رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چطور با لیون کامپیوتر و فروم آن آشنا شدید ؟;)

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من داشتم واسه قيمت قطعات سرچ ميزدم ! ديدم اين سايت سايت جالبيه !! ديگه اومدم عضو شدم . حالا خودت چي ؟؟؟

لینک به دیدگاه

محمد جان منم از 7 ماه پیش این سایت رو می شناختم تا ماه سپتامپر عضو شدم اونم مثل شما سرچ قطعه!!!

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

درود

من هم بگم که چه طور با لیون کامپیوتر آشنا شدم ؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقای حسینی دیگه این حرفا چیه شما خودتون سرورید عزیز

حالا بگذریم خودمونیم آقای حسینی شما چه جور فکرتون حالا به غیر از این حرفا به این رسید که یه سایتی با همچین امکاناتی بسازید؟(پله اول؟) تا شاید تجربه ای باشه برا دوستان عزیز و همچنین خودم

با تشکر

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام

من هم میگم . یکی از دوستام که کارش فروش قطعات کامپیوتره این سایتو بهم معرفی کرد.چون من ازش چند تا مدل مین خواستم اونم آدرس این سایتو داد و گفت خئدت برو مدلارو ببین.

لینک به دیدگاه

با سلام

من هم مثل خیلی از دوستان دیگه هنگام سرچ کلمه ی (قیمت قطعات) در جستجوگر گوگل با این سایت آشنا شدم.

تا یه مدت فقط برای دیدن قیمت قطعات به این سایت سر میزدم ولی بعد از چند ماهی که فروم افتتاح شد من هم عضو شدم.

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوسنان

تاپیک قشنگیه .

خوب من هم باید بگم که چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدم .

از اول میگم .

من کارم رو از سال 1374 از شهر مشهد در زمینه سخت افزار شروع کردم البته نه به صورت جدی بالعکس کاملا شوخی شوخی این کار رو شروع کردم در اونجا در یک شرکتی به صورت مجانی کار میکردم . زیاد از سخت افزار سر در نمیاوردم ولی کار میکردم . کنجکاو هم نبودم که اینها چیه اصلا اون موقع سیستمهای 286 و 386 و 486 و چند وقت بعد پنتیوم اومد این دیگه غولی بود . اون موقع ما اون رو به یک کسی که میخواست یک آرایشگاه مدرن بزنه با یک دوربین فروختیم 1200000 تومان که اون زمان طرف ماشینشو فروخته بود که این سیستم رو بخره که از مشتریها توی آرایشگاه زنانه عکس بگیرن و با مدلهایی که توی نرم افزاری که اون زمان بود بزارن و بگن مثلا این مدل بهت میاد .

خلاصه ما هم کارمون این بود اینجا بود که از کامپیوتر خوشم اومد واقعا فهمیدم میشه کاری باهاش کرد. ادامه دادم و به تهران اومدم و شروع به کار کردم و ادامه دادم و ما با شهرهای مختلفی کار میکردیم و خودم چون بچه شمال بودم یه دفتر هم اونجا زدم و اونجا با آقا جاوید آشنا شدم و واقعا این شخص باعث شد من اینترنت رو خوب بشناسم (البته قبل از این گولد کوئست بود که بهم فهموند ه میشه کالایی رو در هر جای دنیا که باشی میتونه از طریق معجزه قرن یعنی اینترنت به دیگران راحتتر معرفی کرد ) خلاصه در سال 1384 یک سایتی به نام لیون کامپیوتر ساخته شد خیلی ساده البته توسط آقا جاوید خوب اولاش زیاد جالب نبود ولی چند باری که از بعضی از شهرها تماس گرفتن کم کم سایت تغییر کرد که الان خودتون همه چیزش رو دارید میبینید .

من از اینجا از دوستان خوبم آقا جاوید , آقا مصطفی خیلی تشکر میکنم واقعا بهم کمک کردن و

از همه شما دوستان آقای خسروی , آقای حسینی و همه شما عزیزانی که با پستهای خوبتون در این راه همراه ما هستید تشکر میکنم .

این بود داستان ایجاد لیون

اگر چیزی یادم رفت منو ببخشید

لینک به دیدگاه

یادش بخیر من دنبال اسپیکر بودم و تو سایتها رو میگشتم که نا گهانی نوشته ای دیدم که نوشته بود تست تصویری اسپیکر های ویکر که من هم از اسپیرهای ویکر خیلی خوشم می اومد به خاطر کیفیتشون خلاصه محل کار و دفتر آقای حسینی نزدیک به محل کار پدرم بود که من آدرس رو دادم و پدرم هم برای خرید اسپیکر رفته بودند پیش آقای حسینی و وقتی پدرم به منزل اومدند خیلی از آقای حسینی تعریف کردند مثلا برای ما اسپیکر آورده بود شیش ساعت داشت از آقای حسینی تعریف میکرد (شوخی) ولی خداییش آقای حسینی تعریف هم دارند باید از نزدیک ایشون رو ببینید که چقدر گل و دوست داشتنی هستند و بعد از اون جریان هم من بیشتر به سایت سر زدم و خلاصه این رو بگم من فقط و فقط و فقط توی این فروم عضو هستم و توی هیچ فروم دیگه ای عضو نشدم و این فقط به خاطر وجود نازنین آقای حسینی و شما بچه های دوست داشتنی فروم هستش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

عجب تاپیکی شد دوستان

در ضمن از لطف همتون ممنونم و امیدوارم که بتونیم واقعا محبتهای شما عزیزان رو جبران کنیم

لینک به دیدگاه

دوستان حالا واقعآ تایپک قشنگی زدیم ؟!!!؟

لینک به دیدگاه

من داشتم دنبال قيمت قطعات ميگشتم كه تو p30world عليرضا(iriali ) تو يه پست نوشته بود يه سايتي هست كه قيمت هر قطعه كه خاستيو خيلي سريع بهت ميگن منم امتحانش كردم خيلي زودم جواب گرفتم .

اگه دقت كرده باشيد اولين پست قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح... رو من زدم و قيمت خواستم ;)

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید قیمت اینارو میخواستم

intell core2quad q66oo

main asus p5k deluxe

vga 8800gt

ram crucial 2*1gig 1066

hard 500 wd 32mb boffer

hard 320 wd 16mb 7200

power green 530a

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید قیمت اینارو میخواستم

یعنی iriali جان شما قیمت اینا رو اولین بار از سایت لیون می خواستید!!؟

لینک به دیدگاه

یعنی iriali جان شما قیمت اینا رو اولین بار از سایت لیون می خواستید!!؟

اون پست اقا ایمانه

لینک به دیدگاه

دوستان دیگه کسی نیست بگه چه جور با لیون آشنا شدند؟ به چه روشی ؟

منتظر تون هستم

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

منم اومدم!

در ابتدا سلام و عرض ادب دارم خدمت تمومیه دوستان و همچنین مدیریت محترم سایت سعید آقا! ... پیشاپیش عید فطر رو به همتون تبریک میگم!

آقا جریان ما از این قراره ...

من توی یه فرومی با یکی از دوستان (که الآن از بهترین دوستانم هستند!) آشنا شدم که برای معرفی یه سیستم مزاحمشون شده بودم ... MicroSystem عزیز! ... بعد معرفی اون سیستم رفتم برم که از فروشگاه های اطراف خونمون اون سیستم رو سفارش بدم ... اما دیدم که بدجور قیمتا بالاست ... این رو به میکروسیستم عزیز خبر دادم که ایشون شماره سعید آقا رو بهم دادن و ایشون رو یه شخص مشتری مدار معرفی کردن ... من زنگ زدم و خود سعید آقا این فروم رو به من معرفی کردند! ... و الآن هم که دارم باهاتون صحبت میکنم بسیار مزاحم سعید آقا شدم! ... مخلصیم جناب حسینی!

تا حالا هم که هنوز اون سیستم رو نخریدمش! ...

اینم نحوه آشنایی ما با سایت و فروم لیون!

موفق و پیروز باشید!

لینک به دیدگاه

سلام

من هم از طریق کولینگ سیس (کیوان خان در انجمن موش های سیاه) با لیون کامپیوتر آشنا شدم و اینکه گارانتی کننده فلش دیسک های تیم گروپ هستند !

انجمن خوبی برای مشاوره/انتخاب/خرید قطعات کامپیوتری هستش !

امیدوارم روز به روز پربارتر و کاراتر بشه و مسئولینش هم موفق باشند !

صابر

لینک به دیدگاه

سلام

من هم از چندین سال پیش جناب حسینی رو میشناسم و به وسیله خود ایشون با سایتشون آشنا شدم . ایشون همیشه ه من لطف داشتن و من هم خیلی خوشحالم که این آشناسی صورت گرفت و حالا در خدمت شما عزیزان هستم . به هر حال اینجا هم یه محیط صمیمی هستش و هم یه محیط جدی . جدیش اینه که قیمتا واقعی هستن و صمیمیش اینه که کمو بیش هممون با هم دوست هستیم . و به جرئت میتونم بگم این همون چیزیه که من میخوام .

به امید موفقیت همه شما دوستان

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اقا خوب شد این تایپیک و زدیما به نظرم تایپیک جالبی شده!

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

از طریق گوگل

همینکه جستجو کردم اولین سایتی که دیدم لیون بود

خوشم اومد

اول با یک نام کاربری دیگه وارد شدم همه اونو میدونیدش تا این که برادرم خرابش کرد

اما حالا با نام کاربری هومن در خدمت شما هستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...