رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

منم بگم که یکی از دوستان منو به لیون کامپیوتر معرفی کرد. البته متاسفانه اون کاربر اخراج شد! به هرحال من موندم و لیون! ولی خداییش اگه لیون بخش نرم‌افزاریشو بیشتر توسعه بده میشه نور علی نور. :D  :D

ویرایش شده توسط Marvelium
لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دود وسلام به اقایون گل لیونی

بنده دنبال کارت گرافیک می گشتم که با لیون کا مپیوتر اشنا شدم :) .

لینک به دیدگاه

من از زمان 8800GTX لیون رو می شناختم ولی مثلا سالی چند بار می یومدم واسه قیمت هاش

در اصل بیشتر برای به دست اوردن قیمت ها با لیون اشنا شدم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یکی می خواست کارت گرافیک منو بخره به یکی دیگه بفروشه. فهمیدم از سایت می فروشه.با سیستم واسطه.اومدم عضو شدم خودم بفروشم!

لینک به دیدگاه

یکی می خواست کارت گرافیک منو بخره به یکی دیگه بفروشه. فهمیدم از سایت می فروشه.با سیستم واسطه.اومدم عضو شدم خودم بفروشم!

لینک به دیدگاه

من چون اینترنت داشتم با لیون اشنا شدم- البته لیون هم با من اشنا شد- بعدشم من با همه دوستان گل لیون اشنا شدم و خیلی خوشحال و خرسند هستم- هیچ جا لیون کامپیوتر نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان از آقای حسینی بسیار متشکرم برای این فرمش (من از آقای حسینی 3 سال کوچیکترم (کوچیکشم هستیم) مرد شریف و دید بازه)

من مسعود (اسم پسرم  ابولفضله) سال 1374 ی زمین برای خرید کامپیوتر فروختیم که حالا اون زمین به 2 میلیاد نمیدنش تو بهترین نقطه شهرمونه -  تقریبا سال 76 تا 77 با یکی از آشناهامون به دبی رفیم و با ی کله گنده واردات قطعات آشنا شدیم البته بنده و 2 داداشم - که ما رو وارد این بازار کردن که ما شروع به وارد کردن قطعات کردیم و با سازمان ها و ادارات قرارداد بستیم و.... البته ی نکته هیچ وقت به طور رسمی مغازه بزرگ نداشتیم و اسم شرکتمون Smart Rayaneh بود(که دلایل خاصی برای بزرگ کردن اسممون داشتیم بهترین دلیل کسب درآمد در گم نامی بود که همه فروشندها ازمون خرید کنن و به اسم خودشون تمومشه و ما هم پولمون به جیب بزنیم!) خلاصه  سال 84 برای دانشگاه صنعتی شرف و سال 86 برای ارشد در صنعتی شریف - خلاصه سال 89 بود که یکی از بچه ها گفت ی فرم اومده قطعات دسته دوم و بحث علمی توش رواج داره من ی سری میزدم اما رسمی نبود و چون کار شبکه های بزرگ میگرفتم و پاره وقت تدریس می کردم (روز مزدی) و وقت استفاده از اینترنت نداشتم تا امسال که سربازی جلمون گرفت! و عضو لیون شدیم و نیت بر این گرفتم چیزای که میدونم و تجربه کردم در خدمت دوستان بزارم و از تجربه دستان استفاده کنیم

بهترین انسان، انسانیه که از تجربه دیگران بهترین استفاده کنه

اینم داستان زندگی و آشنایمون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام سال نو همه دوستان مبارک باشه

یادش بخیر این تاپیک رو من 7 سال پیش باز کردم هنوز هم پابر جاست

دوستان عزیز بیانو طرز آشناییشون رو بگن . خاک نخوره این تاپیک

یادش بخیر

لینک به دیدگاه

موسم خراب شد رفتم ولیعصر برای اولین بار که موس بخرم یه موس دیدم ولی پولم نرسید امد خونه توی نت اسمش رو سرچ کردم یه تاپیک بود توی فروم لیون یکی برای فروش گذاشته بود ، 3 روز بعد رفتم خریدم موس رو امد این جا عضو شدم تا درمورد DPI موس جدید بپرسم  بعد دیدم آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم !!!   هرچی سوال سخت افزاری داشتم این جا به جوابش رسیدم و چقدر کمک شد برای خرید سیستم جدید.

واقعا سایت خوبی هست.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

از طریق GPS :D

شوخی کردم گوگل خان  بهم معرفی کرد :D

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

افرین به دوستان

داره پا میگیره این تاپیک عین قدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود @};-

من هم از طریق یکی از دوستان خارج از فروم بااین سایت و فروم اشنا شدم.  :)  

لینک به دیدگاه

افرین به دوستان

داره پا میگیره این تاپیک عین قدیم

میگم از سال 87 تا حالا فقط همین یه تاپیکو زدید؟ :blink:  :blink:  :blink:

لینک به دیدگاه

من دقیق یادم نیست چطوری!

فک کنم خیلی وقتا برا سرچ کالا بود(خیلی ساله میشناسمش ولی 1 ساله عضو شدم)

ولی الان موندم چطور ولش کنم (اعتاید اوره در حد کلش اف کلنز :laughing:)

لینک به دیدگاه

سلام

اصلا یادم نیست!

نمیدونم چرا!

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

از طریق یکی از فامیلهای مادرم. بعدش هم توی مراسم حلواپزان بیشتر باهم آشنا شدیم. بقیه اش رو هم خودتون می دونید.

این روایت اول. روایت دوم: یکی از کاربرهای انجمن سایت عکاسی معرفی کرد.

هر کدام رو دوست داشتید باور کنید.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من دیدم داییم داره تو این سایت میچرخه وقتی اومدم خونه منم اومدم تو سایت وازش خوشم اومد ثبت نام کردم

لینک به دیدگاه

من دقیق یادم نیست چطوری!

فک کنم خیلی وقتا برا سرچ کالا بود(خیلی ساله میشناسمش ولی 1 ساله عضو شدم)

ولی الان موندم چطور ولش کنم (اعتاید اوره در حد کلش اف کلنز :laughing:)

100% موافقم !

شرکت که لای تب های اینترنتم حتما یکیش لیون هست !

خونه هم که بدتر !

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت دوستان لیونی.

اقای حسینی عزیز واقعا راست میگفت عجب تاپیکی شده والا.

من راستش خودم دنبال قیمت خیلی قطعات بودم همیشه از گوگل که سرچ میکردم لیون رو می اورد من حدود 2 ساله که لیون رو میشناسم ولی پارسال ثبت نام کردم و هنوز که هنوزه از قیمتاش و کالاهاش استفاده میکنم حتی یادمه وقتی میرفتم مسافرت یه کافی نتی پیدا میکردم و میومدم تو فروم و خود سایت لیون کامپیوتر. واقعا بهترین سایته ایرانه در زمینه ی سخت افزاره.من شخصا از اقای حسینی به خاطر زحمات بی نظیرش تشکر میکنم.

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود.

من حدود 5 سال پیش قبل از خدمت سربازی از طریق سرچ گوگل با سایت lioncomputer آشنا شدم. و اولین خرید من یه کارت گرافیک HD 3850 Oc بود.

چون اون زمان تو اهواز کارت گرافیک قیمت بالایی داشت من ترجیح دادم از این فروشگاه خرید کنم که حدود 100 تا 150 تومان زیر قیمت کارت گرافیک در اهواز بود.

بعدشم که برای دوست و آشنا و فامیل سیستم میبستم . مادربرد و گرافیک رو همیشه از lioncomputer میخریدم.

یادمه یه بار آقای حسینی پای تلفن از من پرسید که از کجا با فروشگاه ما آشنا شدید که من همون موقع (5 سال پیش) گفتم از سایتتون. البته اون زمان سایت مثل الان حرفه ای نبود و خیلی ساده بود

یه خاطره ی دیگه هم که دارم اینه که (2بار این اتفاق افتاد)  بعد از پرداخت وجه بابت مادربرد و گرافیک و رم . از خرید رم پشیمون شدم و آقای حسینی خیلی قشنگ باقیه پول رو تو پاکت گزاشته بود توی جلد مادربرد و با تیپاکس برام فرستاد. حقیقتش چون اولین تجربه ی من بود که ازتهران و از سایت خرید میکردم خیلی خوشم اومد‌ :D

امیدوارم که همیشه پابرجا باشین.

بدرود.

لینک به دیدگاه

من توی یک سایتی رفته بودم داشتم نظرات یک موضوعی رو میخوندم که یک نفر توی نظراتش اسم فروشگاه لیون کامپیوتر رو آورده بود خلاصه اینجوری با لیون آشنا شدم :)

الان هفت تا هشت ماهی میشه. :D

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من راستش یادم نیست :D  :D  و خیلی از این بابت ناراحتم :(

ولی 2 ساله عضوم قبلشم چک میکردم سایت رو و خیلی خیلی خوشحالم که با اینجا آشنا شدم. هیچی از سخت افزار حالیم نبود :laughing:  و الان باز یه چیزایی میدونم و همشو مدیون دوستان این فرومم. هر روز هم چک میکنم سایت و فروم رو . کل تاپیک هارو میخونم ! به قول دوستان واقعا اعتیاد آوره مخصوصا برا ما که علاقه داریم به سخت افزار

چند باری هم حضوری خدمت آقای حسینی و همکاراشون رسیدم و برخوردشون فوق العاده بوده. خیلی خیلی ازشون ممنونم @};-  :x

ویرایش شده توسط Amir_M97
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...