رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان...میخاستم بدونم این کانفیگ چجوریه..ایا گزینه های بهترییم هست به جز اینا؟ و اینکه تو قسمت مادربرد من چند نوع مختلف قرار دادم ممنون میشم بهترین مدلارو بگید

Gigabyte Z170 Gaming X 5- MSI Z170A Gaming M7- Asus Maximus VIII Ranger 

CPU:Skylake 6700K

VGA:MSI 1070 GamingX

MEMORY:Ripjawz 16G 3200 Cl16 DDR7

SSD:samsung MZ750 Evo 120G

PSU:EVGA 650 GQ

CPU COOLER:CoolerMaster Hyper 103

MONITOR:BenQ VZ2350hM

CASE:Green Z Astiak

..................................................................................................................................................................

حدود قیمت:6500

االبته 1080هم میتونم بخرم ولی باید از سر و ته این قطعات بزنم..ارزش داره به نظرتون؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

مورد مصرفتون چی هست؟

در صورتی که برای گیم سیستم مد نظر هست نیازی به تهیه رم ها با باس بالا نیست

پیشنهاد میشه این مدل تهیه بیشهGskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4

در خصوص گرافیک هم با توجه به قیمت و میزان اورکلاک شده خرید سری MSI پیشنهاد نمیشه

Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

در اخر اگر قصد اورکلاک کردن پردازنده رو بصورت حرفه ایی ندارید نیازی به تهیه مادربرد های حرفه ایی ندارید و پیشنهاد میشه این مدل تهیه کنید

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

در خصوص SSD هم این مدل پیشنهاد میشه

Samsung 850 EVO 120GB SATA3

در اخر در خصوص خرید 1080 با توجه به مانیتور مد نظر که 4k نیست و با توجه به قیمت 1080 خرید این کارت پیشنهاد نمیشه

با سلام این کانفیگ مناسبه؟

mainboard asus h170 pro gaming

gpu msi gtx 1070 8gb

cpu i5 6600 skylake

hdd Seagate barracuda 7200rpm 1tb 64mb buff

case green x3+ viper

power green gp650a-uk

ram gskill ripjaws 8gb 2*4gb 2400Mhz ddr4

monitr BenQ dl2020

خواهشا زود جواب بدید

پیشنهاد میشه پردازنده رو از مدل Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

یا سری 6500

و همینطور کیس مدنظر با توجه به کیفیت و قیمتش پیشنهاد میشه  از سری DeepCool DUKASE White یا Green Z4 ASTIAK Case

تهیه کنید

و هزینه مانده رو روی مانیتور هزینه کنید

در اخر با توجه به قیمت گرافیک مد نظر و میزان اورکلاک شده پیشنهاد میشه این مدل تهیه بشه

در اخر در صورت محدود بودن بودجه پیشنهاد میشه Rx480 تهیه کنید و هزینه مانده رو روی مانیتور هزینه کنید

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ببخشید چرا مدل پایین تر cpu رو بگیرم؟این cpu بعدا برای اجرای بازی ها کم نیاره؟

میشه حدود قیمت این گرافیک پیشنهادی رو بگید؟در سایت موجود نیست(1070)

و این گرافیک بهتر از msi هست آیا؟

ویرایش شده توسط unknown22
لینک به دیدگاه

در کارای برای گیم تفاوتی ندارند در عین حال هم شما می تونید اندکی بودجه مدنظر رو برای مانیتور بالاتر ببرید با این کار و مانیتوری با کیفیت تر تهیه کنید

در خصوص قیمت هم در حدود 1.900~1950باید باشه

با توجه به میزان اورکلاک شده و خنک کننده استفاده و قیمتی که داره بشخصه ارزش خرید بیشتری داره

اگرچه اگر طرفدار برند خاصی یا MSI هستید اون مدل هم کیفیت خوب و قابل قبولی ارائه میکنه

http://meghdadit.com/product/45208/inno3d-ichill-gtx-1070-x3-air-boss-8gb-graphic-card/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88-%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A2%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-1070/

لینک به دیدگاه

به شخصه همیشه msi رو میپسندم

لینک به دیدگاه

مورد مصرفتون چی هست؟

در خصوص گرافیک هم با توجه به قیمت و میزان اورکلاک شده خرید سری MSI پیشنهاد نمیشه

در اخر اگر قصد اورکلاک کردن پردازنده رو بصورت حرفه ایی ندارید نیازی به تهیه مادربرد های حرفه ایی ندارید و پیشنهاد میشه این مدل تهیه کنید

در اخر در خصوص خرید 1080 با توجه به مانیتور مد نظر که 4k نیست و با توجه به قیمت 1080 خرید این کارت پیشنهاد نمیشه

مورد استفادم فقط گیم هستش واینکه خودم مد نظرم این 3 مدل مادربرد هستش راستش زیاد با pro gamer حال نکردم... و اینکه در مورد گرافیک مدل گالاکس چطوره؟

لینک به دیدگاه

مورد مصرفتون چی هست؟

مورد استفادم فقط گیم هستش واینکه خودم مد نظرم این 3 مدل مادربرد هستش راستش زیاد با pro gamer حال نکردم... و اینکه در مورد گرافیک مدل گالاکس چطوره؟

گرافیک خوبیه اونم معمولا در برابر قدرت بیشتر قیمت پایین تری هم داره

این اواخر در گرافیک های جدید نتایج بهتری هم داشته نسبت به برند های معتبر

لینک به دیدگاه

مورد مصرفتون چی هست؟

در این صورت نیاز به تهیه رم با باس بالا ندارید

در خصوص گرافیک هم 

گرافیک های گالاکس با کیفیت هستند و مناسب اما مدل موجود که در سایت هست پرچمدار سری 1070 نیست برای همین اورکلاک انچنان مناسبی نسبت به دیگر شرکت ها نشده

در اخر اگر قصد خرید از برند گالاکس رو داشتید بسراغ سری hof برید

لینک به دیدگاه

سلام اقا تو رو خدا یکی منو توجیح کنه
ببینید من تمام مشخصات سیستمی GTX 980TI و 1070 رو مقایسه کردم حالا این سوالا برا من پیش اومده که تعداد هسته های کودا هر چقدر پایین تر باشه بهتره یا بالاتر و 2 اینکه MEMORY INTERFACE اولی 384 بیت و مال 1070 256 بیته و بقیه ی چیزا همه تو 1070 بالاتره حالا این INTERFACE کمتر مشکلی تو بازیها ایجاد می کنه یا نه ؟
ببینید خیلی برام مهمه که این بازی با بالاترین تنظیمات گرافیکی تو سیستمم اجرا شه
سیستم پیشنهادی بازی اینه :
16GB RAM
GTX 980TI FOR 1080P
CPU CORE I7 4790K
حالا سیستم من این قراره بشه
پاور بالای 500 وات ترجیحا 600 یا 650 وات
گرافیک GTX 1070
16 گیگ رم که رمام دو مدلن دوتاش 2400 و دوتاش 1600 هستن که خب فکر کنم همشون 1600 بشن
سی پی یو 4790K
مانیتور 1920X1080
حالا اگه سیستمم این بشه راحت بهم می خوره ؟
البته این سیستم پیشنهادی بازی جلوش نوشته بود برای حالت 4K یعنی فکر کنم برا 1920X1080 یا 2560X1200 کمتر باشه
ممنون میشم یکی منو توجیح کنه
راستی چرا 1070 یک میلیون تومن از 980TI ارزونتره ؟ مگه بهتر نیست ؟

دوستان من به یه مشکلی بر خوردم که متاسفانه تو تاپیک مربوط بهش کسی جواب نمیده من اینجا مطرح می کنم اگه کسی میدونه بگه تا کیسو از پنجره پایین ننداختم
وقتی گرافیکمو اپدیت می کنم بازیها بشدت تیک می زنن و افت فریم شدید دارن بعضی وقتا از 60 به زیر 10 میرسن
تو همه ی بازیها همینجورین اما فرقشون دو جوره
تو دسته ی اول وقتی بازی رو اجرا می کنی از همون اول تیک داره و تو دسته ی دوم بعد از 5 دقیقه یهو افت فریم پیدا می کنه
این 8 یا 10 اپدیت اخر اینجوری میشه و من مجبور میشم گرافیکمو ROLL BACK کنم
فقط خواهش می کنم کسی چرت و پرت جواب نده
مثلا نپرسه DIRECTX اپدیته یا NETFRAMEWORK ریختی یا VISUAL REDISTRIBUTABLE داری یا ویندوزت چیه ؟
اینا دیگه برا کسی که 15 ساله گیمره فحشه کلا هیچگونه سوالی از این قبیل نپرسین بجز سوال در مورد قطعات چون همه ی راه ها رو امتحان کردم اما متاسفانه چون من مهارتم تو نرم افزاره گفتم اینجا مطرح کنم شاید مشکل سخت افزاری داشته باشه
گرافیکمم انویدیاست البته جدیدا تو تاپیک های خارجی دیدم که خیلیا این مشکلو دارن و ROLL BACK می کنن
با تشکر

دوستان هر کی گرافیک GTX 650 داره بره اتیشش بزنه چون مایه ی ننگ انویدیاست
انقدر اشغاله که من بازی های PS1 رو بابرنامه ی EPSXE گرافیکشو تا اخر بالا می برم تیک می زنه
PS2 که کلا وایمیسته وهر 10 ثانیه یه تکون کوچیک می خوره
کلا من موندم 600 تومنو به کجای این گرافیک دادم دقیقا
امان از کامپیوتر سیستم پایین و بی پولی
به نظر من بزرگترین درد دنیا اینه که یه بازی به سیستمت نخوره و مجبور شی LOW بازی کنی
ادم خونه نداشت شب گشنه می خوابید بهتر از این بود حد اقلش نمی دونست اصن کامپیوتر چیه نه اینه داشته باشی و نتونی کاری کنی

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی. @};-

در مورد مشکلی که با آپدیتها دارین ، باید عرض کنم که احتمالا به خاطر سیاست معروف انویدیاست ، بدین ترتیب که بعد از معرفی نسل جدید کارتهاش ، دیگه با درایورهاش کارایی نسل های قبل رو افزایش نمیده و بعضا کاهش هم میده. :(

این بلا مدتهاست که سر سری 700 ، حتی کارت مکسولیش یعنی 750ti هم به گفته دوستان اومده ، کارت شما که سری 600 هست و دیگه چیزی نباید گفت. :D

با توجه به اینکه شما می گین از بقیه موارد کاملا مطمئنید ، به احتمال مشکل همینه و راه حلی هم نداره. (*)

لینک به دیدگاه

سلام اقا تو رو خدا یکی منو توجیح کنه

ببینید من تمام مشخصات سیستمی GTX 980TI و 1070 رو مقایسه کردم حالا این سوالا برا من پیش اومده که تعداد هسته های کودا هر چقدر پایین تر باشه بهتره یا بالاتر و 2 اینکه MEMORY INTERFACE اولی 384 بیت و مال 1070 256 بیته و بقیه ی چیزا همه تو 1070 بالاتره حالا این INTERFACE کمتر مشکلی تو بازیها ایجاد می کنه یا نه ؟

ببینید خیلی برام مهمه که این بازی با بالاترین تنظیمات گرافیکی تو سیستمم اجرا شه

سیستم پیشنهادی بازی اینه :

16GB RAM

GTX 980TI FOR 1080P

CPU CORE I7 4790K

حالا سیستم من این قراره بشه

پاور بالای 500 وات ترجیحا 600 یا 650 وات

گرافیک GTX 1070

16 گیگ رم که رمام دو مدلن دوتاش 2400 و دوتاش 1600 هستن که خب فکر کنم همشون 1600 بشن

سی پی یو 4790K

مانیتور 1920X1080

حالا اگه سیستمم این بشه راحت بهم می خوره ؟

البته این سیستم پیشنهادی بازی جلوش نوشته بود برای حالت 4K یعنی فکر کنم برا 1920X1080 یا 2560X1200 کمتر باشه

ممنون میشم یکی منو توجیح کنه

راستی چرا 1070 یک میلیون تومن از 980TI ارزونتره ؟ مگه بهتر نیست ؟

دوستان من به یه مشکلی بر خوردم که متاسفانه تو تاپیک مربوط بهش کسی جواب نمیده من اینجا مطرح می کنم اگه کسی میدونه بگه تا کیسو از پنجره پایین ننداختم

وقتی گرافیکمو اپدیت می کنم بازیها بشدت تیک می زنن و افت فریم شدید دارن بعضی وقتا از 60 به زیر 10 میرسن

تو همه ی بازیها همینجورین اما فرقشون دو جوره

تو دسته ی اول وقتی بازی رو اجرا می کنی از همون اول تیک داره و تو دسته ی دوم بعد از 5 دقیقه یهو افت فریم پیدا می کنه

این 8 یا 10 اپدیت اخر اینجوری میشه و من مجبور میشم گرافیکمو ROLL BACK کنم

فقط خواهش می کنم کسی چرت و پرت جواب نده

مثلا نپرسه DIRECTX اپدیته یا NETFRAMEWORK ریختی یا VISUAL REDISTRIBUTABLE داری یا ویندوزت چیه ؟

اینا دیگه برا کسی که 15 ساله گیمره فحشه کلا هیچگونه سوالی از این قبیل نپرسین بجز سوال در مورد قطعات چون همه ی راه ها رو امتحان کردم اما متاسفانه چون من مهارتم تو نرم افزاره گفتم اینجا مطرح کنم شاید مشکل سخت افزاری داشته باشه

گرافیکمم انویدیاست البته جدیدا تو تاپیک های خارجی دیدم که خیلیا این مشکلو دارن و ROLL BACK می کنن

با تشکر

دوستان هر کی گرافیک GTX 650 داره بره اتیشش بزنه چون مایه ی ننگ انویدیاست

انقدر اشغاله که من بازی های PS1 رو بابرنامه ی EPSXE گرافیکشو تا اخر بالا می برم تیک می زنه

PS2 که کلا وایمیسته وهر 10 ثانیه یه تکون کوچیک می خوره

کلا من موندم 600 تومنو به کجای این گرافیک دادم دقیقا

امان از کامپیوتر سیستم پایین و بی پولی

به نظر من بزرگترین درد دنیا اینه که یه بازی به سیستمت نخوره و مجبور شی LOW بازی کنی

ادم خونه نداشت شب گشنه می خوابید بهتر از این بود حد اقلش نمی دونست اصن کامپیوتر چیه نه اینه داشته باشی و نتونی کاری کنی

خیلی دارین کشش میدین 

برای بازی کردن 1070 قوی تر از 980ti هست ، ختم کلام

قیمت 980ti هم فقط 100 یا 200 تومان گرونتره که فقط به خاطر قابلیت رندرینگ قوی ترش هست وگرنه هیچ برتری به کارت 1070 نداره .

الکی فکر نکنید که تصمیم گیری سخته ، من به شما اطمینان میدم که 1070 از 980ti بهتره .

چرا پردازنده نسل قبل دارین میخرین ؟! چرا 6700k نمیخیرین ؟!

مشکل درایورتون هم خیلی آسون نیست فهمیدنش ، فقط همینو بدونید که برای کارت های میان رده مثل 650 اصلا نیازی نیست که هر روز درایورش رو آپدیتش کنید ،

نهایت هر سال  بهترین درایور منتشر شده رو روش نصب کنید ( با نرم افزار  ddu ابتدا درایور قبلی رو کاملا پاک کنید و درایور جدید رو نصب کنید )

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

خیلی دارین کشش میدین 

برای بازی کردن 1070 قوی تر از 980ti هست ، ختم کلام

قیمت 980ti هم فقط 100 یا 200 تومان گرونتره که فقط به خاطر قابلیت رندرینگ قوی ترش هست وگرنه هیچ برتری به کارت 1070 نداره .

الکی فکر نکنید که تصمیم گیری سخته ، من به شما اطمینان میدم که 1070 از 980ti بهتره .

چرا پردازنده نسل قبل دارین میخرین ؟! چرا 6700k نمیخیرین ؟!

مشکل درایورتون هم خیلی آسون نیست فهمیدنش ، فقط همینو بدونید که برای کارت های میان رده مثل 650 اصلا نیازی نیست که هر روز درایورش رو آپدیتش کنید ،

نهایت هر سال  بهترین درایور منتشر شده رو روش نصب کنید ( با نرم افزار  ddu ابتدا درایور قبلی رو کاملا پاک کنید و درایور جدید رو نصب کنید )

خب نه دچار اشتباه نشدم مثل اینکه یا من بد منظورمو رسوندم یا بد متوجه شدید سوالات و ابهامات من اینان :

گرافیک gtx980 بهتره یا 1070 ؟ که خب فهمیدم

ایا الان رمهای 2400 من بیکارن یا 1600 کار می کنن ؟

و اینا رو هم یادم رفت بگم من دوساله که سیستم جمع کردم یعنی سی پی یو و رم و... دارم اما الان می خوام گرافیک بگیرم که گفتن پاور 480 وات کافی نیست و مجبورم این دو تا قطعه رو بگیرم از طرفی یکم می ترسم که از اونجایی که خیلی بد شانسم یهو گرافیک بگیرم بازم مشکلاتم حل نشه

و تعداد هسته های کودا هم نگفتید کمتر باشه بهتره یا بیشتر و اینکه بین 980ti و 1070 کدومو پیشنهاد می کنید ؟

بیشتر این نمی خوام خرج کنم چون سیستم بعدی من فقط کیسش بالای 30 میلیون تومنه و من تمرکزم رو رونه

بعدشم الان بهترین 1070 دومیلیون و دویست تومنه ولی 980ti از 1500000 داریم تا 12000000 تومن دیگه خودتون بهتر میدونید

سلام دوست گرامی. @};-

در مورد مشکلی که با آپدیتها دارین ، باید عرض کنم که احتمالا به خاطر سیاست معروف انویدیاست ، بدین ترتیب که بعد از معرفی نسل جدید کارتهاش ، دیگه با درایورهاش کارایی نسل های قبل رو افزایش نمیده و بعضا کاهش هم میده. :(

این بلا مدتهاست که سر سری 700 ، حتی کارت مکسولیش یعنی 750ti هم به گفته دوستان اومده ، کارت شما که سری 600 هست و دیگه چیزی نباید گفت. :D

با توجه به اینکه شما می گین از بقیه موارد کاملا مطمئنید ، به احتمال مشکل همینه و راه حلی هم نداره. (*)

مرسی

خودمم این امکانو دادم که بخاطر قدیمی بودن گرافیکم ( البته نه خیلی قدیمی ) اپدیتهای جدید روش کار نکنن مخصوصا که الان g-sync انویدیا هم خیلی مشکلات پیش میاره

احتمال میدادم که اگه یه گرافیک بهتر مثلا 1070 بگیرم مشکل حل شه

به هر حال ممنون

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

خب نه دچار اشتباه نشدم مثل اینکه یا من بد منظورمو رسوندم یا بد متوجه شدید سوالات و ابهامات من اینان :

گرافیک gtx980 بهتره یا 1070 ؟ که خب فهمیدم

ایا الان رمهای 2400 من بیکارن یا 1600 کار می کنن ؟

و اینا رو هم یادم رفت بگم من دوساله که سیستم جمع کردم یعنی سی پی یو و رم و... دارم اما الان می خوام گرافیک بگیرم که گفتن پاور 480 وات کافی نیست و مجبورم این دو تا قطعه رو بگیرم از طرفی یکم می ترسم که از اونجایی که خیلی بد شانسم یهو گرافیک بگیرم بازم مشکلاتم حل نشه

و تعداد هسته های کودا هم نگفتید کمتر باشه بهتره یا بیشتر و اینکه بین 980ti و 1070 کدومو پیشنهاد می کنید ؟

بیشتر این نمی خوام خرج کنم چون سیستم بعدی من فقط کیسش بالای 30 میلیون تومنه و من تمرکزم رو رونه

بعدشم الان بهترین 1070 دومیلیون و دویست تومنه ولی 980ti از 1500000 داریم تا 12000000 تومن دیگه خودتون بهتر میدونید

رم هاتون روی فرکانس حداقل ترین کار میکنن ( هر کدوم که فرکانسش کمتر از بقیه باشه بقیه رم ها هم فرکانسشون رو میارن پایین تا با پایینی برابر بشه ، اینجا 1600 حداقل فرکانس شماست و رم ها در فرکانس 1600 کار خواهند کرد )

پاور هم 480 واتی که دارین احتمالا توان شاخه 12 ولتش از این 450 وات کمتر هست و اگه پاور بالاتر و با کیفیت تر بگیرید بهتره

هر چی هسته های کودا بیشتر باشن بهتره ول یصرفا تعداد هسته های کودا تعیین کننده قدرت گرافیک نیستن ، در اینجا 980ti به دلیل داشتن کودای بیشتر میتونه در رندرینگ بهتر عمل کنه ولی در بازی 1070 بهتره

لینک به دیدگاه

سلام , یه سی پی یو 4460 که سری K نیست با جعبه چقدر فروش بره خوبه؟

لینک به دیدگاه

دوباره سلام تعداد بالا سیستم مینی یا xpc میخواستم خرید کنم که در حد سیستم های اداری باشه اس اس دی هم داشته باشه خوبه تا 1200-1400 چی پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و  خسته نباشید 

برای این سیستم 

Asus turbo gtx 960 oc 4gb

cpu intel core i5 6500

motherboard asus b150 pro gaming/aura

hard ssd 850 evo 250gb 

8 giga ram

چه پاوری مناسب هستش که بگیرم‌؟ 550 - 600 - 700

و اینکه اگر قصد اورکلاک کردن گرافیک رو داشته باشم چه پاوری نیاز دارم ؟

خیلی ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و  خسته نباشید 

برای این سیستم 

Asus turbo gtx 960 oc 4gb

cpu intel core i5 6500

motherboard asus b150 pro gaming/aura

hard ssd 850 evo 250gb 

8 giga ram

چه پاوری مناسب هستش که بگیرم‌؟ 550 - 600 - 700

و اینکه اگر قصد اورکلاک کردن گرافیک رو داشته باشم چه پاوری نیاز دارم ؟

خیلی ممنون از راهنماییتون

سلام دوست گرامی.

پاور 550 برای این سیستم کافی هستش ، چون هم سی پی یو و هم گرافیک شما کم مصرف هستند.

در صورت اورکلاک هم به احتمال زیاد همون 550 مشکلی ایجاد نمی کنه ، اما می تونین برای اطمینان 600 بگیرین.

البته دقت داشته باشین که از برندهای معروف مثل گرین ، کورسیر ، کولرمستر و ... بگیرین و برندهای متفرقه رو فراموش کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی.

پاور 550 برای این سیستم کافی هستش ، چون هم سی پی یو و هم گرافیک شما کم مصرف هستند.

در صورت اورکلاک هم به احتمال زیاد همون 550 مشکلی ایجاد نمی کنه ، اما می تونین برای اطمینان 600 بگیرین.

البته دقت داشته باشین که از برندهای معروف مثل گرین ، کورسیر ، کولرمستر و ... بگیرین و برندهای متفرقه رو فراموش کنید.

خیلی ممنون. من چطور میتونم تشکر کنم یا امتیاز بدم بابت راهنماییتون ؟

لینک به دیدگاه

سلام , یه سی پی یو 4460 که سری K نیست با جعبه چقدر فروش بره خوبه؟

حدودا 530~450 قیمت معقول و منطقی هست

دوباره سلام تعداد بالا سیستم مینی یا xpc میخواستم خرید کنم که در حد سیستم های اداری باشه اس اس دی هم داشته باشه خوبه تا 1200-1400 چی پیشنهاد میدید؟

منظورتون برای هر سیستم به این اندازه بودجه دارید یا کلا این بودجه کلی هست؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ميخواستم ببينم روي مادربورد asus h170 pro gaming ميشه رم با فركانس 2400 mhz بست جون اين مادربورد فركانس 2133 رو سابورت ميكنه خواستم ببينم ميشه بست يا نه؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

عزیزان من تصمیم به خرید یک سیستم جدید گرفتم .

استفاده ام هم گیم هستش و هم اینکه  3ds max کار میکنم و رندر میگیرم . موتورهای رندری هم که استفاده میکنم coronaهستش و IRay یعنی گاهی با cpu رندر میگیرم و گاهی با gpu اما بیشتر کارم با gpu هستش. خودم یک سری قطعات انتخاب کردم و سقف بودجه ام در حال حاظر 7 تومنه . اگر میشه یه نگاه به لیست بندازید ببینید بنظرتون چطوره

Intel Core i7-6700K
Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7
GSkill Trident Z 2×8GB=16GB DDR4 3400MHz CL16
Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3
Samsung 850 Pro 128GB
Gigabyte GTX 1070 OC G1 Gaming WF 3X 8GB
Green GP850B-OC+ Platinum
240 GLACIER 240 GLC240-A
Pioneer DVD-RW 24X
Green X8 Raptor Gaming
لینک به دیدگاه

سلام.من فردا میخوام این سیستم رو از بازار تهیه کنم...به عنوان آخرین مشاوره میخوام نظرتون رو بدونم.

CPU: Intel core i5 6600 Skylake

Main: ASUS H170 Pro Gaming

Ram: GSkill Ripjaws V 2400 2*8G DDR4

H.D.D: WD 3T Blue

S.S D: SAMSUNG EVO 850 250 G

PSU: CORSAIR VS650

CASE: GREEN Z4 ASTIAK

MOUSE & KEYBOARD: A4TEXH B1600 BLOODY

MONITOR: LG 29UM65

لینک به دیدگاه

حدودا 530~450 قیمت معقول و منطقی هست

منظورتون برای هر سیستم به این اندازه بودجه دارید یا کلا این بودجه کلی هست؟

سپاس از جوابتون

برای هر سیستم کمترم شد بهتر

ویرایش شده توسط armaniii
لینک به دیدگاه

سلام.من فردا میخوام این سیستم رو از بازار تهیه کنم...به عنوان آخرین مشاوره میخوام نظرتون رو بدونم.

سلام

به گفته فروشندگان قیمت پردازنده هفته دیگه کاهش پیدا میکنه.اگه عجله ندارین کمی صبر کنین.

یک کولر 60 الی 70 تومنی واسه پردازنده بگیرین.مثل نوتوس یا گامکس.

مانیتور رو سری vx ایسوس بردارین که 16.9 هستن.و اگر با 21.9 مشکلی ندارین که هیچ،همین مدل الجی رو بگیرین.

اگه با پاور گرین مشکلی ندارین،gp700hp رو بگیرین.

لینک به دیدگاه

استفاده ام هم گیم هستش و هم اینکه  3ds max کار میکنم و رندر میگیرم . موتورهای رندری هم که استفاده میکنم coronaهستش و IRay یعنی گاهی با cpu رندر میگیرم و گاهی با gpu اما بیشتر کارم با gpu هستش. خودم یک سری قطعات انتخاب کردم و سقف بودجه ام در حال حاظر 7 تومنه . اگر میشه یه نگاه به لیست بندازید ببینید بنظرتون چطوره

Intel Core i7-6700K
Samsung 850 Pro 128GB
240 GLACIER 240 GLC240-A
Pioneer DVD-RW 24X
Green X8 Raptor Gaming

سلام

این سیستم توی لیون موجوده و اینده نگرانه هستش و برای رندر بهتره.با همون هفت تومن اما سوکت 2011 و قطعات بهتر.رم 32گیگ هستش اگه بودجه کم اومد 16گیگ بگیرین.

k0lqga516quyri7t8tjv.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ميخواستم ببينم روي مادربورد asus h170 pro gaming ميشه رم با فركانس 2400 mhz بست جون اين مادربورد فركانس 2133 رو سابورت ميكنه خواستم ببينم ميشه بست يا نه؟؟

ممنون

خیر دوست عزیز رم ها روی 2133 ست می شند و مشکلی از نظر استفاده نخواهید داشت

Intel Core i7-6700K
Samsung 850 Pro 128GB
240 GLACIER 240 GLC240-A
Pioneer DVD-RW 24X
Green X8 Raptor Gaming

با توجه به نوع مورد استفاده تون بنده پیشنهادم این هست به سراغ سوکت 2011 برید تا در اینده جای ارتقا چه از نظر پردازنده و چه از نظر گرافیک بصورتSLI و Crossfire هم داشته باشید

در اخر این مورد پیشنهاد میشه

GIGABYTE X99-Phoenix SLI LGA2011-3 X99 Mainboard

Intel® Core i7-5820K Haswell-E Processor

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

Geil Evo Potenza 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

Corsair Carbide Series SPEC-ALPHA Mid-Tower Gaming Case

EVGA SuperNOVA 850 B2 Power Supply

Green GLACIER 240 GLC240-A AiO Liquid Cooler

مجموع 6.620

اگرچه می تونید مادربرد و کیس رو مدل های پایین تری تهیه کنید و گرافیک رو 1080

اگرچه برای رندرینگ GPU اگر حرفه ایی هستید پیشنهاد میشه بسراغ سری های Quadro برید

در خصوص مادربرد های MSI این شرکت در مادربرد های گیمینگخوب عمل کرده اما برای سری های high-end یا رندرگیری چندان دارای کیفیت مناسبی نیستند

و البته شرکت گارانتی کننده ماتریکس هم که پشت MSI هست در ایران انچنان کارنامه جالبی نداره

البته توضیحات رو دادند در خصوص پردازنده و مانیتور

اما در خصوص پاور پیشنهاد میشه این مورد تهیه بشه

EVGA 650 GQ 80Plus Gold Power Supply

EVGA 600B 80Plus Bronze Power Supply

سپاس از جوابتون

برای هر سیستم کمترم شد بهتر

ASUS H110M-C LGA1151 H110 Mainboard

Intel® Core i3-6100 Skylake Processor

Corsair VALUESELECT 4GB 2133Mhz CL15 DDR4

Corsair VS450 Power Supply

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

مجموع 1.099

اگرچه در فروم همسایه پرشین تولز اگر مراجه کنید مینی کیس های موجود هست با کانفیگ پایین تر اگر اشتباه نکنم اما با قیمتی کمتر از این مورد

اگرچه در خصوص فروش به تعداد رو نمی دونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...