رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با تشكر مديريت محترم

يك سوال : درمورد ميكس و رندر 5770 بهتره يا GTS 450 ؟؟؟؟؟

خواهش ميكنم

در مورد ميكس و رندر نميدونم ولي تا جايي كه من ميدونم فكر كنم 450 يه كوچولو بهتر باشه در كارها

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با درود

من میخوام 1/500/0000پول سیستم بدم

کارت گرافیک خیلی برام مهمه که خروجی hdmi داشته باشه که به lcd وصل کنم

سیستم پیشنهادی شما چیه بغیر از مانیتور و اسپیکر

ممنون

لینک به دیدگاه

با درود

من میخوام 1/500/0000پول سیستم بدم

کارت گرافیک خیلی برام مهمه که خروجی hdmi داشته باشه که به lcd وصل کنم

سیستم پیشنهادی شما چیه بغیر از مانیتور و اسپیکر

ممنون

درود

هزينهتون به گونه اي هستش كه ميشه پيشنهادهاي مختلفي رو داد . و پيشنهاد من به شرح زير هستش :

m.b asus P7P55D E XXXX = 190 - 260

CPU 870 i7 = 320

RAM Patriot Viper Extereme 4G 2000 = 138

SSD 64GB = 139

HDD 1TB WD Black = 104

VGA 460GTX EVGA 1GB = 255

case green X3 = 74

power 685W green = 124

DVD RW samsung or sony = 25 - 27

K.B microsoft = 30 - 60

mouse bluetrack microsoft = 54

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت عزیزان !

دوستان ، میخوام بعد سالی یه سیستم جمع کنم ؛ مشکلم سر دوقطعه هستش !! مادربرد و رم !!!

این سیستم پیشنهادی خودم هست .

MB : GIGAByte / X58A-UD7R ( rev1.0 ) x

CPU : Intel / Core i7 950

RAM : Patriot ( 2 x 2 GB ) 1600 Viper II CL7-7-7-20 X

VGA : nVIDIA - EVGA / GTX 560 1 GB

PSU : Green / GP885B

Case : CoolerMaster HAF-X

HDD : SeaGate / 1 x 2 TB

ODD : Plextor / DVDRW 24x SATA

حالا مشکلم :

یه مادربرد می خواستم میخوام که USB3 داشته باشه ، SATA III 6GB/s داشته باشه ، سوکتش 1366 باشه ؛ درنتیجه به UD7 رسیدم ، خواستم UD3 بگیرم دیدم کولینگ مایع ساپورت نمیکنه ، از چشمم افتاد . تو اورکلاک هم خیلی رون بود UD7 .

مشکلی با UD7 ندارم ، ولی رم ... تو خود سایت گیگابایت یه رم ندیدم که لیون کامپیوتر داشته باشه و اون تو هم اسمش باشه ؛ همه مارک های و مدل های عجیب غریب بودن ! بودجمم بین تا 300 هست ، حداکثر 350 .

یه رم میخوام با این مشخصات : برندش Patriot , Corsair یا OCZ باشه ، ساپورتش با UD7 مشتی باشه ، تایمینگش پایین باشه ( حداکثر 24-8-8-8 باشه دیگه ، ولی اگه زیر 20-7-7-7 باشه خیلی خوبه ! ) ، باس 1600 یا بالا تر باشه ، کولینگشم لیکوئید ساپورت باشه خیلی توپ میشه . چی هست مد نظرتون ؟

به نظرتون پاوره خوبه ؟ طبق محساباتم مصرف این سیستمه بین 775 تا 800 تا هست ؛ اگه خوب نیست بین 1000GOLD یا GP1235B کدومو انتخاب کنم ؟ قدرت پاور برا اصلا مهم نست ؛ کارایی ، تکنولوژی و عمر و از اینجور چیزا مهمه . حالا خوب هست Green ؟ اگه نه چی پیشنهاد میکنین ؟ تا 300 تومان .

اگه نظری ، حرفی هم دارین بفرمایین ؛ خوشحال میشم .

ممنون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت عزیزان !

دوستان ، میخوام بعد سالی یه سیستم جمع کنم ؛ مشکلم سر دوقطعه هستش !! مادربرد و رم !!!

این سیستم پیشنهادی خودم هست .

MB : GIGAByte / X58A-UD7R ( rev1.0 ) x

CPU : Intel / Core i7 950

RAM : Patriot ( 2 x 2 GB ) 1600 Viper II CL7-7-7-20 X

VGA : nVIDIA - EVGA / GTX 560 1 GB

PSU : Green / GP885B

Case : CoolerMaster HAF-X

HDD : SeaGate / 1 x 2 TB

ODD : Plextor / DVDRW 24x SATA

حالا مشکلم :

یه مادربرد می خواستم میخوام که USB3 داشته باشه ، SATA III 6GB/s داشته باشه ، سوکتش 1366 باشه ؛ درنتیجه به UD7 رسیدم ، خواستم UD3 بگیرم دیدم کولینگ مایع ساپورت نمیکنه ، از چشمم افتاد . تو اورکلاک هم خیلی رون بود UD7 .

مشکلی با UD7 ندارم ، ولی رم ... تو خود سایت گیگابایت یه رم ندیدم که لیون کامپیوتر داشته باشه و اون تو هم اسمش باشه ؛ همه مارک های و مدل های عجیب غریب بودن ! بودجمم بین تا 300 هست ، حداکثر 350 .

یه رم میخوام با این مشخصات : برندش Patriot , Corsair یا OCZ باشه ، ساپورتش با UD7 مشتی باشه ، تایمینگش پایین باشه ( حداکثر 24-8-8-8 باشه دیگه ، ولی اگه زیر 20-7-7-7 باشه خیلی خوبه ! ) ، باس 1600 یا بالا تر باشه ، کولینگشم لیکوئید ساپورت باشه خیلی توپ میشه . چی هست مد نظرتون ؟

به نظرتون پاوره خوبه ؟ طبق محساباتم مصرف این سیستمه بین 775 تا 800 تا هست ؛ اگه خوب نیست بین 1000GOLD یا GP1235B کدومو انتخاب کنم ؟ قدرت پاور برا اصلا مهم نست ؛ کارایی ، تکنولوژی و عمر و از اینجور چیزا مهمه . حالا خوب هست Green ؟ اگه نه چی پیشنهاد میکنین ؟ تا 300 تومان .

اگه نظری ، حرفی هم دارین بفرمایین ؛ خوشحال میشم .

ممنون .

با درود:

دوست عزیز ، انتخاب شما بسیار عالی است ، به جز RAM

شما برای این CPU و این مادربرد ، باید از رمهای سه کاناله استفاده کنید .

رمهای دو کاناله سرعت و کارایی سیستم شما را پایین خواهد آورد ، فقط رم سه کاناله استفاده کنید.

لینک زیر را مشاهده کنید ، رمی عالی برای سیستم عالی شما.

http://lioncomputer....product_id=3026

بقیۀ قطعات عالی است ، پاور هم خوب است به شرطی که از یک کارت گرافیک استفاده کنید GTX560

اگر به جای HDD از SSD استفاده کنید ، بسیار عالی خواهد بود ، کارایی کلی سیستم بالا خواهد رفت ، سر وصدایی هم نخواهد داشت.( صدای کلی کیس بسیار کمتر خواهد شد )

دوست عزیز سیستم جدید مبارک .

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، انتخاب شما بسیار عالی است ، به جز RAM

شما برای این CPU و این مادربرد ، باید از رمهای سه کاناله استفاده کنید .

لینک زیر را مشاهده کنید ، رمی عالی برای سیستم عالی شما.

http://lioncomputer....product_id=3026

بقیۀ قطعات عالی است ، پاور هم خوب است به شرطی که از یک کارت گرافیک استفاده کنید GTX560

اگر به جای HDD از SSD استفاده کنید ، بسیار عالی خواهد بود ، کارایی کلی سیستم بالا خواهد رفت ، سر وصدایی هم نخواهد داشت.( صدای کلی کیس بسیار کمتر خواهد شد )

دوست عزیز سیستم جدید مبارک .

با تشکر...

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون !

رمی که معرفی کردین رمه خوبی هست ، ولی تایمینگش یه مقدار چپول میزنه ؛ Corsair GT 2000MHz 6GB CL7 هست ، ولی الان نداره لیون کامپیوتر ، به نظرتون اگه بیاره چقدر میشه قیمتش ؟

از اونجایی که گفتین سه کاناله باشه ، نظرم رفت رو Patriot 6GB 1600 Viper II i7 ؛ چطوره به نظرتون ؟ نسبت به قیمتش که خوبه ، با اور کلاک هم میشه 2000 .

درمورد SSD ... این هاردا نسبت به ضرفیتشون خیلی گرونن ، کارایی چشم گیری هم ندارن از نظر من ؛ 300 مگ بر ثانیه تو خوندن برای یه هارد 0.1 TB با قیمت بیش از 300 هزار تومان اصلا به صرفه نیست ، حداقل برای من . چون من کارم گیمینگ سنگین هست و به بایگانی بازی ها نیاز دارم تا سرعت اجراشون . ایشالله تا DDRIV و Core i9 و PCIe 3.0 بیاد هارد های SSD هم پیشرفت میکنن و امید وارم به سرعت 2 گیگ بر ثانیه برسن با حجم حد اقل 250 گیگ و با قیمت 500 تومان میشه باز تحملشون کرد .

بازم ممنون از شما .

نظر دیگه هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون !

رمی که معرفی کردین رمه خوبی هست ، ولی تایمینگش یه مقدار چپول میزنه ؛ Corsair GT 2000MHz 6GB CL7 هست ، ولی الان نداره لیون کامپیوتر ، به نظرتون اگه بیاره چقدر میشه قیمتش ؟

از اونجایی که گفتین سه کاناله باشه ، نظرم رفت رو Patriot 6GB 1600 Viper II i7 ؛ چطوره به نظرتون ؟ نسبت به قیمتش که خوبه ، با اور کلاک هم میشه 2000 .

درمورد SSD ... این هاردا نسبت به ضرفیتشون خیلی گرونن ، کارایی چشم گیری هم ندارن از نظر من ؛ 300 مگ بر ثانیه تو خوندن برای یه هارد 0.1 TB با قیمت بیش از 300 هزار تومان اصلا به صرفه نیست ، حداقل برای من . چون من کارم گیمینگ سنگین هست و به بایگانی بازی ها نیاز دارم تا سرعت اجراشون . ایشالله تا DDRIV و Core i9 و PCIe 3.0 بیاد هارد های SSD هم پیشرفت میکنن و امید وارم به سرعت 2 گیگ بر ثانیه برسن با حجم حد اقل 250 گیگ و با قیمت 500 تومان میشه باز تحملشون کرد .

بازم ممنون از شما .

نظر دیگه هست ؟

با درود:

دوست عزیز ، رم انتخابی شما نیز خوب می باشد.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من ميخواستم يه كيس جم كنم بودجه ام حدود 650-750 اين چيزا مد نظرمه آيا مي تونم بهتر از اينا يا همينو با تغيير چندتا بهترش كنم ؟

m.b: h55m_usb 3 gigabyte

cpu:cor i5 760 intel

VGA:xfx 240gt 1gb _240gt giga _430gt giga

hard :wd 1tr gree

power : 430 green

سيستم intel خوبه يا amd ?

ویرایش شده توسط no.name
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من ميخواستم يه كيس جم كنم بودجه ام حدود 650-750 اين چيزا مد نظرمه آيا مي تونم بهتر از اينا يا همينو با تغيير چندتا بهترش كنم ؟

به نظر من amd بهتره

اما سیستم مد نظر خودت هم عالیه

لینک به دیدگاه

برای چه کاری میخوای؟ برای مصرف عادی میتونی CPU ارزونتر هم برداری . I3 550 با قیمت نزدیک به 90 تومان ارزانتر انتخاب خوبیه . حتی جواب بازیهای جدید رو هم میده . در عوض کارت گرافیک رو بهتر بردار . 450GTS گزینه خوبیه . پاور رو هم کمی قویتر برداری بهتره . 485 یا 535 خوب هستن . مادربورد با چیپست P55 بهتر از H55 هست . H55 بیشتر برای گرافیک آنبورد استفاده میشه . به همین دلیل امکانات کمتری داره . مثل پشتیبانی کمتر از رم یا اسلات PCI . بهتره که بودجه مورد نظر رو بین تمام قطعات تقسیم کنی نه اینکه یک قطعه عالی و یک قطعه متوسط باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ( no.name ) ، بستگی داره به شخصی که پاسخ شما را می دهد.

اگر آن شخص ، طرفدار AMD باشه و خودش چند سالی از AMD استفاده کرده باشه ، به شما می گوید بهترین سی پی یو AMD هست.

اگر آن شخص ، طرفدار INTEL باشه و خودش چند سالی از INTEL استفاده کرده باشه ، به شما می گوید بهترین سی پی یو INTEL است.

دوست عزیز ، تنها و تنها ، زمانی همۀ افراد نام یک CPU را به زبان می آورند ، که یکی از این دو شرکت ، به طور کامل ورشکست شده و از بین برود. ( مثل بلایی که سر چند شرکت با اسم و رسم ، نزدیک به 10 -12 سال پیش آمد )

و مجبور شدن از دنیای کامپیوتر خداحافظی کنند.

دوست عزیز ، اگر دیدی یا شنیدی شخصی خودش سی پی یو AMD دارد و از INTEL تعریف می کند ، بدان آن شخص با تعصب به قضیه نگاه نمی کند و( بلعکس... )

با تشکر...

در مسابقۀ ( ویندوز 7 چه امتیازی به شما داده است ؟ ) شرکت کرده و برندۀ جایزۀ FLASH 4GB شوید.

برای شرکت در مسابقه به لینک زیر تشریف ببرید.

http://lioncomputer....3%D8%AA-%D8%9F/

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوستان

البته به گفته دوستمون اقای LEE برای انتخاب سیستم حالا چی AMD یا INTEL بستگی به نظر شخصی خودتون داره شما هنگام خرید بیشتر به وضعیت اقتصادی تون نگاه کنید در ایران به خاطر اینکه سی پی یو های اینتل بیشتر طرفدار داره ( بلا نسبت لیون کامپیوتر) با قیمتهای بالا به مشتریها فروخته میشه و به سی پی یوهای AMD به خاطر کم طرفدار بودن زیاد توجهی نمیشه

نمونش من خودم برای یکی از دوستانم یک 955 خریدم 160 تومن (شهرستان) که قیمت جهانیش دوروبر 150 دلاره ولی یک سی پی یوی اینتل مثلا 6300 رو دورو بر 100 تومن میفروشن:mad: (که حتی من یه جا خوندم سی پی یو مثلا 6800 اینتل سری پنتیوم قیمتش زیر 100 دلاره)حالا شما بنچمارکها رو نگاه کن اگه مثلا شما اگه کارت رندر فیلم و عکس هست و 20 تا 30 ثانیه زودتر تبدیل کردن برات اهمیت داره و هزینه پرداختی هم برات مهم نیست حتما برو سراغ اینتل شک نکن

و اگه برات اون 20 تا30 ثانیه زودتر مهم نیست و پول پرداختی بیشتر برات اهمیت داره برو سراغ AMD;)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من می خواستم یک سیستم واسه هدف کلی بردارم یعنی همه گیم باشه هم مولتی تسکینگ این ها ولی خوب اگر بخواهم رتبه بندی کنم گیم تو اولویت بالاتریه واسم و تا خدود 1400000 هم بودجه می خواهم بذارم این لیست قطعات منه لطفا نظرتون رو بگید و برند خاصی هم اگر مد نظر دارید بگید جایی هم لازمه بگید تا اصلاح کنم

cpu: core i7 870

ram: 4gb

mb:giga p55A-UD3P

vga:450 1 gb gts

hdd:500 gb samsung

odd:pioneer

:case:green magnum

psu:green 585w

monitor:LG LCD W2261VP

این لیستی بود خود فروشنده به من پیشنهاد داد . به نظرم گرافیک رو زیادی ضعیف کرده از اون ور cpu رو زیادی قوی کرده.به نظرتون توی این 2 قطعه چه تغییری بدم؟ در مورد مادر برد نظر خاصی ندارم. پاور هم به نظرم اگر 685 می ذاشت بهتر بود یا همین بسشه؟ مانیتور هم خواستم led بردارم ولی متاسفانه led full HD ندیدم سایزی هم که مد نظرم هست 20-22 اینچ هستش

من ناسازگاری از asus زیاد دیدم واسه همین مادربرد از asus برنداشتم.

قیمت فاکتور هم به من داده 1390000

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فرقی میکنه که AMD باشه یا اینتل ؟؟ .. شما با AMD میتونی یک 6 هسته ای ببندی با یک گرافیک قویتر که هم تو گیم قوی هست و هم از نظر multi-tasking بسیار پرقدرت است و از 870 بهتر ظاهر میشه. اگر مشکلی نداری من فردا یک سستم AMD خیلی خوب برات لیست مکنم .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان من می خواستم یک سیستم واسه هدف کلی بردارم یعنی همه گیم باشه هم مولتی تسکینگ این ها ولی خوب اگر بخواهم رتبه بندی کنم گیم تو اولویت بالاتریه واسم و تا خدود 1400000 هم بودجه می خواهم بذارم این لیست قطعات منه لطفا نظرتون رو بگید و برند خاصی هم اگر مد نظر دارید بگید جایی هم لازمه بگید تا اصلاح کنم

cpu: core i7 870

ram: 4gb

mb:giga p55A-UD3P

vga:450 1 gb gts

hdd:500 gb samsung

odd:pioneer

:case:green magnum

psu:green 585w

monitor:LG LCD W2261VP

این لیستی بود خود فروشنده به من پیشنهاد داد . به نظرم گرافیک رو زیادی ضعیف کرده از اون ور cpu رو زیادی قوی کرده.به نظرتون توی این 2 قطعه چه تغییری بدم؟ در مورد مادر برد نظر خاصی ندارم. پاور هم به نظرم اگر 685 می ذاشت بهتر بود یا همین بسشه؟ مانیتور هم خواستم led بردارم ولی متاسفانه led full HD ندیدم سایزی هم که مد نظرم هست 20-22 اینچ هستش

من ناسازگاری از asus زیاد دیدم واسه همین مادربرد از asus برنداشتم.

قیمت فاکتور هم به من داده 1390000

اگر بتونی روی اینتل ببندی ممنونت می شم

با درود:

دوست عزیز ، اگر قطعات ذکر شده را بخواهید از سایت لیون بخرید و بجای هارد 500 از هارد 1000 یعنی 1TB سامسونگ و به جای کیس Magnum از Magnum 2 که بهتر است ، استفاده کنید ، قیمت نهایی نزدیک به 1320000 تومان خواهد شد.

در ضمن رم را Corsair 4GB قیمت زدم.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

پس همون سیستم مد نظر خدتون خوبه . رم هم 2x 2GB Corsair 1600 XMS3بگیرید . پاور هم گرین 685B بردارید سیستمت خیلی خوبی خواهد شد .

در ضمن هارد رو سامسونگ 1TB F3 برداید و حواستون باشه سریال روش حتما HD103SJ باشه .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام سالار جان.

آقا دلیل تاکید شما برای اینکه شماره سریال HD103SJ بر روی هارد باشه به خاطر چیه. کیفیت فرق می کنه یا بحث اصل و غیر اصل بودن هستش. :mad:;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام سالار جان.

آقا دلیل تاکید شما برای اینکه شماره سریال HD103SJ بر روی هارد باشه به خاطر چیه. کیفیت فرق می کنه یا بحث اصل و غیر اصل بودن هستش. :mad:=D>

HD103SJ به دلیل تعداد دور بیشتر ( 7200 rpm ) سرعت بیشتری نسبط به HD105SI با تعداد دور ( 5400 rpm ) دارد.;)

لینک به دیدگاه

بله دلیلش همون دور بالاتر است که سرعت بالاتری هم فراهم میکند . در حال حاضر این مدل پرسرعت ترین هارد مکانیکی بازار است و شما به سرعت 144MB/s هم میرسی و میانگین سرعت خواندنش هم از بقیه بالاتره !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض خسته نباشید

یک کیس کامل واسه داداشم میخواستم بخرم تو این چند روز اینده حدود 900 اگه ارزش داشته باشه که تا 1 تومان مشکلی نیست اما سعی بشه کمتر از 1 تومان... می خواست لپتاپ بگیره منصرفش کردم! @};-

خلاصه هر چی صلاح می دونید دیگه... از اینتل چیز خوبی نتونستم سر هم کنم اما از ای ام دی دستم باز تر بود...

یک نکته دیگه اینکه مینبورد رو از جنس مطمئن مثل ایسوز بیشتر ترجیح می دم تا ازراک و بایوستار!!!

از توجه دوستان و اساتید پیشاپیش ممنونم

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

یک کیس کامل واسه داداشم میخواستم بخرم تو این چند روز اینده حدود 900 اگه ارزش داشته باشه که تا 1 تومان مشکلی نیست اما سعی بشه کمتر از 1 تومان... می خواست لپتاپ بگیره منصرفش کردم! @};-

خلاصه هر چی صلاح می دونید دیگه... از اینتل چیز خوبی نتونستم سر هم کنم اما از ای ام دی دستم باز تر بود...

یک نکته دیگه اینکه مینبورد رو از جنس مطمئن مثل ایسوز بیشتر ترجیح می دم تا ازراک و بایوستار!!!

از توجه دوستان و اساتید پیشاپیش ممنونم

درود

پيشنهاد من اينه با قيمتهاي حدودي :

m.b H55 V EVGA = 122 or asus p7h55 m = 155

CPU 540 i3 = 125

HDD 1tb seagate = 65

RAM 1600 4gb corsair = 87

VGA 450 gts evga or gainward = 168 - 161

case green magnom II = 46

power 535a green = 65

dvd rw samung or sony = 25

mouse a4tech = 6

k.b a4tech = 12

lcd 20" lg or samsung = 180

s.p creative a200 = 30

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنونم از جناب اقای حسینی ولی فکر می کنم منظور من رو از کیس کامل اشتباه برداشت کردید... یا من اشتباه رسوندم!!! عذر خواهی می کنم من فقط قطعات داخل کیس و خود کیس رو مد نظر دارم... البته خود کیس رو فکر کنم فالکون اگه اومده بود اگه نه x3 بردارم!!!

از amd هم اگه بگید ممنون میشم.

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

cpu: amd phenom II 965,1055

mb: asus M4N98TD EVO

vga: 460GTX club,evga,gainward

hdd: 500 western black

ram: 2000 2*2g cl9 adata,g.skill

case: falcon,x3

power: gp685b

odd: plextor

دوستان یه نظر در رابطه با اینها بدین ممنون می شم

حدود 1 یا 1.100 در میاد فکر کنم...

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

cpu: amd phenom II 965,1055

mb: asus M4N98TD EVO

vga: 460GTX club,evga,gainward

hdd: 500 western black

ram: 2000 2*2g cl9 adata,g.skill

case: falcon,x3

power: gp685b

odd: plextor

دوستان یه نظر در رابطه با اینها بدین ممنون می شم

حدود 1 یا 1.100 در میاد فکر کنم...

با تشکر

با درود:

دوست عزیز ، سیستم خوبی انتخاب کردید ، اما فکر نکنم کیس Falcon موجود باشه ، در مورد CPU اگر می خواهید AMD بردارید ، مدل 1090T شش هسته ای جالب است.

کارت گرافیک عالی است ، پاور نیز همچنین ، ODD Plextor SATA 24X .

هارد را 1TB بردارید ، پشیمان نمی شوید.

با تشکر...

آیا کیبورد شما جان سخت است ؟ کیبورد شما چیست ؟

به لینک زیر تشریف آورده ، و در بحث مورد نظر شرکت کنید.

http://lioncomputer....9287#entry59287

دوستان عزیز ، سری به کلاب خودتان ، CPU Intel بزنید ، تا با نظرات شما آشنا شویم.

از لینک زیر استفاده کنید.

http://lioncomputer....A7%DB%8C-intel/

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...