رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 27 آبان 1399 در 15:06، Extreme Plus گفته است :

چرا نشه ؟ روزانه این همه بسته از سراسر دنیا به ایران ارسال میکنن و ترخیص میکنن و مشکلی هم وجود نداره فقط بحث گمرکیش هست که کاملا دل بخواهیه یعنی ثابت نی هرچی دلشون بخواد میکشن روش میگن اینم گمرکی

چجوری باید خودمون خرید بزنیم؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که تجربه ترخیص از گمرک دارن. درحال حاضر شرایط ترخیص کنسول بازی مثل PS5 چجوریه؟ توقیف میکنن یا چی؟ چون وارداتش گفتن ممنوع شده. یعنی ۱۰۰ درصد این کنسول ها الان قاچاقه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز از فروشگاه اینترنتی نوین فون هم میتونی سفارش بدی بنده دوبار خرید داشتم مشکلی نداشته خیلی هم خوب بود

لینک به دیدگاه

در در 7 آذر 1399 در 23:33، Amir1853 گفته است :

سلام دوست عزیز از فروشگاه اینترنتی نوین فون هم میتونی سفارش بدی بنده دوبار خرید داشتم مشکلی نداشته خیلی هم خوب بود

بله سایت نوین فون رو چند وقتی هست که دنبال میکنم ولی این 2 مورد رو نداشتن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ashkan256 گفته است :

بله سایت نوین فون رو چند وقتی هست که دنبال میکنم ولی این 2 مورد رو نداشتن

نوین فون یک سایت واردکننده کالا هست

لینک Amazon محصول رو پیدا کنید و به پشتیبانی نوین پیغام بدید ، محصول رو توی سایت برای شما ثبت میکنن

لینک به دیدگاه

سلام من اولین تجربم هست از مالتینا خرید کردم جمعه سیاه  امروز بهم پیام داده کالا موجود نیست بعد 3 روز اصلا پیشنهاد نمیکنم نظر شخصیم هست فقط جهت اطلاع

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، farhad asdimehr گفته است :

سلام من اولین تجربم هست از مالتینا خرید کردم جمعه سیاه  امروز بهم پیام داده کالا موجود نیست بعد 3 روز اصلا پیشنهاد نمیکنم نظر شخصیم هست فقط جهت اطلاع

البته برای ایام خاص مثل black friday بعلت تراکم زیاد درخواست های خرید که مثلأ برای یک کالا از سراسر دنیا خریدار درخواست میده ، احتمال ناموجود شدن یه کالا بسیار زیاد هست و نمیشه زیاد ایراد گرفت

ولی سایت هایی مثل مالتینا یا ایگرد باید به گونه ای برنامه ریزی کنن که به محض واریز هزینه کالا توسط خریدار ، سفارش خرید رو از آمازون بزنن ( تا قبل از اینکه اون کالا در آمازون موجودیش تمام بشه ) که در مورد خرید شما الان ما نمیتونیم با قاطعیت بگیم که حتما تقصیر از جانب مالتینا بوده یا نه ؟؟؟

ولی حالا باید سریع پول رو بهتون برگردونن ...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saeedx گفته است :

البته برای ایام خاص مثل black friday بعلت تراکم زیاد درخواست های خرید که مثلأ برای یک کالا از سراسر دنیا خریدار درخواست میده ، احتمال ناموجود شدن یه کالا بسیار زیاد هست و نمیشه زیاد ایراد گرفت

ولی سایت هایی مثل مالتینا یا ایگرد باید به گونه ای برنامه ریزی کنن که به محض واریز هزینه کالا توسط خریدار ، سفارش خرید رو از آمازون بزنن ( تا قبل از اینکه اون کالا در آمازون موجودیش تمام بشه ) که در مورد خرید شما الان ما نمیتونیم با قاطعیت بگیم که حتما تقصیر از جانب مالتینا بوده یا نه ؟؟؟

ولی حالا باید سریع پول رو بهتون برگردونن ...

دقیقا درست میفرماید باید به محض خرید من و شما اونا هم خرید رو بزنن تا این مشکل پیش نیاد مشکل بعدی تخفیف رو هنوز برنداشتن اگه کالا تموم شده چرا تخفیف رو از رو سایت برنمیدارید که کسی پولش چند روز نخوابه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان 

بنده یه لپتاپ از کانادا تهیه کردم

میخوام همراه یکی از اشنایان بفرستم ایران ولی ایشون خودش یکی داره

میخواستم بدونم می‌شه لپتاپ منو بدون جعبه (لپتاپ و شارژر)بیاره

با وجود اینکه دوتا لپتاپ هست و لپتاپ من نو هست ایا گمرک میخوره؟

خواهش میکنم دوستان کمک کنن

مرسی بابت خوندن و وقت گذاشتن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، SahandAq گفته است :

سلام دوستان 

بنده یه لپتاپ از کانادا تهیه کردم

میخوام همراه یکی از اشنایان بفرستم ایران ولی ایشون خودش یکی داره

میخواستم بدونم می‌شه لپتاپ منو بدون جعبه (لپتاپ و شارژر)بیاره

با وجود اینکه دوتا لپتاپ هست و لپتاپ من نو هست ایا گمرک میخوره؟

خواهش میکنم دوستان کمک کنن

مرسی بابت خوندن و وقت گذاشتن

اگر یه نفری سخت نباشه 2 تا لپتاپ رو همزمان با هم دستش بگیره تو هواپیما، تو ایران بعیده گیر بدن.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

اگر یه نفری سخت نباشه 2 تا لپتاپ رو همزمان با هم دستش بگیره تو هواپیما، تو ایران بعیده گیر بدن.

در 8 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

اگر یه نفری سخت نباشه 2 تا لپتاپ رو همزمان با هم دستش بگیره تو هواپیما، تو ایران بعیده گیر بدن

اره تو کیف همراهش هست و میبره داخل هواپیما

والا من با گمرک فرودگاه امام خمینی تماس گرفتم 

گفتن ما لپتاپو چک می‌کنیم اگه بفهمیم نو باشه گمرک میخوره

منظورشون از چک کردن چیه؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، SahandAq گفته است :

اره تو کیف همراهش هست و میبره داخل هواپیما

والا من با گمرک فرودگاه امام خمینی تماس گرفتم 

گفتن ما لپتاپو چک می‌کنیم اگه بفهمیم نو باشه گمرک میخوره

منظورشون از چک کردن چیه؟

روشنش می کنند، خوب روش ویندوز بریزه و چند تا نرم افزار، یه کمی هم باهاش کار کنه چرب و چیل بشه، از نو بودن در بیاد. هدف گمرک اینه که نری توی بازار بفروشیش.

پس کارتنها و جعبه اش رو نیاره با خودش.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

روشنش می کنند، خوب روش ویندوز بریزه و چند تا نرم افزار، یه کمی هم باهاش کار کنه چرب و چیل بشه، از نو بودن در بیاد. هدف گمرک اینه که نری توی بازار بفروشیش.

پس کارتنها و جعبه اش رو نیاره با خودش.

دمت گرم بابت کمکت:)

لینک به دیدگاه

در در 13 شهریور 1398 در 01:07، EHSANRF گفته است :

بنده تجربه‌ی تلخ خرید از ایگرد رو داشتم پارسال

جنسی که خریداری کرده بودم به صورت فله‌ای تحویلم دادن،‌ بدون جعبه یا پاکت و دفترچه‌ی راهنما و ...، بسته‌بندی و کاتالوگ ایگرد و اون جنس یا قطعه توی یه نایلون! به همین راحتی

قیمت‌هاش هم که یکساله سر به فلک کشیده. کلا اون موقع که معروف نبود قیمت‌هاش به‌صرفه بود ولی الان آنچنان جالب نیست...

احتمالا بد شانسی آوردین

درمورد قیمت ها کاملا حق با شماست اخیرا قیمتا رو وحشتناک گرون کرده و داره خون مردمو تو شیشه میکنه

در در 23 آبان 1399 در 17:10، MadysoN گفته است :

از بچه ها کسی جدیدا از ایگرد خرید داشته ؟ اصلا نمیتونم اعتماد کنم با نوسان ارز، قیمت رو نهایی زده ولی خب اینجا ایرانه

در در 23 آبان 1399 در 18:41، Hassan.SK گفته است :

بله خرید داشتم مشکلی نبوده فقط طرز بسته بندیشون افتضاحه

من همین چند روز پیش خریدم از ایگرد رسید

بعد از 72 روز !!

30 شهریور سفارشو ثبت کردم،  12 آذر تحویل گرفتم

قیمتش رو خیلی بالا زده بود و یه کالای تقریبا 350 دلاریو 14 تومن حساب کرد (دلار 27 بود)

بسته بندیش بد نبود و بسته محصول پلمپ و تقریبا سالم سالم بود

در کل اگر قیمت دو برابری و 70 روز طول کشیدن براتون مسئله ای نیست ، ایگرد میتونه گزینه خوبی باشه :ck:

لینک به دیدگاه

در در 26 آذر 1399 در 23:16، King Arc s گفته است :

احتمالا بد شانسی آوردین

درمورد قیمت ها کاملا حق با شماست اخیرا قیمتا رو وحشتناک گرون کرده و داره خون مردمو تو شیشه میکنه

من همین چند روز پیش خریدم از ایگرد رسید

بعد از 72 روز !!

30 شهریور سفارشو ثبت کردم،  12 آذر تحویل گرفتم

قیمتش رو خیلی بالا زده بود و یه کالای تقریبا 350 دلاریو 14 تومن حساب کرد (دلار 27 بود)

بسته بندیش بد نبود و بسته محصول پلمپ و تقریبا سالم سالم بود

در کل اگر قیمت دو برابری و 70 روز طول کشیدن براتون مسئله ای نیست ، ایگرد میتونه گزینه خوبی باشه :ck:

والا من 23 ماه پیش ثبت سفارش کردم از آمازون آمریکا 1 ماهه رسیده به دفتر دبی احتمالا نهایت تا 2 هفته برسه دستم

از دفتر منطقه ای تا تهران چقدر طول کشید برا شما ؟ 

قیمتش هم به نسبت جاهای دیگه بین 1 تا 3 میلیون ارزونتر افتاد ! خیلی جالب بود البته شاید بخاطر وزن کمشه یا قیمت دلاری پایینتر

ویرایش شده توسط MadysoN
لینک به دیدگاه

در در 13 شهریور 1398 در 00:04، zen گفته است :

با این شرایط بهترین سایت خرید از آمازون چه سایتی هست که بدتر گیج شدم. 

من خودم خودم تا حالا 3تا قطعه خریداری کردم یه سی پی یو یه موس و یک هدست،، سی پی یو amd هست، موس g502هست،هدست هم razer در کل بین این سه خرید موس از همه زود تر 20روز حدودا سی پی یو دیر تر حدود یک ماه نیم ولی همه سالم بودن قیمته کالاهای زیادی رو من با مالتینا و ایگرد مقایسه کردم، مالتینا واقعا قیمتاش به صرفه تر هست ولی خب یه فرقی هم داره وقتی کالا رو از ایگرد خرید میکنی شک نداری که کالا کارش تمومه اما مالتینا با توجه به ناموجود شدن کالا و... اون رو لغو یا میگه یه مقدار مبلغ اضاف بپردازید برای خرید... اینم میگم داخل بعضی شرایط هست مثلا بین سه خریده من فقط هدست اینطور شد بعد قیمت هایه خریداری کردم یک سوم قیمت کالا ها داخل ایران در اومد در کل راه مناسبیه ولی برای چیزایه سبک 

لینک به دیدگاه

در در 13 شهریور 1398 در 01:07، EHSANRF گفته است :

درود

بنده تجربه‌ی تلخ خرید از ایگرد رو داشتم پارسال

جنسی که خریداری کرده بودم به صورت فله‌ای تحویلم دادن،‌ بدون جعبه یا پاکت و دفترچه‌ی راهنما و ...، بسته‌بندی و کاتالوگ ایگرد و اون جنس یا قطعه توی یه نایلون! به همین راحتی

وقتی استفاده کردم دیدم خرابه و کار نمی‌کنه، فورا به پشتیبانی ایگرد تماس گرفتم گفتن این مشکلات پیش میاد طبیعیه، باید حواس‌تون باشه از چه فروشنده‌ای توی آمازون خرید می‌کنید!!! ما نمی تونیم جنس شما رو پس بگیریم یا تعویض کنیم... ( در صورتی که کالا از فروشنده‌ی رسمی و معتبر و پرایم بود)

کلا این قابلیت فوق‌العاده رو از ایگرد رو که دیدم عطای اون رو به لقاش بخشیدم...

قیمت‌هاش هم که یکساله سر به فلک کشیده. کلا اون موقع که معروف نبود قیمت‌هاش به‌صرفه بود ولی الان آنچنان جالب نیست...

من سوال کردم گفتن 24 ساعت مهلت تست میدن یعنی دروغ میگن؟

مالتینا هم یه خدمات گارانتی اورجینال داره اون رو کسی تجربه داشته واقعا بدون اینکه اذیت کنن قبول میکنن؟ چون گارانتی اگر واقعا اورجینال باشه وقتی بگی که جنس مشکلداره باید قبول کنن

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 2 اردیبهشت 1399 در 12:34، Alinajafi_q گفته است :

سلام

والا کسی به ما نگفت چی همراهت هست حتی 6 تا ایفون 11 پرو مکس اوردم همراهم بود بدون هیچ حرفی رد شدیم اومدیم

شما مین و سی پی یو و رم و قطعات ریزه میزه و سبک رو همراه خودت ببر بالا بقیه رو بذار تو کیف

بخوان هم گیر بدن چون از هر کدوم یه قطعه هست فکر کنم بتونن گیر بدن

یاعلی

سلام بزرگوار,

اگر گیر بدن چی میشه؟

یعنی هم کالا هم پولی که بابتش پرداخت شده از دست میره یا اتفاق دیگه ای میفته؟

یکی از آشناهای ما داره میاد میتونه قطعاتی که میخوام بیاره اما بخاطر همین سوال که هیچ جواب درستی براش پیدا نکردم هنوز نتونستم تصمیمی بگیرم.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Ali_14 گفته است :

سلام بزرگوار,

اگر گیر بدن چی میشه؟

یعنی هم کالا هم پولی که بابتش پرداخت شده از دست میره یا اتفاق دیگه ای میفته؟

یکی از آشناهای ما داره میاد میتونه قطعاتی که میخوام بیاره اما بخاطر همین سوال که هیچ جواب درستی براش پیدا نکردم هنوز نتونستم تصمیمی بگیرم.

سلام

عزیز گیر به چی بدن؟

اگر از هر کدوم یکی باشه که قانونا هم مشکلی نداره شخصی حساب میشه

ولی من خودم چندتا گوشی اوردم برای کسی بدون هیچ مشکلی بردم بالا با خودم تو هواپیما

تا وقتی شکل تجاری به خودش نگیره کاری ندارند

یاعلی

لینک به دیدگاه

درود ، تا جایی که من اطلاع دارم ، شما برای مصرف شخصی خودت از هر چیزی یک عدد میخوای بیاری ، هیچ فرقی با خرید لباس و سایر سوغاتی های دیگه نداره و اساسا و قانونا نباید مشمول گمرک بشه.

لینک به دیدگاه

سلام منم قصد خرید از آمازون دارم ولی کامنتای گوگل و اینجا و اونجا رو که خوندم تقریبا اکثرا خیلی ناراضی هستن ، مالتینا رو که چند جا دیدم گفتن کلاه بردار شده و .. ، در کل واقعا موندم به ایگرد اعتماد کنم یا 4 سوق ، این دو تا کامنت منفی کمتر داشتن 🙄

لینک به دیدگاه

من از مالتینا و چهارسوق خرید داشتم

هدفون دوربین و...

تا الان چیز بدی ندیدم

دو تا خرید دیگه هم داشتم که هنوز نرسیده

در کل بد نبود

چهارسوق معمولا قیمتش مناسبتر هست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Amir.Rad گفته است :

سلام منم قصد خرید از آمازون دارم ولی کامنتای گوگل و اینجا و اونجا رو که خوندم تقریبا اکثرا خیلی ناراضی هستن ، مالتینا رو که چند جا دیدم گفتن کلاه بردار شده و .. ، در کل واقعا موندم به ایگرد اعتماد کنم یا 4 سوق ، این دو تا کامنت منفی کمتر داشتن 🙄

مالتینا قیمتش قطعی نیست و ممکنه دوباره ازت پول بخواد ولی کلاهبردار نیست.

ولی ایگرد خرید داشتم قیمت قطعی،ولی برا من قطعه متاسفانه یه گوشش شکسته بود تو حمل 

لینک به دیدگاه

در در 29 دی 1399 در 00:55، Arya92 گفته است :

مالتینا قیمتش قطعی نیست و ممکنه دوباره ازت پول بخواد ولی کلاهبردار نیست.

ولی ایگرد خرید داشتم قیمت قطعی،ولی برا من قطعه متاسفانه یه گوشش شکسته بود تو حمل 

بسته بندی اصلی خود کالا رو میفرستن یا در میارن ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir.Rad گفته است :

بسته بندی اصلی خود کالا رو میفرستن یا در میارن ؟

بسته بندی برای خود کالا بود.ولی پلمپ رو باز کرده بودن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...