رفتن به مطلب

دزدیده شدن جعبه تقسیم خطر تلفن بیرون منزل

fatide
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز که بیدار شدم سیستمو روشن کردم دیدم نت قطعه ، رفتم خط تلفن دیگمونو چک کردم دیدم اونم قطعه . از در خونه رفتم بیرون دیدم بعله آشو با جاش بردن با این صحنه روبرو شدم که عجیب بود . به مخابرات زنگ زدم گفتن که تو سیستم بت میکنن . حالا کار خاصی نمیشه انجام داد سریعتر رراه بندازنش؟ :| عیدمون بی اینترنت شدیم بدبختی . دقیقا روبرویه این تقسیم یکی مثل همین هست که اونو اصلا دست نزدن عکسش هست اومدن واسه مارو کندن :))

photo_2021-03-18_15-06-49.jpg

photo_2021-03-18_15-12-35.jpg

لینک به دیدگاه

باز خوبه ساختمون خونتونو با جاش نبردن😄
واقعا ملت دیگه رسما همدیگه رو میخورن

لینک به دیدگاه

به نظرم باید جعبه رو فولادی بسازن و بعد پیچ ها تا اونور دیوار ببرن اونسر دیوار سرپیچج بزارن از داخل هم بهش برق وصل کنن هر کی دست زد بره پیش خدا ولی یکم بالا بزارنش تا کسی الکی دست نزنه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

به نظرم باید جعبه رو فولادی بسازن و بعد پیچ ها تا اونور دیوار ببرن اونسر دیوار سرپیچج بزارن از داخل هم بهش برق وصل کنن هر کی دست زد بره پیش خدا ولی یکم بالا بزارنش تا کسی الکی دست نزنه

یک فانون جالبی داره ایران

اگر دزد بیاد خونه آدم دزدی و بعد هر اتفاقی تو خونه بیافته برای صاحب خونه باید دیه دزد رو بده 😂😩

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

یک فانون جالبی داره ایران

اگر دزد بیاد خونه آدم دزدی و بعد هر اتفاقی تو خونه بیافته برای صاحب خونه باید دیه دزد رو بده 😂😩

اره قاونین رو خوندم اگر یه نفر بخواد تو رو بکشه حق دفاع از خودت رو داری ولی باید سلاح ها متناسب باشه مثلا اگر سلاح شکاری بات باشه اون با قمه یا چاقو حمله کنه نباید با تفنگ دفاع کنی یا بعد از اسیب زدن بهت اگر خواست فرار کنه و خطر نداشته باشه نباید بهش اسیب بزنی چون انتقام محسوب میشه کلا مادم یاد مهد کودک میفته

لینک به دیدگاه

انقدر وضعیت خرابه که ملت دیگه چیزیو سالم نمیزارن از آهن و نرده بگیر تا کابل و جعبه تقسیم و خللاصه هرچیزی گیر بیارن ببخشید لخت میکنن. این مورد دوستمون هم خیلی زیاد شده. فقط تو کوچه ما جعبه تلفن ما سالم مونده که اونم همین روزاست که ترتیبشو بدن چون چند شب پیش کابلای تلفن دم خونه رو از دو طرف بریده بودن ولی آقا دزده وقت نکرد ببره حالا یا کسی رد شده زده به چاک. چند شب پیش شبکه من و تو یه گزارش نشون داده بود که کل کافو مخابراتو از جا کنده بودن این که دیگه چیزی نیست واسشون.

لینک به دیدگاه

سوال من اینه:

این براشون به چه دردی میخوره که بردن

مگه چقدر ارزش داره ؟!

لینک به دیدگاه

دیدم کولرگازی ها رو قسمتی که بیرون دیوار هست حفاظ فلزی گرفتن و قفل و زنجیر کردن، احتمالا باید ازین به بعد اینا رو هم همینطور کرد. خونه داییم آیفون تصویریش رو پیچ گوشتی انداخته بود بدزده،رو چه حسابی نتونسته بود و نصفه کاره ول کرده بود، هم آیفون رو نبرده بود، هم زده بود خودش رو داغون کرده بود که البته احتمالا چون دیده خسارت وارده زیاده بیخیالش شده بود! من که تو خیابون گوشی در میارم با اثر دوپلر محوطه رو قبلش چک می کنم 😁 شهر ما ماشالله جایی هم نیست که موتوری ها بهش نه بگن، پیاده رو، خیابون، همه جا براشون حکم محل عبور با سرعت بالا رو داره، بهشون تذکر هم بدی شاکی می شن و یه گفتگوی مودبانه و آبدار بینتون ردوبدل میشه 😐

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...