رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:) حقیقتش جناب حسینی رو ما خدمتشون ارادت داشتیم پیشاپیش قبل از عضویت توی فروم. دو تا از دوستان صمیمی بنده (که اتفاقا داداش دو قلو هم هستن) توی همون پاساژ مقر فروشگاه لیون کامپیوتر پایینتر از میدون ولیعصر تهران  چندین سال مغازه داشتن و به نوعی همکار ایشون محسوب میشدن ( فروشگاه مکس گیم که قطعا ایشون بجا میارن) اونجا پاتوق من و سایر دوستان مشترکمون شده بود یجورایی . هفته ای چند دفعه اونجا جلسه داشتیم و پاساژو و اهالیش رو خواسته ناخواسته زیارت میکردیم! از طریق همین دو تا دوست دو قلو به من اطلاع رسانی شد که فروشگاه لیون یه سایت خوب و یه بازارچه فعال داره منم اولش به قصد فروش چند تا قطعه دسته دوم عضو شدم اما توی فروم فعال نبودم( هرچند همیشه چک میکردم سایتو بطور مداوم و عمدتا بصورت ناشناس) تا همین چند هفته پیش که یهویی زد به سرم یه چندتا پست دادم و دیگه گرفتارشدم! بهر حال خوشحالم که آشنا شدم با این انجمن و اعضای محترم و با دانشش.

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من دنبال زم ddr2 با باس 1066 بودم  . توی بازار نبود توی اینترنت سرچ زدم یک سایت جالب اومد به اسم لیون کامپیوتر و هنوز قیمت قطعات اون زمان را دارم . 

دو گیگ رم ddr3 فقط 16000 تومن بود . 

لینک به دیدگاه

من دنبال زم ddr2 با باس 1066 بودم  . توی بازار نبود توی اینترنت سرچ زدم یک سایت جالب اومد به اسم لیون کامپیوتر و هنوز قیمت قطعات اون زمان را دارم . 

دو گیگ رم ddr3 فقط 16000 تومن بود . 

اگه سیوش را داری بریم یه چند تا بخریم =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

دنبال قیمت قطعات توی اینترنت بودم و سرچ میکردم . دیدم اینجا اکثرا قیمت هاش کمتر هست و بروز تره . توی فروم هم فعالیت زیاد بود که نشونه اعتماد بالاس به سایت .

لینک به دیدگاه

سرچ زدم واسه قطعات دسته دو بعد دیدم همون چیزی که میخام با قیمت خوب هم اینجا هست دیگه سه سوت عوض شدم و با کمک یکی از دوستام هم هم قطعه رو گرفتم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

یادم نیست. اما این دومین اکانت من هست تو لیون 1.5 سال پیش

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

داستان عاشقیه ما از یه سرچ ساده شروع شد

لینک به دیدگاه

4-5 سال پیش یکی از دوستان لیون رو معرفی  کردن بهم البته اکانت اصلیم بعد اپدیت جدید فروم کار نکرد نمیدونم چرا

ولی لیون بین فروم های سخت افزار بهترینه و خیلی ازش راضیم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

وقتی 3570k کمیاب شده بود یکی از رفیقام گفت فقط تو لیون پیدا میشه...

و اینگونه بود که پیدا نشد و ما با لیون اشنا شدیم

[emoji1] [emoji1]

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

از این دوست و کاربرعزیز

spirit

ویرایش شده توسط mamad rayeji
00
لینک به دیدگاه

لیون دیگه همدم تنهایی و سختی و رنج کشیدن و اینایه من شده

از مدرسه ک برمیگردم یک راست سر کامپیوتر و لیون

سر گوشیم میرم به لیون سر میزنم

خلاصه ک انقد بیکارم ک همیشه تو فروم آنلاینم

با تشکر از آقای حسینی بزرگ با این خلاقیت بزرگش

که وقت مارو پر کرد

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

من لیون رو اون زمانی که  فقط یک  تاپیک در انجمن persiantools بود، همیشه دنبال کردم.

ویرایش شده توسط mousey
غلط املائی
لینک به دیدگاه

یه موس Eblue خریده بودم و چنتا تنظیم مختلف برای dpi داشت تاپیک زدم بپرسم کدوم بهتره که هیچ کسی جواب نداد ?

بعد تاپیک های دیگه رو خوندم دیدم چقدر بچه ها سطحشون بالاست (من اون زمان فکر میکردم مموری گرافیک GDDR5 هست پس رم هم باید DDR5 باشه ?)

شروع کردم باهاشون حرف زدن ، خبر ها و مقاله ها رو خوندن دیگه وابسته شدیم.

لینک به دیدگاه

یادش بخیر؛  پردیس گیم

میخاستم چند تا قطعه و مشاوره واسه سیستم بگیرم که از اونجا به لیون معرفی شدم

?

لینک به دیدگاه

درود

در قسمت نظرات فروشگاه لیون صحبت از بازارچه فروم بود که بنده فقط سری به بازارچه زدم.

بعدش مطالب و دیگر موضوعات رو هم نیم نگاهی انداختم و دیدم عجب مطالب مفید و چه افراد با تجربه ایی فعالیت دارند که بسیار علاقه مند شدم.

الان همون دلایل روند نزولی به خودش گرفته

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ATER گفته است :

یه موس Eblue خریده بودم و چنتا تنظیم مختلف برای dpi داشت تاپیک زدم بپرسم کدوم بهتره که هیچ کسی جواب نداد ?

بعد تاپیک های دیگه رو خوندم دیدم چقدر بچه ها سطحشون بالاست (من اون زمان فکر میکردم مموری گرافیک GDDR5 هست پس رم هم باید DDR5 باشه ?)

شروع کردم باهاشون حرف زدن ، خبر ها و مقاله ها رو خوندن دیگه وابسته شدیم.

تو صفحه قبلی قبلا گفتی:D

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

تو صفحه قبلی قبلا گفتی:D

اره اصلا حواسم نبود این تاپیک قدیمی هست قبلا گفتم ?

لینک به دیدگاه

یادش بخیر یه gtx470 داشتم میخاستم بفروشم (زمان دقیقشو یادم نمیاد)  یه دوستی اینجارو بهم معرفی کرد.

لینک به دیدگاه

سلام 

سال 89 بود یه مشکل در پی سی داشتم که البته یادم نمیاد مشکل چی بود با سرچ کردن به لیون رسیدم و مشکلم حل شد . از اون به بعد دربست در لیون در خدمتیم ?

لینک به دیدگاه

من همیشه حضوری خرید میکردم(چون زیاد به پست اعتماد نداشتم) اما حدود ۷ ماه پیش یکی از دوستان لیون رو معرفی کرد و یه خرید کوچیک کردم که خدا روشکر نسبتا خوب بود( فقط از این که فروشگاه امار دقیق وسایل رو نداره حال نکردم) و انشاالله تا خرداد یه سیستم کامل سفارش میدن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AminC گفته است :

من هم تو emalls آشنا شدم چون اکثرا، بالاترین قیمت هستش:)

¬¬

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...