رفتن به مطلب

مشکل هارد مکستور

Mashhad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

هارد 500 با کلی اطلاعات دیگه بالا نیومد . پیش 2 تا خدمات کامپیوتری بردم یکی گفت سیستم هارد رو میشناسه اما درایوها رو نمایش نمیده و کاری از دستم بر نمیاد یکی هم گفت نمیشناسه و راهی نیست

سیستم بالا میاد اما درایو های این هارد رو نمایش نمیده . آه کلی اطلاعات و هارد پرید !!

کسی تا حالا شده چنین اتفاقی بیافته و بتونه مشکلش رو حل کنه .

ممنون از همه

لینک به دیدگاه

این نرم افزار رو امتحان کن :

http://www.easeus.co...ition-recovery/

میتونی دیسک بوت هم بسازی باهاش و از طریق اون ریکاوری کنی . شانس بهت میده که برگرده اطلاعات . ولی 100 درصد نیست . ریسک هم ممکنه باشه و کلا تعطیل کنه . ولی به عنوان آخرین راه خوبه . وقتی کسی تضمینی نمیده ، میشه از راههایی که تا حالا امتحان نشده استفاده کرد .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

ویندوز روی همین هارد هست که بالا میاد ؟

نه آقا حامد

ویندوز روی یک هارد دیگه است . اولش که میخواد بیاد بالا گیر میکنه یعنی مشخصات سیستم رو نمایش میده بعد میاد بالا ولی درایوهای هارد رو نمایش نمیده .

روی 2 تا سیستم دیگه که امتحان کردم کلا سیستم ها موقعی که ویندوز میخواد بیاد بالا قفل میکنند . هر چقدر هم ریستارت میکنم فایده نداره . فقط یک سیستم میتونه بیاد بالا اونم که هادر رو نشون نمیده .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی شما میتونی از طریق ویندوز لایو هم وارد هارد بشی که بصورت بوتیبل هستش یا نورتون لایو که خیلی جالبه من هم برام پیش امد ولی با این نرم افزار کارم راه اقتاد

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی شما میتونی از طریق ویندوز لایو هم وارد هارد بشی که بصورت بوتیبل هستش یا نورتون لایو که خیلی جالبه من هم برام پیش امد ولی با این نرم افزار کارم راه اقتاد

خیلی ممنون از توجه شما

والا خیلی مهندسی گفتید من متوجه نشدم البته در گوگل دنبال نورتون لایو گشتم اما جز نورتون چیزی پیدا نکردم .

دوست گرامی یک دنیا ممنونت میشم اگر یک توضیح شاگر استادی بدی من بفهمم باید چکار کنم تا اطلاعاتم لااقل برگرده حالا اگر شده یکبار هارد بیاد بالا و بعد دیگه کلا نیاد .

ممنونم

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی با این نرم افزار میتونی کارتو حل کنی

symantec norton save& restore

حجمش246مگابایت هست

اگر هم نتونستی پیدا کنی من با پست برات میفرستم که کارت راه بیوفته البته هزینه پستش با خودتون نرم افراز هم رایگان میدم

لینک به دیدگاه

نه آقا حامد

ویندوز روی یک هارد دیگه است . اولش که میخواد بیاد بالا گیر میکنه یعنی مشخصات سیستم رو نمایش میده بعد میاد بالا ولی درایوهای هارد رو نمایش نمیده .

روی 2 تا سیستم دیگه که امتحان کردم کلا سیستم ها موقعی که ویندوز میخواد بیاد بالا قفل میکنند . هر چقدر هم ریستارت میکنم فایده نداره . فقط یک سیستم میتونه بیاد بالا اونم که هادر رو نشون نمیده .

چند وقت پیش به این مشکل برخوردم.

سیستم یکی از نزدیکان خیلی دیر بالا میومد و حدود 2 دقیقه طول میکشید تا همون صفحه ای رو که اطلاعات سخت افزار در آن نمایش داده میشه ، رد کنه. بعد از آن هم پیغام پیدا نشدن سیستم عامل رو میداد.

در بررسی متوجه شدم که هارد کلا خراب شد بطوریکه باعث میشه در بایوس هم شناسایی نشه و برای همین سیستم به کندی کار میکرد.

در نهایت هم یک عدد هارد نو خریدیم.

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش به این مشکل برخوردم.

سیستم یکی از نزدیکان خیلی دیر بالا میومد و حدود 2 دقیقه طول میکشید تا همون صفحه ای رو که اطلاعات سخت افزار در آن نمایش داده میشه ، رد کنه. بعد از آن هم پیغام پیدا نشدن سیستم عامل رو میداد.

در بررسی متوجه شدم که هارد کلا خراب شد بطوریکه باعث میشه در بایوس هم شناسایی نشه و برای همین سیستم به کندی کار میکرد.

در نهایت هم یک عدد هارد نو خریدیم.

حالت من بعد از خونن خط اول :) ( با خودم گفتم یک همدرد پیدا کردم که ظاهرا مشکلش رو تونسته حل کنه )

حالت من بعد از خوندن خط دوم :D ( ظاهرا داره نتیجه میده )

حالت من بعد از خوندن خط سوم :( ( پس چرا به نتیجه نمیرسیم متن داره تموم میشه )

حالت من بعد از خوندن خط چهارم :blink: ( بدون شرح )

لینک به دیدگاه

من این مدلی نوشتم که شما روحیه ات رو از دست ندی. :D

این ایراد معمولا از اون برد کنترلر زیر هارد هست. اگر هاردتون قدیمی نباشه ، شاید بتونید یک هارد مشابه پیدا کنید (امانت بگیرید) و با جابجا کردن اون ، هارد رو راه اندازی کنید . شاید حداقل بتونید اطلاعات رو بک آپ بگیرید.

لینک به دیدگاه

من این مدلی نوشتم که شما روحیه ات رو از دست ندی. :D

این ایراد معمولا از اون برد کنترلر زیر هارد هست. اگر هاردتون قدیمی نباشه ، شاید بتونید یک هارد مشابه پیدا کنید (امانت بگیرید) و با جابجا کردن اون ، هارد رو راه اندازی کنید . شاید حداقل بتونید اطلاعات رو بک آپ بگیرید.

دست گل شما درد نکنه تو پست قبلی چنان روحیه گرفتم که نگو و نپرس

راستی برد کنترلر زیر هارد 1 ترا رو بزارم میشه تست زد یا حتما باید 500 باشه ؟

پیش یک خدماتی که بردم بنده خدا اومد برد کنترلر زیر هارد رو با یک هارد مشابه که مشکل منو داشت جابجا کرد هنوز روشن نکرده بود هارد صدای خرت خرت داد ، بنده خدا نفهمید چطور خاموشش کنه . تو دلم گفتم خوب بنده خدا بزار بیاد بالا شاید این روش جواب بده :angry:

لینک به دیدگاه

حتما باید عین خودش باشه. غیر از این جواب نمیده. :D

لینک به دیدگاه

حتما باید عین خودش باشه. غیر از این جواب نمیده. :D

Maxel جان کلا استاد روحیه دادنی شما :(

جدا از شوخی ممنون که پیگیر بودی @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...