رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون از راهنماییتون. سیستمو بیشتر برای گیم میخوام ولی گاهی اوقات اتوکد و رندر هم لازم دارم.

بودجه هم حدود پنج شیش تومن.

در 2 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

بوجه کلیتون چقدره ؟

سی پی یو ضریب بسته با برد z معنی نداره به همراه واتر کولر 240 ، رم با فرکانس بالا به کارتون نمیاد ، اس اس دی سن دیسک نمیدونم کیفیتش تا چه حده اما بهتره سامسونگ یا پلکستور تهیه کنید

میتونید i5 با برد h بگیرید و باقی پول مونده از اینا و واتر کولر gtx 1070 بگیرید یا بزارید تو جیبتون ، چون تو بازی عملاً i5 با i7 فرق زیادی نداره

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Morteza K گفته است :

ممنون از راهنماییتون. سیستمو بیشتر برای گیم میخوام ولی گاهی اوقات اتوکد و رندر هم لازم دارم.

بودجه هم حدود پنج شیش تومن.

خوب اون موقع بهتره i7 بگیری ، اگه قصد اورکلاک ندارید این پیشنهاد بنده هستش ، موس و کیبورد هم اختیاری

کولر یادم رفت : اگه کیس بتونید استیاک بگیرید این مورد مناسب هستش http://lioncomputer.ir/product/4618/فن+سی+پی+یو+کولر+مستر+هایپر+412+اسلیم/

اگه نه زد 2 پلاس هیرو گیرتون اومد : http://lioncomputer.ir/product/4632/ThermalRight+True+Spirit+120M+BW+Rev.A+CPU+Cooler/

گرافیک میتونید 1070 هم بگیرید با توجه به اینکه بودجشو دارید http://lioncomputer.ir/product/9375/کارت+گرافیک+گالاکس+GTX+1070+HOF+8GB/

1.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

ویرایش شده توسط Morteza K
لینک به دیدگاه

از استیاک خوشم اومده فقط شیشش ضد حال شده اگه شفاف بود بهتر میشد. حالا ببینیم چی میشه شایدم زد 2 گرفتم.

تلویزیونم k4 به جای 1070 گراف 1080 بگیرم بهتر نیست؟ ? 

فقط آدم زورش میاد یکی دو میلیون بخاطر انقد' اختلاف کیفیت پول بدی 

بابت سیستم پیشنهادی هم ممنون فقط هارداس دی زیاد نیست؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Morteza K گفته است :

از استیاک خوشم اومده فقط شیشش ضد حال شده اگه شفاف بود بهتر میشد. حالا ببینیم چی میشه شایدم زد 2 گرفتم.

تلویزیونم k4 به جای 1070 گراف 1080 بگیرم بهتر نیست؟ ? 

فقط آدم زورش میاد یکی دو میلیون بخاطر انقد' اختلاف کیفیت پول بدی 

بابت سیستم پیشنهادی هم ممنون فقط هارداس دی زیاد نیست؟ 

اگه میخواین 4k بازی کنین باید 1080 بگیرید ،بازی های الان حجم زیادی دارن و اس اس دی 120 گیگ واقعاً کمه ، و چند میلیونی که واسه سیستم خرج میکنید 130 تومن اضافه اس اس دی به چشم نمیاد

لینک به دیدگاه

حرف شما متین 130 بابت 120 گیگ می ارزه.

ولی کیفیت فول اچ دی تا 4k یک و نیم تا دو ملیون می ارزه؟آآیا

در ۱ ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

اگه میخواین 4k بازی کنین باید 1080 بگیرید ،بازی های الان حجم زیادی دارن و اس اس دی 120 گیگ واقعاً کمه ، و چند میلیونی که واسه سیستم خرج میکنید 130 تومن اضافه اس اس دی به چشم نمیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، Morteza K گفته است :

حرف شما متین 130 بابت 120 گیگ می ارزه.

ولی کیفیت فول اچ دی تا 4k یک و نیم تا دو ملیون می ارزه؟آآیا

خوب این بستگی به شما داره که تا چطور میخواین بازی کنین راستش من بالاتر از فول اچ دی بازی نکردم و نمیدونم 4k چجوریه اما اگه میبینیدکه ارزش هزینه داره و بودجه دارین تهیه کنین در غیر اینصورت با فول اچ دی بسازین

لینک به دیدگاه

سلام. یک سیستم برای انجام کار مکس و ویری ( رندر ) میخواستم در حدود 4 تومن.
اهل بازی هم نیستم.

این قطعاتیه که یه دوست بهم پیشنهاد داده. به نظر تون
1- چه کارت گرافیکی بگیرم که منطقی باشه و قیمتش مناسب.
2- چه قطعاتی رو پیشنهاد میدین که جایگزین کنم؟

قطعه ها

مدل ها

مادربرد

MSI Z170A Krait Gaming

پردازنده

Intel Core i7-6700

رم

G.Skill Ripjaws V 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL15

کارت گرافیک

هارد

Seagate Barracuda 2TB

اس اس دی

Plextor M7V 128GB SATA3

پاور

GREEN GP650A-UK

لینک به دیدگاه

سلام

مادربوردم asus p7p55d deluxe

اگه بخوام  یه gtx1060 بندازم نیاز بتعویض داره؟؟

cpu i3 این جواب میده؟؟البته میدونم ضعیفه ولی کارمو تا حدودی را میندازه؟

لینک به دیدگاه

با سلام . ارزون ترین مانیتور الترا واید با کیفیت مناسب تو کدوم برند باید دنبالش بگردم و اینکه کمتر از یک میلیون کدوم الترا واید رو پیشنهاد میدید . با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، mehdidini گفته است :

سلام

مادربوردم asus p7p55d deluxe

اگه بخوام  یه gtx1060 بندازم نیاز بتعویض داره؟؟

cpu i3 این جواب میده؟؟البته میدونم ضعیفه ولی کارمو تا حدودی را میندازه؟

مشکلی از بابت نصب ندارید ، سی پی یو حدودی گلوگاه خواهد شد ، اما در کل کارتون راه میندازه، البته فکر کنم تو بازی های با پچ دایرکس 12 مشکلی نداشته باشید بازهم سایر دوستان نظر بدن

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

یک سیستم  برای کاربری خانگی و کار با نرم افزار مهندسی   Autocad  و Etabs می خواستم معرفی کنید.

قیمت هم بین 1/5 میلیون تا 2 میلیون .بدون مانتیور فقط کیس.

ممونم

ویرایش شده توسط Ebess
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/08, 11:42:01، StarKilleR گفته است :

مشکلی از بابت نصب ندارید ، سی پی یو حدودی گلوگاه خواهد شد ، اما در کل کارتون راه میندازه، البته فکر کنم تو بازی های با پچ دایرکس 12 مشکلی نداشته باشید بازهم سایر دوستان نظر بدن

خیلی ممنون..یعنی مادربوردم ddr5 رو ساپورت میکنه؟؟آخه این گرافیکا فک کنم ddr5 باشن دیگه...لظفا بقیه دوستانمم کمکم کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mehdidini گفته است :

خیلی ممنون..یعنی مادربوردم ddr5 رو ساپورت میکنه؟؟آخه این گرافیکا فک کنم ddr5 باشن دیگه...لظفا بقیه دوستانمم کمکم کنن

از بابت نصب مشکلی ندارید فقط ممکنه سی پی یوتون یه کم گلوگاه بشه

لینک به دیدگاه

سلام اگه عیبی میبینید یا پیشنهادی دارین بهم بگین لطفا... مدل مانیتور واسه این پایینه که منتظر مانیتور با قابلیت HDR و 4k هستم کارت گرافیکم همون موقع باهاش ارتقا میدم.photo_2016-10-29_21-18-19.jpgphoto_2016-10-29_21-18-26.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان از اونجایی که توی یک تاپیک دیگه هم سوالم رو پرسیدم و به جواب نرسیدم مجبور شدم اینجا هم دوباره مطرح کنم ...

قصد خرید مانیتور BenQ رو دارم فقط هم سایز 27 اینچ بین این دو مدل مردد هستم :

EW2750ZL

GL2760HM

خب مانیتور فعلی خودم Asus VS228H هست میخوام بدونم این اگر این دو مانیتور رو خریداری کنم با مانیتور خودم چقدر تفاوت دارن بهترن یا بدتر!!!!

در ضمن محدوده بودجه ای هم نهایتا تا 900 هست

یادم رفت بگم کاربردم بیشتر گیم هست البته برنامه نویسی هم می کنم که خیلی نیاز آنچنانی به مانیتور خاصی نداره

ممنون دوستان

ویرایش شده توسط Darksiren.s
لینک به دیدگاه

با سلام

سیستم رو برای کارهای مهندسی انتخاب کردم. برای برنامه هایی مثل ansys  و  autocad و ....

حجم کوچک سیستم هم برام مهمه

میخواستم بدونم این قطعات باهم  خوب کار میکنن و یا قطعه ای اشتباه انتخاب نشده

هر پیشنهاد دیگه ای دارید ممنون میشم بگید بهم

Capture.PNG

ویرایش شده توسط mirfalah
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Darksiren.s گفته است :

سلام دوستان از اونجایی که توی یک تاپیک دیگه هم سوالم رو پرسیدم و به جواب نرسیدم مجبور شدم اینجا هم دوباره مطرح کنم ...

قصد خرید مانیتور BenQ رو دارم فقط هم سایز 27 اینچ بین این دو مدل مردد هستم :

EW2750ZL

GL2760HM

خب مانیتور فعلی خودم Asus VS228H هست میخوام بدونم این اگر این دو مانیتور رو خریداری کنم با مانیتور خودم چقدر تفاوت دارن بهترن یا بدتر!!!!

در ضمن محدوده بودجه ای هم نهایتا تا 900 هست

یادم رفت بگم کاربردم بیشتر گیم هست البته برنامه نویسی هم می کنم که خیلی نیاز آنچنانی به مانیتور خاصی نداره

ممنون دوستان

دوستان من امروز تو یو...تی ...یوب راجع به تفاوت پنل TN با VA سرچ کردم تفاوت های با هم داشتن ولی اینکه واقعا کدوم بهترن رو نمیدونم

کسی از دوستان تجربه کار با این دو پنل رو داشته که مقایسه کنه ؟؟؟

من مانیتور فعلیم  TN هست البته فکر کنم (Asus VS228h) قصد خرید EW2750ZL از BneQ رو دارم که پنلش VA هست به نظرتون کار درستیه که عوضش کنم چون میخوام مانیتور بزرگتر بگیرم

ممنون

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/11, 10:08:30، Darksiren.s گفته است :

دوستان من امروز تو یو...تی ...یوب راجع به تفاوت پنل TN با VA سرچ کردم تفاوت های با هم داشتن ولی اینکه واقعا کدوم بهترن رو نمیدونم

من مانیتور فعلیم  TN هست البته فکر کنم (Asus VS228h) قصد خرید EW2750ZL از BneQ رو دارم که پنلش VA هست به نظرتون کار درستیه که عوضش کنم چون میخوام مانیتور بزرگتر بگیرم

ممنون

چه جالب ...

برای اولین بار می بینم انجمن اینقدر سوت و کور هست ...

چند تا سوال توی تاپیک های مختلف پرسیدم دریغ از یک جواب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

میشه مانیتور بهم پیشنهاد بدین بودجه 550 لطفا خوب باشه کاری به برند ندارم فقط برای گیم میخوام انلاین زیاد پلی میدم زمان پاسخگویی فقط 1 یا 2 باشه ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان قصد خرید رم برای  مادربرد ام اس آی H110M PRO-VD دارم.

رم 8گیگ چی پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/11, 10:08:30، Darksiren.s گفته است :

ممنون

در در 1395/08/12, 11:51:07، Darksiren.s گفته است :

چه جالب ...

برای اولین بار می بینم انجمن اینقدر سوت و کور هست ...

چند تا سوال توی تاپیک های مختلف پرسیدم دریغ از یک جواب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!! جان هر کی دوستت دارید جواب بدید بابا ... موندم چکارکنم  ...اگر کسی با مانیتور EW2750ZL کار کرده یا از نزدیک دیدتش یا اطلاعاتی راجع بهش داره بگه تا بدونم چکاره هستم

ممنون منتظر هستم همچنان

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Darksiren.s گفته است :

!!!!!!!!!! جان هر کی دوستت دارید جواب بدید بابا ... موندم چکارکنم  ...اگر کسی با مانیتور EW2750ZL کار کرده یا از نزدیک دیدتش یا اطلاعاتی راجع بهش داره بگه تا بدونم چکاره هستم

ممنون منتظر هستم همچنان

من بودم عوض نمیکردم . پولم رو جمع میکردم vx229 یا vx239 میخریدم ( اگر TN  میخواید 228 و 238 ) البته نظر شخصیم هست .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

من بودم عوض نمیکردم . پولم رو جمع میکردم vx229 یا vx239 میخریدم ( اگر TN  میخواید 228 و 238 ) البته نظر شخصیم هست .

هنوز به یک اجماع درستی راجع به پنل ها نرسیدم واقعا هر چی بیشتر سرچ می کنم می بینم هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن اما از یه چیز مطمئنم اونم اینه که حداقل 27 اینچ میخوام

ویرایش شده توسط Darksiren.s
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...