رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من از ایگرد تو خرید اولم خیلی راضی بودم یه دونه ماوس خریدم کمتر از 40 روز ( فک کنم 36روزه) کالا به دستم رسیدکه کارتون خود ماوس سوراخ بود یکم اما خوده قطعه کاملا سالم بود. همین باعث شد تصمیم گرفتم سفارش دومم هم بدم که الان تقریبا دو ماه شده نرسیده متاسفانه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز 

بنده میخواستم موس razer viper mini از سایت مالتینا بگیرم 

ولی یه چیزی ذهن من رو مشغول کرده موس الان تخفیف خورده حسابی داخل آمازون و مالتینا کسی میدونه دلیل این تخفیف ها چیه ؟ یعنی قضیه ای چیزی پشتشه که من نمیدونم ؟ 

اینم لینک موس 

https://malltina.com/product/mlt-7120571

لینک به دیدگاه

در در 3 بهمن 1399 در 21:51، WOLF!! گفته است :

سلام دوستان عزیز 

بنده میخواستم موس razer viper mini از سایت مالتینا بگیرم 

ولی یه چیزی ذهن من رو مشغول کرده موس الان تخفیف خورده حسابی داخل آمازون و مالتینا کسی میدونه دلیل این تخفیف ها چیه ؟ یعنی قضیه ای چیزی پشتشه که من نمیدونم ؟ 

اینم لینک موس 

https://malltina.com/product/mlt-7120571

من خیلی تعریف مالتینا رو نشنیدم یه سر به ایگرد بزنین اعتبارش بیشتره

تخفیف هم خب امازون زده ربطی به اینا نداره قیمتشو با داخل ایران مقایسه کنید

لینک به دیدگاه

در در 28 دی 1399 در 17:37، Amir.Rad گفته است :

سلام منم قصد خرید از آمازون دارم ولی کامنتای گوگل و اینجا و اونجا رو که خوندم تقریبا اکثرا خیلی ناراضی هستن ، مالتینا رو که چند جا دیدم گفتن کلاه بردار شده و .. ، در کل واقعا موندم به ایگرد اعتماد کنم یا 4 سوق ، این دو تا کامنت منفی کمتر داشتن 🙄

من خودم یه مانیتور از نوین فون خریدم و تقریبا دو ماهه رسید دستم صحیح و سالم بود.میتونی از پشتیبانی اونجام سوال کنی بنظرم کارشون درسته.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

در مورد شرکت حمل و نقل بین المللی "ره آورد" اطلاعاتی دارین؟

گویا نماینده DHL هستن توی ایران و از این طریق میشه از آمریکا به ایران کالا ارسال کرد.

تجربه ای داشتین توی این زمینه؟

لینک به دیدگاه

اگر بنده بخوام از کشوری ک دسترسی به امازون و ... داره 

گرافیک سی پی یو مادربورد و رم بخرم و برا خودم و سیستم خودم بیارم آیا هزینه ای باید به گمرک پرداخت کنم 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام بر همه

یکی از آشنایانمون چند وقت پیش برام بسته ارسال کرده از آمریکا. (اداره پست گفت ارسال به ایران مانعی نداره و انجام شد).

دیگه هیچ اطلاعی در دست نیست. الآن نمیدونم باید بنشینم تا بیاد درب منزل یا باید برم دنبالش.

کسی میدونه کجا باید پیگیر باشم؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

اشنات کد رهگیری نداده بهت؟

گفتن به بسته های ارسالی به ایران کد رهگیری نمیدن.

لینک به دیدگاه

در در 25 دی 1399 در 21:33، Ali_14 گفته است :

سلام بزرگوار,

اگر گیر بدن چی میشه؟

یعنی هم کالا هم پولی که بابتش پرداخت شده از دست میره یا اتفاق دیگه ای میفته؟

یکی از آشناهای ما داره میاد میتونه قطعاتی که میخوام بیاره اما بخاطر همین سوال که هیچ جواب درستی براش پیدا نکردم هنوز نتونستم تصمیمی بگیرم.

سلام دوست عزیز تماس بگیرید فرودگاه اونجا واستون کامل قوانینو توضیح میدن

لینک به دیدگاه

سعی کن چیزایی بیاری که اینجا نباشه یا حداقل اختلاف قیمتش با اینجا زیاد باشه مثلا کیس نیاری با خودت گرافیکی رمی سی پی یو چیزی

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت شما دوستان عزیز

وقتتون بخیر 

در مورد این موضوع که عرض کردم شاید خیلی ها تون بگین از amazon - ebay ‌و اما سوال اصلی بنده این هست که چطوری میشه به طور مستیقیم از خارج مثلا از اروپا کالا خرید و مستقیم برامون از اونجا پست کنند - چه کارکرده و یا اکبند 

و با چه پستی ارسال کنند هزینش کمتر میشه و امن تر هست ؟ 

با یکی صحبت می کردم می گفت که از اروپا براش با پست ایران کالا فرستادن پوشاک بود چند تا - بسته رو تو ایران باز کردند و پوشاک رو با یکی دیگه عوض کردند و این طوری رسیده به دست خریداره - منظورم ظاهرا پست ایران خیلی بسته ها رو دستکاری می کنند و به اصطلاج دزدی می کنند 

شما راهی می دونید که امن تر باشه و البته مهم هست که از دبی و چین بشه خرید کرد ؟ 

این سایت های مثل مالتینا و امسال اونها هم خیلی می شنوم که خریدار ها ازشون می نالن که کارشون رو درست انجام نمی دن و یا بیش از حد دیر میارن و کالا درست دستشون نمیرسه و امثال این ها ...

کسی هست که به تعداد زیاد از طریق سایت از خارج از کشور کالا تهیه کرده باشه و هزینش معقول باشه و درست و امن و سره وقت دستش رسیده باشه ؟؟؟

لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

این مورد خدارو شکر فعلا" قفلش واسه " دلال ها " باز نشده !!!

و امیدوارام هیچ وقت هم باز نشه !!!

-------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، invoker گفته است :

این مورد خدارو شکر فعلا" قفلش واسه " دلال ها " باز نشده !!!

و امیدوارام هیچ وقت هم باز نشه !!!

-------------------------------------------------------

سلام خدمت شما 

وقت بخیر 

دوست عزیز متشکر از نظرتون اما این قفل اش برای دلال ها خیلی وقته باز شده اشتباه نگیرین برای اشخاص عادی هم با این بحث که راه انداختم می خوایم راهی پیدا کنیم که همه ازش سود ببرن 

بنده اطلاع دارم شما خودتون کالا خرید می کنید از خارج و می فروشید - اگه لطف کنید و از تجربیات خودتون هم اینجا به اشتراک بزارین همه بهره خواهند برد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 23 فروردین 1400 در 13:28، ramin_delphi گفته است :

سلام خدمت شما دوستان عزیز

وقتتون بخیر 

در مورد این موضوع که عرض کردم شاید خیلی ها تون بگین از amazon - ebay ‌و اما سوال اصلی بنده این هست که چطوری میشه به طور مستیقیم از خارج مثلا از اروپا کالا خرید و مستقیم برامون از اونجا پست کنند - چه کارکرده و یا اکبند 

و با چه پستی ارسال کنند هزینش کمتر میشه و امن تر هست ؟ 

با یکی صحبت می کردم می گفت که از اروپا براش با پست ایران کالا فرستادن پوشاک بود چند تا - بسته رو تو ایران باز کردند و پوشاک رو با یکی دیگه عوض کردند و این طوری رسیده به دست خریداره - منظورم ظاهرا پست ایران خیلی بسته ها رو دستکاری می کنند و به اصطلاج دزدی می کنند 

شما راهی می دونید که امن تر باشه و البته مهم هست که از دبی و چین بشه خرید کرد ؟ 

این سایت های مثل مالتینا و امسال اونها هم خیلی می شنوم که خریدار ها ازشون می نالن که کارشون رو درست انجام نمی دن و یا بیش از حد دیر میارن و کالا درست دستشون نمیرسه و امثال این ها ...

کسی هست که به تعداد زیاد از طریق سایت از خارج از کشور کالا تهیه کرده باشه و هزینش معقول باشه و درست و امن و سره وقت دستش رسیده باشه ؟؟؟

لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم 

سلام

نقل قول

هزینش معقول باشه و درست و امن و سره وقت

همین اول کار در مورد این بخش نوشته ات صادقانه بگم نه! نمیشه

ما از داخل و بیرون تحریم هستیم ی بخش زیادی از هزینه ها صرف دلال های داخلی و خارجی میشه، خیلی ها فکر می کنن سود رو واردکننده اصلی می بره ولی اینطور نیست در اکثر مواقع اون دلال ها و واسطه ها سود میبرن 

وارد کننده کالا با هزار مکافات تا جنس بیاره بفروشه راحت چند ماه باید سرمایه اش رو بخوابونه بعد یهو قانون تغییر می کنه جنسشم ترخیص نمی کنن

حالا این 7 خان مربوط به واردکننده های عمده اس خرده واردات بدترم هست

گمرک در خیلی از موارد بسته های تکی رو هم باز می کنه به عنوان آکبند توی بازار نفروشی!

واردات  از کشورهای اطراف هم همین بساط رو داره با این تفاوت که گمرک جاشو میده به واسطه های بیشتر

همین الان کرایه های لنج رو با کرایه های پارسال مقایسه کنی باورت نمیشه چقدر بالا رفته! و تاثیر این افزایش هم از برج 2  به بعد میبینیم

خلاصه خانه از پای بست ویران است

وگرنه ما هم مثل اکثریت مردم عادی دنیا باید می تونستیم با 3 تا کلیک کالای مورد نیازمون رو از هرجای دنیا بخریم بدون واسطه

ولی خوب به قول معروف ما خودمان انتخاب کردیم اینطور زندگی کنیم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام

همین اول کار در مورد این بخش نوشته ات صادقانه بگم نه! نمیشه

ما از داخل و بیرون تحریم هستیم ی بخش زیادی از هزینه ها صرف دلال های داخلی و خارجی میشه، خیلی ها فکر می کنن سود رو واردکننده اصلی می بره ولی اینطور نیست در اکثر مواقع اون دلال ها و واسطه ها سود میبرن 

وارد کننده کالا با هزار مکافات تا جنس بیاره بفروشه راحت چند ماه باید سرمایه اش رو بخوابونه بعد یهو قانون تغییر می کنه جنسشم ترخیص نمی کنن

حالا این 7 خان مربوط به واردکننده های عمده اس خرده واردات بدترم هست

گمرک در خیلی از موارد بسته های تکی رو هم باز می کنه به عنوان آکبند توی بازار نفروشی!

واردات  از کشورهای اطراف هم همین بساط رو داره با این تفاوت که گمرک جاشو میده به واسطه های بیشتر

همین الان کرایه های لنج رو با کرایه های پارسال مقایسه کنی باورت نمیشه چقدر بالا رفته! و تاثیر این افزایش هم از برج 2  به بعد میبینیم

خلاصه خانه از پای بست ویران است

وگرنه ما هم مثل اکثریت مردم عادی دنیا باید می تونستیم با 3 تا کلیک کالای مورد نیازمون رو از هرجای دنیا بخریم بدون واسطه

ولی خوب به قول معروف ما خودمان انتخاب کردیم اینطور زندگی کنیم

در 27 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

نگرد نیست 

متشکر از شما دوستان 

فقط سایت های واسطه هستند مثل ایگرد و مالتینا و امثال این موارد از این ها کدوم کار درست تر هستند و مشکلات کمتری دارند 

کسی هست که از امسال این سایت ها خرید کرده باشه چندین بار و واقعا کالا سالم و تقریبا سره وقت رسیده باشه دستش ؟ 

شما کدوم یک از سایت ها رو برای خرید از ebay  و amazon ‌توصیه می کنید ؟؟ 

اصلا خرید از amazon و ebay  در کل ارزش داره ؟؟   یا از این سایت های چینی و یا اونهایی که تو دوبی هستند بهترند ؟ 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

متشکر از شما دوستان 

فقط سایت های واسطه هستند مثل ایگرد و مالتینا و امثال این موارد از این ها کدوم کار درست تر هستند و مشکلات کمتری دارند 

کسی هست که از امسال این سایت ها خرید کرده باشه چندین بار و واقعا کالا سالم و تقریبا سره وقت رسیده باشه دستش ؟ 

اصلا خرید از amazon و ebay  در کل ارزش داره ؟؟   یا از این سایت های چینی و یا اونهایی که تو دوبی هستند بهترند ؟ 

من یک بار از مالتینا خرید کردم ، سالم رسید و جنس هم درست بود ، اکبند بود و مشکلی نداشت ، اما سه هفته تاخیر داشت.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

من یک بار از مالتینا خرید کردم ، سالم رسید و جنس هم درست بود ، اکبند بود و مشکلی نداشت ، اما سه هفته تاخیر داشت.

از امازون یا ایبی ؟ 

از مالتینا میشه از هر دو خرید کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

متشکر از شما دوستان 

سلام

هر یک از این سایت ها به نوعی مشکلات خاص خودشون رو میتونن داشته باشن ... دلیلش هم مشخصه ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درکل بهترین و بصرفه ترین راه خرید مستقیم ( به واسطه شخص ) هست. نه سایت !

خرید از کجا و چه سایتی / بستگی به نوع خواسته شما داره که دنبال چه جنسی هستین ... مثلا" اگه دنبال خرید مانیتور باشی هیچی بهتر از خرید سایت امازون امارات نیست.

اونم فقط بخاطره تامین به موقع جنس و از اونطرف ارسال سریع به ایران هستش ( بصورت لنج ارسال میشن )

من تا به الان فعالیت ام تو این زمینه / خدارو شکر به مشکل خاصی نخوردم . بجز تنها یه مورد نادر که اونم در اخر تکلفیش مشخص شد !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

( امکان همکاری تو این زمینه / واسه من زمانی پذیرفته اس که بدونم سود طرف حساب ام از خودم بیشتر نیست / یا راحتر بگم بیشتر قصدش حمایت از مصرف کننده اس تا ... )

در غیر این صورت ترجی میدم / خودم با سرمایه اندک ام جنس وارد کنم و مستقیم برسونم بدست کسی که نیازمندشه !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه نکته اضافه کنم ( شاید بعضی از دوستان که قبلا" واسشون جنس تهیه کردم هم میدونن )

تمام اجناسی که از خارج تهیه میشه ( امارت مثلا" ) با نمونه مشابه اش تو ایران .... زمین تا اسمون فرقه !!!

شاید مثلا" یه وقتای مانیتور مدل X با مشابه اش تو ایران هم قیمت باشه. ولی تو عمل یه چیزه دیگه اس و صد البته لوازم همراه !!!

( بار ها دیدم رو مانیتور های 144 هرتز *** کابل DP نیست !!! درصورتی که همون مدل رو از امارت اوردم 3 نوع کابل داشت :| )

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

از امازون یا ایبی ؟ 

از مالتینا میشه از هر دو خرید کرد ؟

آمازون ، اخریا از ایبی هم اضافه شده

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام

هر یک از این سایت ها به نوعی مشکلات خاص خودشون رو میتونن داشته باشن ... دلیلش هم مشخصه ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درکل بهترین و بصرفه ترین راه خرید مستقیم ( به واسطه شخص ) هست. نه سایت !

خرید از کجا و چه سایتی / بستگی به نوع خواسته شما داره که دنبال چه جنسی هستین ... مثلا" اگه دنبال خرید مانیتور باشی هیچی بهتر از خرید سایت امازون امارات نیست.

اونم فقط بخاطره تامین به موقع جنس و از اونطرف ارسال سریع به ایران هستش ( بصورت لنج ارسال میشن )

من تا به الان فعالیت ام تو این زمینه / خدارو شکر به مشکل خاصی نخوردم . بجز تنها یه مورد نادر که اونم در اخر تکلفیش مشخص شد !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

( امکان همکاری تو این زمینه / واسه من زمانی پذیرفته اس که بدونم سود طرف حساب ام از خودم بیشتر نیست / یا راحتر بگم بیشتر قصدش حمایت از مصرف کننده اس تا ... )

در غیر این صورت ترجی میدم / خودم با سرمایه اندک ام جنس وارد کنم و مستقیم برسونم بدست کسی که نیازمندشه !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه نکته اضافه کنم ( شاید بعضی از دوستان که قبلا" واسشون جنس تهیه کردم هم میدونن )

تمام اجناسی که از خارج تهیه میشه ( امارت مثلا" ) با نمونه مشابه اش تو ایران .... زمین تا اسمون فرقه !!!

شاید مثلا" یه وقتای مانیتور مدل X با مشابه اش تو ایران هم قیمت باشه. ولی تو عمل یه چیزه دیگه اس و صد البته لوازم همراه !!!

( بار ها دیدم رو مانیتور های 144 هرتز *** کابل DP نیست !!! درصورتی که همون مدل رو از امارت اوردم 3 نوع کابل داشت :| )

متشکر از راهنماییتون 

راهنماییتون عالی بودند  :100_pray:

کاش دوستان دیگه هم بیان تو این بحث کنند همه از افکار هم استفاده کنیم و مفید برای همه باشه 

در 5 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

آمازون ، اخریا از ایبی هم اضافه شده

خیلی عالی 

این طوری که از صحبت های دوستان متوجه شدم برای هر قطعه ای جایه خاصی برای خرید مناسب هست - مثلا به قول شما مانیتور امازون مارات 

فقط یک مورد شاید کسی بخواد یک روز مثلا کیبور بگیره یکی مثلا مادربرد و یا غیره 

برای این موارد باید کلی همه نمایندگی امازون و ایبی اطراف ایران رو بررسی کرد که کدوم مناسب تر هست برای خرید  ؟ 

کسانی مثل بنده که اشنا ندارن در این موارد که می خوایم از سایت های واسطه استفاده کنیم - در کل معتبرترینش کدومه بنظرتون ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خرید از امازون و ایبی همیشه با ریسک هایی همراه بوده و جدیدا هم که بخاطر ماینینگ هم قطعات کم شده و هم قیمت ها نجومی شده، تا چند وقت پیش حدودا 4 ماه قبل قیمت ها حدودا نصف ایران در میومد ولی الان بخاطر تقاضای زیاد که بخش زیادیش هم از ایران هست، تقریبا قیمت سایت ها هم قیمت ایران در میاد و بهترین راه که به صرفه باشه  خرید از شخص یا فروشگاه حقیقی هست که یک فرد از اونور خرید رو انجام میده، به دو دلیل این رو میگم

1اینکه جدیدا کالای فیک خیلی خیلی زیاد شده و مثلا کارت 3060ti رو آگهی کردن مثلا ده میلیون زیر قیمت، وقتی خرید انجام میشه و کالا بدستتون میرسه میبینین یک کارت سری gt هست و حتی تو سیستم میزنه 3060 ولی هسته همون gt هست! 

2هم خیلی از افراد آگهی هایی میزنن با قیمت مناسب ولی هیچ جنسی برای مشتری ارسال نمیکنن و مشتری هیچ موقع نه به پولش میرسه و نه به جنس

حتما موقع خرید بازخورد های فروشنده رو بخونین وحتما فروشنده معتبر باشه و سابقه فروش داشته باشه، البته این مشکلات فقط برای سایت هایی مثل آمازون و ایبی هستش و در مورد فروشگاه های تخصصی که خودشون دفتر و فروشگاه حقیقی دارن صدق نمیکنه ولی از لحاظ قیمتی قیمت بالاتری دارند نسبت به آمازون. 

امیدوارم صحبت هام مفید باشه و موقع خرید فقط به قیمت توجه نکنین. 

برای مثال حدود 3 4 سال پیش یک کارت 970 از مالتینا اگر اشتباه نکنم سفارش دادم برند عجیبی بود ولی حدود 50 دلار ارزونتر بود، حتی پول رو پرداخت کردم به سایت و ثبت هم کردن ولی توی یوتیوب چند تا کلیپ دیدم و اینجور کارت ها رو خریده بودن و چیپشون gt بود نصف روز بعد تماس گرفتم و خوشبختانه هنوز خرید نکرده بودن و پول رو پس فرستادن، اگر اشتباه نکنم به این کار فیشینگ میگن میتونین ویدیو ها رو سرچ کنین

لینک به دیدگاه

بسیار متشکر از راهنماییتون :100_pray:

یکی از اقوام دور بنده تو فرانسه هست - اگه بخوام از اونجا کالایی بخرم تا برام بفرسته بنظرتون چه گزینه ای مناسب هست برای ارسال 

بهم می گفت یک بار برای فامیلشون پوشاک فرستاده بود بسته رو باز کرده بودند تو پست و جاش یک پوشاک دیگه گذاشته بودند !!!:44_frowning2:

میگفت هزینه پست بین الملل ایران کمتر میوفته از بقیه پست ها اما اصلا امن نیست تو ایران بسته ها رو دستکاری میکنند و باز می کنند - می گفت پست های دیگه مثل tnt  و سایر بهتر وامن تر هستند نسبت به این اما هزینشون زیاد تر میوفته 

این موضوع پست بین الملل ایران که دستکاری میکنند بسته ها رو شما هم شنیدید یا براتون پیش اومده این موضوع ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

متشکر از راهنماییتون 

راهنماییتون عالی بودند  :100_pray:

کاش دوستان دیگه هم بیان تو این بحث کنند همه از افکار هم استفاده کنیم و مفید برای همه باشه 

خیلی عالی 

این طوری که از صحبت های دوستان متوجه شدم برای هر قطعه ای جایه خاصی برای خرید مناسب هست - مثلا به قول شما مانیتور امازون مارات 

فقط یک مورد شاید کسی بخواد یک روز مثلا کیبور بگیره یکی مثلا مادربرد و یا غیره 

برای این موارد باید کلی همه نمایندگی امازون و ایبی اطراف ایران رو بررسی کرد که کدوم مناسب تر هست برای خرید  ؟ 

کسانی مثل بنده که اشنا ندارن در این موارد که می خوایم از سایت های واسطه استفاده کنیم - در کل معتبرترینش کدومه بنظرتون ؟؟؟ 

بنظرم نمیشه لزوما یک سایت رو معرفی کرد و بگیم دقیقا همین سایت بهترین گزینه هست برای فلان چیز

من خودم شخصا همیشه میخوام چیزی بخرم تمام سایت های زیر  رو چک میکنم و گاها اختلاف قیمت هایی تا 40 درصد میبینم 

پس توصیه میکنم به همه دوستان همیشه همه شونو چک کنن

قبول دارم که تو عمده موارد خرید از امارات برای محصول حجیمی مثل مانیتور به صرفه تر هست ولی شخصا مانیتور فعلی که استفاده میکنم چون یک برند آمریکایی هست بهترین قیمت رو آمازون آمریکا داشت و از سایر رقبای هم مشخصاتش چند میلیون ارزون تر شد با اینکه هزینه حمل کالا از خود هزینه جنس بیشتر شد

1. آمازون آمریکا

2. آمازون امارات

3. نیواگ

4.میکرولس

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...