رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

از p30world

از فرومی که خیلی بدم میاد همین فروم هست با قوانین کاملا چرتش .

من در واقع از طریق خود آقای حسینی با اینجا آشنا شدم. من اون موقع که با این فروم آشنا شدم موقعی بود که میخواستم خودم یه سیستم بخرم به همین خاطر دیگه کل سایتها و فروم ها رو زیرو رو کردم البته اون موقع هنوز با لیون آشنا نشده بودم . تا اینکه در فروم سخت افزار آقای حسینی در امضای خودشون آدرس فروم رو گزاشته بودن و من اون موقع هم زده بود به سرم که یه کیس دست ساز بسازم که با آقای حسینی مشورت کردم و توی همین گیر و واگیر اومدم توی لیون ثبت نام کردم و اون موقع هنوز پیکره فروم شکل نگرفته بود و یادمه توی یه شب یک بار 20 تاپیک زدم که آقای حسینی لطف کردن یه سری هاشو پاک کردن و یک سری دیگه هم یه بلاهای سرشون اومد . ولی بیشتر به خاطر اینکه فروم تازه بود اومد و فعالیت کردم چون فروم های دیگه فعال بودن و فعال بودن توی اونها سخت بود و این شد که من به فروم لیون اومدم .

لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان از همه متشکرم و از بابت مشکلات اخیر فروم از همتون عذر میخوام و تا چند روز دیگه تمام سعیمون رو میکنیم تا مشکلات حل بشه . خلاصه یه جورایی این قالب با قالب قبلی فرق داره و بیشتر برای سرعت خوب این قالب اینرو انتخاب کردیم و اگر بازم از ثبت نام خودتون پشیمون نشدید میتونید به قالب هم عادت بکیند.

ممنون از ثبت نام شما در سایت لیون .

لینک به دیدگاه

با سلام

منم با سرچ کردن در گوگل برای جمع کردن سیستم با لیون آشنا شدم

متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

من هم از طريق سايت گوگل با اين ليون كامپيوتر آشنا شدم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من اومدم معرفی کنم که چطوری با سایت اشنا شودم

یک نقد از 4870 تویه فرم پسی ورد گزاشته بودن مال سایت لیون کامپیوتر

که گفته بود قرار 4870 توسط لیون کامپیوتر با برد his وارد بشه

ما هم اومدیم تو

من دنبال خرید کارت 4870 بود

و وقتی سایت لیون کامپیوتر رو دیدم و متوجه شودم قیمت کارت گرافیک 4870 خیلی از قیمت جهانیش گیرونتر از ناراحت شودم

و همون روز برای سایت از طریق ایمیل برای نامه فرستادم ( در باب همون مطالب) که چرا اینقدر قیمت ها بالا بود دی:

راستش اون موقعه قیمت ها زیاد دستم نبود

و نمی دونستم چرا قیمت ها در ایران بالاست

بعد از تحقیقات متوجه شودم بهترین گزینه برای خرید کارت گرافیک لیون کامپیوتر

هم قیمت ها پایین تر و هم اقایی حسینی دوست خودم بود

و هم راحتر بودم .

و الان خوشحالم با اقایی حسینی اشنا شودم و متوجه شودم ایشون هم روحیه مبارزاتی دارن

مبارزات علیه قیمت ها بالا کارت گرافیک در ایران

انشالله این مبارزه تا روزی که قیمت وسایل سخت افزار در ایران با قیمت جهانی یکی بشن ادامه داشته باشد.

من به شخصه هر کس بهم می گه سایت معرفی کن برای خرید

منم بدون مکس لیون کامپیوتر رو بهترین گزینه معرفی می کنم

یک نکته رو بگم : البته تا زمانی که قیمت ها لیون کامپیوتر مناسب و خوب باشه

که الان هم هست

با تشکر SINASET

لینک به دیدگاه

سینا جان ممنونم از لطفتون .

در مورد قیمتها تا جایی که بتونیم در خدمت دوستان هستیم .

لینک به دیدگاه

من از طریق سایت "سخت افزار ایران" با لیون کامپیوتر آشنا شدم.

لینک به دیدگاه

والله من از طريق تبليغ توي سايت ايستگاه با اين سايت آشنا شدم

صادقانه بگم مفيد اتفاقي بود كه برام توي نت افتاد

يا علي

لینک به دیدگاه

با سلام

اقا ما يه روز واسه خريد رفته بوديم پاساژ ايران.توي مغازه يكي از دوستان بوديم كه 2 تا اقاي هيكلي اومدن تو.يكيشون يه كيس زير بغلش بود.تا اومد تو كيسو كوبيد رو شيشه ويترين داخل مغازه اين دوست ما.صداشم كه نگو و نپرس.به رفيق ما گفت بيا اين سيستمتو بگير پول ما رو بده.دوست ما گفت مگه چي شده ؟اقاهه گفت بچه خواهرم رفته تو اينترنت سايت فلان (اون موقع طرف گفت ليون كامپيوتر ولي چون من اولين بار بود ميشنيدم تو ذهنم نموند) همين سيستم شما رو 70 هزار تومان ارزونتر ميده.ديگه اين دوست ما هر چي بالا پايين رفت يارو گوشش بدهكار نبود.چنان داد و بيداد ميكرد كه 20 نفري جلوي مغازه اين دوست ما جمع شده بودن.خلاصه سرتونو درد نيارم بعد از كلي داد و بيداد اين دوست ما 30 هزار تومان به طرف داد و يارو رفت.ما به رفيقمون گفتيم جريان سايت چيه.؟بعد ادرس سايتو از اين دوستمون گرفتيم.وارد سايت كه شدم ديدم علاوه بر فروش بحث هاي تخصصي فراواني هم توش هست.و اين شد كه...........................................

موفق باشيد.

لینک به دیدگاه

با سلام

اقا ما يه روز واسه خريد رفته بوديم پاساژ ايران.توي مغازه يكي از دوستان بوديم كه 2 تا اقاي هيكلي اومدن تو.يكيشون يه كيس زير بغلش بود.تا اومد تو كيسو كوبيد رو شيشه ويترين داخل مغازه اين دوست ما.صداشم كه نگو و نپرس.به رفيق ما گفت بيا اين سيستمتو بگير پول ما رو بده.دوست ما گفت مگه چي شده ؟اقاهه گفت بچه خواهرم رفته تو اينترنت سايت فلان (اون موقع طرف گفت ليون كامپيوتر ولي چون من اولين بار بود ميشنيدم تو ذهنم نموند) همين سيستم شما رو 70 هزار تومان ارزونتر ميده.ديگه اين دوست ما هر چي بالا پايين رفت يارو گوشش بدهكار نبود.چنان داد و بيداد ميكرد كه 20 نفري جلوي مغازه اين دوست ما جمع شده بودن.خلاصه سرتونو درد نيارم بعد از كلي داد و بيداد اين دوست ما 30 هزار تومان به طرف داد و يارو رفت.ما به رفيقمون گفتيم جريان سايت چيه.؟بعد ادرس سايتو از اين دوستمون گرفتيم.وارد سايت كه شدم ديدم علاوه بر فروش بحث هاي تخصصي فراواني هم توش هست.و اين شد كه...........................................

موفق باشيد.

عجب تجربه اکشنی داشتید شما . این اولین بار نیست که این اتفاق میفته خیلی وقتها شده که ار پاساژ ایران و پاساژهای دیگه زنگ زدن و یه مقدار واسمون قاطی میکنن .البته اینو بگم قیمتهای ما پایین نیست ولی بعضی وقتها اونها خیلی بالا میفروشن .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز مخصوصآ سعید جان عزیز:::

آقا خودمونیما چه تایپیکی زدیم!!!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من داشتم تو نت دنبال یک 8600gt DDR3 میگشتم که رسیدم به لیون و بعدشم رفتم پیش آقا حسینی و دیگه هم مشتری جنساشون شدیم هم مشتری فروم :cool:

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان:

من هم ازیک سال پیش از طریق سایت سخت افزار با آقای حسینی و شرکتشون آشنا شدم من ساکن شهرستان هستم و قصد انتخاب و خرید سیستم در تهران را داشتم با حسن نیتی که آقای حسینی داشتند ضمن پیشنهاد یه سیستم توپ به من زحمت تهران آمدن را از دوش من برداشتند و قطعات مورد نظر را با نازلترین قیمت برایم جور کردند که اگر من دو ماه هم وقت میگذاشتم نمی توانستم با وسواسی که داشتم قطعات را جفت وجور کنم چه برسه به قیمت مناسب در ضمن فکر کنم از نخستین افرادی بودم که کارت گرافیک 4870 را از آقای حسینی خریده و آن را تجربه کردم.

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان:

من هم ازیک سال پیش از طریق سایت سخت افزار با آقای حسینی و شرکتشون آشنا شدم من ساکن شهرستان هستم و قصد انتخاب و خرید سیستم در تهران را داشتم با حسن نیتی که آقای حسینی داشتند ضمن پیشنهاد یه سیستم توپ به من زحمت تهران آمدن را از دوش من برداشتند و قطعات مورد نظر را با نازلترین قیمت برایم جور کردند که اگر من دو ماه هم وقت میگذاشتم نمی توانستم با وسواسی که داشتم قطعات را جفت وجور کنم چه برسه به قیمت مناسب در ضمن فکر کنم از نخستین افرادی بودم که کارت گرافیک 4870 را از آقای حسینی خریده و آن را تجربه کردم.

درود بر اقای رجبی عزیز

خیلی وقت بود که تشریف نیاورده بودید اینجا و الان هم افتخار دادید عزیز . بله یادمه شما یکی از اولین کسانی بودید که 4870 رو خریداری کرده بودید . الان فکر کنم سیستمتون یکی از خفن ترینها باشه . امیدوارم که مشکلی براش پیش نیاد و همیشه حال سیستمتون خوب باشه . :cool:

موفق باشید دوست من

لینک به دیدگاه

من يادم نيست چطوري اول اومدم اينجا .. احتمالا سرچ كردم چيزيرو رسيدم اينجا حدود 1 سال قبل اما عضو نشدم فقط بوكمارك كرده بودم سايترو هر از گاهي ميومدم مقالات اينا كه جديد بود ميخوندم.

لینک به دیدگاه

من راستش تو پی سی ورد فعالم ! دیدم اونجا کلمه لیون قیلتر میشه !

مثلا حتی وقتی مینوشتیم تیم فوتبال لیون با بارسا بازی داره کلمه لیون قیلتر میشد!

کمی کنجکاو شدیم. بعد هم که قصد خرید سیستم داشتم با سایتهای کامپیوتری بیشتری آشنا شدم (همین یکی دو هفته اخیر!)

تا قبلش که هیچی از قطعات کامپیوتر حالیم نبود !

تو اکثر این سایتها و انجمنها هم اسمی از آقای سعید حسینی بود ! و سایت لیون !

سرچ کردیم و وارداینجا شدیم!

لینک به دیدگاه

من راستش تو پی سی ورد فعالم ! دیدم اونجا کلمه لیون قیلتر میشه !

مثلا حتی وقتی مینوشتیم تیم فوتبال لیون با بارسا بازی داره کلمه لیون قیلتر میشد!

کمی کنجکاو شدیم. بعد هم که قصد خرید سیستم داشتم با سایتهای کامپیوتری بیشتری آشنا شدم (همین یکی دو هفته اخیر!)

تا قبلش که هیچی از قطعات کامپیوتر حالیم نبود !

تو اکثر این سایتها و انجمنها هم اسمی از آقای سعید حسینی بود ! و سایت لیون !

سرچ کردیم و وارداینجا شدیم!

بله دوستان و مدیران در p30world فکر کردن که صحبتهای ما تبلیغه و فیلتر کردن و اصلا و حتی یک درصد اهمیتی نداره . سایتمون رو به اندازه کافی دوستان لطف دارن و میشناسن .

لینک به دیدگاه

من قصد توهین ندارم ولی p30 world کلا با لیون مشکل داره به من ثابت شده خوب خدا رو شکر که دیگه شناخت کامل از آقای حسینی داریم و هر کس هم با لیون مشکل داره .....

لینک به دیدگاه

بله دوستان و مدیران در p30world فکر کردن که صحبتهای ما تبلیغه و فیلتر کردن و اصلا و حتی یک درصد اهمیتی نداره . سایتمون رو به اندازه کافی دوستان لطف دارن و میشناسن .

جالب اینجاست که بقیه انجمنها هم همینطوریه !

مثلا کلمه shahresakhtazar هم قیلتر میشه !

در هر حال خوشحالم که با دوستان جدیدی آشنا شدم

لینک به دیدگاه

جالب اینجاست که بقیه انجمنها هم همینطوریه !

مثلا کلمه shahresakhtazar هم قیلتر میشه !

در هر حال خوشحالم که با دوستان جدیدی آشنا شدم

دوست من بحثش رو همینجا تموم کنید اصلا ارزش نداره که اسم انجمن p30 world رو بیاری چه برسه در موردش آدم بخواد بحث کنه

لینک به دیدگاه

ما که با کسی مشکل نداریم . بقیه اختیارشون دست خودشونه و بهتره بحث رو دامه داده نشه

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر تمام دوستان

من از طریق سرچ در گوگل جهت انتخاب قطعه با این سایت آشنا شدم

محیط خیلی خوب وصمیمانه ای داره که همه ی اعضا دوست دارن به بقیه کمک کنن و این خیلی عالیه

امیدوارم که همیشه برقرار و پیروز باشین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من از طريق سرچ گوگل آشنا شدم ، مخصوصا زماني كه قيمت قطعات سخت افزار رو سرچ مي كردم . و متوجه شدم كه قيمت هاي درج شده خيلي واقعي هستند ديگه كاملا به اين سايت اطمينان پيدا كردم.

زماني هم كه به دنبال خنك كننده براي Radeon 4850 مي گشتم به مقاله ي واقعا حرفه اي مقايسه خنك كننده ها برخورد كردم و عضو انجمن شدم.

خيلي هم خوشحالم:->

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...