رفتن به مطلب
  • 1

هنگ کردن A51

mohammad osmani
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان 

چرا این گوشی هنگ می کنه 

منظورم اینه در هنگام کار با اینستاگرام و این برنامه ها انیمیشن لگ می زنه از وقتی که به اندروید 11 اپدیت کردم این طوری شده 

لینک به دیدگاه

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

با سلام

گوشی با چیپست 9611 نباید برای کارهای عادی مثل مرورگری وب و اینستاگرام لگ یا کندی داشته باشه  

احتمالا باگ مربوط به رابط کاربری جدید باشه و با اپدیت های جدید بر طرف بشه

لینک به دیدگاه

• 0

درود دوست عزیز

شما حتما" نسخه اشتباهی اینستاگرام رو نصب کردین که با گوشی شما مطابق نداره !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اول چک کنین ببینین گوشی شما از چه نسخه ای پشتیبانی میکنه و همون نسخه رو نصب کنین به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه.

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

شما حتما" نسخه اشتباهی اینستاگرام رو نصب کردین که با گوشی شما مطابق نداره !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اول چک کنین ببینین گوشی شما از چه نسخه ای پشتیبانی میکنه و همون نسخه رو نصب کنین به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه.

سلام برادر نه تنها اینستاگرام حتی توی رابط کاربری هم انیطوریه البته همیشه نه گاه گاه البته گاه گاه هم ازار دهنده است چون وقتی این همه پول دادم واسه یه گوشی چرا باید این طوری باشه البته بگم بعد از اپدیت کردن به اندروید 11 اینطوری شده

اینستاگرام رو از گوگل پلی دان کردم

در 1 ساعت قبل، M.G گفته است :

با سلام

گوشی با چیپست 9611 نباید برای کارهای عادی مثل مرورگری وب و اینستاگرام لگ یا کندی داشته باشه  

احتمالا باگ مربوط به رابط کاربری جدید باشه و با اپدیت های جدید بر طرف بشه

از وقتی که به اندروید 11 اپدیت کردم اینطوری شده قبلا یا اندروید 10 این طوری نبود 

بله کاربرد من دانش اموزی است نباید این طوری باشه 

البته تا جایی که توی اینترنت سرچ کردم این مشکل برای خیلی ها اتفاق افتاده

لینک به دیدگاه

• 0
در 7 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام برادر نه تنها اینستاگرام حتی توی رابط کاربری هم انیطوریه البته همیشه نه گاه گاه البته گاه گاه هم ازار دهنده است چون وقتی این همه پول دادم واسه یه گوشی چرا باید این طوری باشه البته بگم بعد از اپدیت کردن به اندروید 11 اینطوری شده

از وقتی که به اندروید 11 اپدیت کردم اینطوری شده قبلا یا اندروید 10 این طوری نبود 

خب پس اگه چنینه که ....

همون جمله همیشگی خودم ... بهتره بفکر زندگی جدید باشی :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------

شاید باگ خوده اندروید 11 باشه ! و با اپدیت جدیدتر مشکلش برطرف شه شایدم ...

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

خب پس اگه چنینه که ....

همون جمله همیشگی خودم ... بهتره بفکر زندگی جدید باشی :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------

شاید باگ خوده اندروید 11 باشه ! و با اپدیت جدیدتر مشکلش برطرف شه شایدم ...

نمی دونم شاید چند روزی دیگر یه factory reset بزن 

احتمالش هست که درست بشه؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

نمی دونم شاید چند روزی دیگر یه factory reset بزن 

احتمالش هست که درست بشه؟

اگه مشکل جهانیه / بله

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام برای بنده هم همین مشکل داره مدلA70 با بیشتر نرم افزاره ها مشکل داره به صورتیه که باید یکبار مصرف کرد هر نرم افزاری رو بعدشم باید پاک کرد چون اتومات میبندش برا بار دوم، البته اینو بگم بعد اپدیت رابط کاربری Ui 3.1 اینطوری شده  که فکر کنم ۲ گیگم داده بود گند زده به گوشیم دو روزه کلافم کرده ا:)))

فقط باید منتظر اپدیت باشیم یا ریست بزنیم البته مشکلی با اینستا تلگرام نداره فقط با نرم افزارهای دیگه مثل ند شک ن،گیم های که دارم ،یا جدیدن با موزیک پلیرم

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 ساعت قبل، HamiDrm گفته است :

سلام برای بنده هم همین مشکل داره مدلA70 با بیشتر نرم افزاره ها مشکل داره به صورتیه که باید یکبار مصرف کرد هر نرم افزاری رو بعدشم باید پاک کرد چون اتومات میبندش برا بار دوم، البته اینو بگم بعد اپدیت رابط کاربری Ui 3.1 اینطوری شده  که فکر کنم ۲ گیگم داده بود گند زده به گوشیم دو روزه کلافم کرده ا:)))

فقط باید منتظر اپدیت باشیم یا ریست بزنیم البته مشکلی با اینستا تلگرام نداره فقط با نرم افزارهای دیگه مثل ند شک ن،گیم های که دارم ،یا جدیدن با موزیک پلیرم

گاه گاه ظاهر میشه نه همیشه مثلا از ظهر این طوری نشده دیشب و امروز صبح این طوری بود

امیدوارم که درست بشه 

من نمی دونم یعنی شرکت ها قبل بیرون دادن تست نمی کنن؟

در 4 ساعت قبل، invoker گفته است :

اگه مشکل جهانیه / بله

والا با غیر فعال کردن حالت ذخیره انرژی خیلی بهتر شده هیچ وقت فعالش نکنین و دیگه هیچ وقت گوشی میان رده نخواهم خرید

لینک به دیدگاه

• 0

درود دوست عزیز مدل هایی که با چیپست exynos 9611 عرضه میشن کلا همون اوایل هم که عرضه شدن در مقابل چیپست اسنپ 730 که رقیب قیمتی این چیپ بود واقعا حرفی نداشتن و خیلی عقب تر بودن البته واقعا این چیپ برای رابط کاربری و برنامه های عادی توان کافی داره و 259 گیگافلاپ توان گرافیکی دیگه نباید در حد ریپ زدن و هنگ در رابط کاربری باشه به نظر میاد سامسونگ خیلی سفت و سخت نبوده برای QC این اپدیت و صرفا به استیبل بودن حداقل ها بسنده کردن که الان شما و اون دوستمون که A70 دارن ناراضین شما یک فکتوری ریست رو هم به عنوان یکی از گزینه ها در نظر بگیرید شاید جواب گرفتید هر چند بعید بدونم تفاوتی ایجاد کنه

لینک به دیدگاه

• 0

سلام.بعد آپدیت گوشی به احتمال زیاد باگ میگیره.ولی سامسونگ و شیاعومی بد باگ هایی میگیرن.

لینک به دیدگاه

• 0
در 10 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام دوستان 

چرا این گوشی هنگ می کنه 

منظورم اینه در هنگام کار با اینستاگرام و این برنامه ها انیمیشن لگ می زنه از وقتی که به اندروید 11 اپدیت کردم این طوری شده 

سلام دوست عزیز با رام 4 فایل فلش بزنین احتمال زیاد حل بشه از HOME CSC استفاده نکنین

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز مدل هایی که با چیپست exynos 9611 عرضه میشن کلا همون اوایل هم که عرضه شدن در مقابل چیپست اسنپ 730 که رقیب قیمتی این چیپ بود واقعا حرفی نداشتن و خیلی عقب تر بودن البته واقعا این چیپ برای رابط کاربری و برنامه های عادی توان کافی داره و 259 گیگافلاپ توان گرافیکی دیگه نباید در حد ریپ زدن و هنگ در رابط کاربری باشه به نظر میاد سامسونگ خیلی سفت و سخت نبوده برای QC این اپدیت و صرفا به استیبل بودن حداقل ها بسنده کردن که الان شما و اون دوستمون که A70 دارن ناراضین شما یک فکتوری ریست رو هم به عنوان یکی از گزینه ها در نظر بگیرید شاید جواب گرفتید هر چند بعید بدونم تفاوتی ایجاد کنه

الان خیلی بهتر شده با غیر فعال کردن ذخیره نیرو

در 1 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.بعد آپدیت گوشی به احتمال زیاد باگ میگیره.ولی سامسونگ و شیاعومی بد باگ هایی میگیرن.

شنیده بودم که خیلی از گوشی بعد اپدیت یه مشکلاتی می گیرن ولی از این گوشی و سامسونگ انتظار نداشتم

در 19 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

سلام دوست عزیز با رام 4 فایل فلش بزنین احتمال زیاد حل بشه از HOME CSC استفاده نکنین

نمی خوام با رام و فلش خودمو درگیر کنم ولی اگه زحمت نباشه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• 0
در 57 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

شنیده بودم که خیلی از گوشی بعد اپدیت یه مشکلاتی می گیرن ولی از این گوشی و سامسونگ انتظار نداشتم

نمی خوام با رام و فلش خودمو درگیر کنم ولی اگه زحمت نباشه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

سامسونگ و بقیه نداره حتی برند مورد علاقه من یعنی نوکیا خیلیاشون وقتی به اندروید 10 آپدیت شدن باگ گرفتن.سعی کن بدون فلش درستش کنی.

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

دوست عزیز ذخیره نیرو کارش این هست فرکانس گرافیک و پردازنده چیپ رو پایین میاره تا مصرف کم بشه از اونجایی که 9611 خودش چیپ قدرتمندی نیست اینکه بیایم ذخیره انرژی رو هم فعال کنیم یعنی اومدیم ضعف چیپست رو تشدید کردیم پس اینکار شما برای رفع مشکل راه درستی هست شخصا پیشنهاد می کنم دوستان کمی اطلاعاتشون رو در مورد ریزمشخصات چیپست های گوشی های موبایل بالا ببرن تا بدونن واقعا چیزی که می خرن در چه سطحی هست و الکی انتظاراتشون بالا نره و نامید نشن

لینک به دیدگاه

• 0

لازم نیست خودت رو با Odin زدن اینا درگیر کنید

روی A51 اون 2 تایی که من داشتم اونی که به اندروید 11 آپدیت شد باگ هایی پیدا کرد

شما فعلا" با راه های ساده شروع کن

اول Cache و Data اینستا رو پاک کنید از قسمت Apps  و اگر درست نشد یکبار Uninstall و دوباره Install کنید 

گاهی اوقات یکسری App ها با اون ورژن اندروید روی اون بیلد نامبر دچار مشکل میشن

ولی چون شما میگید فقط با اون اپلیکشن مشکل داره احتمالا" حل بشه با همین موارد

اگر نه صبر کنید خود شرکت آپدیت Bug Fix ارائه میده

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز ذخیره نیرو کارش این هست فرکانس گرافیک و پردازنده چیپ رو پایین میاره تا مصرف کم بشه از اونجایی که 9611 خودش چیپ قدرتمندی نیست اینکه بیایم ذخیره انرژی رو هم فعال کنیم یعنی اومدیم ضعف چیپست رو تشدید کردیم پس اینکار شما برای رفع مشکل راه درستی هست شخصا پیشنهاد می کنم دوستان کمی اطلاعاتشون رو در مورد ریزمشخصات چیپست های گوشی های موبایل بالا ببرن تا بدونن واقعا چیزی که می خرن در چه سطحی هست و الکی انتظاراتشون بالا نره و نامید نشن

والا خوشبختانه فعلا  مشکل حل شده اگه دوباره ظاهر بشه یه فکتوری ریست می زنم البته از اول انتظاراتم بالا نبود می دونستم خیلی گوشی قوی نیست ولی کار های سنگین باهاش نمی کنم بیشتر از روش درس هامو می خونم

در 44 دقیقه قبل، HELLB0Y گفته است :

لازم نیست خودت رو با Odin زدن اینا درگیر کنید

روی A51 اون 2 تایی که من داشتم اونی که به اندروید 11 آپدیت شد باگ هایی پیدا کرد

شما فعلا" با راه های ساده شروع کن

اول Cache و Data اینستا رو پاک کنید از قسمت Apps  و اگر درست نشد یکبار Uninstall و دوباره Install کنید 

گاهی اوقات یکسری App ها با اون ورژن اندروید روی اون بیلد نامبر دچار مشکل میشن

ولی چون شما میگید فقط با اون اپلیکشن مشکل داره احتمالا" حل بشه با همین موارد

اگر نه صبر کنید خود شرکت آپدیت Bug Fix ارائه میده

فعلا مشکل رفع شده اگه نشد کش ها رو پاک می کنم 

ممنون از تمامی دوستان 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...