رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من از طريق سرچ گوگل آشنا شدم ، مخصوصا زماني كه قيمت قطعات سخت افزار رو سرچ مي كردم . و متوجه شدم كه قيمت هاي درج شده خيلي واقعي هستند ديگه كاملا به اين سايت اطمينان پيدا كردم.

زماني هم كه به دنبال خنك كننده براي radeon 4850 مي گشتم به مقاله ي واقعا حرفه اي مقايسه خنك كننده ها برخورد كردم و عضو انجمن شدم.

خيلي هم خوشحالم:->

باعث افتخاره مونه که در اینجا حضور داریم امیدوارم که از اطلاعات شما بتونیم استفاده لازم رو ببریم .

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام ! راستش منم یادم نیست دقیقا چطوری با لیون اشنا شدم ! فقط یادمه همون بار اول که دیدمش خیلی خیلی ازش خوشم اومد ! احتمال میدم مثل سایر دوستان یا از طریق گوگل و یا سایت سخت افزار اشنا شده باشم ! راستش من ادم تک پرستی هستم و یه جورایی احساس دین میکنم ! مثلا اولین فرومی که باهاش اشنا شدم ! حتی برای خوندن هم به سایر فرومها سر نمیزدم و اینطوری به جریان نیگاه میکردم که اول مقاله های فروم خودمونو میخونم و بعدش ! مگر در مواقع اضطراری ! با این همه و با تمام این احساسات و احوالات من ! بچه های اونجا خیلی به من لطف نداشتند ! نه به من ! به همدیگه هم نداشتند !

واسه همین کلی دلگیر بودم و اصلا خوشم نیومده بود ! چون اولین تجربه ارتباطم با دیگران در نت بود ( البته به صورت فروم ) فکر میکردم جایی که هستم اونطوریه و حتما جاهای دیگه بهتره ! خلاصه بابت مسوولیتی که در اونجا به من محول شده بود ! استعفامو دادمو خداحافظی کردم ! بعد اون با فراغ بال به خیلی از فروم ها سر میزدم و فقط میخوندم ! کم کم پی بردم که نه بابا ! همه جا همین اش و همین کاسه ست ! و تصمیم گرفتم فقط خواننده بوده و بجایی تعلق نداشته باشم ! و فقط اگه کارم گیر بود برم تا کارمو راه بندازم همین ! مدتی به همین منوال گذشت ! تا اینکه یه شب بطور اتفاقی سر از لیون دراوردم !

یادمه اولین شب اشناییم ! مثل سابق در حال خودن بودم و در همون صفحات اولیه ! یه بحثی پیش اومده بود ! راستش الان خاطرم نیست بین کیا بود یا موضوعش چی بود ! فقط یادمه 2 تا کاربر که یکی سابقه بیشتری داشت ! باهم بحث شون شده بود ! و هر یک نظرات شو نوشته و دیگری هم پاسخ داده بود ! با اینکه طعم و مزه اون بحث بهیچ وجه از باب دوستی این حرفا نبوده و یه جوری دقیقا مخالف همدیگه بودن ! ولی هیچگونه بی احترامی رد و بدل نشده بود ! منظورم از بی احترامی ! فقط بکار بردن حرف های رکیک نیست ! بنظر من دلگیری و از همه بد تر دلشکستگی کسی ! خیلی بدتر از شنیدن یک حرف زشته ! حرف زشت روست ولی دلگیری پنهانه ! خلاصه اون 2 کاربر بعد از اعلام نقطه نظرات شون ( البته در کمال ادب و بدور از دلگیری و دلشکستگی هر یک ) در کمال ارامش و احترام از یکدیگر عذر خواهی کرده بودند !

و جالب تر از همه دیدم که مدیریت سایت نیز در کمال خونسردی و متانت به صحبت ها و نظرات ایشان گوش داده ولی برخورد خاصی نکرده بودند ! حتی من احتمال میدادم که بدلیل سابقه بیشتر یکی از کاربرها ! ممکنه ایشون مجبور به طرفداری از اون کاربر بشن ! ولی اینطور نبود ! و در انتها نیز ایشون با ارامش و مهربونی تمام ! جریان رو فیصله داده بودند ! یادمه بعد از مشاهده این موضوع ! با چندین برخورد دیگه هم مواجه شدم و خیلی حال کردم ! هم از برخورد دوستانه و مودبانه کاربرا و هم از برخورد سعید اقا ! که هر دوطرف رو داشت و نه حقیقت رو کتمان میکردند و نه باعث ناراحتی کسی شده بودند ! خلاصه اینکه من اون شب اینقدر با لیون و بچه هاش حال کردم و همینطور مقالات و پست ها رو میخوندم که یهو دیدم صبح شده و من از بس غرق خوندن بودم که متوجه گذشت زمان نشدم !

خلاصه از همون موقع طرفدار این فروم شدم و با اینکه پشت دستمو داغ کرده بودم تا دوباره در فرومی فعالیت نکنم ! ولی لیون و بچه هاش رو سوای سایرین میدیدم ! هر چند که همیشه به ما که برسه همه چی بر عکس میشه ولی همچنان لیون و لیونی ها رو دوست دارم ! تازه همه اینها مربوط به فروم لیون بود ! فروشگاش دیگه بماند !

کلا من نسبت به لقمه حلال ! خیلی وسواس دارم و حداقل درک ناقص من میگه که بسیاری از مشکلاتی که برای خونواده ها پیش میاد ! بدلیل لقمه حرومیه که توی اون خونه برده میشه ! و با دیدن قیمت های سعید اقا و نوع نگاهشون به جریان کسب و درامد ! بالاخره یکی رو پیدا کردم که بفهمه اصل جریان چیه ! و راه درست کدومه ! من مطمئنم سعید اقا با کمک حق همچنان سیر صعودی رو در پیش خواهند داشت و شاید در جوونی خیری از نظر مادیات و دسترنج خود نبرند ! ولی خونواده و بچه های ایشون با لقمه حلال و در اسایش خواهند بود و نتیجه زحمات پدر رو خواهند چشید و بنظر من دیدن سلامتی و اسایش خونواده دست کمی از لذت های جوونی نداره !

و خداوند وعده داده و وعده خدا حقه !

در انتها از اینکه در کنار شما دوستان هستم خیلی خوشحالم و ارزوی سلامتی برا همتون دارم ! یا حق

همیشه بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

درود

گرافيك بازي هاي جديد كاملا فكرمو ريخته بودن به هم

دوستام و نزديكانم سيستماي High-End يا Mid-End ميگرفتند و در مورد نحوه ي عملكرد و بازي هايي كه گرافيك بالا ميخاستن حرف ميزدن

كلي فكر كردم و نتيجه گرفتم كه بايد سيستممو ارتقا بدم

از قرار چون نميخاستم دوباره مثل سه سال پيش كلاه سرم بره

رفتم و شروع به تحقيق كردم كه دوباره پولم الكي حيف نشه

از دوستان و نزديكان و ... خبر از قيمت و نحوه ي عملكرد سخت افزار ها و كارت گرافيك ها ميگرفتم

و اخر ديگه از گوگل پرسيدم (سرچ:))

و توي صفحه ي اول سايت ليون اومد

واردش شدم و كلي اطلاعات گرفتم

و از صحت قيمتاشم از تطبيق دادن با بازار اطلاع پيدا كردم

و كلا سايت خوبيه و همچنين كه بچه هاي خوبيم داره كه همه هدفشون خدمت به خلقه(كتابي شد)

كلا خوشحالم كه با اين سايت اشنا شدم:D

لینک به دیدگاه

خوب من خيلی به سايت های خريد فروش سر ميزدم ،قيمت و رايان صبا اوّل ميرفتم نميدونم چی شد به اين سايت راه پيدا کردم و يادمه يک رويو در مورد اسپيکر ديدم که برام جالب بود يک سايت ايرانی اقدام به اينکار کرده باشه،به هر حال فکر کنم آنقدر جناب حسينی زحمت دادم پيش خودشون دعا ميکنن ای خدا اين از کجا سايت مارو پيدا کرد!!! اميدوارم تنوع جنس لاين کامپيوتر همينطور که پيشرفت داشته باز هم ادامه پيدا کنه

لینک به دیدگاه

خوب من خيلی به سايت های خريد فروش سر ميزدم ،قيمت و رايان صبا اوّل ميرفتم نميدونم چی شد به اين سايت راه پيدا کردم و يادمه يک رويو در مورد اسپيکر ديدم که برام جالب بود يک سايت ايرانی اقدام به اينکار کرده باشه،به هر حال فکر کنم آنقدر جناب حسينی زحمت دادم پيش خودشون دعا ميکنن ای خدا اين از کجا سايت مارو پيدا کرد!!! اميدوارم تنوع جنس لاين کامپيوتر همينطور که پيشرفت داشته باز هم ادامه پيدا کنه

:) ما مخلصیم ارش جان . باعث خوشحالیه که دوستانی مثل شما داشته باشم

لینک به دیدگاه

هر کسی که یه روزی دنبال سخت افزار باشه مطمئنا به این سایت سری میزنه و بازم مطمئنا برای ائلین بار که بیاد این سایت رو به لیست favoriteاضافه میکنه.

منم سخت افزار لازم داشتم ؛2/3 سال پیش.

و همیشه بهترین راه و اولین راه سرچ تو گوگل هست.

از گشت و گذار تو سایتای مختلف به این سایت رسیدم،راستش نسبت به سایتهای فارسی دیگه رتبش عالی بود

و واسه منم اومد تو Favorite

حالا هم به همتون خشته نباشید میگم

لینک به دیدگاه

درود

سال اینده یه سری تبلیغات گوگلی میخوام انجام بدم که فکر کنم رتبمون بالاتر میره . البته با برنامه ریزی که بتونیم کارهامون رو درست انجام بدیم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اي بابا!!!

من از برو بچ بازي سنترم! يه مدت بود دنبال سخت افزار بودم بچه ها گفتند ليون عاليه!:D=D>

و خيلي هم خوشحالم كه با اين سايت آشنا شدم.

(البته الآن ليست لپ تاپش خيلي كمه! خصوصا asus g50 vt-a1(چون من ميخوامش:D)

لینک به دیدگاه

:Dاز طریق سرچ:biosta tpower i45

واقعا هم از دانسته های دوستان استفاده کردیم

ممنون از سایت عالیتون

لینک به دیدگاه

به دنبال تعدای قطعه درخواست کمک از یکی از فروم ها کردم که دوستی (godsmak) این سایت بهم معرفی کرد...

ویرایش شده توسط bbk_agp
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من تو سایت p30world حدود 4 سال و نیم پیش عضو شدم

اونجا بودیم و تو انجمن سخت افزار فعالیت میکردیم این مربوط میشه به حدود3 سال پیش که من لیست قیمت قطعات سختافزاری رو قرار میدادم اونجا بود که توی همون تاپیک با آقا سعید حسینی گل آشنا شدیم و تو اون دوران یه چند باری هم برای ما لطفکردن لیست قیمتشون رو فرستادن و ماهم ویرایشاتی انجام دادیم روش و تو فایل PDF و DOC قرار دادیم و برای دانلود گذاشتیم که خیلی هم مورد توجه دوستان بود این قیمت ها

یادمه همون زمان هم میگفتن قیم لیون کامپیوتر نسبت به سایر شکرت های اینترنتی خیلی ارزونتر و نزدیک تره به بازار

خلاصه این بود جریان آشنایی ما با لیون کامپیوترو بعد اون هم دیدادرهای حضوری داشتیم که باعث آشنایی بیشتر ما با شرکت شد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

تو گوگل دنبال قيمت كنسول مورد علاقم مي گشتم كه تو اين سايت قينت هاي مناسبي رو پيدا كردم و عضويت در اين سايت خوب رو بهتر دونستم=d>

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من اوایل 2007هنگام سرچ در گوگل برای گرفتن قیمت قطعات با این سایت اشنا شدم و دیدم که قیمتها مناسبا و از حضور اقای حسینی در سایت و پیگیریشون خیلی خوشم امد وبیشتر به صورت مهمان وارد سایت میشدم تا اینکه عضو بشم اما دو ماهی هست که تصمیم گرفتم عضو بشم اگه از اون موقع عضو بودم حداقل الان باید یه کاربر با تجربه باشم:)

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

[بنده هم اتفاقی لیون رو پیدا کردم اما چطوریش زیاد مهم نیست مهم اینه که مدیریتش خیلی خوبه قیمتهاش هم خیلی مناسبه جو انجمنش هم خیلی عالیه

از اون وقت تا حالا هم اگه یه شب سر نزم خوابم نمی بره

بدجور معتاد شدیم

بسوزه پدر اعتیاد :(:d:d

ویرایش شده توسط Amir-Miri
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

از یه تاپیک توی Persiantools

اون قدیم ها.

نمیدونم چی بود دقیقا اما به اینجا لینک داشت.

خوشحالم اینجا رو پیدا کردم.

خصوصا که فروشگاه لوازم هم داره و از همه مهم تر میشه مستقیما و بدون سانسور با مدیران فروشگاه در تماس بود و ما رو راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

آقا سعید آدرس سایت رو تو امضاشون توی فوروم p30world قرار دادن و ما هم با اینجا آشنا شدیم :(

لینک به دیدگاه

درود دوستان

شما هر طور که وارد لیون شدین و یا هر طور که با اینجا اشنا شدین در کل به ما افتخار دادید و از اینکه دوستانی خوبی مثل شماها دارم بسیار بسیار خوشحالم و امیدوارم که لیون واقعا بتونه کمکی برای شما دوستان باشه

لینک به دیدگاه

منم از طریق سایت HotOverclock با اینجا آشنا شدم :(

و از این آشنایی هم واقعا خوشحالم #-o

لینک به دیدگاه

درود

منم داشتم دنبال يه جا واسه فروش سخت افزار ميگشتم كه از دوستم lord5 در بازينما فعاليت ميكرد ادرس ليونو داد(البته سايت):(

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...