رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

با تشكر از اساتيد.من ميخوام يه سيستم براي بازي و كار با اتو كد جمع كنم.حداكثر 400 برا main.vga.ram..cpu.power

قيمتهاشونم بكين ممنون ميشم .تاكيد اصليم روي vga هستش. الان با 9500 gt هم ميشه همه بازيها رو ىر حالت high .1600اجرا كرد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

با تشكر از اساتيد.من ميخوام يه سيستم براي بازي و كار با اتو كد جمع كنم.حداكثر 400 برا main.vga.ram..cpu.power

قيمتهاشونم بكين ممنون ميشم .تاكيد اصليم روي vga هستش. الان با 9500 gt هم ميشه همه بازيها رو ىر حالت high .1600اجرا كرد.

درود

دوست گلم پيشنهاد من براي اين هزينه اينهاست با قيمت حدودي :

main.vga.ram..cpu.power

M.B EVGA h55 v = 122

cpu 540 i3 = 142

ram 2gb ddr3 1333 = 27

vga 430 1gb ddr3 evga = 95

power 430w green = 48

اين حدودا 434 تومان در ميادش ولي اگر ميخوايد كمتر بشه بايد سوكت 775 يا سيستم AMD ببنديد

لینک به دیدگاه

AMD ATHLON II X3 455 85

BIOSTAR TA870+ : 110-115

RAM ELEXIR 1333 CL9 4GB: 55-60

INNO3D 240GT 1GB GDDR5: 110(اینو مطمین نیستم شاید کمتر شایدم بیشتر)

MEMONEX 420W S -EX RAEL 40

میشه 400 البته اگه یه 555 بگیری و بتونی آنلاک کنی که خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه

سلام . نیاز به یک سیستم (فقط کیس)برای محیط کار و نرم افزارهای گرافیکی مثل کرل دراو و فتوشاپ دارم . یک سری از قطعات رو انتخاب کردم . اگر مناسب هستند قیمت بدید و اگر قطعه مناسبتری سراغ دارید پیشنهاد بدید ممنون میشم .

سی پی یو : Intel Core i3 5X0 کدوم مدلش به صرفه تره

مادربورد: Asus P7P55-E LX یا EVGA P55 V

رم : Croseir XMS3 C9 2*2 GB

هارد درایو : WD Green 2*500 GB میخوام 2 هارد جدا باشه

گرافیک : EVGA 430

کیس : Green . زیر 50000 تومان باشه . برای نصب درایوها Toolkit داشته باشه (نیاز به پیچ نداشته باشه) رنگش مشکی براق نباشه که خاک بشینه (مثل Magnum+ نباشه)

پاور : Green 430A

رایتر : من نظرم رو Plaxtor هست . البته SATA

هر قطعه ای که بهترش رو سراغ دارید پیشنهاد بدید . البته اینتل باشه و قیمتش بالاتر از این قطعات نشه . ممنون

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

salami dobare.merc aghaye hoseini.

in ghataati ke shoma goftin aslan tahala nashnidam tu sari ham nadaran jae.mishe moshakhasateshuno begin?az modelhaye asus ya giga nemishe begin?

cpu ham aksaran az modele E estefade mikonan.az in model kodumo vardaram?gheimatesham lotf konin begid?

merc

لینک به دیدگاه

سلام این سیستم چندمیشه

AM3 Athlon II X4 640

CASE GREEN MAGNUM 2

M.B ASROCK 890FX DELUXE3

Power Green GP430A-EU

H.D.D Seagate 500GB

ویرایش شده توسط سخت افزار
لینک به دیدگاه

سلام . نیاز به یک سیستم (فقط کیس)برای محیط کار و نرم افزارهای گرافیکی مثل کرل دراو و فتوشاپ دارم . یک سری از قطعات رو انتخاب کردم . اگر مناسب هستند قیمت بدید و اگر قطعه مناسبتری سراغ دارید پیشنهاد بدید ممنون میشم .

کیس : Green . زیر 50000 تومان باشه . برای نصب درایوها Toolkit داشته باشه (نیاز به پیچ نداشته باشه) رنگش مشکی براق نباشه که خاک بشینه (مثل Magnum+ نباشه)

هر قطعه ای که بهترش رو سراغ دارید پیشنهاد بدید . البته اینتل باشه و قیمتش بالاتر از این قطعات نشه . ممنون

کمکی نبود؟

لینک به دیدگاه

سلام این سیستم چندمیشه

AM3 Athlon II X4 640

CASE GREEN MAGNUM 2

M.B ASROCK 890FX DELUXE3

Power Green GP430A-EU

H.D.D Seagate 500GB

درود

تقريبا 450 تومان

لینک به دیدگاه

نظر دوستان راجع به LED های زیر چیه:آیا هر سه مدل فول اچ دی هستن. به ترتیب کیفیت کدوم بهتره

LED ASUS VE228H

AOC -- e2036v - LED

LED SAMSUNG PX23720

LGW2261 Vp

LED LG 2250T

ویرایش شده توسط shir
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

530 خوش قیمت تره اگر هم اهل اور باشید باکمی بالا بردن بیس کلاک میتونید کارایی حتی بهتر از یک 560بگیرید

پیشنهاد من Asus P7P55-E LXهست

پاور کافیه ولی یکم وات بالاتر بردارید که در آینده اگر خواستید ارتقا داشته باشید محدودتون نکنه!

Dvdwr Plaxtor یکی از بهترین های بازار هست انتخاب خوبیه!

کیس بیشتر سلیقه ای هست ، نظری ندارم

گرافیک هم تا 100تومن بهتر از کارتی که گفتیید چیزی به ذهنم نمیرسه

رم های انتخابی خوبه، پتریوت با این فرکانس و تایمینگ هم بد نیست البته نوع سینک دارش!

@};-

لینک به دیدگاه

نظر دوستان راجع به LED های زیر چیه:آیا هر سه مدل فول اچ دی هستن. به ترتیب کیفیت کدوم بهتره

LED ASUS VE228H

AOC -- e2036v - LED

LED SAMSUNG PX23720

LGW2261 Vp

LED LG 2250T

سلام

با توجه به مشخصات فنی و طراحی پیشنهاد من LGW2261 Vpهست !

لینک به دیدگاه

in ghataati ke shoma goftin aslan tahala nashnidam tu sari ham nadaran jae.mishe moshakhasateshuno begin?az modelhaye asus ya giga nemishe begin?

cpu ham aksaran az modele E estefade mikonan.az in model kodumo vardaram?gheimatesham lotf konin begid?

merc

لینک به دیدگاه

سلام...بین دو مدل مانیتور Asus ML238H و Samsung PX2370 کدوم رو توصیه می کنید؟ممنون!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام...بین دو مدل مانیتور Asus ML238H و Samsung PX2370 کدوم رو توصیه می کنید؟ممنون!

با سلام

در کل فکر کنم اسوس امکانات کاملتری داشته باشه دوست گرامی ولی بزار یه چیزی بهت بگم (البته نمی خوام بگم که مانیتور های اسوس مشکل دارن )

دوست گرامی شما میدونید این اسوس یکی از بزرگترین شرکت های حوزه سخت افزار هست و از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو تولید میکنه تو حوزه سخت افزار و البته سامسونگ هم همینطور ولی نه به این گستردگی ولی یه چیزی رو یادت باشه اول گارانتی و بعد از اون ببین آیا قیافه اسوس یا سامسونگ کدوم رو می پسندی دوست گرامی آخه مانیتور یه چیزی هست که هم تو چشم میزنه و یه سره باهاش سر کار داره و جلوی چشمت هست و سابقه فعالیت این 2 تولید کننده که خیلی مهم هست و از این نظر این رو مطمئن باش که سامسونگ حرف اول رو میزنه و شکی در اون نیست و فروش سالانش هم خیلی بیشتر هست (از قدیم گفتن هم رنگ جماعت باش تا که رسوا نشوی ) ببین الان هنوز اسوس تو بازار ما جا نیافتاده دوست گرامی البته منظورم مانیتور هاش هست اگه یه روزی سامسونگ هم بیاد شروع کنه به تولید مادربرد اونوقت مطمئن باش که باز هم همین حرفها در مورد سامسونگ زده میشه و شکن نکن این یه مقدار توضیح بود که میتونستم به دور از مسائل فنی این دو مانیتور بهت بگم حلا تصمیم گیری با خودت هست و جمله آخر

من سامسونگ رو به شما پیشنهاد میگنم

لینک به دیدگاه

merc

دوست گلم لطفا فقط فارسي تايپ كنيد

با تشكر

لینک به دیدگاه

سلامي دوباره خدمت اقاي حسيني.

اون قطعاتي كه شما به من بيشنهاد داديد تو شهر ما كه حتي نشنيده بود كسي.ادرس و شماره نمايندكي شما رو هم تو ساري يادم رفته.اكر ميشه از مدلهاي asus ya gigaبرا مادر بردو cpu هم ازمدلهاي Eيشنهاد بدين.

بيشتر تاكيدم روي VGAهستش.الان با 9500gt همه بازيهاي روز رو در حالت high.1600 dميشه اجرا كرد.

بودجه من 450حداكثرشه برا main-cpu-vga-ram-power

مرسي

لینک به دیدگاه

اون قطعاتي كه شما به من بيشنهاد داديد تو شهر ما كه حتي نشنيده بود كسي.ادرس و شماره نمايندكي شما رو هم تو ساري يادم رفته.اكر ميشه از مدلهاي asus ya gigaبرا مادر بردو cpu هم ازمدلهاي Eيشنهاد بدين.

بيشتر تاكيدم روي VGAهستش.الان با 9500gt همه بازيهاي روز رو در حالت high.1600 dميشه اجرا كرد.

مرسي

با اجازه اساتید

با توجه به تجربه شخصی خودم در مورد 9500 gt ، باید بگم که این کارت برای رزولوشن 768*1024 مناسب هست و با افزایش رزولوشن ، شما تصویر را به صورت فریم فریم میبینید.

لینک به دیدگاه

مرسي

درود

دوست گلم حرف دوست خوبم maxel134 كاملا درسته . در ضمن اگر دوست داشته باشيد ميتونيم كالاها رو براتون به شهر شما ارسال كنيم در غير اينصورت ميتونم در همون ساري يا نزديكش نكا بهتون شماره همكارمون رو بدم و از اونجا هر چي خواستيد خريد كنيد و اگر هم نداشته باشن به ما اعلام ميكنن و ما براشون ارسال ميكنيم .

لینک به دیدگاه

سلامي دوباره خدمت اقاي حسيني و دوست عزيز.

الان با 150.000 بهترين vgaكه ميشه تهيه كرد جيه؟باور مناسبش جيه؟

از asus or giga جه مدلي بيشنهاى ميدين؟ازcpu مدل E جه بيشنهاد ميدين؟كل بوجه 450.000

ممنون ميشم تلفن نمايندكي ساري بدين.بازم مرسي

لینک به دیدگاه

از asus or giga جه مدلي بيشنهاى ميدين؟ازcpu مدل E جه بيشنهاد ميدين؟كل بوجه 450.000

مجددا با اجازه اساتید.

بهترین انتخاب VGA برای شما Gainward 450 GTS با قیمت 161 هزار تومان است.

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2866

لینک به دیدگاه

مرسي.اكر ؤحمت نميشه جواب بقيه سوالات و هم بدي ممنون ميشم.

اقاي حسيني شما جي بيشنهتاى ميدين؟جيه

؟باور مناسبش جيه؟

لینک به دیدگاه

مرسي.اكر ؤحمت نميشه جواب بقيه سوالات و هم بدي ممنون ميشم.

اقاي حسيني شما جي بيشنهتاى ميدين؟جيه

؟باور مناسبش جيه؟

شرمنده دوست عزیز. در مورد بقیه اطلاعات کاملی ندارم. آقای حسینی یا دیگر دوستان خیلی بهتر می توانند راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

درود

اين شماره اقاي داوري هستش 01512445250 - 09113541951

در ضمن دوست گلم درخواستتون يه مقدار مبهمه . لطفا كاملا و دقيق توضيح بديد مجددا چقدر ميخوايد در كل هزينه كنيد و براي چه كالاهايي و شماره گذاري كنيد درخواستتون رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...