رفتن به مطلب

مانیتور (Asus PG278Q (2k,165HZ

mafi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام، مانیتور دست دوم ۲۷ اینچ،20210423_224803.thumb.jpg.731586fdf09c786b138f4c38e571a954.jpg20210423_223621.thumb.jpg.02e3679c1f3c27366ff9a6144736d21c.jpg ‌165 هرتز و 2K.

نو این محصول زیر ۱۸ میلیون تو بازار نیست.

برای تست هایی که احتمالا میخواین من سیستم ندارم که تست کند(خرابه) برای همینم میخوام مانیتور رو بفروشم تا سیستم رو تعمیر کنم.

کارتنش زیر بارون پوسیده و از اونجا که گارانتی نداره شما فرض کنید کارتن هم نداره.

اما اگه از این بابت ترسی دارین به هزینه خودم از واسطه لیون استفاده میشه تا مشکلی خدایی نکرده پیش نیاد.

قیمت مزایده تعیین میشه.تا ۴۸ ساعت بعد از انتشار پست.

قیمت پایه ۸ میلیون

گام ۵۰۰ تومن

لینک به دیدگاه

دوستان ایشون با بنده قصد داشتن معامله کنن که بعد از این که من هزینه رو به واسطه دادم گفتن که امکان پست فراهم نیست و معامله رو به هم زدن، و فقط این وسط هزینه واسطه افتاد گردن بنده که پس از اعلام واسطه محترم و بنده به ایشون که عرفا هزینه گردنشون هست کلا دیگه پیام سین نکردن و توجهی نکردن. حتما قبل از معامله باهاشون مراقبت کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ImanGFX گفته است :

دوستان ایشون با بنده قصد داشتن معامله کنن که بعد از این که من هزینه رو به واسطه دادم گفتن که امکان پست فراهم نیست و معامله رو به هم زدن، و فقط این وسط هزینه واسطه افتاد گردن بنده که پس از اعلام واسطه محترم و بنده به ایشون که عرفا هزینه گردنشون هست کلا دیگه پیام سین نکردن و توجهی نکردن. حتما قبل از معامله باهاشون مراقبت کنید.

فیدبک منفی برای همین مواقع هست که دیگران قبل معامله چک کنن

با اینجا گفتن کسی نمیبینه بعدا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali6727 گفته است :

فیدبک منفی برای همین مواقع هست که دیگران قبل معامله چک کنن

با اینجا گفتن کسی نمیبینه بعدا

فیدبک هم دادم عزیز

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ImanGFX گفته است :

فیدبک هم دادم عزیز

دوست عزیز 

خودتون رو بگذارید جای این بنده خدا. فروشنده هستید و کالا رو میبرید پست برای ارسال لکن پست تحویل نمی گیره؟؟؟!

به بهانه اینکه ممکن شکسته بشه کالا گرون قیمت و ...

گناه شما چیه این وسط؟

نشد از راه دیگه ارسال کنند؟ یا نه اصلا قصد ارسال نداشتن؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، sm.mosavi گفته است :

دوست عزیز 

خودتون رو بگذارید جای این بنده خدا. فروشنده هستید و کالا رو میبرید پست برای ارسال لکن پست تحویل نمی گیره؟؟؟!

به بهانه اینکه ممکن شکسته بشه کالا گرون قیمت و ...

گناه شما چیه این وسط؟

نشد از راه دیگه ارسال کنند؟ یا نه اصلا قصد ارسال نداشتن؟

قصد ارسال نداشتند که خب من مشکلی با این موضوع ندارم، مشکل بنده این هست که وظیفشون بوده که هزینه واسطه رو پرداخت کنن ولی بعد از اون هیچ پیامی رو چه اینجا چه توی تلگرام پاسخ ندادن و البته حامد عزیز که به عنوان واسطه حضور داشتن توی این معامله در جریان هستن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...