رفتن به مطلب

فعال سازی بازی شبگرد طلوع تاریکی ؟ (ورشکستگی شرکت،عدم فعال سازی)

Recommended Posts

سلام،مدتها دنبال این بازی بودم فروشگاهی پیدا نکردم، اما بلاخره تونستم تو آرشیو قدیمی خودم بازیو پیدا کنم چون سال 93 بازیو خریده بودم،مشکلی که هست اینکه شرکت ورشکسته شده،سایتشون از کار افتاده الان هر کاری میکنم بازی فعال نمیشه 

جواب اس ام اس فعال شدن که نمیاد،آنلاین هم فعال نمیشه

چه کاری میشه کرد ؟ میتونیم درخواست کرک شدن این بازیو بدیم ؟ دیتا بازی دو تا DVDهست که زیر 8 گیگ حجمشه میتونم میتنم یه روزه آپلودش کنم

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

برید داخل این سایت shabgardgame.ir فعال ساز جدید و دانلود کنید عشق کنید یکی انگار فعال سازشو ساخته

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

فعال ساز جدید بازی ساخته شده از سایت shabgardgame.ir می تونید دریافتش کنید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۱۶ در 00:21، شبگرد گفته است:

برید داخل این سایت shabgardgame.ir فعال ساز جدید و دانلود کنید عشق کنید یکی انگار فعال سازشو ساخته

58 دقیقه قبل، rastin36 گفته است:

فعال ساز جدید بازی ساخته شده از سایت shabgardgame.ir می تونید دریافتش کنید

قابل توجه بازدیدکنندگان محترم تاپیک

این فعال‌ساز توسط شرکت تولید کننده بازی تولید نشده، صرفا توسط یک هوادار ساخته شده و رایگان نیست

توجه: در صورت استفاده از فعالساز و ایجاد مشکلات و خسارات امنیتی و حریم خصوصی، تیم لیون کامپیوتر هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

با تشکر

لینک به دیدگاه

۵۰ دقیقه قبل، EHSANRF گفته است:

توجه: در صورت استفاده از فعالساز و ایجاد مشکلات و خسارات امنیتی و حریم خصوصی، تیم لیون کامپیوتر هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

با تشکر

یعنی اگه اون سایت کلاه برداری بکنه ،کاربر اینجا بیاد از لیون شکایت بکنه ،لیون جواب گو باید باشه؟

این چه مدلیه 

مثل اینه من برم بیرون تو خیابون دزد کیفمو بزنه ،بعد برم از شهرداری شکایت کنم ،چون تو خیابون دزدیده

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، EHSANRF گفته است:

قابل توجه بازدیدکنندگان محترم تاپیک

این فعال‌ساز توسط شرکت تولید کننده بازی تولید نشده، صرفا توسط یک هوادار ساخته شده و رایگان نیست

با تشکر

۲ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

یعنی اگه اون سایت کلاه برداری بکنه ،کاربر اینجا بیاد از لیون شکایت بکنه ،لیون جواب گو باید باشه؟

این چه مدلیه 

مثل اینه من برم بیرون تو خیابون دزد کیفمو بزنه ،بعد برم از شهرداری شکایت کنم ،چون تو خیابون دزدیده

به صورت قانونی از اینجا خرید کنید !

https://hayoola.com/game/2009/شبگرد-طلوع-تاریکی#!/

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ در 20:34، Coffee Addicted گفته است:

به صورت قانونی از اینجا خرید کنید !

https://hayoola.com/game/2009/شبگرد-طلوع-تاریکی#!/

طبق گفته سایت shabgardgame فعال ساز جدید فقط برای اون دوستانی ساخته شده که دیسک بازی رو داشتن و یا تازه خریداری کردن و اصلا شامل خود بازی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کسایی که تاحالا دیسک بازی رو نداشتن باید از سامانه هیولا استفاده کنن که شامل خود بازی هست

و من کاربر اینجا غیر قانونی بودن این کار رو ندیدم!!

ویرایش شده توسط شبگرد
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، شبگرد گفته است:

طبق گفته سایت shabgardgame فعال ساز جدید فقط برای اون دوستانی ساخته شده که دیسک بازی رو داشتن و یا تازه خریداری کردن و اصلا شامل خود بازی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کسایی که تاحالا دیسک بازی رو نداشتن باید از سامانه هیولا استفاده کنن که شامل خود بازی هست

و من کاربر اینجا غیر قانونی بودن این کار رو ندیدم!!

میدونم...چون فایل دانلود این بازی هیچوقت در دسترس نبوده فقط کسایی که پولشو دادن میتونن استفاده کنن ، کرک هم نشده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...