رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقایون سلام

اطفاً یه راهنمایی بدید به من دیگه دارم کف میکنم کلا میخوام 455 تومن هزینه کنم و این 4 تا قطعه رو هم لازم دارم CPU+MAIN+RAM+VGA

1 قرون هم نمیتونم بیشتر هزینه کنم هیچ برندی هم برام مهم نیست ولی یه تفاوت درصدی اگه میتونید در مورد این مین های ازراک با اسوس و گیگا که با یه چیپ تولید میشن بزارید بس هست و ممنون میشم.

کاربردم هم فقط گیم تو رزولیشن HD هست دوستان جزئیات هم برام مهم هست یه وقت فکر نکنید که به رزولیشن و جزئیات بازی توجه ندارم که اشتباه هست دوستان

نظر خودم اینه که تا میتونم روی گرافیک سرمایه گذاری کنم تا سی پی یو و رم و مادربرد

راستش رو بخواهید اصلاً غیر از گرافیک چیز دیگه ای برام آنچنان مهم نیست دوستان

حالا به نظر شما من چه قطعاتی رو بردارم که زیاد به مشکل نخورم

مخصوصاً در مورد مادربرد آخه قبلاً برای دوستانم یه مادربرد با برند الیت گرفتم و وقتی بستم هیچ چی مشکل نداشت و فقط از مشکلات عجیب خودم مونده بودم یعنی مثلاً وقتی پاچه شلوار به کیس میگرفت کلاً خاموش میشد و هزار تا دردسر دیگه این مادربرد های ازراک هم اینجوری هستن دوستان یا بدتر هستن

اگر فکر میکنید منتظر بمونم مثلاً یه مین 880G extreme رو بگیرم و با آنبردش کار کنم تا این سری گرافیک ها تا ماه آیند بیان بعد اقدام بخرید کنم در این مورد نظرتون چیه

راستی از تظر سازگاری با رم چجوری هستن این مادربرد ها . هر رمی رو بندازی نکنه بعداز یه مدت ارور صفحه آبی میده من از این مشکلات تو مادربرد های ارزون زیاد دیم این ازراک ها هم همینجوری هست و کلی مطلب دیگه ؟؟؟؟ راستی رم نمی خوام بیشتر از 2 باشه همون 2 هم زیاد هست فقط یه برندی رو بگید که هم ارزون باشه هم بشه یه زره اوور کرد باهاش

اصلاً این مادربردهای ازراک رو میشه اوور کرد یا همش هارت و پورت اضافی هست و تبلیغات دوستان ؟؟؟

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

Asrock 870 iCafe = 97

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3142

Athlon II X4 640 =113

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2940

corsair 1600 CL9 2x2GB =75

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2886

EVGA 450 GTS =169

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2988

--------------------------------------------------

454

این مدل EVGA یک مقدار اورکلاک هم شده و اورکلاک کارخانه است ! برای بازی تو HD این سیستم کاملا ایدهال است و با این گرافیک فرمهایی بالایی تو بازیها میگیری , تقریبا هم قدرت 5770 است . البته تو بازیهای دایرکت ایکس 11 از 5770 قویتره . کیفیت مادربردهای asrock مناسبه و با در نظر گرفتن قیمتش جز بهترین خریدها در ایران است. بخوام یک اسوس یا گیگا به همین چیپ و امکانات بهت معرفی کنم کلی میاد روز مبلغ کل! کیفیت محوصلات اسراک اخیرا خیلی خوب شده و رقابت خوبی با برندهای مشهور داره !

این بهترین سیستمی است که در این رنج قیمت میتونی بگیری و با توجه به اینکه بازیهای جدید از هستهای بیشتر بهره خواهند برد از مدل 540 اینتل خیلی پرفرمنس بهتری میگیری !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام

خوشحالم که یک همچین جایی رو پیدا کردم ، واقعا عالیه

نیومده تو ازتون سوال دارم ، دارم یه سیستم برای کار مونتاز می بندم یکم بودجه محدوده تا 1600 سیستم زیر و خیلی تلاش کردم تا در بیاد از حرفه ای ها می خوام که راهنماییم کنن

MB: Gigabyte 890GPA-UD3H

CPU: AMD PhenomIIX6 1090T

Ram: Corsair DDR3 1600 ( 2x4gb

(البته این نکته مد نظرم بود که در آینده ای نچندان دور crosfire کنم )VGA: Gigabyte 5770 SO DDR5 1 gb 128 bit

H.D.D: WD 1 Tb 64Mb cache

Power: Green GP785B

LCD: Samsung 22500

Case: green stylish

O.D.D: Asus 24x DVD+RW

Mouse & KeyBoard: Farasoo لپتاپی

Speaker : Edifire C1

از همه مهمتر اینکه یه کارت کپچر معرفی کنید اینترنال باشه ولی خیلی بالاتر از 100 نباشه در حد نیاز ورودی داشته باشه ( سیستم برای کاربر حرفه ای primere هستش)

این مدل گرافیک که انتخاب کردم انگار تو ایران نیستش ! نه؟ چون قیافش با اونایی که تو سایتای ایرانی هست خیلی فرق داره!!!خنک کنندش مسیه؟!

نظرتون چیه اگه این گرافیک و با Sapphire 6850 عوض کنم ؟ روی مادربورد های گیگا خوب جواب میده ؟

ویرایش شده توسط DaeiALi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Asrock 870 iCafe = 97

http://lioncomputer....product_id=3142

Athlon II X4 640 =113

http://lioncomputer....product_id=2940

corsair 1600 CL9 2x2GB =75

http://lioncomputer....product_id=2886

EVGA 450 GTS =169

http://lioncomputer....product_id=2988

--------------------------------------------------

454

این مدل EVGA یک مقدار اورکلاک هم شده و اورکلاک کارخانه است ! برای بازی تو HD این سیستم کاملا ایدهال است و با این گرافیک فرمهایی بالایی تو بازیها میگیری , تقریبا هم قدرت 5770 است . البته تو بازیهای دایرکت ایکس 11 از 5770 قویتره . کیفیت مادربردهای asrock مناسبه و با در نظر گرفتن قیمتش جز بهترین خریدها در ایران است. بخوام یک اسوس یا گیگا به همین چیپ و امکانات بهت معرفی کنم کلی میاد روز مبلغ کل! کیفیت محوصلات اسراک اخیرا خیلی خوب شده و رقابت خوبی با برندهای مشهور داره !

این بهترین سیستمی است که در این رنج قیمت میتونی بگیری و با توجه به اینکه بازیهای جدید از هستهای بیشتر بهره خواهند برد از مدل 540 اینتل خیلی پرفرمنس بهتری میگیری !

دوست گرامی من که گفتم نمیخوام برای سی پی یو و رم زیاد هزینه کنم باز شما یه سیستم معرفی کردید که به نظر من اصلاً ارزش خرید نداره

آخه من قبلاًGTX260 داشتم با رم 2 و سیپی یو 7750 کاملاًمشخص بود که گرافیک کم آورده نه سی پی یو دوست گرامی

نظر خودم روی این قطعات هست

مادربرد همون برند ازراک مدلهای

ASROCK 870 EXTREME 3

با قیمت تو سایت 125 تومن و یا مدل

ASRock 770 Extreme3

با قیمت 98 تومن

رم هم هیچ فرقی برام نداره 2 گیگ کافی هست با قیمت 35 تومن حتماً یه چیزی گیر میاد مگه نه دوستان

سی پی یو هم نظرم روی 445 X3 هست فکر کنم از سرم هم زیاد باشه فکر نکنم بیشتر لازم بشه

به قیمت 84 تومن

خب حالا جمعاً میشه

244 تومن با مادربرد 870

اما اگه مادربرد رو با 770 تغییر بدم حدود 30 تومن صرفه جویی کردم و میمونه چقدر؟؟؟؟؟؟؟

آره میمونه 236 تومن برای گرافیک حالا گرافیک چی بگیرم دوستان با این پول ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز .. من یک مقدار اینده نگر هم قاطی سیستم پیشنهادی کردم تا بعدا کم نیاره . یدتونم نره اگر قطعاتتون متعادل نباشه حتما یک قطعه باعث ایجاد محدودیت برای بقیه میشه.

2 گیگ رم به هیچ عنوان برای بازهای جدید کافی نیست.بازیهای جدید حداقل 2 گیگ رم نیاز دارن و شما رم مورد نیاز سیستم رو بهش اضافه کنی فقط 1.1 گیگ رم برای بازی خواهی داشت و بازی پر از لگ خواهد بود . این بدونید که وقتی رم کم بیاد بازی از pagefile استفاده میکنه که بسیار کندتر از رم هست و تاثیر منفی رم کم رو بیشتر هم میکنه. رم 4 گیگ الان حداقل نیاز است عزیز و من این رو از روی تجربه و بیش از 12 سال بازی و بستن سیستم بهت میگم.

شما با 2 گیگ سیستمت کم میاره تو خیلی از بازیها جدید . حتی برای یک خورده اینده نگری هم شده 4 گیگ ببند پشیمون نمیشی.

گرافیک به هیچ عنوان همه چیز نیست و نباید قطعات دیگر رو فدای گرافیک کرد. شما گرافیک 460 بنداز رو سیستم ولی پردازنده 440 باشه خودش یک مقدار گلوگاه خواهد شد . اگر هم فقط 2 گیگ رم بزاری رو سیستم اینقدر محدودیت برات ایجاد میشه که عملا از نصف قدرت 460 هم استفاده نمیکنی ! اون سیستمی که بهت معرفی کردم تمام قطعاتش هم سطح هم هستند و هیچ قطعه ای باعث ایجاد محدودیت نمیشه. شما الان 440 بگیری اورش نکنی یک مقدار محدودیت ایجاد میشه. تازه رم 2 گیگ برای بازی بسیار ناکافی هست.

چون بودجت محدوده نمیشه همه چیز رو با هم داشته باشی . اگر گرافیک بالاتر میخوای بیشتر هزینه کن ولی از قطعات دیگر نزن که اشتباه محضه !

الان بیشتر بازها برای استفاده از هسته های بیشتر پرزدانده بهینه سازی شدن و اون 640 تو بازیها بهتر ظاهر میشه. بازم اگر میخوای 440 بگیری مشکلی نیست بگیر و بقیشو بزار رو گرافیک ولی رم رو 2 گیگ نگیر که سیستمت به شدت کند میشه تو بازیها ! از رم به هیچ عنوان نباید زد چون تاثیر کم و زیاد بودنش خیلی زیاده !

شما مادربرد هم 770 extreme هم بیگیری انتخاب خوب و مناسبی هست.

--------------------------------------------

به هر حال این سیسیتم پایانی پیشنهادی منه با توجه به خواسته خود شماست . خودتون چیزیشو میخوای تغییر بدی به عهده خودته !

Asrock 770 Extreme 3 = 98

1600 corsair 2 = 35

athlon II X4 440 = 78

و برای گرافیک 234 میمونه. شما نزدیکرین اپشنت از بالا 460 EVGA به قیمت 239 و از پایین همون 450 هست. میتونی همون طور که گفتی رم رو 2 گیگ بگیری و عوضش 460 رو برداری و در اولین فرصت رم رو بکنی 4 گیگ . این یک را حلی هست که به چیزی که میخوای میرسی ولی تو این مدت که رمت 2 گیگه خودت تجربه خواهی کرد که رم پایین چقدر میتونه رو عملکرد کل سیستم تاثیر منفی بزاره

1

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

یک راهنمایی کامل به همراه توضیحات و دلیل می خوام واسه خرید سیستم واسه گیم فقط لطف کنین سوالات رو تک تک جواب بدیدhappy.gif

کل هزینم 1.000.000 تومن هست با احتساب موس، کیبورد، مانیتور، کیس و قطعات داخل کیس

موس و کیبرد و کیس اصلا مهم نیست می خوام ارزون ترین ها باشه و حتی بره توی حاشیه و حذفش کنید

تا اینجا دوستان زیادی این قطعات رو پیشنهاد دادن:

AMD X4 955 black Edition 3.2 Ghz 155.000 t

LG 20'' W2061 TQ (2ms) 182.000 t

Seagate 7200.12 500 Gb 42.000 t

ASRock 870 Extreme3 110.000 t

Liteon DVD-WR sata 25.000 t

تا اینجا تقریبا قطعی شده

------------ ------ ------ -----

Kingmax 2Gb 1333 26.500 t البته باید دوتا بگیرم جمعا 4 گیگ رم

Sapphire 6870 328.000 t

این دو قطعه هنوز قطعی نشده

در مورد رم دوستان گفتن هزینه کردن واسه Cl و Boss بیهودست و هزینه ای که روی رم بذارم متناسب با افزایش بازده و کارایی رم نیست

از طرفی رم ها هم به صورت Dual هستن و هم به صورت تک فروش

نمی دونم کدوم حالت بهتره و چه رمی رو بگیرم

واسه رم هم حداکثر 50 - 75 تومن می تونم هزینه کنم

نظر شما در مورد 15-20 تومن هزینه اضاف برای افزایش Boss و یا Cl چیه؟ توی گیم اون قدر تاثیر می ذاره که جای رم 50 تومنی رم 75 تومنی بگیرم یا نه؟

در مورد گرافیک هم اولین مسئله پایین اومدن قیمت ها بود بعضی ها پیشنهاد دادن تا یک ماه اینده صبر کنم

حالا نظر شما چیه؟ با سقف 300 - 350 تومن واسه گرافیک الان گرافیک بگیرم یا ارزش داره یک ماه صبر کنم؟ چه گرافیکی بگیرم؟

اهداف من برای خرید سیستم اینهاست:

1- واسه گیم

2- حتما خروجی های صدای دیجیتال و نوری داشته باشه و خروجی HDMI

3- از CPU بالای 4 هسته پشتیبانی کنه تا در اینده بتونم 6 هسته ای هم بذارم

4- به احتمال زیاد چند وقت دیگه رم ها رو دوبرابر کنم پس این مورد رو هم توی محاسبات حساب کنید ( اگه رمی با باس و تایمینگ ضعیف تری بگیرم میشه این کمبود رو در اینده با دوبرابر کردن رم ها جبران کرد؟ )

5- USb 3 و امکان کراس فایر هم خیلی مهمه چون دیگه امکان خرید کارتی بالای 200 تومن رو ندارم و احتمالا مجبور شم بعدا کراس فایر کنم

6- من قصد اورکلاک ندارم پس قطعاتی که قیمت بالاتری به خاطر اورکلاک دارن به کارم نمیان ولی باز هم اگه قطعه ای هست که بشه مقداری اون رو اورکلاک کرد بدون اینکه مشکل و ریسکی ایجاد کنه خوب به صرفه هست

بین ASRock & Biostar هم موندم

نمیدونم کدوم رو بگیرم

دوستان فقط لطفا با جزئیات و دلیل قطعات رو بررسی کنید

مهم ترین چیز واسم اینه که هزینه ای که میدم متناسب با افزایش کارایی قطعه هست یا عملا توی بازی تاثیر چندانی نمی ذاره

ممنونhappy.gif

لینک به دیدگاه

من تو بعضی موارد میتونم کمکت کنم . تو بقیه سوالات دوستان کمک میکنن . ممکنه جوابهای من رو هم کامل کنن برات

در مورد رم : دوستانت اشتباه میکنن . مسلما CL و باس رم تاثیر داره . ولی این تاثیر توی هر محیطی میتونه متفاوت باشه . تو بعضی از بازیها و نرم افزارها بیشتر و تو بعضیها کمتره . مخصوصا تو بازیها تاثیر داره . حالت dual هم واقعا فرق میکنه . سرعت رو خیلی افزایش میده . به نظر من شما یک جفت رم Corsair 2*2GB 1600 XMS3 C9 بگیری ضرر نکردی .

در مورد کیس : با توجه به اینکه سیستم برای گیم میخوای ببندی انتخاب کیس و پاور مناسب خیلی مهمه . کیس باید کولینگ مناسب داشته باشه و پاور هم باید کشش کافی برای سخت افزارها رو داشته باشه . شما میتونه کیس Green Magnum 2 به قیمت 48 تومان و یا Green X3 به قیمت 74 تومان برداری . دومی از سیستم کولینگ پیشرفته تر و طراحی خوبی بهره میره . اولی هم به نسبت قیمتش کیس خیلی خوبیه . پاور هم زیر 585 وات برنداری بهتره . هرچند 535 هم کارت رو راه میندازه . ولی ممکنه بعد از مدتی به مشکل بر بخوری . پاور هم برند معتبر بردار . همین گرین خیلی خوبه . 585 واتش حدود 110 تومان هست فکر کنم.

در مورد گرافیک : اگر میخوای حتما ATI باشه کارت خوبیه . البته اگر ارزونتر بخوای بگیری 6850 هم هست . ولی اگر Nvidia خواستی می تونی 460 با قیمت حدود 239 تومان که افت قیمت داشته تا الان و یا 470 با قیمت حدود 380 تومان بگیری .

در مورد مادربورد : به نظر من ASrock از Biostar بهتره .

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز

بودجه من 1.000.000 بیشتر نیست

اگه بخوام تا این حد هزینه پاور و کیس بدم پول کم میارم

واقعا این هزینه واسه کیس لازمه؟ یا 100 تومن واسه پاور لازمه؟

میشه یه کمکی کنید که با 1.000.000 تومن کیس ردیف شه ؟ البته با احتساب اینکه ممکنه تا یکی دو هفته یا بیشتر سیستم نگیرم و قیمت ها بیاد پایین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز .. من یک مقدار اینده نگر هم قاطی سیستم پیشنهادی کردم تا بعدا کم نیاره . یدتونم نره اگر قطعاتتون متعادل نباشه حتما یک قطعه باعث ایجاد محدودیت برای بقیه میشه.

2 گیگ رم به هیچ عنوان برای بازهای جدید کافی نیست.بازیهای جدید حداقل 2 گیگ رم نیاز دارن و شما رم مورد نیاز سیستم رو بهش اضافه کنی فقط 1.1 گیگ رم برای بازی خواهی داشت و بازی پر از لگ خواهد بود . این بدونید که وقتی رم کم بیاد بازی از pagefile استفاده میکنه که بسیار کندتر از رم هست و تاثیر منفی رم کم رو بیشتر هم میکنه. رم 4 گیگ الان حداقل نیاز است عزیز و من این رو از روی تجربه و بیش از 12 سال بازی و بستن سیستم بهت میگم.

شما با 2 گیگ سیستمت کم میاره تو خیلی از بازیها جدید . حتی برای یک خورده اینده نگری هم شده 4 گیگ ببند پشیمون نمیشی.

گرافیک به هیچ عنوان همه چیز نیست و نباید قطعات دیگر رو فدای گرافیک کرد. شما گرافیک 460 بنداز رو سیستم ولی پردازنده 440 باشه خودش یک مقدار گلوگاه خواهد شد . اگر هم فقط 2 گیگ رم بزاری رو سیستم اینقدر محدودیت برات ایجاد میشه که عملا از نصف قدرت 460 هم استفاده نمیکنی ! اون سیستمی که بهت معرفی کردم تمام قطعاتش هم سطح هم هستند و هیچ قطعه ای باعث ایجاد محدودیت نمیشه. شما الان 440 بگیری اورش نکنی یک مقدار محدودیت ایجاد میشه. تازه رم 2 گیگ برای بازی بسیار ناکافی هست.

چون بودجت محدوده نمیشه همه چیز رو با هم داشته باشی . اگر گرافیک بالاتر میخوای بیشتر هزینه کن ولی از قطعات دیگر نزن که اشتباه محضه !

الان بیشتر بازها برای استفاده از هسته های بیشتر پرزدانده بهینه سازی شدن و اون 640 تو بازیها بهتر ظاهر میشه. بازم اگر میخوای 440 بگیری مشکلی نیست بگیر و بقیشو بزار رو گرافیک ولی رم رو 2 گیگ نگیر که سیستمت به شدت کند میشه تو بازیها ! از رم به هیچ عنوان نباید زد چون تاثیر کم و زیاد بودنش خیلی زیاده !

شما مادربرد هم 770 extreme هم بیگیری انتخاب خوب و مناسبی هست.

--------------------------------------------

به هر حال این سیسیتم پایانی پیشنهادی منه با توجه به خواسته خود شماست . خودتون چیزیشو میخوای تغییر بدی به عهده خودته !

1600 corsair 2 = 35

athlon II X4 440 = 78

و برای گرافیک 234 میمونه. شما نزدیکرین اپشنت از بالا 460 EVGA به قیمت 239 و از پایین همون 450 هست. میتونی همون طور که گفتی رم رو 2 گیگ بگیری و عوضش 460 رو برداری و در اولین فرصت رم رو بکنی 4 گیگ . این یک را حلی هست که به چیزی که میخوای میرسی ولی تو این مدت که رمت 2 گیگه خودت تجربه خواهی کرد که رم پایین چقدر میتونه رو عملکرد کل سیستم تاثیر منفی بزاره

1

احیاناً اگه 100 تومن دیگه به بودجم اضافه کنم جمعاً میشه 555 تومن برای این 4 قطعه اونوقت چی پیشنهاد میدید

نظر خودم رو گرافیک 6870 هست

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز

میشه یه کمکی کنید که با 1.000.000 تومن کیس ردیف شه ؟ البته با احتساب اینکه ممکنه تا یکی دو هفته یا بیشتر سیستم نگیرم و قیمت ها بیاد پایین

من الان برات یک سیستم پیشنهاد میدم . این پیشنهاد بر اساس سلیقه خودمه . اگر دوست داشتی میتونی از توش قطعاتی رو عوض کنی که مطابق سلیقه خودت بشه .قیمتها از سایت لیون برداشته شده.

CPU Intel i3 550 1156: 141000

M.B ASROCK H55 Extreme3: 149000

Ram Corsair 2*2GB 1600 XMS3 C9: 75000

H.D.D W.D Green 500GB 32MB : 48000

Vga EVGA GeForce GTX 460 1GB: 239000

DVD RW SONY 22X SATA: 29000

LCD LG W2061TQ: 190000

CASE GREEN MAGNUM 2: 46500

Power Green GP635B-US: 102000

K.B A4TECH KB-720 USB: 9800

MOUSE A4TECH X6 73MD: 9000

SPEAKER GENIUS SP-S110: 8500

MODEM ZOLTRIX JAZIRE: 12500

اینها جمعا میشند 1059300 تومان . البته مطمئنا آقای حسینی تخفیف هم میدن . فقط 60 تومان بالاتر از چیزیه که گفتی . ولی فکر میکنم هماهنگی خوبی داشته باشه . البته اگر بخوای از SLI استفاده کنی و بعدا رو این سیستم کارت 460 دیگه ای بزاری توصیه میکنم که POWER GREEN GP685B رو برداری که 23000 تومان گرونتره . امیدوارم کمکی کرده باشم.

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز

دوست گلم حامد جان سيستم خوبي پيشنهاد داده ولي اگر با مانيتور ميخوايد اينقدر هزينه كنيد به نظر من 2261 انتاخب بهتريه

لینک به دیدگاه

احیاناً اگه 100 تومن دیگه به بودجم اضافه کنم جمعاً میشه 555 تومن برای این 4 قطعه اونوقت چی پیشنهاد میدید

نظر خودم رو گرافیک 6870 هست

دوست عزیز 460 هم برای رزولوشن HD کافی هست و شما میتونین رو بقیه قطعات مثل پردازنده سرمایه گذاری کنی . به هر حال من 2 تا سری بهت معرفی مکن یکی با 6870 و یکی با 460 .

سری یک

kingston 1333 2 x 2GB = 54

athlon II X4 440 = 78

sapphire 6870 = 328

----------------------------

558

سری دوم

kingston 1333 2 x 2GB = 54

Phenom II X4 955 = 159

EVGA 460 GTX = 239

----------------------

550

این پردازنده 955 خیلی قویتر از از 440 هست و تو بازهای بسیار موثرتره و با اون هسته اضافی و کش L3 تا 30% افزایش فریم هم خواهی داشت ! سری دوم برای بازی تو HD بسیار عالی هست و هیچ قطعه ای کم نمیاره و برای هم محدودت اجاد نمیکنندو فریمهای فوق العاده میگیری. اون 460 تو خیلی بازیها از 5850 که من دارم هم قویتره.

ولی تو سری اول 440 برای 6870 کلی محدودیت ایجاد میکنه...

این review رو هم ببین . 460 کاملا برای بازی تو HD با تمام جزئیات کافیه !

http://www.bit-tech....-card-review/10

http://www.bit-tech....s-card-review/7

حالا انتخاب با خودتونه !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه سی پی یو Phenom II X4 940 3.0GHz دارم و میخوام یه مادربرد پیشرفته تا 200تومن براش بخرم. پیشنهادتون چیه؟

باسپاس

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حالا که اینقدر بودجه گذاشتی یک 15 تومان دیگر هم بزار روش و Asrock 890FX Deluxe4 بگیر.

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3144

کراس فیر 16-16 به علاوه کلی قابلیت دیگر .... یک برد کاملا حرفه ای است و USB3 و SATA III و همه امکانات دیگر رو هم داره !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حالا که اینقدر بودجه گذاشتی یک 15 تومان دیگر هم بزار روش و Asrock 890FX Deluxe4 بگیر.

http://lioncomputer....product_id=3144

کراس فیر 16-16 به علاوه کلی قابلیت دیگر .... یک برد کاملا حرفه ای است و USB3 و SATA III و همه امکانات دیگر رو هم داره !

باسلام

دوست عزیز این بورد سی پی یو منو ساپورت نمیکنه.

لینک به دیدگاه

باسلام

بهترین کار اینه که cpu 70-80 رد کنی بجاش اینارو بگیری:

asrock 880g extreme 3 155

amd 955 150-160

لینک به دیدگاه

باسلام

مادربردهای AM3 پردازندهای AM2+ رو نیز ساپورت میکنن.

http://www.amd.com/us/products/desktop/chipsets/8-series-integrated/Pages/amd-890fx-chipset.aspx

لینک به دیدگاه

باسلام

قطعا داری اشتباه می کنی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

شما نمی تونید 9850 رو روی am3 سوار کنید چون نترلر ddr3 نداره 920 و 940 همین جورین.

لینک به دیدگاه

دوستان اگه یه سری به سایت اصلی سازندگان مادر برد بزنید و توی مشخصات هر مادربرد قسمت CPU SUPPORD LIST رو بخونید متوجه میشید که بردهای جدید 940 رو ساپورت نمیکنن.

باسپاس

لینک به دیدگاه

من الان تازه دیدم که شما نوشتی 940 ... من داشتم اونو 945 میخوندم Oh%20Go%20On.gif... شما درست میگید اشتباه از من بود .

شما بهتره 940 رو بفروشی بزاری رو کل پولت ببینی چقدر میشه. گرفتن مادبرد DDR2 الان کاملا اشتباه است و خودت عملا جای ارتقا رو میبندی !

اگر خوب بفروشیش و بزاریش رو 200 تومان میتونی یک 6 هسته ای 1055 + یک برد خوب بگیری !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من برای انتخاب بین PHENOM II X6 1055T و AMD Phenom II 965 X4 موندم. به نظر شما برای مادربرد M.B M4A89GTD PRO/USB3 کدو سی پی یو رو ببندم خوبه.

و همچنین 4گیگ رم هم میخوام ببندم . پیشنهادتون چیه.

باسپاس

لینک به دیدگاه

با اون مادربرد بدون شک 1055 انتخاب بهتری است ..... تفاوت قیمت 965 و 1055 خیلی کمه و این در حالی است که شما 2 تا هسته اضافی هم خواهی داشت و دربازیهای و برنامه های جدید که از هسته های بیشتر استفاده میکنن بسیار موثر خواهد بود. در ضمن اون مادربرد برای اورکلاک 1055 نیز بسیار ایده ال و شما به راحتی خواهید توانست به فرکانس 3.9 - 4 گیگاهرتز برسید . البته نیازبه گرفتن یک کولر بهتر خواهد بود.

در اخر 1055 از هر جهت انتخاب بهتری است با توجه به قیمت و قدرت !

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=111

برای مشاهده قیمت

لینک به دیدگاه

سلام . من یک فلش مموری 4 گیگ میخوام . سرعت و طول عمر بالا داشته باشه . اندازه و شکلش مهم نیست . فقط خیلی کوچک نباشه . هر چی ساده تر بهتر . ممنون میشم چند تا مدل پیشنهاد بدید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . من یک فلش مموری 4 گیگ میخوام . سرعت و طول عمر بالا داشته باشه . اندازه و شکلش مهم نیست . فقط خیلی کوچک نباشه . هر چی ساده تر بهتر . ممنون میشم چند تا مدل پیشنهاد بدید .

من مدل پاتریوت REAGE رو به شما پیشنهاد میکنم فعلاً بالاترین سرعت تو خوندن و نوشتن رو هم در اختیار داره یهنی 25 تا 27 که این عدد خیلی بالایی هست نسبت به رقیبان 16 گیگش حدود 45 تومن هست شایدم ارزونتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...