رفتن به مطلب

معرفی اینترنت PTP برای گیم (تهران)

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر همه میدونید از 3 ماه پیش تا حالا ساعت از 7-8 که میگذره سرعت نت خیلی پایین میاد و پینگ میشه  200-300  شاتل حروم خور هم زنگ زدم میگه از ما  هیج کاری ساخته نیست و پهنای باند کشور کم تر از چیزی هست که مردم مصرف میکنن و شب اوج مصرفه و همینی که هست در کل

دنبال یه نت PTP هستم (بجز  شاتل برای منطقه 4 تهران محله قنات کوثر)

نمیدونم این سایت شرکت هایی که PTP ارائه میکنن که دردی دارن که 1 کدومشون تعرفه و قیمت نمیزنن تو سایتشون ، اول باید ثبت نام کنی تازه زنگ بزنن بگن چند چنده

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من ptp ندارم، اما مخابرات دارم و پینگم توی رینبو روی 80-90 عه که بنظرم خیلی برای ایران و نت های کابلی مناسبه. امروز صبح هم پینگم رو 50-60 بود که واقعا عجیب بود!(البته سیم کشی مخصوص برای مودم کشیدم و تمام دستگاه های متصل به تلفن، نویز گیر درجه 1 دارن که زیاد روی snr تاثیر نذارن)

فقط مشکلی که هست هر وقت بسته رو عوض میکنم و مثل ماه قبل نمیگیرم، snr میاد پایین و  باید بهشون تیکت بزنم که درستش کنن. اینم سریع حلش میکنن. اینم باگشونه انگار، بسته رو که عوض میکنی، snr میاد پایین، اما سرعت به بالاترین سرعت کشش خط میرسه، حتی نت 512 هم داشته باشی، ممکنه بعد این باگ سرعت 16 مگ بگیری، ولی افزایش پینگ و قطع و وصلی داره)

ارائه دهنده های ptp اینکه هزینه رو هم نمیزنن، فک کنم بستگی به میزان سیم کشی و تجهیزات مورد نیاز و درخواست همسایه های توی ساختمون و اطراف داره.

لینک به دیدگاه

من تجربه p2p نداشتم ولی حداقل روی کاغذ توصیه نمیکنم

وقتی نت سیمی پایداری نداره نت بی سیم وضعیتش دو برابر بدتره

لینک به دیدگاه

پوینت تو پوینت فقط شره. شما پینگت تا سرور بازی 50 هم که بشه بازم 4 برابر از اونی که با پینگ تک رقمی بازی میکنه عقبی، از لحاظ لتنسی البته نه اسکیل که بحثش چیز دیگس.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

من ptp ندارم، اما مخابرات دارم و پینگم توی رینبو روی 80-90 عه که بنظرم خیلی برای ایران و نت های کابلی مناسبه. امروز صبح هم پینگم رو 50-60 بود که واقعا عجیب بود!(البته سیم کشی مخصوص برای مودم کشیدم و تمام دستگاه های متصل به تلفن، نویز گیر درجه 1 دارن که زیاد روی snr تاثیر نذارن)

فقط مشکلی که هست هر وقت بسته رو عوض میکنم و مثل ماه قبل نمیگیرم، snr میاد پایین و  باید بهشون تیکت بزنم که درستش کنن. اینم سریع حلش میکنن. اینم باگشونه انگار، بسته رو که عوض میکنی، snr میاد پایین، اما سرعت به بالاترین سرعت کشش خط میرسه، حتی نت 512 هم داشته باشی، ممکنه بعد این باگ سرعت 16 مگ بگیری، ولی افزایش پینگ و قطع و وصلی داره)

ارائه دهنده های ptp اینکه هزینه رو هم نمیزنن، فک کنم بستگی به میزان سیم کشی و تجهیزات مورد نیاز و درخواست همسایه های توی ساختمون و اطراف داره.

سلام

میشه بگید با کدوم رنج آی پی از مخابرات پینگ رینبو 90-80 میگیرید؟ و اینکه کد.م سرور بازی وصل میشه؟

لینک به دیدگاه

یک نفر تو انجمن پی سی ورلد p30world ،پینگ از شرکت پتیاک Petiac گذاشته بود تا 4.2.2.4 پینگ 50 میداد . 

که چیز عجیبی نیست من خودم 7-8 سال پیش از شهرستان وصل میشدم کاهش پینگ سیستک Systec (که p2p هم میده) پینگ 60 داشت 

برای شمال تهران Zitel هم هست . زیتل. ک 

اول زنگ بزنید کارشناس شرکت شون بیان ، کارشناسی کنن . بگن مثلا شما تا رادیو اونور دید مستقیم دارید یا نه تایم اوت میده ؟ بعد اقدام کنید . 

مهم ترین چیز همینه که دکل اون شرکت به شما نزدیک ترین باشه . که خوشبختانه چیزی که تهران زیاده وکل وایرلس هست 

پارس آنلاین هم خوبه شهرستان به من 90 میداد . تهران حتما از این پایین تره . رو برج میلاد هم رادیو داره و برج میلاد فیبر نوری 

دوست عزیز هم بیراه نمیگن . خط زمینی که پینگ پایین بده به p2p شرف داره . چون اون یه ارتباط رادیویی هست . 

ولی خب اگه بهتون پینگ مثلا 50 بدن . ممکنه از خط زمینی بهتر باشه 

اینترنتی ثبت نام نکنید مثل آسیا تک . (اول درخواست کنید بیان محل امکان سنجی کنن ازشون سوال کنید سیم جین کنید) 

چیزی که زیاده شرکته وایرلس هست . 

حتی وایرلس غیر قانونی هم هست 

5g ثابت هم داره میاد مثل مبین نت . اونم باید خوب باشه 

لینک به دیدگاه

اگر وضع مالیتون خوبه از رسپینا بگیرید، یکی از استریمرها داشت و ازش راضی بود. 

توی اینترنت ایران مهم ترین بحث پشتیبانی شرکت هست به نظرم، وگرنه همه ی اینا دارن از شرکت زیرساخت نت میگیرند و نباید تفاوتی داشته باشند که می بینیم اینطور نیست و مثلا در یک منطقه پینگ شاتل (برای بازی) از مخابرات بهتره، چون شاتل بهترین روت رو برای اتصال شما به سرور بازی انتخاب میکنه. 

حالا زنگ بزنید مخابرات بگید پینگم بالاست میگه همون که گوگل رو برات میاره بسه. 

راستی این رسپینا که گفتم برای پوینت تو پوینت، هزینه تجهیزاتش خیلی بالا میشه ها، ممکنه تا 14-15 تومن هم بره، بسته به منطقه تون. 

حداقل هزینه تجهیزات هم برای اینترنت بی سیم از 4 میلیون تومن شروع میشه، طبق صحبتی که با اسیاتک داشتم. 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تصور شما درباره ptp اشتباست. کسی نمیتونه شرکت معرفی کنه. رادیو وایرلس ابتدا باید روی پشت بام نصب بشه بعد از اسکن 360 درجه میتونید بهترین شرکتهارو نشون کنید و با یه تلفن اکانت تست خریداری کنید.

برای مثال در رنج منزل بنده حدود 35 دکل شناسایی شده که به واسته ی سیگنال قوی به 6 دکل میتونم متصل بشم که مربوط به 4 شرکت مختلف هستند الان از هر 4تا شرکت اکانت دارم. حتی با یک چرخش کوچیک دکلهای اسیاتک هم سیگنال قوی میدن ولی خوشم نمیاد از اسیاتک

برای من از سیگنال 55dBm شروع شدن تا 70dBm بیشتر از 70dBm هم میشه به isp مورد نظر متصل شد و پینگ گرفت و کارهای روزمره رو انجام داد ولی توصیه نمیشه مخصوصا اگر مثل من فقط یک عدد رادیو دارید

لینک به دیدگاه

یعنی خاک تو سر تک تک این شرکت های ارائه کننده ptp تلفن رو جواب نمیدن ، یک قیمت تجهیزات و تعرفه هم تو سایتشون نمیزنن یعنی یه مجموعه انقدر کودن؟

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

(البته سیم کشی مخصوص برای مودم کشیدم و تمام دستگاه های متصل به تلفن، نویز گیر درجه 1 دارن که زیاد روی snr تاثیر نذارن)

سلام

منظور از سیم کشی مخصوص چیه ؟

نوع سیم خاصی استفاده کردین ؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

وقتی من پینگم با شاتل 6-7 هست بدون تایم اوت ولی با سرور های اروپایی 250 هست با تایم اون و پکت لاست یعنی مشکل از طرف من یا سیم کشی من نیست و از طرف اونا هست ، بهشون زنگ هم میزنم خودشون قبول دارن که پهنای باندشون کم هست و نمیتونم چیزی که باید رو  در زمان اوج مصرف ارائه کنن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

وقتی من پینگم با شاتل 6-7 هست بدون تایم اوت ولی با سرور های اروپایی 250 هست با تایم اون و پکت لاست یعنی مشکل از طرف من یا سیم کشی من نیست و از طرف اونا هست ، بهشون زنگ هم میزنم خودشون قبول دارن که پهنای باندشون کم هست و نمیتونم چیزی که باید رو  در زمان اوج مصرف ارائه کنن

دوست عزیز، زیر ساخت اینترنت این کشور ایراد داره. شاید این استارلینک بتونه یه کاری بکنه ولی منکه چشمم آب نمیخوره اینم یه پارا---زیتی چیزی میندازن روش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Mohsenx2 گفته است :

نوع سیم خاصی استفاده کردین ؟

از این سیم های دو زوج که فویل دارن از سرخط تا مودم آوردم

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

اینم منطقیه. اونا سرویس نمیتونن خوب بدن

امروز که اصلا معلوم نبود چخبره! من پینگم بالای 150-160 بود

لینک به دیدگاه

متاسفانه به گدایی افتادن پهنای باند نمیخرن پینگ من دربازی فیفا  زیر 70 هست اما بازم بازی سنگین هست این به خاطر

پنهای باند هست هر روز هم بدتر میشه شاید با رفتن کرونا و باز شدن مدارش وضع بهتر بشه خودشون که پهنای باند نمیخرن

راضی هستن از این وضعیت خوشحالن

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دو مدل سرویس وایرلس میدن . یکی همین p2p که در واقع سرویس اختصاصیه و هزینه راه اندازیش خیلی بالاست. مثلا برای پیشگامان بین 7 تا 12 ملیون در میاد. سرویس هاش هم از 200 تومن در ماه شروع میشه. ریسک هم هست این هزینه رو بکنی ولی بعد ببینی پینگش اونی که میخاستی نشده :دی

یه سرویس هم هست p2mp که میان یه پهنای باند و شیر میکنن و سرویس اشتراکیه. این هزینه راه اندازش کمتره حتی تجهیزات و امانی میتونی بگیری سرویس هاش با رقم ارزونتری شروع میشه ولی اصلا به درد بازی نمیخوره چون اشتراکیه و پینگ پر نوسانی دارید.

یه نکته هم بگم بهتون ، از هر شرکتی خواستید سرویس بگیرید، بدونید امکان سنجی اولش تو 95 درصد شرکتها هزینه داره و هزینه اش کم هم نیست. بنابراین سعی کنید حوصله کنید در موردش سرچ کنید باهاشون چندین بار تلفنی تماس بگیرید و سعی کنید قبلش کلی اطلاعات کسب کنید.

فعلا هم برای adsl ترجیحا isp تغییر ندید چون یه مشکلاتی رخ داده اوضاع همه خرابه. حدود یکماهی هست قندشکن ها وصل نمیشد پینگ خیلی ها افتضاح بود و ... وقتی همه با هم مشکل پیدا میکنن فحش دادن فایده نداره. من بیام بگم دزدتک ، یکی میگه شاتل حرومخوار نمیدونم های وب کیسه کش :))

چاره ای نیست یکم صبر کنیم حل بشه هر داستانی پشتش هست ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...