رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

برای ریگ میخواین درسته ؟ الان ریگ صرفه داره ؟ اتریوم هم الگوریتمش شنیدم عوض میشه البته ریگها به نظر میتونن ادامه بدن اما اسیکهای مخصوص اینا بعضیهاشون حدود 4-5 ماه کار میکنن

تبریز یه نفر میشناسم میتونه براتون وارد کنه البته اونم سودی روش میکشه ولی خواستین ازش قیمت میگیرم

شرایطش هم اینجوریه : حداقل 70 درصد مبلغو پرداخت میکنید فکر کنم حدود 20 روزه دستتون برسه که چک یک ماهه میدن اگه کالای مورد نظر به دستتون نرسون چکو میتونید نقد کنید

راجب اعتبار ایشون هم خودم چندین بار ازشون ماینر برای این اون گرفتم که معتبرن

مشخصات دقیق کالای مورد نظر همراه تعداد در صورت تمایل بفرمایید تا استعلام بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام

اخه مسئله اینه که، اونا با دلار 40 تومن حساب نمیکنن

اتومات با دلار 40 تومن خودش درمیاد

20 تومن که ارزش دلاری خالص، شیپینگ و گمرک رو هم بهش اضافه کنید همین حدود میشه

از چین آوردن شما هم، تهش میخواد سود فروشنده و انباردار رو حذف کنه از داستان. بخش زیاد داستان که گمرک و شیپینگه رو شما کماکان باید پرداخت کنید

مگه اینکه بخواید گمرک و شیپینگ پرداخت نکنید ... که داستان خیلی فرق میکنه اون موقع

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

بخواید همین طوری خرید کنید که شیپینگ(هزینه پست) اش خیلی وحشتناک میشه عزیز فکر نکنم شما هم بخوای کانینر یا 18 چرخ بار بزنی بنده زیاد وارد نیستم کلن تو این کارها نیستم
ولی از یه رفیقی یه بار همین طوری تعریف میکرد شنیدم
از سایت aliexpress که قیمت های مناسبی داره یه جوری صحبت کنید با کسی که مثلاً تو چین داره اونجا موجود کنه یا یه ایرانی با سایت یا هر چی که این کارو براتون انجام بده تهیه کنید این سایت بیشتر کالاهاش خیلی به صرفه تر براتون درمیاد توی بحث شیپینگ عالی در میاد که ارسال شه به ترکیه مخصوصاً عمده حتی برای بعضی فروشنده ها ارسال رایگان داره قیمت ندارم اما فکر کنم خیلی دیگه بخواد براتون دربیاد هر کودوم 100 تومن آب بخوره پستش بازم چک کنید خلاصه این جهت خیلی سود میکنید قیمت به وزن دقیقو نمی دونم بیشتر هم ارسال رایگان داره بعدش طرف ایرانیه که مورد اعتماده براتون از ترکیه بتونه یه بار بزنه به ایران که شیپینگش فوق العاده خوب براتون در میاد گمرکم فکر کنم دیگه از تریکه به ایران باید بدین خیلی بعیده که مرز بین ایران و ترکیه 100% حفاظت شده نباشه

ویرایش شده توسط DarKesT
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام

اخه مسئله اینه که، اونا با دلار 40 تومن حساب نمیکنن

اتومات با دلار 40 تومن خودش درمیاد

20 تومن که ارزش دلاری خالص، شیپینگ و گمرک رو هم بهش اضافه کنید همین حدود میشه

از چین آوردن شما هم، تهش میخواد سود فروشنده و انباردار رو حذف کنه از داستان. بخش زیاد داستان که گمرک و شیپینگه رو شما کماکان باید پرداخت کنید

مگه اینکه بخواید گمرک و شیپینگ پرداخت نکنید ... که داستان خیلی فرق میکنه اون موقع

بابا این طور نیست شما سخت میگیرید. مگر میخاییم از قاره آمریکا خرید کنیم! چین کشوری هست که ارسال های بسیار سریعی به خاور میانه داره و اکثرا دریایی با قیمت پایین هست. فقط مشکل این چند وقته این شده که ایران تحریمه و مستقیم نمیشه خرید ! باید واسطه داشته باشی. همین. 

قطعات الکترونیکی سنگین از چین وارد میشه مثل همین اسیک ها! تازه سنگینتر هم هستن! این طوری که میگی با دلار 40 تومن اوتوماتیک چرا در نمیاد! پس الکی نگید!

نه عزیز شما که داری جم میزی بفرمایید جزییاتو رو هم بگید وگرنه حرف درست نیست.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، DarKesT گفته است :

بخواید همین طوری خرید کنید که شیپینگ(هزینه پست) اش خیلی وحشتناک میشه عزیز فکر نکنم شما هم بخوای کانینر یا 18 چرخ بار بزنی بنده زیاد وارد نیستم کلن تو این کارها نیستم
ولی از یه رفیقی یه بار همین طوری تعریف میکرد شنیدم
از سایت aliexpress که قیمت های مناسبی داره یه جوری صحبت کنید با کسی که مثلاً تو چین داره اونجا موجود کنه یا یه ایرانی با سایت یا هر چی که این کارو براتون انجام بده تهیه کنید این سایت بیشتر کالاهاش خیلی به صرفه تر براتون درمیاد توی بحث شیپینگ عالی در میاد که ارسال شه به ترکیه مخصوصاً عمده حتی برای بعضی فروشنده ها ارسال رایگان داره قیمت ندارم اما فکر کنم خیلی دیگه بخواد براتون دربیاد هر کودوم 100 تومن آب بخوره پستش بازم چک کنید خلاصه این جهت خیلی سود میکنید قیمت به وزن دقیقو نمی دونم بیشتر هم ارسال رایگان داره بعدش طرف ایرانیه که مورد اعتماده براتون از ترکیه بتونه یه بار بزنه به ایران که شیپینگش فوق العاده خوب براتون در میاد گمرکم فکر کنم دیگه از تریکه به ایران باید بدین خیلی بعیده که مرز بین ایران و ترکیه 100% حفاظت شده نباشه

همین کانتینرم که میگی میاد به واسط و دلال زیر دست ترش میفروشه. اونم باز به زیر دست تر! همین طوری.... خوب شاخه های بالاتر نیاز دارم این قدر دست به دست میشه قیمت میره بالا!

از طرفی اونی که پول داره این طوری کانتینری وارد کنه نیاز به تاپیک زدن نداره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام دوست عزیز

برای ریگ میخواین درسته ؟ الان ریگ صرفه داره ؟ اتریوم هم الگوریتمش شنیدم عوض میشه البته ریگها به نظر میتونن ادامه بدن اما اسیکهای مخصوص اینا بعضیهاشون حدود 4-5 ماه کار میکنن

تبریز یه نفر میشناسم میتونه براتون وارد کنه البته اونم سودی روش میکشه ولی خواستین ازش قیمت میگیرم

شرایطش هم اینجوریه : حداقل 70 درصد مبلغو پرداخت میکنید فکر کنم حدود 20 روزه دستتون برسه که چک یک ماهه میدن اگه کالای مورد نظر به دستتون نرسون چکو میتونید نقد کنید

راجب اعتبار ایشون هم خودم چندین بار ازشون ماینر برای این اون گرفتم که معتبرن

مشخصات دقیق کالای مورد نظر همراه تعداد در صورت تمایل بفرمایید تا استعلام بگیرم

سلام. بله . پیام میدم خدمتتون الان صحبت میکنیم. ممنون.

در مورد الگریتم بلهمیگن عوض میشه از طرفی شل کن سفت کن راه انداختن کلا دیگه قراره از حالت ماین در بیاد از pow به pos بره. کوین های جدیدتری هستند مثل ریون کوین داره از لحاظ درآمد تا 80% درامد ایتر رو میده و فعلا نیاز به حجم حافظه بیشتری نداره. ایتر کلاسیک و کوین های دیگه هم هست. دقت گرده باشید کارت های 4 گیگ عملا داشتن زیر قیمت دلاریش رد میکردن! که این چرخه متوقف شد بعد از ریون کوین.گرافیک همیشه جایگاه داره. اسیک واقعا قماره اونم با قیمت هایی که ایران هست! M21 یکی از دوستان آکبند گرفت الان یکی از هش برداش سوخته!! 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

همین کانتینرم که میگی میاد به واسط و دلال زیر دست ترش میفروشه. اونم باز به زیر دست تر! همین طوری.... خوب شاخه های بالاتر نیاز دارم این قدر دست به دست میشه قیمت میره بالا!

از طرفی اونی که پول داره این طوری کانتینری وارد کنه نیاز به تاپیک زدن نداره.

خوب عزیز گفتم دیگه اگه تو بودجه زیاد بالا نیستید متن رو کامل بخون
راهی که کم خرج ترین میشه بتونین وارد کنین براتون توضیح دادم
اگه خودتون پیشو بگیرید این این دستو اون دست که گفتید خیلی کم میشه چطوری الان میگم
بعد اینکه راهی که گفتم رو بخونید برین یه کی از سایت هایی که خرید از علی اکسپرس دارن پیدا کنید قابل اعتماد هم باشه بهشون بگین بنده میرم ترکیه جنسمو میگیرم و کالایی توش بجورین که اگه تعداد بالاس برای هرکودوم نخواید پست بدین کلن یه چیز جمع و جور ارزون خوب به فید بک ها هم دقت کنید بعد شما فقط سفارششو بدین اینطوری هم خیلی پورسانت کمتری میگیرن اگه توافق کنن بعدش اگه برید یه راننده قابل اعتماد پیدا کنید جایی که جنس تو ترکیه اومده بیاره و بهتر هم میشه بار برای ترکیه داشته باشه بعد برگشتش برای شما این کارو بکنه خیلی هزینه کمی براتون در میاد کلن
1 پول کم گرافو دادید + 2 یه پورسانت توافقی به سایت + 3 هزینه اوردن جنس از ترکیه به اینجا (کسی هم که مسیرش اینجا باشه بگیرید خیلی بهتر میشه)
اگه هم یه پستی که امکان اوردن کالا ترکیه به ایران داشته باشه (فکر کنم تیپاکس این امکانو داشت) قیمت خوب پیدا کنید براتون بیاره مورد سوم ممکنه بهتر براتون در بیاد
هر جور حساب کنی عزیز خودت باید یه کاری بکنی که این دست و زیر دست که میگی حذف شه

جدای بحث حرف قشنگی زدی اگه کسی داشته باشه اصلاً تاپیک میزنه ؟

ویرایش شده توسط DarKesT
لینک به دیدگاه

در کل صدای خودشون هم درآمده :

این خبر برای صبح بود :

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/smartphone/29179-mobile-media-market-iran-state-99q2

دوستان همچنان منتظر نظرات و لطفتون هستیم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من جرات خرید کالاس سنگین از اینا ندارم از مالتینا خرید داشتم با اینکه سفارش سریع زدم که زودتر بیاد کلی پول بیشترم دادم بازم 3 ماه طول کشید اما کالا سالم به دستم رسید.

کسی از گارانتیش شده استفاده کنه؟ یعنی واقعا پول پای گارانتی بدی بدی بدون هزینه برات عوضش می کنه البته فکر کنم 1 سالی تعویضش طول بکشه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با این وضعیت تحریمها اگر کالایی که از کشور دشمن مثل ایالات متحده( الان کاملا همه ایالتها نامتحد و ضد دولت امریکا هستند و همچنان در حال اعتراض و تظاهرات) حتی با وجود پرداخت پول بیشتر! باز هم بدستمان رسید باید خوشحال باشیم. اشتباه گفتم؟  اگر کوتاهی از طرف این فروشگاه ها اتفاق میافتد انرا با ایجاد یک کانال عمومی کنید بهتره حتی شاید این نقدها باعث بهتر شدن این فروشگاه ها بشود!  ببینید باید واقع بین باشیم که یک سفارش اوردن بصورت مسافری و یا بوسیله دوستان و اشنایان راحت تر است تا یک فروشگاهی که هزاران سفارش را باید برای خرید و فروش و تحویل و... مدیریت کند

تورم هم فقط در ایران نیست! کافیه تشریف ببرید ترکیه و از کاسب و حتی مردم عادی در مورد تورم و کاهش ارزش پول کشورشان و قیمت ارزهای خارجی سوال بفرمائید! این مسئله الان در بیشتر کشورها بوده!!! مثل چین, روسیه,استرالیا و ژاپن و کره جنوبی و... ! من ادم میشناسم از استرالیا میره ژاپن قدرت خریدش بشدت کم میشود و برعکس هم همینطور !  عجیبتر اینکه بعضی از این کشورها اصلا تحت تحریم هم نیستند! تورمی که   باعث شده بود خیلی از شرکتهای امریکایی! امریکایی که خودش تحریم کنندست و نه تحریم شده! دست به تعدیل نیرو بزنند و بعد از مدتی که ویروس کرونا وضع اقتصادی را بدتر کرد این تعدیل نیروها هم بیشتر شده! تورم و کاهش ارزش پول ملی برای اون امریکایی هم هست!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamrah گفته است :

با این وضعیت تحریمها اگر کالایی که از کشور دشمن مثل ایالات متحده( الان کاملا همه ایالتها نامتحد و ضد دولت امریکا هستند و همچنان در حال اعتراض و تظاهرات) حتی با وجود پرداخت پول بیشتر! باز هم بدستمان رسید باید خوشحال باشیم. اشتباه گفتم؟  اگر کوتاهی از طرف این فروشگاه ها اتفاق میافتد انرا با ایجاد یک کانال عمومی کنید بهتره حتی شاید این نقدها باعث بهتر شدن این فروشگاه ها بشود!  ببینید باید واقع بین باشیم که یک سفارش اوردن بصورت مسافری و یا بوسیله دوستان و اشنایان راحت تر است تا یک فروشگاهی که هزاران سفارش را باید برای خرید و فروش و تحویل و... مدیریت کند

تورم هم فقط در ایران نیست! کافیه تشریف ببرید ترکیه و از کاسب و حتی مردم عادی در مورد تورم و کاهش ارزش پول کشورشان و قیمت ارزهای خارجی سوال بفرمائید! این مسئله الان در بیشتر کشورها بوده!!! مثل چین, روسیه,استرالیا و ژاپن و کره جنوبی و... ! من ادم میشناسم از استرالیا میره ژاپن قدرت خریدش بشدت کم میشود و برعکس هم همینطور !  عجیبتر اینکه بعضی از این کشورها اصلا تحت تحریم هم نیستند! تورمی که   باعث شده بود خیلی از شرکتهای امریکایی! امریکایی که خودش تحریم کنندست و نه تحریم شده! دست به تعدیل نیرو بزنند و بعد از مدتی که ویروس کرونا وضع اقتصادی را بدتر کرد این تعدیل نیروها هم بیشتر شده! تورم و کاهش ارزش پول ملی برای اون امریکایی هم هست!

من 1 لحظه احساس کردم روحانی داره حرف می زنه:D

اره بابا همه جای دنیا بده اصلا همه بدن ما خوبیم فقط نمی دونم چرا ارزش پول ما هست که در مقابل دیگر ارزها مدام سقوط می کنه؟ مگه نمی گید اونجا هم شرایط خرابه؟ پس باید با هم کم یا زیاد بشن دیگه نه اینکه در عرض 3 ماه ارزش پول ما مقابل تمامی ارز های دنیا نصف بشه نه اینکه بی ارزش ترین پول دنیا ماله ما باشه با داشتن کلی منابع نفت و گاز تورم درصد داره میزان 1 درصد کجا 101 درصد کجا

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamrah گفته است :

تبریک میگم شما یکی از سرمایه های صدا سیما هستیدکه میلیاردها  هزینه میکنه تا همچین چرندیاتی به من و شما تحویل بدن

کافیه به قیمت بازیها تو این چند سال اخیر حتی در دوران کرونا نگاه کنی ببینی از 60 دلار بالاتر رفته؟؟

تورم تو همین کشورهای که بانک جهانی اعلام میکنه زیر 2 درصد بوده حتی در دوران کرونا 

یک کیلو ماکارانی توی ترکیه 1.2 لیر هست ینی 5 هزار تومن 

خیلی سادست شما میتونی جای صدا سیمات و کامران نجف زادست تشریف ببری یوتوب و از بچه های ایرانی که توی ترکیه و امرکیا دانشجو یا مقیم هستن که تعدادشونم کم نیست ببینی اونا در امد یک روزشون چقدر و با درامد یک روزشون چطوری میرن به صورت نمایش لایو در یوتوب از فروشجگاهای بزرگ حرید میکنن 

فقط کافیه یه سر به سایتها والمارت بزنی تا ببینی بهترین مبلمان هشت نفره رو میشه با 100 دلار خرید 

یا میتونی با 600 دلار تویوتا کمری بخرید تو سایت کارز دات کام

ویرایش شده توسط hosseingamer
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamrah گفته است :

ریاضی بلدی دوست عزیز؟

250,000 ریال ÷ 65 ریال = 3846 (؟)

کاهش ارزش پولهای ترکیه و امریکا رو خوب اومدی

چقدر ما خوبیم و بقیه بدن 😂

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام.

من خیلی vr دوست دارم و هدستم (HTC VIVE) خیلی قدیمیه و رزولوشنش پاییه. میخواستم با یک چیزی مثل Index (فقط هدستش) یا HP reverb g2 عوض کنم. ولی میدونم وقتی بیرون بیاد از مالتینا بجای 15 تومن باید 27 تومن پول بدم که خیلیه و مسخرست.

امکان درخواست به این فروشگاه هست؟ چیکار میتونم بکنم

HP Reverb g2 به زودی به امارات میاد. قراره این ماه یا ماه بد رسمن بیرون بیاد

Quest 2 نمیخوام چون دوست ندارم فیسبوک رو ساپورت کنم. و ایرانم بعید میدونم کار کنه

ویرایش شده توسط ایمی
لینک به دیدگاه

از چایا مارکت بخر

تماس بگیر صحبت کن از چین میارن

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

از چایا مارکت بخر

شما تجربه خرید از این سایت رو داشتین؟ مثل مالتینا که نیست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

از چایا مارکت بخر

شما تجربه دارین؟ مطمعن هستن؟ من مشهد هستم. مثل اینکه وبسایت ندارن؟

ادیت: آشتباه کردم هست وبسایت. ولی تجربه دارین؟

ویرایش شده توسط ایمی
لینک به دیدگاه

گفتن چیزی که میخوام رو میتونن از آمارات بخرن برام. ولی تاحالا ندیده بودم این وبسایتو

کسی خریده تاحالا؟ ریسکش چقدره!

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ایمی گفته است :

شما تجربه دارین؟ مطمعن هستن؟ من مشهد هستم. مثل اینکه وبسایت ندارن؟

ادیت: آشتباه کردم هست وبسایت. ولی تجربه دارین؟

تجربه نداشتم ک نمیگفتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

تجربه نداشتم ک نمیگفتم

ممنون. قسطی خدا کنه بدن چون 20 ملیون در میاد 0_0 هرچند هدست خودم دست دوم شده 15-10 ملیون فکر کنم!

لینک به دیدگاه

سلام عزیز. منم چند ماهی هست دنبال خرید هدست VR هستم. اولش داشتم خریت میکردم هدست HP Reverb رو از یه بنده خدایی ۱۵ت میخریدم که کنسل کردم و منتظر شدم Quest موجود بشه بخرم که دیدم Quest 2 اومد الانم یه ۱ ماهی هست منتظرم موجود بشه تو امازون دوباره از بس که همه جا خریدن و تموم شده. خوشحال میشم با شما هم مشورت و صحبت داشته باشم. و فعلا چشمم Quest 2 رو گرفته کلا چیز خوبیه ولی خودمم از FaceBook خوشم نمیاد ولی چاره دیگه ای آنچنان نیست فک کنم.

بنده تو این ۱ ماه به مالتینا زیاد زنگ زدم و پیگیر شدم که چیکار میکنند و یک بار هم سفارش ثبت کردم که متاسفانه ناموجود شده بود و کنسل شد. ولی به نحوی از پشتیبانیشون راضی نیستم. تو تیکت یک حرفی میزنن تو عمل کار دیگه ای میکنن وقتی هم زنگ میزنی یه چیز دیگه میگن. من مجبور شدم سر تغییر شماره تو پنلم که نزدیک ۷ روز زنگ زدم به پشتیبانی و مدیریت که از پنل عوض کنن شمارمو اکانت جدید بسازم چون اصلا مهم نبود براشون مثل اینکه.

لینک به دیدگاه

در در 17 آبان 1399 در 14:08، Javadmpower گفته است :

تجربه نداشتم ک نمیگفتم

داداش hexshop.co چطوره خرید نداشتین؟ یه پیج اینستاست خیلی قیمتاش پایینه

لینک به دیدگاه

از بچه ها کسی جدیدا از ایگرد خرید داشته ؟ اصلا نمیتونم اعتماد کنم با نوسان ارز، قیمت رو نهایی زده ولی خب اینجا ایرانه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، MadysoN گفته است :

از بچه ها کسی جدیدا از ایگرد خرید داشته ؟ اصلا نمیتونم اعتماد کنم با نوسان ارز، قیمت رو نهایی زده ولی خب اینجا ایرانه

بله خرید داشتم مشکلی نبوده فقط طرز بسته بندیشون افتضاحه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بله خرید داشتم مشکلی نبوده فقط طرز بسته بندیشون افتضاحه

جدیدا خرید کردین ؟ چقدر طول کشید بیارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...