رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 1 ساعت قبل، saeedx گفته است :

سلام داداش
توی همین تاپیک در پست های قبلی هم اعلام کردم
دیماه پارسال خودم از همین "چایامارکت" یه سفارش کارت گرافیک 3080 از آمازون امارات دادم و در مدت زمان 35 روز بطور صحیح و سالم بطوریکه حتی پلمپ جعبه هم باز نشده بود ، به دستم رسوندن ... بدون هیچ دردسری !
از نظر من که چایامارکت کاملأ امن هست و در آینده هم اگر بخوام چیزی از اونور آب سفارش بدم ، باز ازشون خرید میکنم .... ( مگر اینکه در عرض این 4-3 ماه یعنی از دیماه تا الان تغییر رویه داده باشن و کلاه بردار شده باشن که من خبر نداشته باشم! :4_joy: )

_ ضمنأ یه کانال تلگرام هم دارن که عکس سفارشاتی که خریداری شده و در دفترشون در امارات یا چین دریافت کردن رو توی کانال میگذارن تا خریدار خیالش راحت باشه که خریدش به نحو احسن انجام شده ...

والا دو مورد هست که مشکوکه

اولا چرا ادرس اینماد شیراز ثبت شده ادرس اصلی بوشهر (اون قسمت بوشهر پر کلاهبرداره)

چرا آفرهایی که تلگرام میزارن سایت نمیزارن ؟ اینجوری که راحتر فروش میره

الان همین کارت 6800 ، 40 میلیون بزاری ماینرها رو هوا میبرن من خودم با قیمت 32600 یکی میخواستم بخرم وولی به دلایلی منصرف شدم

عکس و فیلم چیزی نیست راحت میشه جعلش کرد یا عکس چیزی بزاری بگی مال فلان خریداره اصلا نمیشه بهش دل خوش کرد

از سایتش خریدی ؟ یا تلگرام ؟ چون سایت راحتر میشه پیگیری کرد در صورت کلاهبرداری اما تلگرام سخته راحت دلت اکانت میزنه میره پی کارش بعدش بیا دنبال پولت ، پول هم شخص ثالث بزنی دیگه وا وی لا ، خودشم اون سر مملکت هستن

کانال تلگرام هم اولش قیمت ریالی زدن بعد ویرایش شد فقط درهم

کلا دو نفر اینجا خرید کرده که یکیش هم خودش اینجا نیست یکمی ریسکیه امسال هم کلی پولم بر باد رفته نمیتونم ریسک کنم باید مطمئن بشم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

والا دو مورد هست که مشکوکه

اولا چرا ادرس اینماد شیراز ثبت شده ادرس اصلی بوشهر (اون قسمت بوشهر پر کلاهبرداره)

چرا آفرهایی که تلگرام میزارن سایت نمیزارن ؟ اینجوری که راحتر فروش میره

الان همین کارت 6800 ، 40 میلیون بزاری ماینرها رو هوا میبرن من خودم با قیمت 32600 یکی میخواستم بخرم وولی به دلایلی منصرف شدم

عکس و فیلم چیزی نیست راحت میشه جعلش کرد یا عکس چیزی بزاری بگی مال فلان خریداره اصلا نمیشه بهش دل خوش کرد

از سایتش خریدی ؟ یا تلگرام ؟ چون سایت راحتر میشه پیگیری کرد در صورت کلاهبرداری اما تلگرام سخته راحت دلت اکانت میزنه میره پی کارش بعدش بیا دنبال پولت ، پول هم شخص ثالث بزنی دیگه وا وی لا ، خودشم اون سر مملکت هستن

کانال تلگرام هم اولش قیمت ریالی زدن بعد ویرایش شد فقط درهم

کلا دو نفر اینجا خرید کرده که یکیش هم خودش اینجا نیست یکمی ریسکیه امسال هم کلی پولم بر باد رفته نمیتونم ریسک کنم باید مطمئن بشم

اول اینکه من از طریق کانال تلگرام باهاشون آشنا شدم و دیدم که واقعأ قیمتهاشون نسبت به خیلی از فروشنده های حروم خور دیگه بهتر هست و بالاخره دل رو به دریا زدم و توی همون تلگرام ابتدا با ادمینش صحبت کردم و بعدش هم بصورت تلفنی باهاش هماهنگ کردم و پول رو براشون واریز کردم

دوم اینکه داشتن دو آدرس برای یه کسب و کار نمیتونه دلیل بر کلاهبردار بودن اون کسب و کار باشه --- خیلی ها هستن که توی شهرهای مختلف چندین دفتر یا شعبه دارن!

سوم هم اینکه من به شما دروغ نگفتم ... والا به پیر ، به پیغمبر خودم نهم دیماه پارسال ازشون خرید کردم ( میتونم رسید واریز پول و عکس پیام هام رو توی خصوصی براتون بفرستم که ثابت بشه خدای نکرده بهتون دروغ نمیگم )

البته قبول دارم که دوره و زمونه بدی شده و اینقدر از مردم کلاهبرداری شده که دیگه آدم نمیتونه به هر کسی راحت اعتماد کنه ولی خوب بهرحال در هر کاری ریسک وجود داره ... شاید اگر الان میخواستم خرید کنم ، نمیتونستم به این راحتی ریسک کنم

من هم در اون شرایط که قیمتهای کارت گرافیک بطور روزانه داشت افزایش پیدا میکرد ، اومدم ریسک کردم و از این فروشگاه خرید کردم و خدا رو شکر به خیر گذشت ( کارت 3080 حدود 38 میلیون تومن پام در اومد - الان که 3070 رو هم دیگه به این قیمت نمیدن )

بهرحال در اختتام صحبت ،،، بقول شاعر که میگه :  "صلاح مملکت خویش خسروان دانند"

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، saeedx گفته است :

اول اینکه من از طریق کانال تلگرام باهاشون آشنا شدم و دیدم که واقعأ قیمتهاشون نسبت به خیلی از فروشنده های حروم خور دیگه بهتر هست و بالاخره دل رو به دریا زدم و توی همون تلگرام ابتدا با ادمینش صحبت کردم و بعدش هم بصورت تلفنی باهاش هماهنگ کردم و پول رو براشون واریز کردم

دوم اینکه داشتن دو آدرس برای یه کسب و کار نمیتونه دلیل بر کلاهبردار بودن اون کسب و کار باشه --- خیلی ها هستن که توی شهرهای مختلف چندین دفتر یا شعبه دارن!

سوم هم اینکه من به شما دروغ نگفتم ... والا به پیر ، به پیغمبر خودم نهم دیماه پارسال ازشون خرید کردم ( میتونم رسید واریز پول و عکس پیام هام رو توی خصوصی براتون بفرستم که ثابت بشه خدای نکرده بهتون دروغ نمیگم )

البته قبول دارم که دوره و زمونه بدی شده و اینقدر از مردم کلاهبرداری شده که دیگه آدم نمیتونه به هر کسی راحت اعتماد کنه ولی خوب بهرحال در هر کاری ریسک وجود داره ... شاید اگر الان میخواستم خرید کنم ، نمیتونستم به این راحتی ریسک کنم

من هم در اون شرایط که قیمتهای کارت گرافیک بطور روزانه داشت افزایش پیدا میکرد ، اومدم ریسک کردم و از این فروشگاه خرید کردم و خدا رو شکر به خیر گذشت ( کارت 3080 حدود 38 میلیون تومن پام در اومد - الان که 3070 رو هم دیگه به این قیمت نمیدن )

بهرحال در اختتام صحبت ،،، بقول شاعر که میگه :  "صلاح مملکت خویش خسروان دانند"

بنده اصلا جسارت نمیکنم بگم دروغ میگید یا مورد دیگه

چون شک و شبه توش زیاده

120 میلیونم یه جا رفته امسال یه جای دیگه هم بدجوری ضررم دیگه جای ضرر ندارم به هر حال فعلا بیخیال شدم

ممنون از وقتت

لینک به دیدگاه

سلام رامین جان، منم دنبال این بودم، ولی واقعا سخته، یه کالایی لازم داشتم دیگه نهایتا از سایت ایگر خرید کردم.

درسته یکم زمانبره، ولی نهایتا رسید به دستم. ولی خب هزینش خیلی بالاتر میره از ارزش خود کالا...

اگه کالای واجب نیاز داری ارزش خرید رو داره ...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام 

از کدوم سایت سفارش ثبت کردید ؟ به وقت تحویل دادن ؟ کارمزد چطور میگیرن ؟ میصرفه که ادم خرید کنه ؟ 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۱۷ در ۰۱:۰۰، Hassan.SK گفته است :

900015469_Screenshot2021-05-07005900.thumb.jpg.4057ed98cb76fe0706984e84ccf9da8a.jpg

ادرس انبارشون بگیرم بریم حضوری تحویل بگیریم  😂 اون موقع ادرس یه ده کوره میدن

در مورد این پیامشونو پاک کردن گفتن فروشنده نتونست تامیین کنه ( راست و دروغش با خدا ) 

هر کی خریده بود بش گفتن باید جنس جایگزین ببری از سایت آمازون

بنظرم کار درستی نیست پول بگیرن بعد بگن عه ببخشید نشد حالا بیا یچی دیگه بگیر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، galireza گفته است :

در مورد این پیامشونو پاک کردن گفتن فروشنده نتونست تامیین کنه ( راست و دروغش با خدا ) 

هر کی خریده بود بش گفتن باید جنس جایگزین ببری از سایت آمازون

بنظرم کار درستی نیست پول بگیرن بعد بگن عه ببخشید نشد حالا بیا یچی دیگه بگیر 

لااقل اصل پول پس بدن ، کسی که اینو میخره به خاطر قیمت پایینشه ، اگه میخواستم کالای جایگزین با نرخ روز بخرم دیوانم مگه از شما بگیرم که معلوم نیست فروشگاهش تو کدوم دهاته

ممنون از اطلاع رسانی ، خوبه پس نگرفتم چون دلم راضی نبود

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

سلام 

از کدوم سایت سفارش ثبت کردید ؟ به وقت تحویل دادن ؟ کارمزد چطور میگیرن ؟ میصرفه که ادم خرید کنه ؟ 

فکر کردم تو اسکرین شات افتاده 😅

از چایا مارکت

از بقیه مناسبتر بود قیمتش

زمانش تو عکس هست

من 30 فروردین ثبت کردم و دیروز رسید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.

دوستان چایا مارکت چجوریه؟ قابل اعتماده؟ یه دفعه بعد از ثبت سفارش قیمت تغییر نمیدن؟

قیمتش نسبت به بقیه فروشگاههای که از آمازون خرید میکنن بهتره.

ویرایش شده توسط Mu3tang
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Mu۳tang گفته است :

سلام.

دوستان چایا مارکت چجوریه؟ قابل اعتماده؟ یه دفعه بعد از ثبت سفارش قیمت تغییر نمیدن؟

قیمتش نسبت به بقیه فروشگاههای که از آمازون خرید میکنن بهتره.

خریدار زیادی از این فروم نداره در حد دو 3 نفر

ولی خودم میخواستم گرافیک بگیرم که پشیمون شدم و احساسم درست از اب در اومد ، قیمت پایین زدن بعد گفتن نتونستیم جور کنیم به جای اینکه مبلغ رو پس بدن گفتن جایگزین سفارش بدین با نرخ روز ! (دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست)!

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ولی خودم میخواستم گرافیک بگیرم که پشیمون شدم و احساسم درست از اب در اومد ، قیمت پایین زدن بعد گفتن نتونستیم جور کنیم به جای اینکه مبلغ رو پس بدن گفتن جایگزین سفارش بدین با نرخ روز ! (دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست)!

تشکر.

پس کجارو پیشنهاد میکنید برای خرید از آمازون؟ البته کالایی که میخوام بگیرم در حد 30 - 35 دلاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

تشکر.

پس کجارو پیشنهاد میکنید برای خرید از آمازون؟ البته کالایی که میخوام بگیرم در حد 30 - 35 دلاره.

خرید از خارج کلا یکبار خرید داشتم از ایگرد 

تو موعد مقرر رسید فقط مشکل بسته بندی نامناسب بود ، از آمریکا تا اینجا برد همینجوری تو جعبه خودش فرستادن بدون پلاستیک حباب دار و ...

که جعبه برد از چند جا ضربه دیده بود ولی برد سالم بود ، مالتینا ناراضی زیاد داره 

ایگرد واسه کالاهای سبک و تخفیف دار خوبه 

سر به پرشین تولز هم بزن از وارد کننده های معتبر یه آمار بگیر 

نوین پلازا هم چک کن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۷ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اوکی.

فکر کنم یکی از راهای رسیده به خدا این باشه :

از شما پول میگیره برای یه جنس (مثلا گرافیک) با قیمت پایین قرار خرید کنه.

حالا خرید میکنه :

1- اگه جنس وقتی که رسید اینجا قیمش رفته بود بالا که میفروشه به یکی دیگه با قیمت بالاتر. بعد به شما میگه سفارشتون کنسل شده(اصطلاحا با چیز شما دامادشده) و پولتون پس میده یا مجبورتون میکنه که حالا یه چیز دیگه بخرید.

2- حالا جنس رسیده:  اگه قیمتش تفاوتی نداشت . که جنس به شما تقدیم میکنن.

فکر کنم این نظریه درست باشه

لینک به دیدگاه

در ۱۵ ساعت قبل، Mu۳tang گفته است :

تشکر.

https://www.novinphone.com/

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه استارتر

قصد خرید لپ تاپ دارم، ولی وضعیت بازار داخلی لپ تاپ که خودتون میدونید چطوریه. موجودی های محدود و قیمت های تخیلی... کلا حق انتخاب سلب میشه از آدم.

بهترین و به صرفه ترین راه واسه خرید لپ تاپ از اونور چیه؟

قیمت تموم شده ایگرد حتی از قیمت داخل هم بیشتره بعضا. مالتینا هم که تعطیله. در مورد بقیه راه ها هم اطلاعی ندارم. سایتایی مثل روژسا هستن که قیمت هاشون خوبه و مطمئن هم هستن، ولی تنوع مدل زیادی ندارن

لینک به دیدگاه

سلام. کسی از چایا مارکت خرید داشته تاحالا؟
واسه خرید از amazon.ae میخوام. قیمتاش خوبن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان لطفا نظرتون رو درباره ی نوین پلازا بگید مورد اعتمادن؟

قصد خرید کارت گرافیک دارم . کارت 3070ti msi رو زده 33 البته موجود ایران نیست چطوریه با این قیمت؟

اینایی که موجود ندارن چقدر طول میکشه برسه دستم؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، HAM3D گفته است :

سلام

دوستان لطفا نظرتون رو درباره ی نوین پلازا بگید مورد اعتمادن؟

قصد خرید کارت گرافیک دارم . کارت 3070ti msi رو زده 33 البته موجود ایران نیست چطوریه با این قیمت؟

اینایی که موجود ندارن چقدر طول میکشه برسه دستم؟

سلام و عرض ادب

از فروشگاه نوین پلازا (نوین فون سابق) دو تا کارت گرافیک بصورت پیش خرید، تهیه کردم. یکی داخل انبارشون بود و یک هفته ای برام ارسال کردن و دیگری چون پیش خرید بود حدودا 20 تا 25 روزی طول کشید. کارت RTX 3060 رو به یکی از دوستان داخل بازارچه فروختم که صحیح و سلامت بود. یه RX 6700 XT هم برای خودم تهیه کردم که هنوز تست نکردم. پنجم خرداد ماه هم پردازنده و خمیر سیلیکون سفارش دادم که رسیده انبار ایران و فردا پس فردا به دستم میرسه.

بخوام کلی نظر بدم آقای معلمی فردِ قابل اعتماد و خوش قولی هستند.

ویرایش شده توسط Mohammad-RI
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

امکان خرید گوشی موبایل از فروشگاه های متفرقه هم وجود داره غیر از ای بی و امازون و غیره؟ اگر نه یه راهی معرفی کنی میخوام از یه فروشگاه یه گوشی بخرم

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۲۴ در ۱۸:۵۸، ramin_delphi گفته است :

تشکر از راهنمایی تون   :100_pray:

تو ایران بین این شرکت های واسطه که میشه از طریق اونها از amazon یا  ebay   کالا خرید کرد بنظر دوستان مطمن تر و کاردرست تر کدام  هستند نسبت به بقیه ؟

و دوستان از کدوم یک از سایت های واسطه تو ایران مثل مالتینا و غیره  تجربه خرید خوبی داشتند ؟

من تجربه مالتینا  داشتم اولا شما تو تخفیف نمیتونید خرید کنید مثلا جنسی تو امازون 40 درصد تخفیف بخوره خرید میکنید بعد از مالتینا  زنگ میزنند میگند اگه جنس میخوهید ما به تفاوت واریز کنید هر بازم میگند امازون سفارش کنسل کرد جنسی که میخرید زمان زیادی طول میکشه به دستتون برسه حتی ممکنه چند ماه

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بدونم دوستانی که از این سایت

https://dragona.ir/

خرید داشتن معتبره یا نه

تجربشون رو بگن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...