رفتن به مطلب

خبر بد: سایت های دانلود بازی از قرار دادن بازیها جهت دانلود منع شدند !

saeedx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نمیدونم چقدر حقیقت داره ولی یه خبرهایی رسیده مبنی بر اینکه وزارت ارشاد به سایت های دانلود بازی گیر داده که دیگه نباید بازیها رو روی سایت برای دانلود قرار بدهند !
ظاهرأ اکثر سایت های بزرگ ، الان چند روزی هست که دیگه بازیهای جدید رو قرار نمیدن ... !

24351525335142.jpg

لینک به دیدگاه

واقعا مسخرست! تعجب نمیکنم اگه حقیقت داشته باشه ...

ویرایش شده توسط ExoTicBoy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من سایبر پانک دانلود نکردم برم واسه دانلود ؟ منتظر بودم فیکس بشه و دی ال سی بیاد واسش

لینک به دیدگاه

اگه خراب شد ،از سایت های تورنت و سایت های خارجی مشابه استفاده کنید

فیت گرل سایت خودشو داره

GoG هم www.gog-games.com

Steam unlocked 

و مشابه

لینک به دیدگاه

میخوان ملت از سایتای خارجی دانلود کنن تا اون زینترنت نیم بها هم کلا بره به خاطرها و حجم سایتای خارجیو چوبله حساب کنن

لینک به دیدگاه

خب خب خبر رسیده که :شایان ذکر است برای استریم کردن، باید از بازی‌هایی که پروانه انتشار از بنیاد دریافت کرده‌اند، استفاده شود. برای اطلاع از بازی‌هایی که پروانه انتشار دریافت کرده‌اند می توانید به سایت  www.ESRA.ircg.ir مراجعه فرمایید.

جالب هست حتی برای استریمر ها هم این ها دارن تصمیم میگیرن چی  اراعه بدن!!!

و اینکه : برای فارسوید و سایت های بازی آندروید هم این ها دارن محدودیت میزارن ! 

دوستان خبر هارو صددرصد تایید نمیکنم.

لینک به دیدگاه

من پارت پارت رد دد۲ رو دان میکردم  ۱۰ گیگش مونده گذاشته بودمش برا دوشنبه سوری  الان زدم دانلود تا لینک مسدود نشه  ممنون از خبر

لینک به دیدگاه

در در 11 اسفند 1399 در 22:31، saeedx گفته است :

اینکه یه نامه با دوتا مهر محرمانه به همین سادگی اینجا داره دست به دست میشه مشکوک نیست ؟!!!

پ ن :

ناگفته نماند تجربه ثابت کرده هیچ محدودیتی پایدار نیست

بذارین هر وقت چیزی واقعا عملی شد اون موقع وقت برای پیدا کردن راه حل هست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

حالا اینقدر اسم سایت‌های مسدود شده رو بیارین و بنویسین که همین فروم هم مسدود بشه...!!! 🙄😁

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که از بازیایی که تو سایتای داخلی بود، دل خوشی ندارم، یا بازی ناقص بود، یا مشکل داشت. بیاید کلا از ت.و.ر.ن.ت بازی بگیگیریم!

لینک به دیدگاه

رفقا من از تورنت دانلود میکنم هم به قوی شدن شبکه کمک میکنم هم بیت تورنت که یه ارز دیجیتال هست بهم میده با نت نامحدود شما همنیکارو کنید ولی دقت کنید باید seeding انجام بدید یعنی بد از دانلود همون فایل رو سید هم بکنید تا بقیه سرعت دانلودشون بره بالا اگر اینکارو نکنید میشید لیچر

کلا سرعت دانلود شما به این بستگی داره چند دارن همون فایل رو سید میکنن بقای شبکه به همین بستگی داره ولی مواظب سایت هایی که لینک تورنت دارن هم باشید همشون مورد اعتماد نیستن حالا قدر سایت های داخلی رو میفهمید اونجا بعضی سایت ده تا لینک تبلیغاتی میفرستنت بعد میبینی خبری هم از نیست

این سایت خوبه thepiratebay.org

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

این قضیه حقیقت داره و سایت ها باید مجوز دریافت کنند و بازی هایی رو که بنیاد بهشون مجوز میده قرار بدن که فکر میکنم خیلی از بازی ها رو نمیشه دیگه قرار داد، الان شما بخواهید مجوز برای سایتتون بگیرید میگن اسم دامنه سایت به همراه لیست تمامی بازی هایی که در سایت قرار دادین رو برای ما بفرستین تا بررسی کنیم.

اینجور که بوش میاد بهتره از همون تورنت و سایتهای خارجی دانلود کنیم.

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه با دانلودها در ارتباطم و خب گفتن بهشون ابلاغ شده

اما هنوز زیاد جددی نیست

ولی احتمالا بعد از انتخابات و دولت اصولگرا اینده به صورت جددی عملی بشه

و حتی محدودیت های بسیار بیشتر

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

هی تورنت نگین فردا یه بلایی سر همونم میارن، تمومش کنید ، هر وقت خبر رسمی گرفتین تاپیک بزنید. کلا همه چی مسخرست اینجا...

تورنت یک شبکه غیر متمرکز هست و بلایی سرش نمیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...