رفتن به مطلب

کمک برای انتخاب لپ تاپ

ahmad021
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه مدتی هست که میخوام لپ تاپم رو عوض کنم. بین 2 مدل msi Ge620 dx plus و HP PAVILION dv6-6c55 موندم. تقریبا مشخصاتشون یکیه. ولی گرافیک لپ تاپ اچ پی amd 7690 2gig DDR5 هست و گرافیک ام اس ای Gforse gt635 DDR3 2GIG هست که تقریبا مشابه gt555 هست. هر دو صفحه 15.6 دارن. 750 gig hard و 8gig ram هر جفتشون دارن. قیمتاشون هم تقریبا نزدیک به همه:1,700 تومن هستن. ولی مشکل من گارانتی و کیفیت هست. شما کدوم رو انتخاب میکنین????

لینک به دیدگاه

من MSI رو ترجیح میدم . اون HP فکر میکنم 6 گیگ رم باشه . هارد MSI هم به گفته خود فروشگاه ماتریس 7200 دوره . البته نمیشه مطمئن بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حامد جان من این MSI رو دارم / ولی بدبختانه 5400 دور هستش که دنبال 7200 دورش هستم تا بدم برام تعویض کنن

DDR5 سریعتر از DDR3 هستش تا اونجایی که من میدونم/

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

من تو اون تاپیک که درمورد این لپ تاپ صحبت کردم ، لینک هم برای مقایسه کارتهای گرافیک گذاشتم . 635 حدود 4 درصد قویتر بود .

http://www.notebookc...0M.67737.0.html

این هم نظرات بعضی از کاربران :

http://www.tomshardw...on-7690m-gt555m

لینک به دیدگاه

حامد جان من این MSI رو دارم / ولی بدبختانه 5400 دور هستش که دنبال 7200 دورش هستم تا بدم برام تعویض کنن

DDR5 سریعتر از DDR3 هستش تا اونجایی که من میدونم/

این لپتاپ مشکل دیگه ای نداره(msi)??? اخه شنیدم تو پخش کلیپ خش خش میکنه. اگه مشکل داره بگین که من پس فردا پشیمون نشم!!!:-)

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...