رفتن به مطلب

نویز مانیتور و خاموش و روشن شدن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من یه مشکلی به تازگیا پیدا کردم مثلا کولر رو روشن میکنم مانیتورم هم خاموش روشن میشه

و چراغ دستشویی رو روشن یا خاموش میکنم این اتفاق میفته و گاهی اوقاتم خود به خود اینجوزی میشه

مدل مانیتو nec ea 234wmi دست دوم خریدمش حدود 1 ساله داره کار میکنه

گرافیک و سیستم کلا قوی هستن 

gpu 2070 super gamix

cpu ryxen 3800x

power 750 green

کابل hdmi رو تغییر دادم ولی فرقی نکرد

گهگداری هم نویز بصورت خط میاد میفته رو مانیتور و میره 

لینک به دیدگاه

یادمه تاپیک مشابه زدم یکی اومد گفت کابل کشی ساختمان فلان و ممکنه سیم ها آتیش بگیرن خونه بسوزه.........................................................

یه استابلایزر بخرید مشکل حل میشه

https://faratel.com/ProductView.aspx?Pro=STB2000

قیمتش الکی رفته بالا،حدود 450 بود، که شد 700 من پارسال خریدم

لینک به دیدگاه

ممنون حتما تهیه میکنم امیدوارم حل بشه آیا بجز لینکی که ارسال کردید برند ارزون تری مد نظرتون نیست

ویرایش شده توسط Satank2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Satank2 گفته است :

ممنون حتما تهیه میکنم امیدوارم حل بشه آیا بجز لینکی که ارسال کردید برند ارزون تری مد نظرتون نیست

درود، قبل از خرید استابلایزر

ابتدا با یک پریز دیگه و بدون محافظ ولتاژ بررسی کنین ببینین وضعیت همینطور هست یا نه

اگر وضع همین بود کابل دیسپلی‌پورت کسی رو به صورت امانی بگیرین و با اون هم چک کنین

خروجی‌های دیگه‌ی کارت گرافیک رو با همون HDMI هم چک کنین

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Satank2 گفته است :

این مدل رو چون چند نفر از اعضای فروم تهیه کردن و راضی بودن و خودمم دارم استفاده میکنم براتون فرستادم ضمن اینکه مناسب توان مصرفی پاور شماست هر استابلایزری نمیتونید استفاده کنید،تا ظرفیت 2000 میلی آمپر برای شما مناسب

این مدل ارزونتر ولی من چیزی از کیفیت و کاراییش نمیدونم نظرات سایت رو بخونید

https://www.digikala.com/product/dkp-3820797/استابلایزر-فاران-مدل-stb2000-ظرفیت-2000-ولت-آمپر

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

ابتدا با یک پریز دیگه و بدون محافظ ولتاژ بررسی کنین ببینین وضعیت همینطور هست یا نه

اگر وضع همین بود کابل دیسپلی‌پورت کسی رو به صورت امانی بگیرین و با اون هم چک کنین

امروز حتما تهیه میکنم و نتیجه رو هم میگم ممنون بابت راهنمایی

در 16 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

ممنون بابت راهنمایی اگر با دیسپلی پورت حل نشد همون مدل اولی رو تهیه میکنم چون تفاوت قیمت چندانی نداشتن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۲/۲۰ در ۰۰:۵۸، EHSANRF گفته است :

یه hdmi برند pnet خریدم حدود 300 ولی مشکل حل نشد

از اونجایی که هم مانیتور هم کیس دیسپلی پورت رو ساپورت میکردن یه کابل دیسپلی پورت برند کی نت پلاس به قیمت 220 خریدم https://www.digikala.com/product/dkp-2042622

و خوشبختانه مشکل رو کامل بر طرف کرد 

تغییری تو کیفیت تصویر بوجود نیومد که بگم بهتر شده ولی نویزها کامل گرفته شد و اصلا خاموش روشنی اتفاق نمیفته

خروجی hdmi  گرافیک سالم بود چون با تلوزیون خونه تست کردم مشکلی نداشت و فقط مانیتو خاموش روشن میشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...