رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیلی وقت پیش ها که میخواستم سیستم ببندم یکی از دوستان از سایت بازیسنتر لیون کامپیوتر رو به من معرفی کرد منم اونموقع گفتم اینم یکی از اون سایت های درپیته :D اما الان که فکر میکنم می بینم چقدر اشتباه میکردم. به تازگی هم یک کارت گرافیک از بچه های سایت خریداری کردم. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام ....

من چند سال پیش .  دقیق یادم نمیاد !

داشتم  تو ولیعصر میگشتم  و مغازه هاشو نگاه میکردم  که سر از لیون کامپیوتر در آوردم .

بعد از چند سال  دیگه  داشتم  تو اینترنت  میگشتم  دوباره  سر از لیون کامپیوتر در آوردم .  

( نمی دونستم  سایت  هم  داره )  :x

فردا هم بری تو خیابون سر از لیون کامپیوتر درمیاری ... =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

سلام

سال 89 بود به همراه یکی از دوستان که آقای حسینی رو میشناخت رفتیم پیش آقای حسینی برای خرید گرافیک EVGA GTX560از همون جا بود که دیگه مشتری ثابت آقای حسینی شدم و همیشه به من لطف داشتن.(به قیمت 372 هزار تومن یادش بخیر قیمت های اون زمان)

اون زمان لیون یه دفتر تو طبقه3 یا4 یه ساختمان بود.

اون زمان یه سیستم بید مزایده داشت سایت که خیلی جالب بود.

فعالیت تو فروم رو از سال 91 شروع کردم.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

من چرا یادم نمیاد؟ :-?

یا دنبال خرید سیستم بودم!

یا میخاستم سیستممو بفروشم!

یا مشکلی برا سیستمم پیش اومده بوده شاید!

در هر صورت خیلی خوشحالم که با لیون اشنا شدم واقعا سایت مفیدیه !!! :big hug:

لینک به دیدگاه

من چرا یادم نمیاد؟ :-?

یا دنبال خرید سیستم بودم!

یا میخاستم سیستممو بفروشم!

یا مشکلی برا سیستمم پیش اومده بوده شاید!

در هر صورت خیلی خوشحالم که با لیون اشنا شدم واقعا سایت مفیدیه !!! :big hug:

کلا شما خودشو ناراحت نکن =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

من هنوز باهاش آشنا نشدم، همینجا تکذیب میکنم این وصله ها به من نمیچسبه ولی خیلی نازه . دوستم میگه اگه اخلاقمو درست کنم میره برام خاسگاریش. :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

از کجا میدونی این لیون (شیر) ماده باشه ؟؟؟ شاید نر باشه ... اونم از اون سبیل کلفتا ... واقعا برات متاسفم ندیده عاشق شدی ...جوونای امروزی همینن دیگه ندیده عاشق میشن ... =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من هم از طریق سرچ قطعه با لیون اشنا شدم اون موقع هیچی از سیستم نمیدونستم با اینکه لیسانس کامپیوتر دارم :wacko:  و یه مدتی مرتب سر میزدم و پست ها رو میخوندم از شخصیت اقای حسینی خیلی خوشم اومد ثبت نام کردم و الان خیلی خیلی بیشتر از موقع از قطعات سیستم سر در میارم . و این رو فقط و فقط مدیون لیون عزیز و اقای حسینی عزیز میدونم و همیشه بهش وفادار میمونم . 

خدا لیون رو هیچ وقت از ما نگیره. :)

لینک به دیدگاه

اول تو سایت hotoverclock فعالیت میکردم

سایت خیلی خوبی بود

اونجا چند بار تعریف لاین رو شنیدم

بعد اینکه اون سایت رو ترکوندن به سایت لاین کوچ کردم :) و خدا رو شکر جو اینجا رو خیلی دوست دارم .همه ی برو بچز باحالن .  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  مخصوصا داش حمید و حاج مهدی (MAHDI_VAMPIRE) :D و ........

لینک به دیدگاه

سایت خیلی خوبی بود

بعد اینکه اون سایت رو ترکوندن به سایت لاین کوچ کردم :) و خدا رو شکر جو اینجا رو خیلی دوست دارم .همه ی برو بچز باحالن .  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  مخصوصا داش حمید و حاج مهدی (MAHDI_VAMPIRE) :D و ........

:x باعث افتخاره دوستی باشما داداش مهدی @};-

ایشالا همیشه خندون وموفق باشی :)

لینک به دیدگاه

سایت خیلی خوبی بود

ما مخلص شمائیم ...این حرفا چیه ... :D :D :D :D

راستی یه چیزی ...این حمید نیستا ...حمید رفته هندوستان و الان نائب رئیسش (پیشی خوشمله ) به جاش فروم رو چک میکنه ... =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من تو پی تی دیدم همه میگن فروم همسایه  :D کنجکاو شدم ببینم فروم همسایه کجاست بعد اینجارو پیدا کردم  ^_^

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

با اين که اصلا قديمي نيستم اما اصلا يادم نمياد :))))))

لینک به دیدگاه

من دنبال خرید سیستم بودم که دیدم قیمت ها خیلی عالیه و خیلی فروم مفیدیه و خیلی چیز ها یاد گرفتم

لینک به دیدگاه

سلام

بنده قصد خرید کارت گرافیک داشتم که مدلش نوشتم اول رفتم تو شهر خودمون نداشت بعدش از یکی از دوستان پرسیدم سایت لیون را معرفی کرد و از اونجا بود که با سایت لیون آشنا شدم

خیلی هم سایت خوبیه هم از نظر قیمت محصولات و خدمات و انجمش

با تشکر از مسئولین

موفق باشین :x

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

lبا سلام منم توسط دوستان همکارم بنده قبلا مغازه کامپیوتر فروشی داشتم :x @};- :)

لینک به دیدگاه

از طریق پی تی آشنا شدم.

تاپیک لیون کامپیوتر در پرشین تولز

دیدم کار مدیر و ایناش ردیفه عضو شدم.

پشیمون هم نیستم.

ویرایش شده توسط hesam.demon
لینک به دیدگاه

من می تونم بگم شاید از ابتدای تاسیس سایت لیون با هاش آشنا بودم. مثل خیلی ها با سرچ سایت رو پیدا کردم

بیشتر برای چک قیمت قطعات و موجودی های به لیون سر میزدم. چند ساله که آقای حسینی رو میشناسم و تا حالا جایی ندیدم ازشون بد بگم.

یادمه یه تایپیکی چند ساله پیش توی pt داشتن که خوب پیشرفت کرده بود. نمیدونم چرا اون تایپکو بستن و جدیدا یه تایپیک جدید افتتاح کردن.

ولی توی انجمن لیون با این یوزر تازه عضو شدم ( البته قبلا عضو بودم ولی یوزر و پس رو فراموش کردم.حتی ایمیلی که باهاش ثبت نام کرده بودم هم یادم رفته :D  )

ویرایش شده توسط aminda
لینک به دیدگاه

درود

من هم بگم که چه طور با لیون کامپیوتر آشنا شدم ؟

عزیز دلی شما آقای حسینی.

شکسته نفسی میفرمایید.

واقعا آشنایی با لیون خاطره خوشی بود.

سال 90 بود و من میخواستم سوکت 2011 بخرم و هیچ جا جز لیون نداشتن. تازه این سوکت با مادربورد اینتل عرضه شده بود و فقط توو سایت لیون بود و من از رشت با لیون تماس گرفتم و یه مادربورد dx79to با 3930k خواستم که آقای حسینی فرمودند که چون این قطعات خاص هستند باید هزینشون کامل پرداخت بشه و بیعانه پذیرفته نیست. منم توو یه حرکت عجیب بدون شناخت و با اعتماد به گفتار صادقانه آقای حسینی کل مبلغ رو پرداخت کردم و آقای حسینی فرمودند که تا بیای تحویل بگیری میزارم توو ویترین تا بیای دنبالشون یک هفته بعد رفتم که تحویل بگیرم و دیدم توو ویترین هستند و اینجوری بود که از اعتمادی که کردم واقعا راضی و خوشحال شدم و الان دوستی به این عزیزی دارم و بعدشم آقا پوریا زحمت اسمبل سیستمو برام کشید.                         

لینک به دیدگاه

کارت خیلی درسته آقای حسینی

ویرایش شده توسط Hamid Mohammadi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه تو شهر ما (تبریز) بعضی از فروشنده ها میبینند از قیمت قطعه ای خبر نداری بهت میندازن

منم 2 سال پیش برای سرچ قطعه و دونستن قیمتش از طریق گوگل با لیون آشنا شدم .

و اینو بگم لیون مناسبترین قیمتها رو ارائه میده

با تشکر از همه مدیران ، مسئولان و زحمت کشان لیون :x @};- :x

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بزن لایکو به افتخار لیون خودمون ...هیپ هیپ هورا ...

برای من مهمترین چیز قبل از آشنایی با لیون ...آشنایی با آقای حسینی و آقای معتمدی گل ئه ...و صد البته جیجر های گل لیون ... :x :x :x :x :x :x :x :x

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...