رفتن به مطلب

نقد و بررسی بازی MAX PAYNE 3

navid_ati
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان من بازی MAX PAYNE 3 رو گرفتم ولی هنوز وقت نکردم بازی کنم از دوستانی که بازی کردن میخوام که نظراتشون رو در مورد گرافیک گیم پلی صدا گذاری و باگ های بازی بگند

و هر کی از دوستان هم میتونه یه نقد کامل از بازی بذاره ممنونش میشم

لینک به دیدگاه

امتیازش 9 از 10 شده . راک استار هم ساخته . دیگه حرفی نموده straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی بازیه عالی هست

با همون سبک و گیم پلی باحال مکس پین 2 و1

من که 6970 دارم رو ته تنظیمات 10 تا 40 fps میده و بیشتر وقتا گیر میکنه باید msaa رو روی 2x یا 4x بزارم. گرافیکش محشره

خلاصه یکی از بهترین بازی های عمرمه

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی بازیه عالی هست

با همون سبک و گیم پلی باحال مکس پین 2 و1

من که 6970 دارم رو ته تنظیمات 10 تا 40 fps میده و بیشتر وقتا گیر میکنه باید msaa رو روی 2x یا 4x بزارم. گرافیکش محشره

خلاصه یکی از بهترین بازی های عمرمه

یعنی فشار گرافیکیش اینقدر خفنه :blink: :blink: شاید کرکش مشکل داره ؟ یا اینکه تو درایورهای جدیدی که میاد بهتر بشه . آخه اگه بخواد اینجوری پیش بره که با این اوضاع مملکت اسلامیمون وای به حالمونه دیگه . باید 2 ماه کار کنی یه vga بگیری که بتونی 2 تا گیم اجرا کنی :wacko:

لینک به دیدگاه

یعنی فشار گرافیکیش اینقدر خفنه :blink: :blink: شاید کرکش مشکل داره ؟ یا اینکه تو درایورهای جدیدی که میاد بهتر بشه . آخه اگه بخواد اینجوری پیش بره که با این اوضاع مملکت اسلامیمون وای به حالمونه دیگه . باید 2 ماه کار کنی یه vga بگیری که بتونی 2 تا گیم اجرا کنی :wacko:

این بازی گرافیکش خیلی بالاست 7970 33 تا 50 فریم میگیره (1920*1080) لب مرزه

لینک به دیدگاه

نوید جان این بازی که اصلا نیازی به نقد نداره (از نظر من) چون از همه لحاظ شاخ بازی ها هست وقتی تو تچ پاور اپ سیستم پیشنهادی رو میزنه 3960 و gtx 480 دیگه خودتون بدونید چی هست دیگه ......................Shame%20On%20You.gif :-O :-O :eek: :eek: :eek: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

normal

High

تفاوت پرفرمنس در انواع DirectX

بنچمارک ها بر اساس CPU

همانطور که می بینین، سی پی یو AMD X4 645 کاملا برای بازی جوابگوست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشم میاد 980 فنوم دو تو اکثر بازیها قاطی سالار ها هست! :دی

لینک به دیدگاه

یه زمانی آرزومون این بود که روند رو به رشد گرافیک بازیها سریعتر باشه . الان باید آرزو کنیم یه مقداری کند بشه :D خیلی زوره به خاطر 2 تا بازی حقوق یک ماه رو برای ارتقاء vga بزاری :(

من که فعلا یه 6870 دارم که میتونم این گیم هم بگذرونم ولی در آینده اگه بخواد با همین منوال جلو بره حتما توش میمونم . :huh:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر این مشکلات به خاطر این درایورهای گرافیک هاست و یا اینکه بازی توان استفاده از تمام قابلیتهای جی پی یو رو نداره چون نسخه کنسولیش مثلا ایکس باکس با اینکه پردازنده گرافیکیش نصف یک پردازنده گرافیکی کامپیوتر قدرت نداره اما چون از تمام قابلیتهاش بهره میبره راحت اجرا میکنه اما نسخه کامپیوتر نه همین درایورها بعضی اوقات گلوگاه میشه واسه گرافیک مخصوصا amd که امیدوارم در نسخه های بعدی مشکلاتش کمتر بشه

لینک به دیدگاه

آره موافقم

اگه تست این بازی رو روی HD 4000 اینتل توی سایت یوتیوب ببینید بد نیست !

بازی با رزولیشن 1280 به بالا روی این گرافیک آنبورد روونه اونوقت شما از 6870 میترسین ؟ !!

گیم پلی بازی بهنظرم شبیه کین و لینچ هستش :mellow:

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

اقا ، جان من راست میگین گرافیکش حرف نداره !! یا شوخی می کنین

بابا این کجاش گرافیکش عالی هستش

ماله 10 سال پیش انگار . Ghost recon بهتر از این هستش با اینکه از نظر هوش عقب موندست/

من فکر کردم گرافیک من مشکل داره gtx580 هست رفتم گرافیک دوستم رو گرفتم GTX680 آوردم دیدم ای بابا / بردم بازی رو رو سیستم اون نصب کردم ولی گرافیکی ندیدم ازش اونجور که شماها تو این پست ها گفتید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...