رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با اجازه صاحب تایپک

بنده هم میخوام یه گرافیک از اون ور بردارم  msi gtx 1650/1650 super gamingX    از آنجایی که محصولات MSI تو ایران سخت پیدا میشن  یه چیز ذهنمو درگیر کرد  قیمت این گرافیک با برند های دیگه مگه چند تموم میشه که تو ایگرد اینقدر قیمت خورده؟

https://egerd.com/product/eg-B081R2KRCZ-US/msi+gaming+geforce+gtx+1650+super+128-bit+hdmi+dp+...

https://egerd.com/product/eg-B07QTMRJTK-US/msi+gaming+geforce+gtx+1650+128-bit+hdmi+dp+4+gb+gd+...

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

تشکر از راهنماییتون 

یکی از دوستان از چایامارکت واتر کولر تک فن کولر مستر خریده بود که قیمتش خیلی مناسب افتاده بود و اورد من خودم اسنبل کردم روش - انصفا هم خودم تست گرفتم از گرین هم عالی تر کار می کرد و بهتر بود و دما رو پایین تر نگه می داشت دما رو 

چین که مرکز قطعات هست بنظرتون مناسب تر و ارزون  نباید باشه تا امازون امارات یا ایبی امرات ؟؟  البته فکر کنم جنس فیک هم تو چین هست و هم تو امازون امارات ؟ اینطور نیست ؟ 

امازون امارات و ایبی امارات  نظارت داره رو کالا ها که فیک نباشن ؟ یا هر کس هر چی می خواد میزاره و میفروشه ؟ 

یا سایت های چینی در کل نظارت هست ؟ یا مونده به شانست که کالایی که می خری اورجینال دربیاد یا فیک ... ؟؟؟ :27_sunglasses:

از آمازون کالاهایی که پرایم هست رو باید خرید که نه فیک هست و نه مشکلی داره 

چین اونقدر فروشنده داره که پیدا کردنش کالای اصل واقعا سخت هست. بیشتر برای خرید عمده چین خوبه چون قیمت عمدش خیلی پایینه 

و برای خرید از چین خیلی باید اطلاعات داشته باشی یا واردکننده کار بلد باشه تا بتونه از فروشنده خوب کالارو تهیه کنه

ولی امازون فقط کافیه پرایم باشه دیگه خیال ادم راحته

در 13 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

با اجازه صاحب تایپک

بنده هم میخوام یه گرافیک از اون ور بردارم  msi gtx 1650/1650 super gamingX    از آنجایی که محصولات MSI تو ایران سخت پیدا میشن  یه چیز ذهنمو درگیر کرد  قیمت این گرافیک با برند های دیگه مگه چند تموم میشه که تو ایگرد اینقدر قیمت خورده؟

https://egerd.com/product/eg-B081R2KRCZ-US/msi+gaming+geforce+gtx+1650+super+128-bit+hdmi+dp+...

https://egerd.com/product/eg-B07QTMRJTK-US/msi+gaming+geforce+gtx+1650+128-bit+hdmi+dp+4+gb+gd+...

گفتم که ایگرد قیمت هاش بالاست فقط بدرد کلاهای ارزان قیمت میخوره و اصلا بدرد کالاهایی که کمبود هست مثل گرافیک یا وزن و حجم بالایی داره نمیخوره

برای گرافیک من از نووین پلازا قیمت بهتر تو هیچ جا ندیدم
1660ti msi gaming خردیدم ازش ۱۳ تومن زمانی که همه جا 18 تومن بود

همین الان 1660super رو داره 18.5

اگر آشنا بندرعباس دارین میتونین ۲۴ ساعته تحویل بگیرین ازش

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

واقعا متشکر از همه دوستان که تجربیات خودشون رو اینجا به اشتراک می زارن 🙏

انشالا که مشکلی پیش نیاد به قول شما دوست عزیز 

از این قطعات کارکرده که تو ایبی هست کسی خرید داشته ؟

ضمانت سلامت کالا رو ایبی انجام میده یعنی اونها تست می کنن بعد ارسال می کنن ، یا شخص یا فروشگاه ارسال می کنه 

مشکلی داشته باشه باید دوباره پس فرستاد ، با این هزینه های حمل و نقل تو ایران که فکر نکنم بصرفه 

در کل قطعه کارکرده خریده از این ایبی یا امازون درسته یا فقط اکبند باید خرید ؟؟

خلاصه بگم خرید از ایبی سخته

خیلی سخته

یعنی اگر شما ساکن یه کشور عادی بودین خوب بود

ولی اینکه بخواین از ایران و با واسطه خرید کنین ریسک بی نهایت بالایی داره بنظرم

اصلا توصیه نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

از آمازون کالاهایی که پرایم هست رو باید خرید که نه فیک هست و نه مشکلی داره 

چین اونقدر فروشنده داره که پیدا کردنش کالای اصل واقعا سخت هست. بیشتر برای خرید عمده چین خوبه چون قیمت عمدش خیلی پایینه 

و برای خرید از چین خیلی باید اطلاعات داشته باشی یا واردکننده کار بلد باشه تا بتونه از فروشنده خوب کالارو تهیه کنه

ولی امازون فقط کافیه پرایم باشه دیگه خیال ادم راحته

تشکر از همه دوستان 

فروشنده پرایم که می فرمایید از کجا میشه تشخیص داد ؟‌

از سایت های چینی از طریق چایامارکت از فروشنده با امتیاز بالا و یا فروشگاه معتبر خریدن بنظرتون باز مشکل داره یا بهتره کلا چین رو بی خیال بشیم در قطعات کامپیوتر ؟؟ 

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

خلاصه بگم خرید از ایبی سخته

خیلی سخته

یعنی اگر شما ساکن یه کشور عادی بودین خوب بود

ولی اینکه بخواین از ایران و با واسطه خرید کنین ریسک بی نهایت بالایی داره بنظرم

اصلا توصیه نمیکنم

منظورتون کالای کارکرده هست یا کلا اکبند هم خریدش از ایبی مشکل هست ؟ این سخت بودن رو من دقیق متوجه نشدم میشه توضیح بدید یکم :100_pray:

کلا کارکرده خریدن از فروشگاه های مثل امازون و ایبی و حتی از چین کار درستی هست ؟ یا فقط اکبند بخریم درسته ؟ 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

تشکر از همه دوستان 

از سایت های چینی از طریق چایامارکت از فروشنده با امتیاز بالا و یا فروشگاه معتبر خریدن بنظرتون باز مشکل داره یا بهتره کلا چین رو بی خیال بشیم در قطعات کامپیوتر ؟؟ 

منظورتون کالای کارکرده هست یا کلا اکبند هم خریدش از ایبی مشکل هست ؟ این سخت بودن رو من دقیق متوجه نشدم میشه توضیح بدید یکم :100_pray:

کلا کارکرده خریدن از فروشگاه های مثل امازون و ایبی و حتی از چین کار درستی هست ؟ یا فقط اکبند بخریم درسته ؟ 

کارکرده که به هیچ عنوان نخرین

برای محصول آکبند صرفا در صورتی سراغ ایبی برین که فروشنده یا رسمی باشه یا امتیاز و سابقه خیلی بالا ( بیش از 500) و حتی جهت اطمینان بیش از 1000 داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

تشکر از همه دوستان 

از سایت های چینی از طریق چایامارکت از فروشنده با امتیاز بالا و یا فروشگاه معتبر خریدن بنظرتون باز مشکل داره یا بهتره کلا چین رو بی خیال بشیم در قطعات کامپیوتر 

نیاز به تشخیص نداره کاملا مشخص هست

خودتون یه سر به امازون بزنید متوجه میشین

چیزی که تو امازون امارات هست و زودتر هم میرسه با قیمت مناسب دلیلی ندارن ادم از چین بخره

مگر اینکه تو امارات نباشه

لینک به دیدگاه

این طوری که من برداشت کردم از اغلب صحبت های دوستان امازون امارات بهترین گزینه برای خرید هست نسبت به بقیه 

ebay امارات چور اون هم خوبه یا اون امازون امارات بهتره ؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

این طوری که من برداشت کردم از اغلب صحبت های دوستان امازون امارات بهترین گزینه برای خرید هست نسبت به بقیه 

ebay امارات چور اون هم خوبه یا اون امازون امارات بهتره ؟ 

برای خرید از چین من فقط سایت "چایامارکت" رو بهتون توصیه میکنم که مطمئن هست و روش تحویل هوایی هم داره که کالا رو حتی در کمتر از یک ماه به دستتون میرسونه ...
کافیه برید از همون سایت های مرجع چین که چایامارکت اعلام کرده ، کالای مورد نظرتون رو پیدا کنید و قیمت یوآن کالا رو به اپلیکیشن چایامارکت بدید تا قیمت ریالی رو بهتون اعلام کنه

فقط تنها دردسر خرید از چین ، اینه که سایتهای خرید از چین اغلب به زبان چینی هستند که باید برید توی گوگل کروم و از مترجم اون استفاده کنید که اعصاب خوردکن و وقت گیر هست

از لحاظ قیمتی هم باید وقت بگذارید و جستجو و تحقیق کنید ...

مثلأ یه وقت میبینید که یه کالا رو اگر از چین بخرید به نسبت خرید از آمازون امارات ، خیلی براتون ارزون تر درمیاد
لازم به ذکر هست که خود سایت چایامارکت یا اگر توی کانال تلگرامشون عضو بشید ،، بعضی مواقع آفرهای جالبی از محصولات چین رو بهتون پیشنهاد میده

بعنوان مثال باندل های سی پی یو و مادربورد بعضی مواقع توی سایت های چین یه تخفیف های عجیب و غریب میخورن که اگر سفارش بدید بعضأ حتی تا 50 درصد ارزونتر از خرید از آمازون امارات براتون درمیاد ...

لینک به دیدگاه

این تخفیفات ویژه که میگید تو سایت های چینی هست تو امازون و یا ایبی هم هست ؟؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

این تخفیفات ویژه که میگید تو سایت های چینی هست تو امازون و یا ایبی هم هست ؟؟

تخفیفات ویژه فقط مختص چین نیستن بلکه همه سایت های بزرگ خرید و فروش منجمله آمازون و ایبی همگی دارای آفرهای تخفیف هستن بخصوص در بعضی مناسبت های خاص مثل بلک فرایدی
فقط بحث اینجاست که بعضی جاها تخفیفات باارزش تر و با درصد بالاتری ارائه می دهند
مثلأ همین چین ، بنظرم تخفیفاتش از آمازون بسیار باارزش تر هست

بهرحال یه فرمول کلی نداره ... باید خودتون یه مدت همه این سایت ها رو زیر نظر بگیرید و تحقیق کنید تا به بهترین گزینه های تخفیف دست پیدا کنید

لینک به دیدگاه

با سلام ، تجربه خرید خودم توی سال ۱۴۰۰ از چارسوق میزارم، دوستان به همه توصیه میکنم به هیچ وجه از چارسوق سفارش ندن ، اول اینکه به هیچ وجه سایت چارسوق کالا را از اون لینک که شما واسشون می‌فرستید خرید نمیکنه ، مخصوصاً اگر لینک کالای مد نظرتون آمازون آمریکا باشه ، بلکه خودش می‌ره کالا را از سایت های فیک چین یا امارات پیدا می‌کنه و از اونجا سفارش میده  ، خیلی راحت هم میتونید با اسکن بارکد کالای که واستون فرستاده متوجه بشید از چه سایتی و چه کشوری خرید کرده

در در 23 فروردین 1400 در 13:28، ramin_delphi گفته است :

سلام خدمت شما دوستان عزیز

وقتتون بخیر 

در مورد این موضوع که عرض کردم شاید خیلی ها تون بگین از amazon - ebay ‌و اما سوال اصلی بنده این هست که چطوری میشه به طور مستیقیم از خارج مثلا از اروپا کالا خرید و مستقیم برامون از اونجا پست کنند - چه کارکرده و یا اکبند 

و با چه پستی ارسال کنند هزینش کمتر میشه و امن تر هست ؟ 

با یکی صحبت می کردم می گفت که از اروپا براش با پست ایران کالا فرستادن پوشاک بود چند تا - بسته رو تو ایران باز کردند و پوشاک رو با یکی دیگه عوض کردند و این طوری رسیده به دست خریداره - منظورم ظاهرا پست ایران خیلی بسته ها رو دستکاری می کنند و به اصطلاج دزدی می کنند 

شما راهی می دونید که امن تر باشه و البته مهم هست که از دبی و چین بشه خرید کرد ؟ 

این سایت های مثل مالتینا و امسال اونها هم خیلی می شنوم که خریدار ها ازشون می نالن که کارشون رو درست انجام نمی دن و یا بیش از حد دیر میارن و کالا درست دستشون نمیرسه و امثال این ها ...

کسی هست که به تعداد زیاد از طریق سایت از خارج از کشور کالا تهیه کرده باشه و هزینش معقول باشه و درست و امن و سره وقت دستش رسیده باشه ؟؟؟

لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم دوستان من از چارسوق اخیرا خرید داشتم و به هیچ وجه توصیه نمیکنم ، اول اینکه به هیچ وجه کالای مدنظر شما را از اون لینکی که شما واسشون می‌فرستید ، خریداری نمی‌کنند ، مخصوصا اگر لینک کالای مدنظر تون توی سایت آمازون آمریکا باشه ، بلکه خودشون توی سایت های چینی یا اماراتی سرچ میکنن و فیک اون کالا را با قیمت ارزون پیدا میکنن و سفارش میدن، بعد هم که کالا به دستتون رسید ، اگر بارکد کالا را هم اسکن کنید متوجه میشوید از چه سایت و چه کشوری سفارش دادن ،  

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Fm1 گفته است :

با سلام ، تجربه خرید خودم توی سال ۱۴۰۰ از چارسوق میزارم، دوستان به همه توصیه میکنم به هیچ وجه از چارسوق سفارش ندن ، اول اینکه به هیچ وجه سایت چارسوق کالا را از اون لینک که شما واسشون می‌فرستید خرید نمیکنه ، مخصوصاً اگر لینک کالای مد نظرتون آمازون آمریکا باشه ، بلکه خودش می‌ره کالا را از سایت های فیک چین یا امارات پیدا می‌کنه و از اونجا سفارش میده  ، خیلی راحت هم میتونید با اسکن بارکد کالای که واستون فرستاده متوجه بشید از چه سایتی و چه کشوری خرید کرده

ممنون از راهنماییتون 

یک سوال که وقتی مثلا ما یک کالایی رو از مثلا لینک امازون امارات به این سایت ها مثلا ایگرد بدیم و مبلغ هر چی بود پرداخت کنیم - دیگه بعدا چه کالا گرون بشه ویا دلار تغییر کنه به مثل این موضوع ها ربطی به ما  داره و یعنی به اصطلاح خرید در زمان پرداخت قیمتش نهایی شده ؟؟ 

دیگه نوسانات قیمت دلار و کالا شامل ما نمیشه ؟ 

دوستان تو ایبی برای تست یک گرافیک رو زدم ببینم چطور میشه قیمت تمام شده تو سایتی مثل ایگرد 

ایگرد یک افزونه داره وقتی میزنی قیمت تمام شده رو میزه اون بالا - خیلی جالب بود که 630 دلار قیمت کالا هست و با دلار 0245.00 ریال حساب بکنیم میشه 154.350.000 ریال اما قیمت تمام شده رو ایگرد زد 251.659.000 ریال O.o یعنی با قیمت سایت 97.309.000 ریال تفاوت داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

هزینه گمرک و هزینه ارسال مگه چطور حساب میشه که این رقم میاد ؟؟؟؟؟؟ .

من ماشین حساب چایامارکت رو هم که میگین پیدا نکردم !!! 

Untitled.thumb.jpg.248c36acc516c0989b6505dc9cc46ca4.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

ممنون از راهنماییتون 

یک سوال که وقتی مثلا ما یک کالایی رو از مثلا لینک امازون امارات به این سایت ها مثلا ایگرد بدیم و مبلغ هر چی بود پرداخت کنیم - دیگه بعدا چه کالا گرون بشه ویا دلار تغییر کنه به مثل این موضوع ها ربطی به ما  داره و یعنی به اصطلاح خرید در زمان پرداخت قیمتش نهایی شده ؟؟ 

دیگه نوسانات قیمت دلار و کالا شامل ما نمیشه ؟ 

دوستان تو ایبی برای تست یک گرافیک رو زدم ببینم چطور میشه قیمت تمام شده تو سایتی مثل ایگرد 

ایگرد یک افزونه داره وقتی میزنی قیمت تمام شده رو میزه اون بالا - خیلی جالب بود که 630 دلار قیمت کالا هست و با دلار 0245.00 ریال حساب بکنیم میشه 154.350.000 ریال اما قیمت تمام شده رو ایگرد زد 251.659.000 ریال O.o یعنی با قیمت سایت 97.309.000 ریال تفاوت داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

هزینه گمرک و هزینه ارسال مگه چطور حساب میشه که این رقم میاد ؟؟؟؟؟؟ .

Untitled.thumb.jpg.248c36acc516c0989b6505dc9cc46ca4.jpg

اولا توصیه میکنم از افزونه ایگرد استفاده نکنین

نمیخوام تهمت بزنم ولی شخصا حس میکنم حریم خصوصی رو رعایت نمیکنه

دوم داخل وبسایت ایگرد میتونین جزییات هزینه رو مشاهده کنین به جای نصب افزونه لینک رو کپی کنین و وارد سایت کنین

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اولا توصیه میکنم از افزونه ایگرد استفاده نکنین

نمیخوام تهمت بزنم ولی شخصا حس میکنم حریم خصوصی رو رعایت نمیکنه

دوم داخل وبسایت ایگرد میتونین جزییات هزینه رو مشاهده کنین به جای نصب افزونه لینک رو کپی کنین و وارد سایت کنین

تو سایاشون همچنین چیزی ندیدم پیام زدم به پشتیبانی ببینم چی می گن فعلا که انلاین نیست 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

لینک اپلیکیشن محاسبه قیمت چایامارکت خدمت شما:

app.chayamarket.ir

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 22 آبان 1399 در 23:50، Deadgamer گفته است :

داداش hexshop.co چطوره خرید نداشتین؟ یه پیج اینستاست خیلی قیمتاش پایینه

من خرید داشتم، اتفاقا امروز ظهر رسید دستم کمی تاخیر داشتن (حدود ۱ هفته) ولی خب فرستادن و معتبره

IMG_20210427_022656.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 27 فروردین 1400 در 01:07، saeedx گفته است :

لینک اپلیکیشن محاسبه قیمت چایامارکت خدمت شما:

app.chayamarket.ir

داداش از این سایت خرید کردی مطمئنه ؟

کانال تلگرامشون هم معتبره ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

چایامارکت اگر خرید داشتین و راضی بودید نظرتون رو بگین لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی نبود یاری کنه ؟

خریداران چایا ؟ راضی بودین ؟

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان دور بنده یک واتر خرید کرده بود . اورد من نصب کردم و سالم بود . کالا هم اکبند و بدون مشکل بود 

واتر کولر مستر ۱۲۰ بود که برای اون ۱۴۰۰ تمام شده بود . اینجا همون تو بازار ۲۴۰۰ بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

یکی از دوستان دور بنده یک واتر خرید کرده بود . اورد من نصب کردم و سالم بود . کالا هم اکبند و بدون مشکل بود 

واتر کولر مستر ۱۲۰ بود که برای اون ۱۴۰۰ تمام شده بود . اینجا همون تو بازار ۲۴۰۰ بود 

تو اینماد آدرس شیراز زدن اما تو سایتشون این :

استان بوشهر،شهرستان عسلویه، نخل تقی، میدان نخل، جنب ثنا موبایل

به قول یکی از بچه ها اونجا پر کلاه برداره

کارت 6800 که 50 میلیون قیمتشه 33 قیمت زده بود امروز وسوسه شدم یکی بخرم که منصرف شدم مثل همون قضیه p5 میشه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو اینماد آدرس شیراز زدن اما تو سایتشون این :

استان بوشهر،شهرستان عسلویه، نخل تقی، میدان نخل، جنب ثنا موبایل

به قول یکی از بچه ها اونجا پر کلاه برداره

کارت 6800 که 50 میلیون قیمتشه 33 قیمت زده بود امروز وسوسه شدم یکی بخرم که منصرف شدم مثل همون قضیه p5 میشه

صد درصد کلاه برداریه !

Rx6800 قیمت خریدش امارات حدودا" 6300 درهمه ... که میشه چیزی نزدیک به 36 میلون تا برسه ایران میشه دوروبر 40

این 33 رو از کجا اوردن ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، invoker گفته است :

صد درصد کلاه برداریه !

Rx6800 قیمت خریدش امارات حدودا" 6300 درهمه ... که میشه چیزی نزدیک به 36 میلون تا برسه ایران میشه دوروبر 40

این 33 رو از کجا اوردن ...

900015469_Screenshot2021-05-07005900.thumb.jpg.4057ed98cb76fe0706984e84ccf9da8a.jpg

ادرس انبارشون بگیرم بریم حضوری تحویل بگیریم  😂 اون موقع ادرس یه ده کوره میدن

لینک به دیدگاه

در در 25 فروردین 1400 در 02:42، ramin_delphi گفته است :

من تا اینجا که متوجه شدم و از صحبت های دوستان منوجه میشم ایگرد خیلی بهتر از مالتینا هستش اگه اشتباه نکنم 

در مورد ایران دلیور هم کسی اطلاعاتی داره از دوستان خرید داشته از اینجا ؟

یا از چایا مارکت چطور ؟؟

این با تجربه های این موضوع با این سوال بند هم جواب بدن ممنون میشم 🙏

سلام من از ایران دلیور ماینر گرفتم حدود دو سال پیش 

ماینر نسبتا سنگین و حجیمه ولی قیمت گرفتم از همه جا ارزون تر افتاد معتبرن و میشه بهشون اعتماد کرد 

در کل برای خرید از سایت های خارجی اگه امارات باشه فروشگاه دراگونا رو پیشنهاد میکنم ( سایت ندارن اما کانال تلگرام دارن )  با چندین جا چک کردم بهترین قیمت رو داره معتبره هم هستند 

و برای خرید از چین سایت گوگل کالا  قیمتشون نسبت به بقیه جاها بهتره 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کسی نبود یاری کنه ؟

خریداران چایا ؟ راضی بودین ؟

سلام داداش
توی همین تاپیک در پست های قبلی هم اعلام کردم
دیماه پارسال خودم از همین "چایامارکت" یه سفارش کارت گرافیک 3080 از آمازون امارات دادم و در مدت زمان 35 روز بطور صحیح و سالم بطوریکه حتی پلمپ جعبه هم باز نشده بود ، به دستم رسوندن ... بدون هیچ دردسری !
از نظر من که چایامارکت کاملأ امن هست و در آینده هم اگر بخوام چیزی از اونور آب سفارش بدم ، باز ازشون خرید میکنم .... ( مگر اینکه در عرض این 4-3 ماه یعنی از دیماه تا الان تغییر رویه داده باشن و کلاه بردار شده باشن که من خبر نداشته باشم! :4_joy: )

_ ضمنأ یه کانال تلگرام هم دارن که عکس سفارشاتی که خریداری شده و در دفترشون در امارات یا چین دریافت کردن رو توی کانال میگذارن تا خریدار خیالش راحت باشه که خریدش به نحو احسن انجام شده ...

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...