1150 H81 Mainboard 220

سی پی یو Intel® Core™ i3-4160 Haswell Processor  356

هارد  WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD 173

رم  GeIL Pristine 8GB 1600MHz DDR3 Ram  186

کیس Green X Plus Eagle Case 117

پاور  Power Green GP430A-SP  150

گرافیک MSI R7 250X 2GB GDDR5 400

مجموع  1600

لینک به دیدگاه

مادربرد  ASRock P81 Pro3 LGA1150 H81 Mainboard 220

سی پی یو Intel® Core™ i3-4160 Haswell Processor  356

هارد  WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD 173

رم  GeIL Pristine 8GB 1600MHz DDR3 Ram  186

کیس Green X Plus Eagle Case 117

پاور  Power Green GP430A-SP  150

گرافیک MSI R7 250X 2GB GDDR5 400

مجموع  1600

ممنون .. این سیستم تا چند سال بروز هست ..؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...