رفتن به مطلب

نظرتون درباره ی مانیتور HP E221 (دست دوم)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من قصد دارم یه مانتیور با بودجه 2 الی 2.300 خریداری کنم.

گزینه م برای مانیتور نو، ایکس ویژن مدل XL2020AI سایز 19.5 اینچ هستش ولی با خودم گفتم شاید بتونم با این بودجه یه گزینه ی دست دوم فول اچ دی پیدا کنم که پورت HDMI هم داشته باشه.

نمیدونم با قوانین سایت همخوانی داره یا نه اما مانیتوری رو داخل سایت د.ی.و.ا.ر مشاهده کردم که مدل الجی w2261vp هستش با قیمت 1.9 میلیون تومن ...

به نظرتون چیکار کنم؟ ایکس ویژن نو یا الجی دست دوم؟

در ضمن الجی و سامسونگ های با کیفیت نو قیمتشون از بودجه م بالاتره و توی رنج قیمتی که مدنظر دارم، مدل خوبی که بازخورد های خوبی داشته باشه پیدا نکردم راستش ...

آپدیت پنجشنبه 20 اسفند: خرید ایکس ویژن و الجی ذکر شده به دلایلی میسر نشد و سوال جدیدم درباره ی مانتیور اچ پی E221 هستش...

ویرایش شده توسط mahdi59
لینک به دیدگاه

مانیتور استوک دل بهترین گزینه هست   البته از قیمتش خبری ندارم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

ممنون از پاسخ

راستی درباره این دو مانیتوری که عرض کردم نظری ندارید؟

در 4 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

نظرتون درباره ی مانیتور دل E2314H چیه؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mahdi59 گفته است :

ممنون از پاسخ

راستی درباره این دو مانیتوری که عرض کردم نظری ندارید؟

ایکس ویژن که اصلا توصیه ندارم مخصوصا اون پنل tn   و lg رو دقیق نمیدونم ولی چیز خاصی نیست قدیمی هست   شما یه مانیتور استوک دل یا hp با پنل ips تهیه کنید

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

ایکس ویژن که اصلا توصیه ندارم مخصوصا اون پنل tn   و lg رو دقیق نمیدونم ولی چیز خاصی نیست قدیمی هست   شما یه مانیتور استوک دل یا hp با پنل ips تهیه کنید

مانیتور IPS خیلی قیمتش بالاست برام

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mahdi59 گفته است :

مانیتور IPS خیلی قیمتش بالاست برام

زیاد هم گرون در نمیاد HP S231D گزینه خوبیه

درمورد اون مانیتور چک کنید ببنید پنلش اگر tn بود بیخیالش بشین

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mahdi59 گفته است :

w2261vp

سلام دوست من، اگر این مانیتور کاملا صحیح و سالمه و تعمیر یا باز نشده شک نکنین که بهترین هست توی این قیمت.

اون موقعی که این مانیتور رو داشتم طیف رنگ، کیفیت پنل و زاویه دید این مانیتور زبانزد بود و تقریبا تمامی گرافیست‌ها و عکاس‌ها دنبالش بودن...

مهم اینه که اعتماد به آگهی های دیوار بدون مهلت تست گرفتن و معامله حضوری مقداری سخته

البته که تخفیف خوبی هم باید ازش بگیرین

لینک به دیدگاه

در در 19 اسفند 1399 در 19:36، EHSANRF گفته است :

سلام دوست من، اگر این مانیتور کاملا صحیح و سالمه و تعمیر یا باز نشده شک نکنین که بهترین هست توی این قیمت.

اون موقعی که این مانیتور رو داشتم طیف رنگ، کیفیت پنل و زاویه دید این مانیتور زبانزد بود و تقریبا تمامی گرافیست‌ها و عکاس‌ها دنبالش بودن...

مهم اینه که اعتماد به آگهی های دیوار بدون مهلت تست گرفتن و معامله حضوری مقداری سخته

والا به گفته ی خودشون چندین سال توی کارتن بوده و همه ی لوازمش و کارتنش هم موجوده و هیچ مشکل سخت افزاری ای هم نداره (البته قراره برم حضوری خریداری کنم ازشون و با سایت «چک پیکسل» قطعا تستش میکنم)

مهلت تست رو هم بعید میدونم هیچ کالای الکترونیک دست دومی داشته باشه و باید یه کمی ریسک کرد چون چاره ای نیس با این قیمت های عجیب و غریب ...

راستی فیلم های موقع کار مانیتور رو هم برام ارسال کردند ایشون!

ولی مشتاقم هر نکته ای که باید موقع خرید چک کنم رو از شما بشنوم ...

در در 19 اسفند 1399 در 19:36، EHSANRF گفته است :

امروز ظهر با فروشنده ی همین مانیتور الجی به توافق رسیدم و 200 تومن هم اتفاقا بیعانه دادم تا شنبه برم ازش بگیرم مانیتور رو ...

الان پیام داده که به یه نفر دیگه فروخته چون زودتر حضوری اومده 😂😂

من: 😂

بیعانه:😕

مردانگی: 💩

سلام دوباره دوستان

یه عزیزی توی سایت د.ی.و.ا.ر آگهی زده مانیتور اچ پی مدل E221 و به گفته ی خودش مانیتور استوک وارد شده ار گناوه هستش و فرمودن که به همن دلیل جعبه هم نداره اما گفتن که ده روز مهلت تست داره و از سلامت خود محصول هم کاملا مطمئن هستن (فروش حضوری دارن)

نظرتون چیه درباره این مانیتور؟

لینک به دیدگاه

سلام هیچ کدومشون خوب نیستن . یه مانیتور استوک با پنل ips بخرید و لذت ببرید 

hp z24i یکی از نمونه هاشه . اگر کرج هستید میتونید تشریف بیارید و کیفیت تصویر فوق العادشو ببینید 

hp e221 این مدل ips نیست و tn هست . 

حتما ips بخرید چون ارزشش رو داره 

hp e222 . hp z22i . hp z24i . و از سری های دل dell u2214h .u2414h . به بالا که تو همین رنج هایی هست که میخواید هزینه کنید نهایت 200 بالاتر قیمت بخورن مدل های 24 اینچ 

بنده چون خودم تو کار قطعات استوک هستم عرض میکنم خدمتتون که قیمت تو این رنج هستش 

از ما گفتن بود دیگه باقیش با خودتون . موفق باشید 

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط mahdi59
خطا در ارسال تکراری
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام هیچ کدومشون خوب نیستن . یه مانیتور استوک با پنل ips بخرید و لذت ببرید 

hp z24i یکی از نمونه هاشه . اگر کرج هستید میتونید تشریف بیارید و کیفیت تصویر فوق العادشو ببینید 

hp e221 این مدل ips نیست و tn هست . 

حتما ips بخرید چون ارزشش رو داره 

hp e222 . hp z22i . hp z24i . و از سری های دل dell u2214h .u2414h . به بالا که تو همین رنج هایی هست که میخواید هزینه کنید نهایت 200 بالاتر قیمت بخورن مدل های 24 اینچ 

بنده چون خودم تو کار قطعات استوک هستم عرض میکنم خدمتتون که قیمت تو این رنج هستش 

از ما گفتن بود دیگه باقیش با خودتون . موفق باشید 

ممنون از راهنمایی تون

من یه مدل اچ پی  رو داخل یه سایت فروش کالا دست دوم پیدا کردم و به گفته ی فروشنده ش مهلت تست داره و کاملا سالمه!

ولی مشکلش اینه که فروشنده ادعا کرد مانیتور های دل و اچ پی رو به صورت استوک از گناوه وارد میکنه و برا همین کارتن نداره ...

میخام نظر شما رو هم درباره ی این مدل و این شکل محصول بدونم؟

اگر در آینده خراب بشه میشه تعمیرش کرد یا توی ایران ممکن نیست؟

سوالم به صورت کلی درباره ی دل و اچ پی های استوک بدون جعبه هستش نه صرفا درباره یه مدل خاص ...

چون فرمودین تجربه دارین در این زمینه برای همین میپرسم...

راستی فروشش هم حضوریه ...

ویرایش شده توسط mahdi59
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mahdi59 گفته است :

ممنون از راهنمایی تون

من یه مدل اچ پی  رو داخل یه سایت فروش کالا دست دوم پیدا کردم و به گفته ی فروشنده ش مهلت تست داره و کاملا سالمه!

ولی مشکلش اینه که فروشنده ادعا کرد مانیتور های دل و اچ پی رو به صورت استوک از گناوه وارد میکنه و برا همین کارتن نداره ...

سوالم به صورت کلی درباره ی دل و اچ پی های استوک بدون جعبه هستش نه صرفا درباره یه مدل خاص ...

من پارسال خریداری کردم یه benq bl2420pt به صورت استوک ، کیفیت تصویرش خوبه، تا الانم الحمد ال... بدون مشکل داره کار میکنه.

فروشنده درست گفته .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mahdi59 گفته است :

ممنون از راهنمایی تون

ببینید بستگی به مدلی داره که خرید میکنید . توی این استوک ها مدلهای تولید 2019 هم هست . مثلا مدل e222 تولید 2017 هست یا مثلا مدلی مثل u2417h که برای 2018 هست . ( البته قیمتش یه مقدار بالاتره ) 

ولی در کل بخوام بگم . این استوک ها شرف دارن به مانیتورهای تولید چینی که پر شده تو بازار ما . از نظر قیمت به کارایی واقعا با ارزش هستن . اگر میتونید کمی پولتون رو بیشتر کنید مدلی مثل hp z24n g2 یکی از فوق العاده هاست یا مدل u2415h . 

بیشترینشون بدون جعبه و کابل تصویر و برق وارد میشن . و بعضی از مدل های تقریبا روز هم با کارتن که خیلی کمترن . یکی دیگه از خوبی های این مانیتورها اینه که شما قبل خرید کامل تست شده تحویل میگیرید ولی آک تا فکر کنم 5 تا پیکسل سوخته گارانتی قبول نمیکنه برای تعویض . و بله بنده فقط فروش حضوری دارم به خاطر دردسر فرستادنش به شهرستان . 

البته یکی از دوستان گل همین سایت هستن به اسم Javadmpower که بسیار کارشونم درست هست . خودمم ازشون خرید داشتم . اصفحان هستن اگر اشتباه نکنم . این بارشون بیشتر اینچ بالا آوردن مثل اینکه . میتونید ازشون سوال کنید شاید موردی براتون داشته باشن 

لینک به دیدگاه

سلام دوباره دوستان

امروز یه فروشنده ی آشنا پیدا کردم که یک هفته هم مهلت تست میدن ...

دو مدل مانیتور استوک هم با بودجه ی من دارن ...

Dell E2316

Dell U2410

خب ماجرا از اونجا شروع میشه که مانیتور دوم، LCD هست و ساخت سال 2011 اما دارای صفحه H-IPS و پورت های بیشتر ...

مانیتور دوم هم IPS نداره و پورتش هم به VGA و D.P محدود میشه اما ساخت سال 2016 هستش و LED ....

خب شما خودتون بین این دو مدل کدوم رو ترجیح میدید؟

5 سال تفاوت فکر نمیکنم موضوع کم اهمیتی باشه برای همین کمی دو دل شدم بین این دو مدل ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...