رفتن به مطلب

سوال در مورد ram

Recommended Posts

سلام دوستان من تصمیم دارم رم های سیستمم رو ارتقا بدم چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید:

1-ایا رم تک کاناله 8 گیگ وجود داره؟

2-اگر من یک رم تک کاناله بخرم و بعدا یک رم دیگه از همین مدل بخرم و در رابط ها به صورت 2 کاناله قرار بدم کارایی میاد پایین؟اگر میاد چقدر؟

3-رو جعبه ی مادربوردم نوشته 2133 به صورت اورکلاک ولی فرکاس 1866 رو بدون اورکلاک نوشته و میدونم که چیپ های amd بیشتر از 1600 رو ساپورت نمیکنند درون بایوس هم بیشتر از 1600 نداره من میتونم رم با فرکانس 1866 بخرم؟این نوشته درسته؟مادربورد ساپورت میکنه؟

4-اگر ممکنه رم مناسب با سیستم من(main:msi 970a-g45) معرفی کنید؟(بودجه تا 130-140)اگر ممکنه فرکانس خورش خوب باشه

5-رم با تیمینگ پایین بهتره یا با فرکانس بیشتر؟

از مدیران خوب انجمن و تمامی دوستان به خاطر ایجاد کردن تاپیک(این تاپیک وتاپیک های دیگه) عذر میخوام نتونستم تاپیک مربوطه رو پیدا کنم.

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

دوسا عزیز اگر سیستم شما با دوال چنل کار میکنه ، دو تا 4 گیگ یا دو تا هشت گیگ بگیرید یا 4 تا 4 گیگ یا 4 تا دو گیگ چون در این حالت ها که رم دوال چنل میشه سرعت و کارایی بالاتر میره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من تصمیم دارم رم های سیستمم رو ارتقا بدم چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید:

1-ایا رم تک کاناله 8 گیگ وجود داره؟

2-اگر من یک رم تک کاناله بخرم و بعدا یک رم دیگه از همین مدل بخرم و در رابط ها به صورت 2 کاناله قرار بدم کارایی میاد پایین؟اگر میاد چقدر؟

3-رو جعبه ی مادربوردم نوشته 2133 به صورت اورکلاک ولی فرکاس 1866 رو بدون اورکلاک نوشته و میدونم که چیپ های amd بیشتر از 1600 رو ساپورت نمیکنند درون بایوس هم بیشتر از 1600 نداره من میتونم رم با فرکانس 1866 بخرم؟این نوشته درسته؟مادربورد ساپورت میکنه؟

4-اگر ممکنه رم مناسب با سیستم من(main:msi 970a-g45) معرفی کنید؟(بودجه تا 130-140)اگر ممکنه فرکانس خورش خوب باشه

5-رم با تیمینگ پایین بهتره یا با فرکانس بیشتر؟

از مدیران خوب انجمن و تمامی دوستان به خاطر ایجاد کردن تاپیک(این تاپیک وتاپیک های دیگه) عذر میخوام نتونستم تاپیک مربوطه رو پیدا کنم.

1 - رم تک کاناله که نمیشه گفن ، منظور شما تک ماژول فکر میکنم باشه . بله هست . ولی خیلی سخت تو بازار ما گیر میاد . چون مشتری کمی داره و قیمت بالا ، کمتر میارن

2 - اگر شما 1 ماژول بگیری و بعدا یک ماژول دیگه دقیقا از همون مدل و با همون مشخصات روی اسلات مربوط به همون بذاری ، حالت 2 کاناله کار میکنه .

3 - در مورد چیپ های AMD اطلاعاتی ندارم . ولی به احتمال زیاد مثل اینتل یک امکانای باید داشته باشن که فرکانس رم رو بالاتر ببرن . اگر این کار رو انجام نده شما هر رمی با فرکانس بالاتر از 1600 میاد روی 1600

4 - من رم GSkill RipjawsZ 1600 رو پیشنهاد میکنم . رم خیلی خوبیه . 2 تا 4 گیگش حددو 120-130 در میاد .

5 - هر دو . ولی قیمتش هم همون طور میره بالا .

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید مگه سری rapjiaws مخصوص چیپ های z68/p67/h67/h61 نیستند؟وکلا برای اینتل بهینه سازی نشده اند؟

نظر شما در مورد سریsniper-flare-pi چیه؟ایا از این مدل رم ها 4 یا 8گیگ وجود داره(تک یا دوال) فرکانس خورشون چطوره؟

لینک به دیدگاه

من در مورد بهینه سازس این رمها با اینتل چیزی نشنیدم . شاید اینطور بباشه و من نمیدونستم .

این سری هایی که شما گفتی 4 گیگ دارن . ولی 8 گیگ تک فکر نمیکنم . باید 2 تا 4 گیگش رو بگیری . در مورد مقدار اوری که میشن دوستانی که تجربه دان بهتر میتونن کمک کنن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...