رفتن به مطلب

محلی برای بحث و گفتگو در مورد تعمیر قطعات کامپیوتر، لوازم جانبی و تلفن همراه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

در 3 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

والا نظر کلی من رو میخوای حتی با قیمت کمتر هم تعمیرش نکن . به هر حال به فکر مادربورد نو باش

تو همینجا آگهی بزن یه z270 msi یا asus خوش قیمت بگیر

نه داداش همون موقع که خراب شد میدونستم تعمیرش طول میکشه  یه مادربرد سوکت1150 دیگه گرفتم.وگرنه که دو سال بی سیستم میشدم

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 3 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بله با دوستمون موافقم بهتره یه z270 پیدا کنی و بگیری . اگر با 100-150 هم تعمیر میکرد خوب بود اما 250ارزش نداره.

اره 100 150 بود ارزش داشت.

چون هم کارت صداش حرفه ای هست هم مادربردش گیمینگ هست  و سی پی یو من سری k هست میشد اور کرد ولی با این قیمت ارزش نداره.

لینک به دیدگاه

درود

تعویض چیپ - تا جایی که بنده خبر داشتم - بسته به نوع مادربرد از 30 تا 60 تومن هزینه داره، اونم دست بالا که بگیرین! (البته قیمت الان رو ندارم دقیقا)

در نتیجه بهتره به چندجای مختلف مراجعه کنی و ارزون‌ترین قیمت رو پیدا کنی، بعد ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

تعویض چیپ - تا جایی که بنده خبر داشتم - بسته به نوع مادربرد از 30 تا 60 تومن هزینه داره، اونم دست بالا که بگیرین! (البته قیمت الان رو ندارم دقیقا)

در نتیجه بهتره به چندجای مختلف مراجعه کنی و ارزون‌ترین قیمت رو پیدا کنی، بعد ...

راستش چند جا فرستادم نصفشون گفتن درست نمیشه نصف دیگم که میگفتن درست میشه 6 ماه طولش میدادن ولی باز درست نمیکردن.حتی سازگارم فر ستادم ولی گفتن ما درست نمیکنیم.

باز این آخریه خوبیش اینه جوابه قطعی داد گفت خواستی درست میکنم 1 هفته ای تحویل میدم.

بهم گفت چیپش باید تعویض بشه حالا  خودمم قبول دارم 250 تومن برا تعویض چیپ زیاده.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، peto گفته است :

راستش چند جا فرستادم نصفشون گفتن درست نمیشه نصف دیگم که میگفتن درست میشه 6 ماه طولش میدادن ولی باز درست نمیکردن.حتی سازگارم فر ستادم ولی گفتن ما درست نمیکنیم.

باز این آخریه خوبیش اینه جوابه قطعی داد گفت خواستی درست میکنم 1 هفته ای تحویل میدم.

بهم گفت چیپش باید تعویض بشه حالا  خودمم قبول دارم 250 تومن برا تعویض چیپ زیاده.

همیشه نیاز نیست بری به نمایندگی یا جاهای پر زرق و برق

گاهی زیر پله‌ی 4 متری کاری انجام می‌ده که یه نمایندگی از توانش عاجزه - یا حداقل ده برابر اون هزینه می‌گیره -

به نظر بنده بگردین و جای مناسب پیدا کنین

خودم شخصا اندیمشک و دزفول همچین جاهایی دیدم که بایاس و چیپ رو 20 تومن و 40 تومن تعویض کردن و همونجا هم تست کردن و ...

لینک به دیدگاه

درود.  قیمتی که برای چیپ h81 دارم ریفر و بدون هزینه ی تعویض ۸۹ هزار تومن

از چیپ عکس بدین تا قیمت دقیقشو براتون بگیرم

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

همیشه نیاز نیست بری به نمایندگی یا جاهای پر زرق و برق

گاهی زیر پله‌ی 4 متری کاری انجام می‌ده که یه نمایندگی از توانش عاجزه - یا حداقل ده برابر اون هزینه می‌گیره -

به نظر بنده بگردین و جای مناسب پیدا کنین

خودم شخصا اندیمشک و دزفول همچین جاهایی دیدم که بایاس و چیپ رو 20 تومن و 40 تومن تعویض کردن و همونجا هم تست کردن و ...

من فک کنم مشکل اصلیش اینه که چیپش گیر نمیاد چون چندتا تعمیر کار بهم گفتن درست میشه ولی همش میگفتن صبر کن ولی بعد 6 ماه من دیگه صبرم سر میومد.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، derakulla گفته است :

درود.  قیمتی که برای چیپ h81 دارم ریفر و بدون هزینه ی تعویض ۸۹ هزار تومن

از چیپ عکس بدین تا قیمت دقیقشو براتون بگیرم

راستش نمیدونم چیپش دقیقا کجاش میشه.الانم  مادربردش تهران هست دسته تعمیر کار.

از تو سایت ازراک نمیشه فهمید چیپش چیه؟

http://www.asrock.com/mb/intel/fatal1ty z97x killer/

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، peto گفته است :

من فک کنم مشکل اصلیش اینه که چیپش گیر نمیاد چون چندتا تعمیر کار بهم گفتن درست میشه ولی همش میگفتن صبر کن ولی بعد 6 ماه من دیگه صبرم سر میومد.

پس بهتره شما یه مادربرد معیوب - که چیپش سالمه - گیر بیارین و خریداری کنین و سرانجام بدین تعمیر

اینطوری حدود 50 تا 60 یا شاید کمی بیشتر یا کمتر پاتون بیفته و ارزشش رو داره.

مدل چیپ رو آگهی کنین یا مدل مادربردهایی که این چیپ رو دارن (در صورتی که مطمئن هستین از چیپ اصلی مین هست)

همچنین سایت‌هایی هستن که چیپ و ... می‌فروشن، می‌تونین شماره و مدل چیپ رو گوگل کنین توی سایت‌های فارسی زبان و ...

بیشتر از این‌ها براتون ارزش نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

راستش نمیدونم چیپش دقیقا کجاش میشه.الانم  مادربردش تهران هست دسته تعمیر کار.

از تو سایت ازراک نمیشه فهمید چیپش چیه؟

http://www.asrock.com/mb/intel/fatal1ty z97x killer/

روی مادربرد فقط یک چیپ وجود نداره!‌ باید اطلاع داشته باشین که چه چیپی!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

پس بهتره شما یه مادربرد معیوب - که چیپش سالمه - گیر بیارین و خریداری کنین و سرانجام بدین تعمیر

اینطوری حدود 50 تا 60 یا شاید کمی بیشتر یا کمتر پاتون بیفته و ارزشش رو داره.

مدل چیپ رو آگهی کنین یا مدل مادربردهایی که این چیپ رو دارن (در صورتی که مطمئن هستین از چیپ اصلی مین هست)

همچنین سایت‌هایی هستن که چیپ و ... می‌فروشن، می‌تونین شماره و مدل چیپ رو گوگل کنین توی سایت‌های فارسی زبان و ...

بیشتر از این‌ها براتون ارزش نخواهد داشت.

راستش ریسک داره ممکنه تعمیرکاره ایراد واقعی رو نگفته باشه.همینجوری ردش کنم بنظرم بهتره به هر حال من یه مادربرد دیگه خریدم و ضرر کردم آبی که ریخته رو نمیشه جمعش کرد:52_fearful:

ازراک هم کم یابه یه نظرم سخته پیدا  کردن چیپش 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

روی مادربرد فقط یک چیپ وجود نداره!‌ باید اطلاع داشته باشین که چه چیپی!

ممنون پس میپرسم از تعمیر کاره 

رفیقم باهاش اشناست شاید بهم گفت راستشو

لینک به دیدگاه

راستش ریسک داره ممکنه تعمیرکاره ایراد واقعی رو نگفته باشه.همینجوری ردش کنم بنظرم بهتره به هر حال من یه مادربرد دیگه خریدم و ضرر کردم آبی که ریخته رو نمیشه جمعش کرد:52_fearful:

ازراک هم کم یابه یه نظرم سخته پیدا  کردن چیپش 

در 1 دقیقه قبل، peto گفته است :

ممنون پس میپرسم از تعمیر کاره 

رفیقم باهاش اشناست شاید بهم گفت راستشو

چیپ مادربردها معمولا - بستگی به نوعش - از چند شرکت هست و روی مین‌های مختلف گیر میاد، مهم نیست مادربرد حتما ازراک باشه،‌ مهم اینه مدل و نامبر اون چیپ با چیپ شما یکی باشه.

اگه اطلاع داشته باشین که دقیقا مشکلش چیه به‌هیچ‌وجه ریسک نخواهد داشت.

در خصوص  بخش دوم از صحبت‌هاتون، ممکنه از طریق دوست‌تون عیبش رو متوجه بشین و چه بسا اصلا از چیپست نباشه و شاید - نه حتما - ایراد جزئی تر یا کلی تری داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

چیپ مادربردها معمولا - بستگی به نوعش - از چند شرکت هست و روی مین‌های مختلف گیر میاد، مهم نیست مادربرد حتما ازراک باشه،‌ مهم اینه مدل و نامبر اون چیپ با چیپ شما یکی باشه.

اگه اطلاع داشته باشین که دقیقا مشکلش چیه به‌هیچ‌وجه ریسک نخواهد داشت.

در خصوص  بخش دوم از صحبت‌هاتون، ممکنه از طریق دوست‌تون عیبش رو متوجه بشین و چه بسا اصلا از چیپست نباشه و شاید - نه حتما - ایراد جزئی تر یا کلی تری داشته باشه

ممنون از اطلاعات خوبتون

لینک به دیدگاه

سلام
متاسفانه امروز هاردم که بصورت باز شده داخل کیس بود و اومدم کیس رو بلند کنم هارد ازش خارج شد و افتاد رو سرامیک
الانم که وصل کردم غژغژ میکنه و توسط سیستم شناسایی نمیشه
هارد سیستم خونه هست و اطلاعات روش دارم .
هارد ۱ ترابایت سگیت بارکودا هست .

دوستان جایی سراغ دارین حرفه ای باشن با تجهیزاٺ کامل که بتونن هارد رو تعمیر یا در نهایت بازیابی کنن که انصاف هم داشته باشن و هزینه نجومی نگیرن ؟

لینک به دیدگاه

درود

www.dgrc.ir 

همه ی شرطهات رو بر می آوره، منصف و خبره اند.

لینک به دیدگاه

با هارد دوم متصل شید و نرم افزار بدسکتور گیری هارد رو از طریف بوت اجرا کنید شاید بدسکتورگیری تا حدی بتونه  سالمش کنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، koala گفته است :

با هارد دوم متصل شید و نرم افزار بدسکتور گیری هارد رو از طریف بوت اجرا کنید شاید بدسکتورگیری تا حدی بتونه  سالمش کنه

متاسفانه اصلا ویندوز هارد رو دتکت نمیکنه که بخوام اینکارا رو بکنم .

لینک به دیدگاه

سلام هاردی که صدا خر خر میده هد هارد اسیب دیده و هزینه تعمیرش  از قیمت خود هارد بیشتر میشه !!!!!  فقط بده به تعمیرکار برات اطلاعاتشو ریکاوری کنه که  هزینه ریکاوری هارد 1 ترا بین 90 تا 100 هستش -البته باید یه هارد  سالم هم بهشون بدی تا اطلاعات هارد خراب رو روی اون  بریزه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nasabam گفته است :

سلام هاردی که صدا خر خر میده هد هارد اسیب دیده و هزینه تعمیرش  از قیمت خود هارد بیشتر میشه !!!!!  فقط بده به تعمیرکار برات اطلاعاتشو ریکاوری کنه که  هزینه ریکاوری هارد 1 ترا بین 90 تا 100 هستش -البته باید یه هارد  سالم هم بهشون بدی تا اطلاعات هارد خراب رو روی اون  بریزه 

بعضی جاها 50 تومن هم میگیرن فقط میزنن هارد را داغون میکنن طوری که دیگه هیچی ازش درنیاد

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، nasabam گفته است :

سلام

تشکر بابت راهنمایے

جایی سراغ دارین که مورد اطمینان باشه بالاخره کلی عکس و فیلم خانوادگیم روی هارده .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mohsenx2 گفته است :

سلام

تشکر بابت راهنمایے

جایی سراغ دارین که مورد اطمینان باشه بالاخره کلی عکس و فیلم خانوادگیم روی هارده .

سلام بله نوین هارد هستش که ادم مطمئنی هستش ولی تهران هستن -من خودم بالای 20 تا هارد دادم بهشون برای تعمیر -همشون هم کلی عکس و فیلم خانوادگی داخلش بوده -این شماره دفترشون هستش تماس بگیرید و قیمت ریکاوری و تعمیر رو ازشون بپرسید 02166975594  (ساعت 11 به بعد تماس بگیرید )

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره 

تصمیم گرفتم که یه دفعه تمام قطعاتی که مشکل دارن رو تعمیر کنم که این 3 هاردم جزعشون اگر جای معتبر و متخصصی رو طهران میشناسید معرفی کنید چون پایان هفته میام یا کسی روش بلده بگه ممنون میشم:

هارد اول:wd element 500 نسل اول usb3 که فک کنم تلوریون خرابش کرده چون فقط تلویزیون میشناسش و رو هیچ سیستمی چه usb2,3 یا ubunthu هم شناسایی نمیشه و میگه باید format بشه که اطلاعاتش بسیار مهمه!! فریمویرش رو هم اپدیت کردم باز درست نشد!!!!...گارانتی اواژنگ هستش که تموم شده

هارد دوم:SP A60با گارانتی متین که دوتا ازش دارم جفتشون ubs3 شون از کار افتاده!! (الان میگین مشکل از سیستم بوده که همشون از کار افادن باید بگم نه چون یکیشون رو دادم دوستم و هیچ سیستم مشترکی نداشتیم) و گارانتی هم تموم شده اطلاعات روش مهم نیست چون کپی شون کردم

هارد سوم: seagate momentus 500thin internal هستش که ماله رو لپتاپ یکی از اقوام بوده که فک کنم به خاطره فرمت ناشیانه مشکل پیدا کرده خواستم ببینم روشی هست که بشه درستش کرد؟ درستم نشه مهم نیسا اصلا:3_grin:

لینک به دیدگاه

سلام.

بنظرم مورد دوم شاید بخاطر استهلاک که هی کابل بهش وصل شده یا جابجایی و فشار کابل ،دچار اتصالی یا بقول تعمیرکاران قلع مردگی شده باشه و با لحیمکاری حرفه ای درست بشه.

مورد اول و سوم هم  ممکنه با یسری برنامه های پارتیشن قابل شناسایی و تغیر فرمت بشه.

لینک به دیدگاه

سلام   نوین هارد اقای هومن نور محمدی تعمیرکار حرفه ای هستن و اگه اشتباه نکنم بابت  تعمیر  هارد 500 بین 90 تا 100 میگیره هزینه ریکاوری هم جدا هستش -شماره دفترشون 02166975594   -چهار راه ولیعصر پشت بازار رضا هستن 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...