رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، SAMAN.Z گفته است :

با چه کیفیتی و تنظیمات گرافیکی این فریم رو میده ؟

کیفبت 1080 فول

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگه بعضی وقتا اینجوریه مشکلی نیست طبیعتا میانگین باید حدود 70 فریم باشه واسه gta v

این برند گرافیک معمولا زود داغ میکنه شاید رو تنظیماتی باشه که واسه کاهش دما اجازه نده که تمام توان گرافیک به کار گرفته بشه. دمای گرافیک تا چند میره ؟

در مورد سی پی یو میگن کارایی خوبی داره ولی واسه گیم یکم بد عمل میکنه در ضمن پیشنهاد میکنم حجم رمتون رو بالا تر ببرین و فرکانس 2666 استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SAMAN.Z گفته است :

اگه بعضی وقتا اینجوریه مشکلی نیست طبیعتا میانگین باید حدود 70 فریم باشه واسه gta v

این برند گرافیک معمولا زود داغ میکنه شاید رو تنظیماتی باشه که واسه کاهش دما اجازه نده که تمام توان گرافیک به کار گرفته بشه. دمای گرافیک تا چند میره ؟

در مورد سی پی یو میگن کارایی خوبی داره ولی واسه گیم یکم بد عمل میکنه در ضمن پیشنهاد میکنم حجم رمتون رو بالا تر ببرین و فرکانس 2666 استفاده کنید.

نه بعضی وقتا نیست کلا همینطوره

دما هم دقیق نمیدونم تا چند میره ولی هرچقد بازی کنم فنهاش روشن نمیشن

و یک سوال دیگه وقتی بازی اجرا میکنم بعد نیم ساعت کلا گیر میکنه قبلا اینطور نبود میشه بخاطر عمر بالای هارد باشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

نه بعضی وقتا نیست کلا همینطوره

دما هم دقیق نمیدونم تا چند میره ولی هرچقد بازی کنم فنهاش روشن نمیشن

و یک سوال دیگه وقتی بازی اجرا میکنم بعد نیم ساعت کلا گیر میکنه قبلا اینطور نبود میشه بخاطر عمر بالای هارد باشه؟؟؟

درایور amd رو آپدیت کردی؟

این مدل رو داشتم فنا باید روشن شه تو بازی

توی تنظیمات درایور فنارو دستی تنظیم کن یه تست بکن چون خیلی داغ میشه این گرافیک عجیبه🤔

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Arya92 گفته است :

درایور amd رو آپدیت کردی؟

این مدل رو داشتم فنا باید روشن شه تو بازی

توی تنظیمات درایور فنارو دستی تنظیم کن یه تست بکن چون خیلی داغ میشه این گرافیک عجیبه🤔

اره درایورش اپدیته

والا سر از تنظیماتش در نمیارم و دست نزدم بهش

دماش بین فکرکنم ۴۰ تا ۴۵هست

ویرایش شده توسط dariush2
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

اره درایورش اپدیته

والا سر از تنظیماتش در نمیارم و دست نزدم بهش

دماش بین فکرکنم ۴۰ تا ۴۵هست

حالت استندبای دیگه؟

تو بازی که راحت تا ۷۹-۸۰ میره.توی یوتیوب یه سرچ بزن برا تنظیمات فن.گرافیک رو فروختم متاسفانه کامپیوترم روشن نمیشه😂اسکرین بگیرم از نحوه تنظیمات

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام قطعا ارزششو داره

بودجتون برای کیس و کولر چقدره ؟ { اشغالای گرین الان 4 - 5 تومن قیمتشونه }

رم پیشنهادم اینه 3200 بردارین تو گیم تاثیر داره  ناسلامتی تو سال 2020 هستیم دیگه :D

اس اس دی هم اگه بودجه میرسه سامسونگ با اختلاف پیشنهاد میشه اگه هم که نمیرسه مشکلی نیست

تجربه شخصیم اینکه هیچ موقع خاطره خوبی از توشیبا و هارداشت نداشتم { چند مورد بد سکتور و سوختگی } وسترن بنفش پیشنهاد میکنم

اینا همش پیشنهاده عزیز تصمیم گیرنده خوده شمایی :بوس

والا اصلاً نظر خاصی دربارش نداشتم که ببینم چقدر نیاز داره، من اول میخواستم سیستم رو از ایزی پی‌سی لیون بگیرم که با دوتا مشکل رو به رو شدم، یکی اینکه متاسفانه توی بعضی بخشاش خیلی انتخابا محدوده و حتی بعضی محصولات سایت خودشم نمیشه توش قرار داد، مشکل دوم اینه که مثلا برای فن، از همون فن های محدود هم نمیشه انتخاب کرد که چندتا قرار داده بشه روی کیس!

ولی از طرفی حس بهتری دارم با خرید از اینجا تا سایتای دیگه و...

نمیشه مثلا فن و پاور رو از جای دیگه گرفت و داد بهشون برای اسمبل؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Arya92 گفته است :

حالت استندبای دیگه؟

تو بازی که راحت تا ۷۹-۸۰ میره.توی یوتیوب یه سرچ بزن برا تنظیمات فن.گرافیک رو فروختم متاسفانه کامپیوترم روشن نمیشه😂اسکرین بگیرم از نحوه تنظیمات

استندبای ۳۶ هست

حالا دقیق دمای حالت گیمش نمیدونم ولی اونقدر بالا نمیره که فن بده

در 4 ساعت قبل، Arya92 گفته است :

حالت استندبای دیگه؟

شرمنده داداش امکانش هست واتساپ یا تلگرامت بدی تنظیمات راهنماییم کنی؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

شرمنده داداش امکانش هست واتساپ یا تلگرامت بدی تنظیمات راهنماییم کنی؟

گرافیک نو خریدید؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

گرافیک نو خریدید؟

نه کارکرده خریدم

لینک به دیدگاه

احتمال بایوس مد شدن هست..ببینید اصلا گرافیک زیر لود به 100% میرسه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

احتمال بایوس مد شدن هست..ببینید اصلا گرافیک زیر لود به 100% میرسه؟

چجوری این کار بکنم یکم ادم ناشی هستم
برنامه خاصی لازمه برای لود100%؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Vngboss گفته است :

والا اصلاً نظر خاصی دربارش نداشتم که ببینم چقدر نیاز داره، من اول میخواستم سیستم رو از ایزی پی‌سی لیون بگیرم که با دوتا مشکل رو به رو شدم، یکی اینکه متاسفانه توی بعضی بخشاش خیلی انتخابا محدوده و حتی بعضی محصولات سایت خودشم نمیشه توش قرار داد، مشکل دوم اینه که مثلا برای فن، از همون فن های محدود هم نمیشه انتخاب کرد که چندتا قرار داده بشه روی کیس!

ولی از طرفی حس بهتری دارم با خرید از اینجا تا سایتای دیگه و...

نمیشه مثلا فن و پاور رو از جای دیگه گرفت و داد بهشون برای اسمبل؟

فکر نکنم

اگه تهرانید حتما به بازار رضا یه سر بزنید قیمت های خیلی کمتر پیدا میکنید

بهشون بگین کیس کامل میخواید فاکتور همه قیمت هارو بگیرید اسمبل هم میکنن براتون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hosin گفته است :

فکر نکنم

زیاد دیدم نظراتی که میگن توشون گرون فروشی زیاده و...

مطمئنید بهتر از لیون کامپیوتر هست قیمتاش؟

در 3 ساعت قبل، hosin گفته است :

فکر نکنم

و اینکه آیا کالا ها رو با گارانتی میفروشن؟ اگر یهو چیزی عیب کرد بشه مراجعه کرد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من میخواستم یه هارد 4 ترا اضافه کنم به هارد یک ترای قبلیم اما موندم کدوم یک از این برند ها به نظرتون بهتره و با کدوم گارانتی ؟ 

خودم اول میخواستم وسترن بلو بگیرم اما از چند نفر شنیدم وسترن ها بعد چند سال مشکل بد سکتور میگیرند و از اونجایی که هارد یک ترابات خودم که سه ساله دستمه و ازش راضیم سیگیته نظرم برگشت رو سیگیت . یه نکته دیگه هم که نمیدونم دلیلش چیه ایکه گارانتی ها هارد های وسترن رو مدت بیشتری پشتیبانی میکنند. 

دوستان بگید هاردتون چه مدله و چند وقته داریدش و آیا ازش راضی هستید یا خیر.ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام و درود

با هزینه 14 تومن برای خرید مادربرد + پردازنده برای سیستم گیمینگ چی پیشنهاد میدید ؟

لطفا هم AMD و هم INTEL معرفی کنید

کارت گرافیکم 5700XT هست.

لینک به دیدگاه

سلام

سیستم فعلی من این هست

Motherboard: asus z170
Cpu: core i5 
Ram: 16g ddr4 apacer 2400
Vga: zotac 1070 gtx

Monitor: asus vs278q

حالا سوالم اینه که با بودجه حدود سی میلیون میتونم سیستم کامل (بدون هارد)بهتر از این ببندم؟

(فقط از سیستم قبلی هارد رو نگهمیدارم)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، pedramgolchin گفته است :

سلام

سیستم فعلی من این هست

Motherboard: asus z170
Cpu: core i5 
Ram: 16g ddr4 apacer 2400
Vga: zotac 1070 gtx

Monitor: asus vs278q

حالا سوالم اینه که با بودجه حدود سی میلیون میتونم سیستم کامل (بدون هارد)بهتر از این ببندم؟

(فقط از سیستم قبلی هارد رو نگهمیدارم)

بله

لینک به دیدگاه

در در 27 آبان 1399 در 04:44، Sabertooth گفته است :

بله

لطفا میشه لیست قطعات رو رو بدید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

وقت همگی بخیر

برای پریمیر سیستم زیر را تهیه کنم جواب میده؟

asus h310 plus

i3 9100f

ram 2*8 2666

m.2 samsung pm 250

gtx 750ti 

لطفا اگر پیشنهاد دیگه‌ای هم دارید بفرمایید ممنون میشم

ویرایش شده توسط ralef
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ralef گفته است :

سلام دوستان

وقت همگی بخیر

برای پریمیر سیستم زیر را تهیه کنم جواب میده؟

asus h310 plus

i3 9100f

ram 2*8 2666

m.2 samsung pm 250

gtx 750ti 

لطفا اگر پیشنهاد دیگه‌ای هم دارید بفرمایید ممنون میشم

سلام.بله موردی نداره قدرت سیستم همیشه بدرد اون رندر آخر میخوره که cpuدرگیر میشه هر چی ssd ramبیشتر بهتر و سریع تر موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام به مهندسای گرامی

میخواستم ببینم از لحاظ باتل نک سی پی یو و کافی بودن پاور و خنک کنندگی و یجورایی آینده نگری و.. چطوره ای سیستم،و اینکه حداقل چند سال کار میکنه در حد خیلی خوب؟

cpu : i5 10400

mb : b460 tuf plus

case : tuf 501

psu : 800w green hp 80 plus gold

ram : 16gb 3Kmhz kingston مدل rgb

hdd : wd blue 1tb x2

cpu fan : deepcool frostwin v.2 کافیه یا واترکولر باید ببندم؟

و حالا کارت گرافیک و مانیتور...مانیتور که میخوام asus XG279Q بگیرم(کسی اگه تجربه کار باهاشو داره یا درموردش چیز خاصی میدونه بگه ممنون)،ولی کارت گرافیک نمیدونم منتظر rtx 3060 ti بمونم،منتظر rtx 3070 ti بمونم یا rtx 3070 بگیرم...یه همچین پرفورمنسی میخوام و ترجیحا هم انویدیا (بخاطر تکنولوژی بهتر RT و dlss.2 اش)از طرفی ام vram ای ام دی بهتره..پیشنهاد بدین لطفا

(توی منچستر آشنا دارم پس معیار خرید گرافیکو از اونجا حساب کنیم)

خلاصه که اینا اوکی ان؟باتل نک نمیکنن؟ و اینکه ضروریه خودمو تو فشار بزارمو i7 10700 و z490 prime و یه واتر کولر بگیرم(در این صورت پاور اوکیه؟)،یا همونایی که گفتم کافی ان حتی واسه آپگریدای بعدی gpu؟؟

اورکلاک هم تو برنامم نیست..

ممنون میشم جزئیات سوالاتمو هم جواب بدین و هر توصیه ی دیگه ای هم داشتین بگین🌹

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، .::mehdi::. گفته است :

سلام به مهندسای گرامی

میخواستم ببینم از لحاظ باتل نک سی پی یو و کافی بودن پاور و خنک کنندگی و یجورایی آینده نگری و.. چطوره ای سیستم،و اینکه حداقل چند سال کار میکنه در حد خیلی خوب؟

cpu : i5 10400

mb : b460 tuf plus

case : tuf 501

psu : 800w green hp 80 plus gold

ram : 16gb 3Kmhz kingston مدل rgb

hdd : wd blue 1tb x2

cpu fan : deepcool frostwin v.2 کافیه یا واترکولر باید ببندم؟

و حالا کارت گرافیک و مانیتور...مانیتور که میخوام asus XG279Q بگیرم(کسی اگه تجربه کار باهاشو داره یا درموردش چیز خاصی میدونه بگه ممنون)،ولی کارت گرافیک نمیدونم منتظر rtx 3060 ti بمونم،منتظر rtx 3070 ti بمونم یا rtx 3070 بگیرم...یه همچین پرفورمنسی میخوام و ترجیحا هم انویدیا (بخاطر تکنولوژی بهتر RT و dlss.2 اش)از طرفی ام vram ای ام دی بهتره..پیشنهاد بدین لطفا

(توی منچستر آشنا دارم پس معیار خرید گرافیکو از اونجا حساب کنیم)

خلاصه که اینا اوکی ان؟باتل نک نمیکنن؟ و اینکه ضروریه خودمو تو فشار بزارمو i7 10700 و z490 prime و یه واتر کولر بگیرم(در این صورت پاور اوکیه؟)،یا همونایی که گفتم کافی ان حتی واسه آپگریدای بعدی gpu؟؟

اورکلاک هم تو برنامم نیست..

ممنون میشم جزئیات سوالاتمو هم جواب بدین و هر توصیه ی دیگه ای هم داشتین بگین🌹

سلام تلگرام پیام بدید راهنمایی کنم شما را. 09198832566

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان برای خرید یک محافظ برق مشاوره می‌خوام. چیزی که تو شهر خودمون باشه خیلی به درد بخور نیست. بیشتر چیزهایی که دیدم بیشتر نقش چندراهی رو دارن تا محافظ. بنابراین احتمال خیلی زیاد باید به صورت اینترنتی خرید کنم. خودم مدل‌هایی که تو این صفحه هستن مد نظرم هستن:
محافظ‌های میکرومکس
اگر شما هم پیشنهادی دارید بهم معرفی کنید یا اینکه موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم. حداقل هم باید 4 راه داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sandor گفته است :

سلام

دوستان برای خرید یک محافظ برق مشاوره می‌خوام. چیزی که تو شهر خودمون باشه خیلی به درد بخور نیست. بیشتر چیزهایی که دیدم بیشتر نقش چندراهی رو دارن تا محافظ. بنابراین احتمال خیلی زیاد باید به صورت اینترنتی خرید کنم. خودم مدل‌هایی که تو این صفحه هستن مد نظرم هستن:
محافظ‌های میکرومکس
اگر شما هم پیشنهادی دارید بهم معرفی کنید یا اینکه موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم. حداقل هم باید 4 راه داشته باشه.

https://www.digikala.com/product/dkp-1089183/چندراهی-و-محافظ-برق-با-نمایشگر-ولتاژ-پارت-الکتریک-مدل-آذین-کد-5443

https://www.digikala.com/product/dkp-1019263/چندراهی-برق-و-محافظ-پارت-الکتریک-مدل-pe5144

https://www.digikala.com/product/dkp-2909845/محافظ-ولتاژ-تانسو-مدل-t4p302#/tab-comments/&page=1&order=newest_comment

https://www.digikala.com/product/dkp-3312058/محافظ-ولتاژ-ام-اچ-الکتریک-مدل-q300#/tab-comments/&page=1&order=newest_comment

https://www.digikala.com/product/dkp-1596203/محافظ-ولتاژ-نگار-آزمایش-مدل-ml-5000-35m#/tab-comments/&page=1&order=newest_comment

https://www.digikala.com/product/dkp-913808/محافظ-ولتاژ-دیجیتال-صانت-الکترونیک-مدل-s6600#/tab-comments/&page=1&order=newest_comment

https://www.digikala.com/product/dkp-2981084/محافظ-ولتاژ-تانسو-مدل-t4p502#/tab-comments/&page=1&order=newest_comment

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...