رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تشکر از راهنمایی تون   :100_pray:

تو ایران بین این شرکت های واسطه که میشه از طریق اونها از amazon یا  ebay   کالا خرید کرد بنظر دوستان مطمن تر و کاردرست تر کدام  هستند نسبت به بقیه ؟

و دوستان از کدوم یک از سایت های واسطه تو ایران مثل مالتینا و غیره  تجربه خرید خوبی داشتند ؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

تشکر از راهنمایی تون   :100_pray:

تو ایران بین این شرکت های واسطه که میشه از طریق اونها از amazon یا  ebay   کالا خرید کرد بنظر دوستان مطمن تر و کاردرست تر کدام  هستند نسبت به بقیه ؟

و دوستان از کدوم یک از سایت های واسطه تو ایران مثل مالتینا و غیره  تجربه خرید خوبی داشتند ؟

من شخصا از

ایگرد ، نوین پلازا ( نوین فون سابق) ، مالتینا و ویکالا خرید کردم

ویکالا که به طور ناگهانی جمع کردن رفتن نظری نمیدم دربارشون

مالتینا بنظرم هم به جهت خدمات و هم قیمت به شدت ضعیفه

ایگرد خدمات فوق العاده قدرتمند ولی قیمت یه مقدار بالا

نوین پلازا خدمات خوب ، قیمت مناسب ولی مقداری محدودیت در خرید دارن  و میتونم بگم نمونه کوچک شده ایگرد هستن

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

من شخصا از

ایگرد ، نوین پلازا ( نوین فون سابق) ، مالتینا و ویکالا خرید کردم

ویکالا که به طور ناگهانی جمع کردن رفتن نظری نمیدم دربارشون

مالتینا بنظرم هم به جهت خدمات و هم قیمت به شدت ضعیفه

ایگرد خدمات فوق العاده قدرتمند ولی قیمت یه مقدار بالا

نوین پلازا خدمات خوب ، قیمت مناسب ولی مقداری محدودیت در خرید دارن  و میتونم بگم نمیمونه کوچک شده مالتینا هستن

این راهنمایی شما بسیار برام مهم و کارامد هست 

بسیار متشکر 🙏

دوستان هم از تجربیات خودشون بگن عالی میشه 🙏

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

فقط سایت های واسطه هستند مثل ایگرد و مالتینا و امثال این موارد از این ها کدوم کار درست تر هستند و مشکلات کمتری دارند 

کسی هست که از امسال این سایت ها خرید کرده باشه چندین بار و واقعا کالا سالم و تقریبا سره وقت رسیده باشه دستش ؟

تجربه اخیر خودم رو عرض میکنم:

من اخیرأ از سایت "چایامارکت" که تخصصشون در زمینه واردات کالا از چین و از امارات هست خرید داشتم و فوق العاده راضی بودم و بنظرم از مالتینا و ایگرد و امثالهم هم قیمتشون بهتره و هم سریعتر جنس رو به دستتون میرسونن

نکته جالب این هست که این سایت یه اپلیکیشن محاسبه قیمت داره که شما دانلود و نصب میکنی و هر کالایی رو که از سایت هایی مشخص در کشور چین و یا از آمازون امارات بخوای سفارش بدی ،، کافیه قیمت یوآن یا قیمت درهم جنس رو به اپلیکیشن بدی تا خودش برات قیمت ریالی سفارش رو ( تحویل درب منزل ) براتون محاسبه کنه

دیماه پارسال یه کارت گرافیک 3080 از آمازون امارات بهشون سفارش دادم و در عرض 35 روز به دستم رسوندن صحیح و سالم بطوریکه حتی پلمپ کارخانه ای باکس کارت گرافیک هم باز نشده بود ! ( به قیمت اون روز حدودا 38 میلیون تومن پام دراومد )
( البته بهم گفتن که سفارش من 25 روزه به ایران رسیده بوده ولی بعلت غیبت مسئول ترخیص کالا در گمرک ، سفارش من در حدود 10 روز توی گمرک خوابیده بوده )

از سایت مالتینا هم سال 98 سفارش داشتم که نامردی کردند و کالایی رو که من از آمازون آمریکا سفارش داده بودم ، بعد از گذشت یک ماه تماس گرفتن و مدعی شدن که افزایش قیمت دلاری پیدا کرده و باید مابه التفاوت براشون به حساب بریزم و بالاخره با اخذ مابه التفاوت ( پول زور ) بعد از 2 ماه و 25 روز به دستم رسوندن ! ! ! --- من که دیگه پشت دستم رو داغ میکنم ولی از مالتینا چیزی نمیخرم !

لینک به دیدگاه

نوین فون یا همون نوین پلازی جدید عالی هست در این زمینه

بهترین  قیمت بهترین خدمات رو دارن تا الان بیش از ۲۰۰م خرید داشتم و همیشه راضی بودم ازشون

جدیدا به علت سفارش های زیاد و کرونا و ... کمی دیر به دیر سفارش میگیرن که خب این هم به این دلیل هست که بتونن خدمات خوبی بدن نه اینکه سفارش بگیرم و ... 

لینک به دیدگاه

تشکر از دوستان 

در 24 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

تجربه اخیر خودم رو عرض میکنم:

من اخیرأ از سایت "چایامارکت" که تخصصشون در زمینه واردات کالا از چین و از امارات هست خرید داشتم و فوق العاده راضی بودم و بنظرم از مالتینا و ایگرد و امثالهم هم قیمتشون بهتره و هم سریعتر جنس رو به دستتون میرسونن

نکته جالب این هست که این سایت یه اپلیکیشن محاسبه قیمت داره که شما دانلود و نصب میکنی و هر کالایی رو که از سایت هایی مشخص در کشور چین و یا از آمازون امارات بخوای سفارش بدی ،، کافیه قیمت یوآن یا قیمت درهم جنس رو به اپلیکیشن بدی تا خودش برات قیمت ریالی سفارش رو ( تحویل درب منزل ) براتون محاسبه کنه

دیماه پارسال یه کارت گرافیک 3080 از آمازون امارات بهشون سفارش دادم و در عرض 35 روز به دستم رسوندن صحیح و سالم بطوریکه حتی پلمپ کارخانه ای باکس کارت گرافیک هم باز نشده بود ! ( به قیمت اون روز حدودا 38 میلیون تومن پام دراومد )
( البته بهم گفتن که سفارش من 25 روزه به ایران رسیده بوده ولی بعلت غیبت مسئول ترخیص کالا در گمرک ، سفارش من در حدود 10 روز توی گمرک خوابیده بوده )

از سایت مالتینا هم سال 98 سفارش داشتم که نامردی کردند و کالایی رو که من از آمازون آمریکا سفارش داده بودم ، بعد از گذشت یک ماه تماس گرفتن و مدعی شدن که افزایش قیمت دلاری پیدا کرده و باید مابه التفاوت براشون به حساب بریزم و بالاخره با اخذ مابه التفاوت ( پول زور ) بعد از 2 ماه و 25 روز به دستم رسوندن ! ! ! --- من که دیگه پشت دستم رو داغ میکنم ولی از مالتینا چیزی نمیخرم !

این امکان که برای محاسبه گذاشتن فوق الهاده هست 

ممنون از راهنمایی شما 🙏

در 8 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

نوین فون یا همون نوین پلازی جدید عالی هست در این زمینه

بهترین  قیمت بهترین خدمات رو دارن تا الان بیش از ۲۰۰م خرید داشتم و همیشه راضی بودم ازشون

جدیدا به علت سفارش های زیاد و کرونا و ... کمی دیر به دیر سفارش میگیرن که خب این هم به این دلیل هست که بتونن خدمات خوبی بدن نه اینکه سفارش بگیرم و ... 

در مورد این سایت فقط یک مورد که نشان اعتماد نداره !!! 🤔

من که تو سایت ندیدم زده باشه

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

تشکر از دوستان 

این امکان که برای محاسبه گذاشتن فوق الهاده هست 

ممنون از راهنمایی شما 🙏

در مورد این سایت فقط یک مورد که نشان اعتماد نداره !!! 🤔

من که تو سایت ندیدم زده باشه

نشان اعتماد همه چیز هست غیر از نشان اعتماد

بنده از سایتی دارای نماید ps5 خریدم هنوز بعد ۲ ماه دارم میدوم دنبال پولم
ولی نوین پلازارو از لیون بیشتر بهش اعتماد دارم

همین امروز هم یدونه 6900xt خریدم ازش 

قبلا هم 6800xt 3070 تعداد زیادی موس و کیبورد
و در آینده هم صندلی میخرم

لینک به دیدگاه

نماد اعتماد یک جاییش خوبه اگه مشکلی پیش بیاد از طریق پلیش و اتحادیه بهتر قابل پیگیری هست 

با یکی صحبت می کردم اونم واتر کولر از چایا مارکت خریده بود و رازی بود 

ایگرد هم شنیدم می گن خدماتش خوبه 

لینک به دیدگاه

در در 23 فروردین 1400 در 13:34، invoker گفته است :

این مورد خدارو شکر فعلا" قفلش واسه " دلال ها " باز نشده !!!

و امیدوارام هیچ وقت هم باز نشه !!!

-------------------------------------------------------

دلال که نمیره جنس بیاره بفروشه

دلال میشه تو خونش ، بعد من شما که جنس میاریم، مفت میخره، سود میفروشه

تو ای مملکت فقط دلالی میتونی به جای برسی . البته متاسفانه

یه مشکل بزرگتر که به تازگی داره خودش نشون میده یه معضل جدید

هون قضیه FATF که قبول نکردن الان داره خودش نشون میده. قبلا حواله های کوچیک مشکلی نبود الان برای مبلغهای جزیی هم مشکل ساز شده و پول اونور بلوکه میشه (قبل از اینکه بدونی اونور قراره پولت بلوکه بشه)

البته همیشه راه در رو است . صرافهای محترم یجوری این مشکل حل میکنن ولی بار درصد بیشتر.

یعنی تا چند وقت دیگه یه گرونی به گرونهای قبلی بیفزایید.

حاللا هر کی میخواد خودش مستقیم خرید کنه احتمال زیاد به قفل FATF بر میخوره

لینک به دیدگاه

ای

در 24 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

یه مشکل بزرگتر که به تازگی داره خودش نشون میده یه معضل جدید

هون قضیه FATF که قبول نکردن الان داره خودش نشون میده. قبلا حواله های کوچیک مشکلی نبود الان برای مبلغهای جزیی هم مشکل ساز شده و پول اونور بلوکه میشه (قبل از اینکه بدونی اونور قراره پولت بلوکه بشه)

البته همیشه راه در رو است . صرافهای محترم یجوری این مشکل حل میکنن ولی بار درصد بیشتر.

یعنی تا چند وقت دیگه یه گرونی به گرونهای قبلی بیفزایید.

حاللا هر کی میخواد خودش مستقیم خرید کنه احتمال زیاد به قفل FATF بر میخوره

این مشکل FATF که می‌فرمایید پول بلوکه میشه ، مثلا منی که بخوام مثلا از ایگرد کالا بخرم پول رو واریز می کنم به شرکت ایگرد ، دیگه این بلوکه شدن که ربطی به من نداره ، اره ؟؟

اون رو شرکت باید کاراش رو ردیف کنه ، پول من که خطری براش نیست ، درسته ؟؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

ای

این مشکل FATF که می‌فرمایید پول بلوکه میشه ، مثلا منی که بخوام مثلا از ایگرد کالا بخرم پول رو واریز می کنم به شرکت ایگرد ، دیگه این بلوکه شدن که ربطی به من نداره ، اره ؟؟

بله دیگه. ضرری متوجه شما نیست

اونکه داره سود میکنه خطرش به جون میخره دیگه( این مشکل اونا براش تدبیری می اندیشن).البته گفتم هزینه انتقال میره بالا و قیمت تمام شده بیشتر تر میشه

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

درود

اگر مصرف شخصی باشه راه حل داره. یک آشنا واستون همراه خودش بیاره. این کار رو من همیشه انجام دادم و هم برای من صرف داشته هم برای اقوام

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

نماد اعتماد یک جاییش خوبه اگه مشکلی پیش بیاد از طریق پلیش و اتحادیه بهتر قابل پیگیری هست 

با یکی صحبت می کردم اونم واتر کولر از چایا مارکت خریده بود و رازی بود 

ایگرد هم شنیدم می گن خدماتش خوبه 

بنده یکبار ازم کلاهبرداری شد

نماد هیچ کاری نکرد

تاکید میکنم هیییچ کاری

یعنی حتی نیومد آدرس یا شماره صاحب واقعی سایت هم به ما نداد که بتونم پیگیری قضایی کنم

بعد از کلی دوندگی به پول رسیدم

ولی نماد هیچ کمکی نکرد

در 11 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

ای

شما از یه شرکت معتبر خرید کنین

خیالتون راحت باشه

هیچ قضیه ای متوجه شما نمیشه

لینک به دیدگاه

واقعا متشکر از همه دوستان که تجربیات خودشون رو اینجا به اشتراک می زارن 🙏

انشالا که مشکلی پیش نیاد به قول شما دوست عزیز 

از این قطعات کارکرده که تو ایبی هست کسی خرید داشته ؟

ضمانت سلامت کالا رو ایبی انجام میده یعنی اونها تست می کنن بعد ارسال می کنن ، یا شخص یا فروشگاه ارسال می کنه 

مشکلی داشته باشه باید دوباره پس فرستاد ، با این هزینه های حمل و نقل تو ایران که فکر نکنم بصرفه 

در کل قطعه کارکرده خریده از این ایبی یا امازون درسته یا فقط اکبند باید خرید ؟؟

در 2 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

واقعا متشکر از همه دوستان که تجربیات خودشون رو اینجا به اشتراک می زارن 🙏

انشالا که مشکلی پیش نیاد به قول شما دوست عزیز 

از این قطعات کارکرده که تو ایبی هست کسی خرید داشته ؟

ضمانت سلامت کالا رو ایبی انجام میده یعنی اونها تست می کنن بعد ارسال می کنن ، یا شخص یا فروشگاه ارسال می کنه 

مشکلی داشته باشه باید دوباره پس فرستاد ، با این هزینه های حمل و نقل تو ایران که فکر نکنم بصرفه 

در کل قطعه کارکرده خریده از این ایبی یا امازون درسته یا فقط اکبند باید خرید ؟؟

اگه یکی از دوستان اگه این رو هم نظر بده ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

نشان اعتماد همه چیز هست غیر از نشان اعتماد

بنده از سایتی دارای نماید ps5 خریدم هنوز بعد ۲ ماه دارم میدوم دنبال پولم
ولی نوین پلازارو از لیون بیشتر بهش اعتماد دارم

همین امروز هم یدونه 6900xt خریدم ازش 

قبلا هم 6800xt 3070 تعداد زیادی موس و کیبورد
و در آینده هم صندلی میخرم

ببخشید هزینه وارد کردن صندلی به دلیل وزن سنگینش خیلی زیاد نمی‌شه؟ چون من هم قصد خرید صندلی کامپیوتر دارم و از مدل‌هایی که توی بازار خودمون هست زیاد راضی نیستم. قصد دارید از آمازون امارات بخرید یا آمریکا؟

لینک به دیدگاه

این طوری که من متوجه شدم فکر کنم هزینش باید زیاد بشه 

بعید بدونم بصرفه که از اونجا خرید کنید صندلی رو ، نمی گم عشق یک مدل خاصی رو داشته باشین و بخواین حتما اون باشه 😁

من خودم هم می خوام یک خرید بکنم برای تست ببینم انشالا چی میشه اما نسبتا کوچیک و کم وزن تر 😎

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، HAM1DR3ZA گفته است :

ببخشید هزینه وارد کردن صندلی به دلیل وزن سنگینش خیلی زیاد نمی‌شه؟ چون من هم قصد خرید صندلی کامپیوتر دارم و از مدل‌هایی که توی بازار خودمون هست زیاد راضی نیستم. قصد دارید از آمازون امارات بخرید یا آمریکا؟

از آمریکا یا اروپا نمیشه خرید چون قیمتش نجومی میشه تقریبا ۳ برابر قیمت صندلی میشه هزینه ارسالش

ولی امارات کاملا به صرفه هست

میشه بهترین صندلی ها رو با قیمت dxracer که دارن ۱۲-۱۴ تومن پاچه میکنن خرید
حدودی بخوام بگم درهمی نهایت ۱۰ تومان درمیاد برای صندلی 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

از آمریکا یا اروپا نمیشه خرید چون قیمتش نجومی میشه تقریبا ۳ برابر قیمت صندلی میشه هزینه ارسالش

امازون امارات یعنی از خرید چین هم بهتره از بابت قیمت و هزینه ارسال خلاصه تمام شده کالا ؟؟؟؟ برای مثال از طریق ایگرد خرید رو بزنم 

امازون امارات یعنی این سایتش 

https://www.amazon.ae/

و 

Ebay امارات این سایتش  

https://www.ebay.com/b/United-Arab-Emirates-Stamps/123803/bn_2311013

از خرید از چین قیمت هاش خوبه ؟ و در کل از بابت هزینه های تموم شده و ارسال بهتره ؟ 

یا از چین خریدن از طریق سایت چایامارکت بهتر از امازون و ایبی هست ؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

فقط سایت های واسطه هستند مثل ایگرد و مالتینا و امثال این موارد از این ها کدوم کار درست تر هستند و مشکلات کمتری دارند 

کسی هست که از امسال این سایت ها خرید کرده باشه چندین بار و واقعا کالا سالم و تقریبا سره وقت رسیده باشه دستش ؟ 

شما کدوم یک از سایت ها رو برای خرید از ebay  و amazon ‌توصیه می کنید ؟؟ 

اصلا خرید از amazon و ebay  در کل ارزش داره ؟؟   یا از این سایت های چینی و یا اونهایی که تو دوبی هستند بهترند ؟ 

سلام

من دوبار توسط ایگرد از آمازون آمریکا خرید کردم (سال 99)

کیفیت ارسال و آکبند بودن کالا عالی بود

قیمت هم یکی از کالا تخفیف 100 دلاری خورده بود تو آمازون و برای من هم خیلی ارزون تر تموم شد

هر چند ایگرد جدیدا درصد بیشتری میگیره و معمولا نصف قیمت خود کالا رو از شما سود میگیره !

از لحاظ زمانی هم زیر 2 ماه میاره 😑

اگر کالایی که میخواین سنگین وزن هست سمت ایگرد نرین چون خیلی گرون میشه

دو تا سایت من به شما پیشنهاد میکنم :1- ایگرد برای آمازون . و برای خرید از هر جای دنیا ، سایت ایران دلیور رو یکی از دوستام تعریفشو میکرد

به امید روزی که ایرانی ها هم بتونن کالا ها رو با قیمت واقعی خودشون تهیه کنن

لینک به دیدگاه

منم تجربه خرید هم از ایگرد دارم هم مالتینا / توی این زمینه واقعا از خدمات ایگرد راضی ترم چون یه سری یه سفارش موس Logitech G502SE دو عدد از ایگرد داشتم که برخورد کرد به شیوع کرونا توی پارسال و بعد از تاخیر چندماهه یکی از موس ها به دستم رسید و دومی حین فرایند ترخیص گمرک نمیدونم گم شده بود انگار! خلاصه پیگیر شدم پشتیبانی ایگرد با کلی عذرخواهی بابت تاخیر سفارش اعلام کرد که بخاطر گم شدن یکی از سفارش ها توی گمرک برای من با همون قیمت قبلی که سفارش دادم موس جدید سفارش میدن و میفرستن ( درصورتیکه که دلار گران شده بود !) و دوباره برام فرستادن. از این کارشون که پیگیر و مشتری مدار بودن خیلی راضی ام. ولی مالتینا سفارش قبلا زیاد داشتم و دارم ازش اوایل خوب ساپورت میکرد ولی متاسفانه بعدا خدمات خوبی نداد و بعد از ثبت سفارش درخواست ما به تفاوت میکرد و لغو سفارش داشت و ..... خیلی راضی نیستم حقیقت ! در صورتیکه حجم سفارش های زیادی ازش داشتم ( مخصوصا قرص و ویتامین های مکمل که الان متاسفانه ممنوع شده دیگه!)

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، m2relax گفته است :

منم تجربه خرید هم از ایگرد دارم هم مالتینا / توی این زمینه واقعا از خدمات ایگرد راضی ترم چون یه سری یه سفارش موس Logitech G502SE دو عدد از ایگرد داشتم که برخورد کرد به شیوع کرونا توی پارسال و بعد از تاخیر چندماهه یکی از موس ها به دستم رسید و دومی حین فرایند ترخیص گمرک نمیدونم گم شده بود انگار! خلاصه پیگیر شدم پشتیبانی ایگرد با کلی عذرخواهی بابت تاخیر سفارش اعلام کرد که بخاطر گم شدن یکی از سفارش ها توی گمرک برای من با همون قیمت قبلی که سفارش دادم موس جدید سفارش میدن و میفرستن ( درصورتیکه که دلار گران شده بود !) و دوباره برام فرستادن. از این کارشون که پیگیر و مشتری مدار بودن خیلی راضی ام. ولی مالتینا سفارش قبلا زیاد داشتم و دارم ازش اوایل خوب ساپورت میکرد ولی متاسفانه بعدا خدمات خوبی نداد و بعد از ثبت سفارش درخواست ما به تفاوت میکرد و لغو سفارش داشت و ..... خیلی راضی نیستم حقیقت ! در صورتیکه حجم سفارش های زیادی ازش داشتم ( مخصوصا قرص و ویتامین های مکمل که الان متاسفانه ممنوع شده دیگه!)

من تا اینجا که متوجه شدم و از صحبت های دوستان منوجه میشم ایگرد خیلی بهتر از مالتینا هستش اگه اشتباه نکنم 

در مورد ایران دلیور هم کسی اطلاعاتی داره از دوستان خرید داشته از اینجا ؟

یا از چایا مارکت چطور ؟؟

در 35 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

امازون امارات یعنی از خرید چین هم بهتره از بابت قیمت و هزینه ارسال خلاصه تمام شده کالا ؟؟؟؟ برای مثال از طریق ایگرد خرید رو بزنم 

امازون امارات یعنی این سایتش 

https://www.amazon.ae/

و 

Ebay امارات این سایتش  

https://www.ebay.com/b/United-Arab-Emirates-Stamps/123803/bn_2311013

از خرید از چین قیمت هاش خوبه ؟ و در کل از بابت هزینه های تموم شده و ارسال بهتره ؟ 

یا از چین خریدن از طریق سایت چایامارکت بهتر از امازون و ایبی هست ؟

این با تجربه های این موضوع با این سوال بند هم جواب بدن ممنون میشم 🙏

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

10 تومن قیمت تحویل درب منزل هست؟ الان یه سرچ مختصر انجام دادم و دیدم که آمازون امارات چقدر صندلی‌های خوبی داره و قیمت اکثرشون هم مناسب هست. یه مدل رو برای نمونه در ایگرد ثبت کردم تا ببینم چه قیمتی رو اعلام می‌کنن. نوین پلازا متاسفانه در حال حاضر سفارش جدید نمی‌گیره.

لینک به دیدگاه

مالتینا که کلا نرین سراغش

ایگرد فقط بدرد کالاهای ارزون قیمت و تخفیف خورده میخوره اونم امازون امریکا ولی بازم خیلی قیمت هاش بالاست

چین اصلا اعتمادی بهش نیست چون معلوم نیست جنسی که میگیرین واقعا همون کالایی باشه که برند مورد نظر تولید کرده و مشابه زیاد هست

برای خرید از امارات هم بهترین گزینه همین نووین پلازا هست

البته رادیکاش شاپ هم مدتی هست راه افتاده سایت نداره و پیج اینستا هست که برای خرید از امارات  مناسبه 

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

مالتینا که کلا نرین سراغش

ایگرد فقط بدرد کالاهای ارزون قیمت و تخفیف خورده میخوره اونم امازون امریکا ولی بازم خیلی قیمت هاش بالاست

چین اصلا اعتمادی بهش نیست چون معلوم نیست جنسی که میگیرین واقعا همون کالایی باشه که برند مورد نظر تولید کرده و مشابه زیاد هست

برای خرید از امارات هم بهترین گزینه همین نووین پلازا هست

البته رادیکاش شاپ هم مدتی هست راه افتاده سایت نداره و پیج اینستا هست که برای خرید از امارات  مناسبه 

تشکر از راهنماییتون 

یکی از دوستان از چایامارکت واتر کولر تک فن کولر مستر خریده بود که قیمتش خیلی مناسب افتاده بود و اورد من خودم اسنبل کردم روش - انصفا هم خودم تست گرفتم از گرین هم عالی تر کار می کرد و بهتر بود و دما رو پایین تر نگه می داشت دما رو 

چین که مرکز قطعات هست بنظرتون مناسب تر و ارزون  نباید باشه تا امازون امارات یا ایبی امرات ؟؟  البته فکر کنم جنس فیک هم تو چین هست و هم تو امازون امارات ؟ اینطور نیست ؟ 

امازون امارات و ایبی امارات  نظارت داره رو کالا ها که فیک نباشن ؟ یا هر کس هر چی می خواد میزاره و میفروشه ؟ 

یا سایت های چینی در کل نظارت هست ؟ یا مونده به شانست که کالایی که می خری اورجینال دربیاد یا فیک ... ؟؟؟ :27_sunglasses:

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

در 9 ساعت قبل، HAM1DR3ZA گفته است :

10 تومن قیمت تحویل درب منزل هست؟ الان یه سرچ مختصر انجام دادم و دیدم که آمازون امارات چقدر صندلی‌های خوبی داره و قیمت اکثرشون هم مناسب هست. یه مدل رو برای نمونه در ایگرد ثبت کردم تا ببینم چه قیمتی رو اعلام می‌کنن. نوین پلازا متاسفانه در حال حاضر سفارش جدید نمی‌گیره.

محصولات DxRacer از قیمت خرید بالایی برخوردار هستن ... از دید من هیچ جوره صرفه خرید نداره حتی از امارت !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

( در قبال این همه گرونی هیچ برتری خاصی هم نداره ... )

درکل اگه قصد خرید صندلی گیمینگ دارین / و میخواین همه جوره بصرفه باشه و از کیفیت خوبی برخوردار ....

من برند Mahmayi که تولیدی خوده اماراته رو پیشنهادتون میدم ( سطح کیفیت امارات به شدت سخت گیرانه اس پس فکر نکنین مثل تولید داخلی خودمونه  )

https://www.amazon.ae/s?k=gaming+chair&rh=n%3A11497916031%2Cp_89%3AMahmayi&dc&pd_rd_r=6df8234d-a856-493f-9513-7a02ce424c99&pd_rd_w=IWevR&pd_rd_wg=Kjkk1&pf_rd_p=d840f400-b7cf-4c97-88c9-e7b63a1a5b77&pf_rd_r=YM979VYDGWBDVDN8P2AM&qid=1618388130&rnid=15703921031&ref=sr_nr_p_89_1

مثلا بهترینش تا برسه بدست مصرف کننده حدودا" 6 تومنی قیمت میخوره ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...